Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.286.008
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Da ali ako idem sad na novi paket to mi je opet 2godine ugovora a i ovak želim prijec na  drugog providera :/ 

Nemam potpis
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
askip kaže...
PC - stručnjak kaže...

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Da ali ako idem sad na novi paket to mi je opet 2godine ugovora a i ovak želim prijec na  drugog providera :/ 

A onda ih zovi i vidi zasto su ti produzili ugovor.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
No ak ides na novi paket radi se samo migracija ugovor ostaje dokle je jedino ne ostvarujes oni 50% 3 mj ili kupon.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Chaky kaže...
askip kaže...
PC - stručnjak kaže...

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Da ali ako idem sad na novi paket to mi je opet 2godine ugovora a i ovak želim prijec na  drugog providera :/ 

A onda ih zovi i vidi zasto su ti produzili ugovor.

Nazvao sam ih sinoć. I odgovor je bio da su oni automatski 02.01.2014 godine produzili ugovor bez mog znanja i mog pristanka na to ali kao da su oni meni poslali poštom dopis o tome i da sam se ja trebao žaliti na to ako nisam htio produženje ugovora.Dakako ja poštom ništa nisam dobio niti ikakav dopis jer bi se u protivnom žalio ne vidim. A još mi je rekla da sam dobio i brojne pogodnosti npr. HBO paket na 3mjeseca korištenja za kunu.. Dala mi je mail tak da ću večeras poslat prigovor i onda nadam se  okončat sve snjima... 

Nemam potpis
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
askip kaže...
Chaky kaže...
askip kaže...
PC - stručnjak kaže...

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Da ali ako idem sad na novi paket to mi je opet 2godine ugovora a i ovak želim prijec na  drugog providera :/ 

A onda ih zovi i vidi zasto su ti produzili ugovor.

Nazvao sam ih sinoć. I odgovor je bio da su oni automatski 02.01.2014 godine produzili ugovor bez mog znanja i mog pristanka na to ali kao da su oni meni poslali poštom dopis o tome i da sam se ja trebao žaliti na to ako nisam htio produženje ugovora.Dakako ja poštom ništa nisam dobio niti ikakav dopis jer bi se u protivnom žalio ne vidim. A još mi je rekla da sam dobio i brojne pogodnosti npr. HBO paket na 3mjeseca korištenja za kunu.. Dala mi je mail tak da ću večeras poslat prigovor i onda nadam se  okončat sve snjima... 

Pokvareno do kraja.

Meni istice 31.12.2014. bas me zanima da li ce mi automatski produziti kao i tebi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
odjavljen
offline
Optima telekom internet

Ja sam se maknuo sa Optime, prije dva dana mi stigao Iskon i preporodio sam se

 
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Chaky kaže...
askip kaže...
Chaky kaže...
askip kaže...
PC - stručnjak kaže...

Optima ti je imala i povecanje brzine da se veže ugovorom na 24 mj.

No tebi sad najbolje u tom slučaju bilo najbolje migrirat na navi paket radi uštede jer ako se ne varam sada plačaš 62.50 kn za tih 10 Mbita.

Sada je 20 kn, no paket je nešto malo skuplji, ali ima uracunat najam opreme, tako da ako se što desi imaš garanciju cijelo vrijeme.

Da ali ako idem sad na novi paket to mi je opet 2godine ugovora a i ovak želim prijec na  drugog providera :/ 

A onda ih zovi i vidi zasto su ti produzili ugovor.

Nazvao sam ih sinoć. I odgovor je bio da su oni automatski 02.01.2014 godine produzili ugovor bez mog znanja i mog pristanka na to ali kao da su oni meni poslali poštom dopis o tome i da sam se ja trebao žaliti na to ako nisam htio produženje ugovora.Dakako ja poštom ništa nisam dobio niti ikakav dopis jer bi se u protivnom žalio ne vidim. A još mi je rekla da sam dobio i brojne pogodnosti npr. HBO paket na 3mjeseca korištenja za kunu.. Dala mi je mail tak da ću večeras poslat prigovor i onda nadam se  okončat sve snjima... 

Pokvareno do kraja.

Meni istice 31.12.2014. bas me zanima da li ce mi automatski produziti kao i tebi.

Zovi ih odma tam 04-05.01 da ne bi imao problema  

MARKOZD15 kaže...

Ja sam se maknuo sa Optime, prije dva dana mi stigao Iskon i preporodio sam se

Ma ja do sada nikakvih problema nisam imao snjima al hocu na bnet zbog uploda i veceg downloada a i zbog povoljnije tarife :) 

Nemam potpis
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
MARKOZD15 kaže...

Ja sam se maknuo sa Optime, prije dva dana mi stigao Iskon i preporodio sam se

Ja sam prije dva dana naručio Iskon {#}

Koliko si čekao?

 

Meni je Optima čisto OK.

ALI, za istu lovu za koju na Optimi imam 4 Mbps, kod Iskona dobijem 30Mbps...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ovo je fora, posto radim di radim, jako puno korisnika s iskona prelazi na optimu, i kad dodes na ukljucenje kazu dosta im je iskona, a optimini opet prelaze na iskon. Haha pretakanje iz supljeg u prazno.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...

Ja sam prije dva dana naručio Iskon {#}

Koliko si čekao?

 

Meni je Optima čisto OK.

ALI, za istu lovu za koju na Optimi imam 4 Mbps, kod Iskona dobijem 30Mbps...

Tri tjedna sam čekao, zvali su me jednom da sve potvrdim, onda su mi javili kad mi je prebačenje, taj dan sam dobio poruku da je usluga prebačena, u dvije minute sve spojio i super mi je :)

 

Trenutno sam na 10Mbit/s ali dobio sam informaciju od Iskona da će na mom području uskoro biti dostupno 30Mbit/s i da će me to mjesečno doći cca 10ak kuna više, što je super

 

PS uzeo sam tablet taman će mi dobro doći za staru

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 16:36 (MARKOZD15).
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Ovo je fora, posto radim di radim, jako puno korisnika s iskona prelazi na optimu, i kad dodes na ukljucenje kazu dosta im je iskona, a optimini opet prelaze na iskon. Haha pretakanje iz supljeg u prazno.

ja presao sa tcoma,prije tri dana potpisao ugovore i poslo mailom,potvrdili da sve stima

do sada max3l sa snimalicom mi bio skoro 395kn i brzina 4mbita,sada o3 10mbit,svi programi(HBO,CINEMAX,HD,SNIMALICA) 375kn

koliko bi mogao cekati,iskreno se nadam mjesec dana,sve do toliko mi odgovara?

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Pa to ti je u vecini slucajeva i stvarni rok za realizaciju, aj sibni broj telefona na pp pa ti provjerim u kojem je statusu. Ako prenosis broj
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Optima telekom internet

Zvoni meni telefon:

-"Dobar dan, ovdje neko ime, iz Optime. Vidim da ste predali zahtjev za prelazak na drugog operatera, tj. Iskon. Da li je bila kakva greška ili problemi s naše strane?"

 

Ja- "Ne, jako sam zadovoljan Vašom uskugom, samo mi sad istječe ugovor kod Vas, a Iskon mi je ponudio puno veće brzine interneta za manje cijene od Vaših. Trenutno se za 170 kuna se može dobiti 20Mbps"


-"Kako 20 za 170kn?? Evo, baš gledam njihov cjenik i nema ničeg takvog"

 

Ja- "Pogledajte duo pakete"


-"Gledam, al tamo su cijene za oko 240-260kn!"

 

Ja- "Odskrolajte malo dolje"


-tišina.... "Ah, u redu, odobravamo Vaš zahjev. Doviđenja"

***********

 

U petak su me zvali iz Iskona da je zaprimljen moj zahtjev i da je sve u redu. U ponedjeljak me već zovu iz Optime da odobravaju prelazak.

Ovo ide puno brže nego sam mislio, ugovor s Optimom mi traje do 31.12..... Valjda neće biti nekakvih penala za ranije isključenje.

 

P.S. Čitam postove od PC stručnjaka, valjda neću požaliti prelazak {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 13:51 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ma gle neces pozalit, svaki operater u HR je dobar ako ti cijena pase i ako imas dobru paricu. Ako je parica losa ma koga god uzeo bit ces nezadovoljan.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Optima telekom internet

Da li Iskon ima svoju fiksnu liniju? Ako isto poželim prijeći zbog interneta da li moram kod njih uzimati telefon ili može ostati od Optime. Drago mi je sad što su vidjeli kakve su cijene kod Iskona, možda i u Optimi sruše malo ili bar povećaju brzine sad kad vide da radi toga ljudi odlaze od njih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 16:12 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Optima telekom internet

Za gosp. Pc Strucnjaka...

 

...imate mozda kakve insajderske informacije kad bi Optima mogla ponuditi VDSL pakete?

 

 

Hvala. :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Tida kaže...

Za gosp. Pc Strucnjaka...

 

...imate mozda kakve insajderske informacije kad bi Optima mogla ponuditi VDSL pakete?

 

 

Hvala. :D

ovo sam naletio na jednom drugom forumu,zadnji pasus

ak je istina onda super

link

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Nema inf kad ce u prodaju, za sad testno u rijeci. Iako kad ht odobri veleprodaju VDSLA optima ce bitstream vdsl pustat.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
pozdrav ljudi, trenutno se prebacujem na optimu, iz pule sam i potpisao sam ugovor u subotu i stigao im je u centralu 23.12. e sad mene zanima ako netko zna koliko bi trebalo njima da to dodu ukljucit i da napokon imam internet. uvijek kazu da je rok 45 dana ali vjerovatno bi to prije trebalo stic ali sad ako netko zna neki prosjek? Strucnjak vidim da znas dosta stvari pa tebe posebno pitam :p
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
i zanima me sto to znaci da u mojem gradu imaju tzv "vlastitu infrastrukturu"
12 godina
offline
Optima telekom internet
EKSKLUZIVNO: Optičku mrežu HT-a koristit će Optima i H1 Telekom

 

http://www.racunalo.com/ekskluzivno-opticku-mrezu-ht-a-koristit-ce-optima-i-h1-telekom/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
To se vec dosta dugo zna i testira. Za tu uslugu ce ic innbox v51 router na ont.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
mi moze neko odgovorit na ova gora pitanja?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
To ti znaci da optima ili bilo koji drugi isp ima samo svoju centralu inace se to dalje sve spaja na ht mrezu prema tebi, samo je aktivni dio mreze eto od npr. Optime nejde preko ht dslama.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
jel moguce nekako da ubrzam to prikljucenje? da ih zivkam svakih nekoliko dana ili nesto tako? :p
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Prije blagdana ugovori koji su potpisani duze se ceka jer je puno neradnih dana, dok HT sve procesura, pa dok njihovi izadu ba teren paricu slozit, realizra se sve negdje pocetkom 1. Mj i to je ove godine i neki dogovor, jer stopirana su i ukljzcenja ht korisnika jer svi praznici su pali na sredinu tjedna.
Tako da nevrijedi pas puno zvat jer ne radi nitko osim studenata u SZK koji ne mogu ukljucit to.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Ricex kaže...
jel moguce nekako da ubrzam to prikljucenje? da ih zivkam svakih nekoliko dana ili nesto tako? :p

Načuo sam da ona Franckova ciglica čuda radi kod spore administracije...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
koliko je moguce da mi optima ne prikljuci internet radi nekih tehnickih poteskoca? jer me strah ako ih budem cekao mjesec dana i da mi kazu da nemogu iz nekog xy razloga...
imao sam tcom i odlicno je radio usred grada sam
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
To je skoro pa i nemoguce, osim da ht kaze nema parica al tesko.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice