Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.286.071
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...

Ima biiiiilo kakva mogućnost da će nešto pametno ponuditi/napraviti u skorije vrijeme?

Sad sam na O2 Flat, 190kn.

Uskoro mi ističe ugovor.

Povećanje brzine, smanjenje cijena, nekoliko mjeseci popust kod produljenja, VDSL...?

 

Ima li netko tko za tu lovu nudi nešto više? (U Varaždinu sam, pa odma otpadaju ZG provideri)

Bio na Optimi 7 god. i vratio se na HT i uzeo:

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi?package=2&scrollTo=max2land

na 24 mjeseca..

Za sada zadovoljan..215kn mjesečno.

Ostali provideri (osim optime) su preko bitstreama tako da nije vrijedno spomena.

Jedina nada je optika..ali mi se to čini kao neka utopija.

 

Ne mogu vjerovati da u Varaždinu nema Bnet ili Iskon..

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 18:42 (Crojumper).
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Crojumper kaže...
Ne mogu vjerovati da u Varaždinu nema Bnet ili Iskon..

Ipak izgleda da mi je Iskon dostupan!

Narančasta zona je njihova infrastruktura?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet

Ako ti je dostupna narančasta zona na konju si!

12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Crojumper kaže...

Ako ti je dostupna narančasta zona na konju si!

Hvala, idem u pravu temu {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Optima telekom internet

Ima netko od vas optiku od optime?

U firmi i/ili privatno.

Cekam da nam dovuku 100/100 pa me zanima jel bilo kakvih vecih poteskoca sa takvom ili slicnom uslugom?

Kakve su latencije, moze i koj trace do 8.8.8.8 :).

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...
Crojumper kaže...
Ne mogu vjerovati da u Varaždinu nema Bnet ili Iskon..

Ipak izgleda da mi je Iskon dostupan!

Narančasta zona je njihova infrastruktura?

Je njihova je. Nazovi jeli ti dostupan VDSL, mislin da je on dostupan do oko kilometra udaljenosti od centrale. Ja san tu oko kilometra i dostupan mi je, naručija san ga i sad ga čekan ko ozeba sunce.

12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
RePlaY kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Crojumper kaže...
Ne mogu vjerovati da u Varaždinu nema Bnet ili Iskon..

Ipak izgleda da mi je Iskon dostupan!

Narančasta zona je njihova infrastruktura?

Je njihova je. Nazovi jeli ti dostupan VDSL, mislin da je on dostupan do oko kilometra udaljenosti od centrale. Ja san tu oko kilometra i dostupan mi je, naručija san ga i sad ga čekan ko ozeba sunce.

Thx!

Ali malo citam po netu, izgleda da na nekim podrucjima nemaju hardver potreban za VDSL.

A meni su Kupi tipke sive na 20 i 30 Mbps.. pa se sve bojim...

 

Makar, i 10 Mbps cu dobit povoljnije nego sad imam 4 :)

 

Al budem ih nazval pa pital.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Pozdrav ljudi,istekao mi je 2godisnji ugovor sa optimom brzina 4mbs,flat

da li se po vama isplati produziti i koju mozda tarifu ili preci na konkurenciju malo sam izvan ovih godina pa da pitam {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Optima telekom internet

Ljudi, nakon 2 godine na Optimi, nezadovoljstvo do plafona, puca veza, modem loš (ZTE ćesme), spor internet... Jučer sam podnio zahtjev za prelazak na Iskon Trio Star 10, flat Internet 10MBit/s + TV + Telefon...

 

Na Optimi sam imao paket od 3MBit, a nisu ni to mogli isporučiti, mamu im njihovu.. po zakonskom roku, prelazak traje 30 dana, a u praksi cca 3 tjedna, pa ćemo vidjet..

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Bnet dosao danas (Super 3D). Cisco modem, Albis STB. Internet zasada odlican http://www.speedtest.net/my-result/a/1059268563 .TV sucelje solidno, ali opet bolje od Optime, zastekalo je jedanput kad sam birao listu favorita. Prvih mjesec dana imam sve kanale (306 racunajuci Radio kanale kojih ima 70 o.O - imaju sve radio stanice u Hrvatskoj i nekakve MC stanice raznih zanrova, koliko sam vidio - najnovija glazba i najveci hitovi). Sljedeci mjesec ostaje mi Prosireni paket sto je 100 kanala manje, ali sasvim dovoljno. Vidjeti cemo sto ce biti u vecernjim satima i vikendom sa ukupnom uslugom.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Vip odnosno bnet ima gresku u platformi, i nakon tih mjesec dana ce ti i dalje ostat radit i hbo i svi mtv, sportkulub i sl.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Optima telekom internet

Čudno, nigdje ne piše koliki je upload na 4 Mbit/s vezi.

http://www.optima.hr/hr/privatni-korisnici/o-paketi/o-2-flat/

512Kbit/s je?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Optima telekom internet

Zamjenili su mi sagem modem jer nije radio i dali tp-link w8951nd,dali su me zahebali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...

Čudno, nigdje ne piše koliki je upload na 4 Mbit/s vezi.

http://www.optima.hr/hr/privatni-korisnici/o-paketi/o-2-flat/

512Kbit/s je?

 

da toliki je upload

16 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet

Nisu imam ga nakon što je riknuo zte, solidno radi !Ne vidim razliku sram thomsona od t coma .Malo krivo pokazuje  line stats.

16 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Novi Optima paketi.

 

Nešto niže cijene i konačno su smanjili cijenu nadoplate povećanja brzine sa 4 na 10 Mbit.

Moj PC  
0 1 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Pozdrav

 

Dali je moguce da su mi prilikom uzimanja veceg paketa znaci s 5Mbps  na 10Mbps oni automatski produzili ugovor  na jos dvije godine zbog toga? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
sus kaže...

Novi Optima paketi.

 

Nešto niže cijene i konačno su smanjili cijenu nadoplate povećanja brzine sa 4 na 10 Mbit.

O2 4 Mbps - 195kn?

Ja sad imam taj paket pa su mi racuni oko 180kn.

Na mobu sam, pa je moguce da sam nesto propustio na stranici.

 

Iskon ima 20Mbps po 170kn.

 

 

EDIT: Stvarno je 195kn, jos su digli cijene.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 10:37 (CyberDemonVZ).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...
sus kaže...

Novi Optima paketi.

 

Nešto niže cijene i konačno su smanjili cijenu nadoplate povećanja brzine sa 4 na 10 Mbit.

O2 4 Mbps - 195kn?

Ja sad imam taj paket pa su mi racuni oko 180kn.

Na mobu sam, pa je moguce da sam nesto propustio na stranici.

 

Iskon ima 20Mbps po 170kn.

 

 

EDIT: Stvarno je 195kn, jos su digli cijene.

 

To bi bilo super kad bi svima bio dostupan Iskon na tim brzinama.Prije je nadoplata sa 4 na 10 bila 62 kn.

 

Stare centrale,stara infrastruktura,stari raspadnuti ormarići,u kvartu sve vise zgrada,svi uzimaju IPTV i veće

brzine,iz godine u godinu sve više problema.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Kad se uzme u obzir da su optimini paketi jedinstveni radilo se o ull-u ili bitstreamu, stvarno su povoljni, stom da je najpovoljniji novi O3 s svim programima 10 Mbita, 50% popusta i kuponom od 350 kn u elipsu.
Tako da ja od prelazim s vipa u optimu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
online
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Kad se uzme u obzir da su optimini paketi jedinstveni radilo se o ull-u ili bitstreamu, stvarno su povoljni, stom da je najpovoljniji novi O3 s svim programima 10 Mbita, 50% popusta i kuponom od 350 kn u elipsu.
Tako da ja od prelazim s vipa u optimu.

Cijene svih paketa su povećali za minimalno 10 kn  pa na više u odnosu na stare pa tako da ne vidim šta je tu super, drugo popust ti je samo prva 3 mjeseca, a dalje full cijena, a bon od 350 kn je do isteka količina koje su naravno vjerojatno već istekle jer je bilo 2 kupona. Sada sam bio malo sarkastičan, ali na žalost sve su to činjenice. Ja ću najvjerojatnije se vratiti na T-Scum zato jer Optima je nažalost pre jadna u mom mjestu (koje je grad, a ne neka pri*zdina).

Imam propusnost 17 Mbit/s i ja nemogu imati O2 paket sa 10 Mbit/s jer TV je apsolutno negledljiv, imam PowerPoint prezentaciju na TV-u {#}, tako da sam se morao vratiti na 4 Mbit/s. Koliko ja znam TV uzima negdje oko 5 Mbit/s, tako da ne vidim zašto ne mgu imati net brzine od 10 Mbit/s. Čak su mi postepeno smanjivali na 9, pa na 8, 7, 6 Mbit/s i nema teorije da radi TV normalno. A OptiTv je otišao totalno kvragu sa novim sučeljem.

S tim da još napomenem da svaki mjesec moram zvati službu za korisnike jer mi sa 4 Mbit/s net padne na 2,8 -3,0 Mbit/s, tako da jedino što mogu reći  je  -  FU Optima {#}

Da ne kažem da mi ne žele promjeniti router.

Toliko o mom iskustvu sa Optimom.

14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
sus kaže...

 

Stare centrale,stara infrastruktura,stari raspadnuti ormarići,u kvartu sve vise zgrada,svi uzimaju IPTV i veće

brzine,iz godine u godinu sve više problema.

 

Nakon svake kišice beskonačne prijave loših parametara, sanacije kabela, oksidirani spojevi, uništene kutije i da ne nabrajam dalje (papirnate izolacije kabela, zli susjedi,...).

Ne znam koga točno kriviti (vjerojatno PTT i HPT koji su vukli prve parice), ali znam da se za cijenu priključka od tadašnjih 3000 DEM (što je više vrijedilo nego današnjih 3000 €) kompletna infrastruktura mogla napraviti puno bolje od onoga što danas imamo - da su kabeli vučeni od krova do krova i da korisnik na 200 metara od centrale ima 800 metara parice jer su susjedi platili 100 DEM tehničaru da ih spoji preko reda (provjerena informacija).

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 19:30 (blagus).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Kupona ima puno, jer radi se o sljedecem, elipso je duzan ogromne pare optimi, pa optima kroz kupone pokusava sebe naplatit, naravno kroz dobit od korisnika.

Optitv nije promijenio samo sucelje vec i strimove, nivo sucelje radi s HT i VIP strimovima programa, dok prije novog sucelja su bili OIV strimovi, novi strimovi aka maxtv i vip tv imaju veci bitrate od starih, prosijek oko 3.5 Mbita, prije oko 2.5.
Uzrok problema su i dalje lose parice koje HT nezeli popravit. I da novi korisnici ce dobivat IAD modemem i fiksni broj jede na VOIP barem sto se bitstreama tice.
Popust je 3 mj ali je sasvim ok.
Kad sve uzme se u obzir na 2 godine usteda je dobra. Spram konkurencije.
Najveci problem kod tog svega je losa parica.
HT odnosno po novome ERICSSON Nikola Tesla kao vlasnik infrastrukture ne zeli ulagat nego ostvarit kroz najam operaterima sto vecu dobit.

I kad sve zbroj i oduzmes optimina ponuda je ok, poatoji samo jedna jeftinija a to je jedna kombinacija kod H1, dok svi ostali su skuplji.

I jos jedna stvar po novome ces moc mijenjat pakete nakon odredenog vremena bez da produzujes ugovor i uzeti u tom trenutku sto ti je povoljnije.

Ugl. Ima dosta promijena.
I nije optima skoro propala zato sto su cijene im bile realne, troskovi svega su puno veci i zato je cijena paketa povecana, s tim da u te ave cijene je uracunata naknada za najam opteme tako da vise nije moguce da korisnik postaje vlasnik modema.
Uglavno vidi se veliki utjecaj HT-a na nacin formiranja cijena ma ko sta reko.

Ja sam bio zadovoljan s VIP om zadnje dvije godine, ali oni kako su promijenili sucelje nista po pitanju tv ne rade, programi su jadni.

I da HBO ide iskljucivo u HD rezoluciji sto je jos jedan udarac na samu paricu jer ko to gleda 6 Mbita stream vuce.

Nije da ih branim nesto ali meni izgleda sasvim ok.
I onog ceha se ja bojim da cemo uzasno puno posla imat zbog ti novi paketa, jer ce ljudi uzet masovno 10 Mbita sto ce bit problem iaporucit na paricama koje su katastrofa.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
online
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Kupona ima puno, jer radi se o sljedecem, elipso je duzan ogromne pare optimi, pa optima kroz kupone pokusava sebe naplatit, naravno kroz dobit od korisnika.

Optitv nije promijenio samo sucelje vec i strimove, nivo sucelje radi s HT i VIP strimovima programa, dok prije novog sucelja su bili OIV strimovi, novi strimovi aka maxtv i vip tv imaju veci bitrate od starih, prosijek oko 3.5 Mbita, prije oko 2.5.
Uzrok problema su i dalje lose parice koje HT nezeli popravit. I da novi korisnici ce dobivat IAD modemem i fiksni broj jede na VOIP barem sto se bitstreama tice.
Popust je 3 mj ali je sasvim ok.
Kad sve uzme se u obzir na 2 godine usteda je dobra. Spram konkurencije.
Najveci problem kod tog svega je losa parica.
HT odnosno po novome ERICSSON Nikola Tesla kao vlasnik infrastrukture ne zeli ulagat nego ostvarit kroz najam operaterima sto vecu dobit.

I kad sve zbroj i oduzmes optimina ponuda je ok, poatoji samo jedna jeftinija a to je jedna kombinacija kod H1, dok svi ostali su skuplji.

I jos jedna stvar po novome ces moc mijenjat pakete nakon odredenog vremena bez da produzujes ugovor i uzeti u tom trenutku sto ti je povoljnije.

Ugl. Ima dosta promijena.
I nije optima skoro propala zato sto su cijene im bile realne, troskovi svega su puno veci i zato je cijena paketa povecana, s tim da u te ave cijene je uracunata naknada za najam opteme tako da vise nije moguce da korisnik postaje vlasnik modema.
Uglavno vidi se veliki utjecaj HT-a na nacin formiranja cijena ma ko sta reko.

Ja sam bio zadovoljan s VIP om zadnje dvije godine, ali oni kako su promijenili sucelje nista po pitanju tv ne rade, programi su jadni.

I da HBO ide iskljucivo u HD rezoluciji sto je jos jedan udarac na samu paricu jer ko to gleda 6 Mbita stream vuce.

Nije da ih branim nesto ali meni izgleda sasvim ok.
I onog ceha se ja bojim da cemo uzasno puno posla imat zbog ti novi paketa, jer ce ljudi uzet masovno 10 Mbita sto ce bit problem iaporucit na paricama koje su katastrofa.

E super, od tebe uvijek pun kufer informacija i na tome zahvaljujem.

I znači da je problem u paricama, a ne npr. u mom ZTE routeru. Ok, al kome onda da pošaljem zahtijev da mi se popravi usrana parica pošto imam propusnost 17 Mbit/s, a onda po tvom da TV vuče 2,5 Mbit/s, a ja ne mogu povući ni pravih 9 Mbit/s, pošto su mi testirali brzinu i spustili mojih 10 Mbit/s na 6 Mbit/s + 3 Mbit/s Tv-a = 9 Mbit/s i TV mi i dalje nije mogao raditi. To znači da ja na svojoj parici ni 9 Mbit/s ne mogu povući, a imam "propusnost" od 17 Mbit/s. Pa to je za poludit. Znači infrastruktura nam je ne u banani nego u kiwi-ju.

Zaključak:

U ovoj državi ništa ne valja - ni iznad ni ispod zemlje, žali Bože protraćenog prostora.

14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Kupona ima puno, jer radi se o sljedecem, elipso je duzan ogromne pare optimi, pa optima kroz kupone pokusava sebe naplatit, naravno kroz dobit od korisnika.

Optitv nije promijenio samo sucelje vec i strimove, nivo sucelje radi s HT i VIP strimovima programa, dok prije novog sucelja su bili OIV strimovi, novi strimovi aka maxtv i vip tv imaju veci bitrate od starih, prosijek oko 3.5 Mbita, prije oko 2.5.
Uzrok problema su i dalje lose parice koje HT nezeli popravit. I da novi korisnici ce dobivat IAD modemem i fiksni broj jede na VOIP barem sto se bitstreama tice.
Popust je 3 mj ali je sasvim ok.
Kad sve uzme se u obzir na 2 godine usteda je dobra. Spram konkurencije.
Najveci problem kod tog svega je losa parica.
HT odnosno po novome ERICSSON Nikola Tesla kao vlasnik infrastrukture ne zeli ulagat nego ostvarit kroz najam operaterima sto vecu dobit.

I kad sve zbroj i oduzmes optimina ponuda je ok, poatoji samo jedna jeftinija a to je jedna kombinacija kod H1, dok svi ostali su skuplji.

I jos jedna stvar po novome ces moc mijenjat pakete nakon odredenog vremena bez da produzujes ugovor i uzeti u tom trenutku sto ti je povoljnije.

Ugl. Ima dosta promijena.
I nije optima skoro propala zato sto su cijene im bile realne, troskovi svega su puno veci i zato je cijena paketa povecana, s tim da u te ave cijene je uracunata naknada za najam opteme tako da vise nije moguce da korisnik postaje vlasnik modema.
Uglavno vidi se veliki utjecaj HT-a na nacin formiranja cijena ma ko sta reko.

Ja sam bio zadovoljan s VIP om zadnje dvije godine, ali oni kako su promijenili sucelje nista po pitanju tv ne rade, programi su jadni.

I da HBO ide iskljucivo u HD rezoluciji sto je jos jedan udarac na samu paricu jer ko to gleda 6 Mbita stream vuce.

Nije da ih branim nesto ali meni izgleda sasvim ok.
I onog ceha se ja bojim da cemo uzasno puno posla imat zbog ti novi paketa, jer ce ljudi uzet masovno 10 Mbita sto ce bit problem iaporucit na paricama koje su katastrofa.

ja takodjer nakon sto sam pregledao sve ponude idem na optimu o3 10 plus,do sada imao max3l i snimalica i racun mi nikad nije bio ispod 395kn tako da ovdje ce mi biti jeftinije a imat cu brdo programa vise i jos hd,takodjer parica mi trpi do 20mbit,tj odlicna je

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ok ni taj ZTE noje neko bajno rijesenje, al gura dobro dsla vezu di je parica ok. Ubiti di je dobra parica gura bilo koji modem.
Trenutno se za ULL korisnike isporucuje TP Link w8961ND, a modem je lagano dobit novi, nazoves i kazes da ti wifi puca konstantno ida cim spojis vise uredaja niko ne moze na net, to se ne moze dokazat, ubiti nitko od montera to nece pokusavat simulirat vec ces dobit drugi modem i cao.
Iako se za sve korsnike znaci i ull i bitstream ceka novi modem TBand koji kao na svim testovam je prosao kao najbolji, pogotovo po pitanju wifi signala o brzini prijenosa izmedu wifi-a i LAN portova.
Iako najbolji modem je INNBOX V51 il ti ga slovenski ISKRATEL. Imaji dvojezgrene BCM procesore i jako dobro peglaju greske koje se sbivaju u prijenosu signala.
Al jos jedan paradoks, iskra ima BCM, ht ericssob dslam BCM i novi smartlab prijemnik je BCM chipset i ta kombinacija radi supr sto hi bilo cudnod a ne radi :)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
I da tvoja aprica moze bit kao maksimalno 17 Mbita, ali kad je nizi profil onda imas i nizu marginu cim se stavi profil blizu maksimalne margina paden uzasno i naravno veza nestabilna.
Problem je naravno parica, koja nije adekvatna za DSL odnosno povecanjem frekvencije a to je povecanje profila, povecavaju se i smetnje jer oni viski tonovi dolaze neispravi a osteceni su od magnetskih smetnji koje uzrokuju opet drugi korsnici jer kabel nije uparicen za DSL vec au ravno postavljeni jedan do drugoga i eto ti smetni koliko hoces.
Kome se obratit, zvat optimu i trazit da nekog poslajus s tim likom se dogovorit da poslaje u HT da se parica promjeni i sredi. A ako nece probat se obratit HAKOMU.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
n00b1 kaže...

Pozdrav

 

Dali je moguce da su mi prilikom uzimanja veceg paketa znaci s 5Mbps  na 10Mbps oni automatski produzili ugovor  na jos dvije godine zbog toga? 

itko ? :/

na koju foru su mi mogli  samo zbog mog zahtjeva za povecanje brzine  oni staviti ugovor na jos 2 godine? 

12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
n00b1 kaže...
n00b1 kaže...

Pozdrav

 

Dali je moguce da su mi prilikom uzimanja veceg paketa znaci s 5Mbps  na 10Mbps oni automatski produzili ugovor  na jos dvije godine zbog toga? 

itko ? :/

na koju foru su mi mogli  samo zbog mog zahtjeva za povecanje brzine  oni staviti ugovor na jos 2 godine? 

Koliko se sjecam, bilo je takvih slucajeva (mislim na t-comu).

Zasto jos nisi nazvao sluzbu za korisnike ili poslao mail sa zalbom?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
CyberDemonVZ kaže...
n00b1 kaže...
n00b1 kaže...

Pozdrav

 

Dali je moguce da su mi prilikom uzimanja veceg paketa znaci s 5Mbps  na 10Mbps oni automatski produzili ugovor  na jos dvije godine zbog toga? 

itko ? :/

na koju foru su mi mogli  samo zbog mog zahtjeva za povecanje brzine  oni staviti ugovor na jos 2 godine? 

Koliko se sjecam, bilo je takvih slucajeva (mislim na t-comu).

Zasto jos nisi nazvao sluzbu za korisnike ili poslao mail sa zalbom?

Problem je što je to bilo u 2mjesecu ove godine  i neki dan sam ih zvao da provjerim stanje ugovora za svaki slucaj jer sam htio prijeci na drugi provider pa da ne placam penale ako sam pod ugovorom i onda su mi doticni rekli da sam do 2.mjeseca 2016 pod ugovorom..  ne znam šta da im napišem  u žalbi šta im rec?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice