H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 457.300
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: H1 telekom
Ja sam danas produzio ugovor na toj usluzi i ide preko tcoma, kazu da je ukljucenje za par tjedana a rok imaju 45 dana... Javim kada me ukljuce...
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
zvrle kaže...
Ja sam danas produzio ugovor na toj usluzi i ide preko tcoma, kazu da je ukljucenje za par tjedana a rok imaju 45 dana... Javim kada me ukljuce...

Ajd ak ti nije problem, doduše ja kad sam htio trenutni ugovor (uslugu) da ide preko Tcoma, rečeno mi je da ne može jer imaju svoju opremu..

 

Jer trenutno na njihovoj opremi imam problema 3 mjeseca pa zašto ne otići na bitstream... 

15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Ja sam isto neki dan prebacio tj sklopio uslugu s njima. 

 

Jeste li vi dobili na mail odmah neku potvrdu? Jer me je trazio email ali nista nije doslo jos. Proslo 5 dana.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Danas je pala brzina opet i u isto vrijeme je počeo TV štekat, jel to dvoje povezano... sigurno je. 

 

Doduše sad se sve stabiliziralo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: H1 telekom
Meni je tek danas stigao ugovor postom, a za ukljucenje sam im poslao poruku na fb i rekli su mi datum ukljucenja...
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Kad su ti rekli da te uključuju,nadam se u 14 dana od početka ugovora.

Jel u to vrijeme imaš pravo na storno.

Ja sam prije 2 dana produžio isto telefonski,uzeo VDSL 60/10.

Sad čekam modem,ugovore i uključenje!

9 godina
offline
Re: H1 telekom
06.05. Sam sklopio ugovor, 25.05 ukljucenje...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Upravo se desio pad brzine za 2 i pol megabita, ne prelazi više 6 i pol a bilo je skoro pa 9....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Tommy_123 kaže...

Upravo se desio pad brzine za 2 i pol megabita, ne prelazi više 6 i pol a bilo je skoro pa 9....

 Welcome to the club! Hehe.

13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Vratilo se u normalu 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Interesantno. 

 

Na Tcom speedtestu dobijam jedva 2 Mbpsa. Dok na svim ostalima od 4 do 7..

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 0:46 (MacTheBig).
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Što znaci da link prema htu nije ok, a ostali si kolko tolko ok
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
offline
H1 telekom

H1 je smece od telekoma Optima je kolko tolko bolja i ozbiljnija i brzina je ista bilo prema tcom vip optima ili viena austria cak i dalji serveri jedino je ping veci sto je dalji server ali to je noramalno........

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Malo prije se vrati od kolege, H1 bitstream preko HT-a znaci cca 22 sata bas se nesto zezali sa speedtestom, konstantno i uvijek 10 Mbita +- 0.2 po mjerenju, kud god da mjerimo, ping prema HT, OT, VIP 19-22 ms.
Tako da preko HT mreze h1 radi bez greske.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
PC - stručnjak kaže...
Malo prije se vrati od kolege, H1 bitstream preko HT-a znaci cca 22 sata bas se nesto zezali sa speedtestom, konstantno i uvijek 10 Mbita +- 0.2 po mjerenju, kud god da mjerimo, ping prema HT, OT, VIP 19-22 ms.
Tako da preko HT mreze h1 radi bez greske.

Ma naravno, nije H1 tako loš. Vjerojatno ljudi imaju lošu paricu pa onda seru po H1... Moje mišljenje je da oni imaju najbolju ponudu trenutno u HR. (Flat telefon, maksimalna brzina, a to nitko ne daje bez nadoplate kolko znam, jedino VIP koji je možda malčice preskup) Čak mi i njihov TV radi bez problema.

 

Vezano uz onaj moj problem, sve manje i manje se dešava da pada brzina ali zna se desiti bar 1 put dnevno.. Nekad prođe dan da ne padne kao danas.. Isto kolega 101 je uočio poboljšanja, pa se nadamo da su čak i popravili nešto. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 14:03 (MacTheBig).
15 godina
offline
Re: H1 telekom
horihoro kaže...

H1 je smece od telekoma Optima je kolko tolko bolja i ozbiljnija i brzina je ista bilo prema tcom vip optima ili viena austria cak i dalji serveri jedino je ping veci sto je dalji server ali to je noramalno........

 Ja osobno ne pravim razlike između operatera. Ja sam imao sve troje, s nikim nikakvih problema. Parica je takva kakva je, imam to što plaćam, jedino mi je bitno da da su mi mjesečni računi što manji uz prihvatljivu uslugu.

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Dobio danas automatski email da mi je brzina dignuta, i stvarno je.. Pohvale za njih. 

 

Ali, i dalje pada na 2 Mbps... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 14:17 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Zovem ih danas da produžim ugovor i da dobijem novu brzinu i nove programe u odnosu na ono što imam.

 

Tražim TV+surfNET 4 PLUS za 239kn i uz to piše Maksimalna brzina parice bez naknade (kod mene oko 20Mbps).

 

U objašnjenju stoji:

 

"Maksimalna brzina

Pored brzine interneta ugovorene u paketu, bez dodatne naknade aktiviramo ti maksimalnu moguću brzinu interneta u skladu s tehničkim mogućnostima tvoje parice.

Da, ovo je zaista bez dodatne naknade.

Koliko god tvoja parica može propustiti.

Nema na čemu."

 

U cijenuiku stoji:

 

"Pored u paketu ugovorene brzine interneta korisniku se bez dodatne naknade aktivira maksimalna moguća brzina interneta u skladu s tehničkim mogućnostima korisnikovog priključka, na način da se osigura stabilnost isporuke usluge."

 

I lik meni objasni da ću za 239kn imati 10Mbps a ako želim onih cca 20Mbps koliko mi parica propušta da moram uzeti onaj skuplji paket od 269kn.

Na pitanje šta je sa onim koliko god parica dopusti mi nije uspio složiti neki logični odgovor.

 

Tko tu koga j...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Mislim da ti je dobro reka.

 

Njihovi paketi od 4 Mbpsa idu na ADSL2+, a oni od 20 na VDSL koliko sam ja upoznat.

 

Ja imam trio 4 surf plus paket, parica mi je ok, može ići do 20 Mbpsa, pušteno mi je 19... realno dobijam 16 kad je tv isključen, 13 kad je upaljen. 

 

Sve u svemu ja zadovoljan s obzriom da sam 6 godina imao 4 Mbpsa, ali imaju problema u mom mjestu već 3 mjeseca... doduše stabiliziralo se u zadnjih tjedan dana stanje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
H1 telekom

Evo od jucer sam korisnik H1 VDSL paketa preko Tcoma i usluga je odlicna, televizija ne steka, dosta kanala, internet osjetno brži... Ja sam za modem dobio FRITZBox 7360... Kroz 14 dana je povećanje brzine...

http://www.speedtest.net/result/5349680785.png

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: H1 telekom
iandic kaže...

Tko tu koga j...

 Vjerojatno je slucaj kao sto je macthebig napisao. Jedno ti je adsl, drugo vdsl i onda ti daju maksimum po toj tehnologiji koju ti parica moze propustit, tako da je ocito taj jeftiniji paket po adslu. Kad sam ja bio kod njih po imenu su se razlikovali paketi (adsl/vdsl i dali je preko njihove infrastrukture ili tcom, ovisno ima li bit u imenu ili ne) neznam dali je to jos tako, pa ako je po tome mozes isto razaznat.

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Tjedan dana radilo sve u redu, nije palo niti 1 Mbps, znači full brzina ide.

 

Evo danas opet pada.  Htio sam pričekati do kraja svibnja da vidim neće li se popraviti stanje, sad vjerojatno prelazim negdje drugdje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom

http://www.speedtest.net/my-result/5397801353

 

Evo ovo je moja brzina u paketu 2u1 (internet i telefon). Priključen sam od preključer.

Ping je kao što se vidi 8, što je bolje od 15-16 koliko sam imao kod Amisa (inače kod Amisa sam imao download 10mbps).

Kada mogu očekivati povećanje brzine?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom
tomislav10 kaže...

http://www.speedtest.net/my-result/5397801353

 

Evo ovo je moja brzina u paketu 2u1 (internet i telefon). Priključen sam od preključer.

Ping je kao što se vidi 8, što je bolje od 15-16 koliko sam imao kod Amisa (inače kod Amisa sam imao download 10mbps).

Kada mogu očekivati povećanje brzine?

 zovi samo zovi.. ....

12 godina
offline
H1 telekom

?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom
tomislav10 kaže...

?

 Nema ti druge,nego stakno zovi szk.

16 godina
offline
Re: H1 telekom
zzz kaže...
tomislav10 kaže...

?

 Nema ti druge,nego stakno zovi szk.

Ne treba nikoga zvati - aktiviran je na ugovorenu brzinu paketa, a maksimalna brzina će mu biti uključena najkasnije 14 dana od aktivacije - nakon što se prikupe mjerenja tehničkih mogućnosti njegove parice. http://www.h1telekom.hr/hr/maksimalna-brzina-parice

 

you don't have to be crazy to work here, but it helps
16 godina
offline
H1 telekom

Malo sada istražujem što se nudi za nas koji smo van većih gradova i naletio sam na h1. Ponuda im se čini interesantna. Zanima me, da li ste imali posla s njihovim tehničarima i da li su vam naplatili uslugu servisa kao što piše u cjeniku? Dosad su mi tehničari dolazili 5-6 puta, što tada t-comovci, što iskonovci, ali nikada nisu naplatili ni lipe pa da se ne bih opekao. Parica je generalno ok, ali dogodi se, recimo odokativno svake 2-3-4 godine da treba otići do razvodnog ormarića na banderi i "popravit" žice jer oksidiraju i uzrokuju pad brzine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 3:44 (denix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom
Dolazili tri puta,nisu ništa naplatili.
15 godina
offline
Re: H1 telekom

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 8:09 (zzz).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice