T-com korisničke stranice

poruka: 102
|
čitano: 54.414
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

ja sam uspio od prve,i dobio sam taj aktivacijski kod na mobitel( u roku 2 sek),ali stranice gadno štekaju..
treba par ninuta da vidiš npr ispis,a prije si došao do njega u 3 sekunde..
maltretiranje..i kompliciranje..

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Ma da vec 2 tjedna nemogu provjeriti promet pa koji je ovo k****! I dalje ne radi prokleti link da mu j**** mater! sta su oni glupi ili koji im je? gubim zivce seratori jedni namjerno su to napravili samo zato da se vise potrosi. nikako ali bas nikako nemogu uci da pogledam prokleti promet niti mogu promijeniti paket! pa ljudi moji ovo je katastrofa stranice im stekaju ko da imam onaj prahistorijski dial-up koji vise ne postoji, nemogu pogledati promet niti promijeniti paket na flat.

 

Ako netko zna kako da provjerim prokleti promet nek mi kaze bit cu mu zahvalan!

 

Thx in advance

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
Razerlake kaže...

Ma da vec 2 tjedna nemogu provjeriti promet pa koji je ovo...

Ne vrijedi ti se zivcirat. Ja sam ih zvao i rekli su mi da imaju problema posto je to relativno novi sustav pa ce trebat neko vrijeme da proradi kako treba-citaj: u banani kao i ostalo sta nude.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

dobila sam odgovor od t-coma na neposlani kod u kojem su lijepo objasnili ono isto sa cim sam se mucila danima... i gle zacudo sad radi!!!!!! Viče unesla sam broj mobitela VIP i prihvatilo je. kod sam dobila u roku 5sec... ccc  i da bi tek sad vidjela da sam presla promet od 10GB!! Mamicu im!!!!! 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
T-com korisničke stranice

Potaknut svime što mi se u zadnjih 7 mjeseci događalo sa T-scumom, odlučio sam vas pitati ima li tko od vas iskustva sa Iskonom, jesu li dobri(pouzdani) premda im je T-scum vlasnik, čine mi se relativno pošteni i nadasve jeftini. E i BTW, ako se odlučim na prelazak koliko će to trajati i hoću li morat platit budući da sam u 3 mjesecu ove godine potpisao ugovor na 18 mjeseci??

BOG I HRVATI Kolega, moram ti priopćiti nešto važno što se u mojoj obitelji prenosi s koljena na koljeno, naime, moj djed kad je umirao rekao
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com korisničke stranice

ja nekako usao na te korisnicke stranice odnosno novi moj t...jedva nasao lozinku...uglavnom nekako mi se taj ispis adsl prometa cini cudnim...cak mi i nekako malo ispada..imam paket od 10 gb a tek pola potrosio po tom ispisu...a svaki dan sam na netu..i znam da uvijek zadnjih 10 dana pazim da ne predem preko tih 10 gb....uglavnom to je sve valjda jos u beti pa ok...samo su ispis mogli pustit ko prije....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Meni od danas neće ući na Moj t-com stranice!Jel se svima događa ili...?Neodlučan

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 21:39 (Tomislav95).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
Tomislav95 kaže...

Meni od danas neće ući na Moj t-com stranice!Jel se svima događa ili...?Neodlučan

dobio si aktivacijski kod i registrirao se..?

15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Ma ni meni sad neće...

Uglavnom,napravili su veliku grešku tom novom stranicom jer ona prijašnja je bila puno jednostavnija i lakša za upotrebuNeodlučan

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
seneka kaže...
Tomislav95 kaže...

Meni od danas neće ući na Moj t-com stranice!Jel se svima događa ili...?Neodlučan

dobio si aktivacijski kod i registrirao se..?

Jesam,ne ulazi od danas popodne!Sigurno nadograđuju nešto!

big_guy kaže...

Ma ni meni sad neće...

Uglavnom,napravili su veliku grešku tom novom stranicom jer ona prijašnja je bila puno jednostavnija i lakša za upotrebuNeodlučan

Imaš pravo,ona prijašnja je bila super i na njoj je radio program Maxadsl provjera promete,a sad za ove će se morati raditi novi software!

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

evo sad mi prijatel preci na iskon za par dana uzet ce i televiziju njihovu pa cu onda komentirati inace t comk je stvarno presao preko glave svakog korisnika

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
Tomislav95 kaže...

Meni od danas neće ući na Moj t-com stranice!Jel se svima događa ili...?!Sigurno nadograđuju nešto!

to je to,ne mogu ni ja,neko je već rekao ko ih je zvao zbog aktivacije da su mu se ispričali..kao imaju probleme..

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 21:53 (seneka).
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com korisničke stranice
danygirl kaže...

dobila sam odgovor od t-coma na neposlani kod u kojem su lijepo objasnili ono isto sa cim sam se mucila danima... i gle zacudo sad radi!!!!!! Viče unesla sam broj mobitela VIP i prihvatilo je. kod sam dobila u roku 5sec... ccc  i da bi tek sad vidjela da sam presla promet od 10GB!! Mamicu im!!!!! 

pa neš ti 20 kn više

I Jadantisi
16 godina
offline
T-com korisničke stranice

I meni ne radi moj t, ma idu mi na k***, samo da nagovorim ukućane da odemo na Iskon i ja imam flat, tv i telefon za 210 kn-a, a ne sve to u t-scuma bi bilo oko 500 kn ako ne i više

BOG I HRVATI |||| Four of the six voices in my head are telling me that I'm sane
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Danas mi je prihvatio VIP broj mobitela i poslan mi je aktivacijski kod.

 

Jedina greška T-Coma je što su pustili u opticaj uslugu koja nije dorađena.

Uđe Bruce Willis u HGSpot i kaže: Daj Hard...od 500MB
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

šta je sad ovo!?
ušao sam na ispis spajanja za 2 sekunde.. na način kako se to moglo prije ovih promjena..direktno

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

evo, i ja sam sada isto preko starih korisničkih stranica mogao pristupiti ispisu spajanja i promijeni paketa... debili, to sam točno očekivao! to su mogli napraviti i krajem mjeseca čisto da vidim koliko sam prometa potrošio...

15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

haha...vidi vratili su se na staro i bolje im je bilo Viče

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

Haha kladio sam se sa starim u 100kn da ce se ovo promjeniti i da ce se stranica vratiti u iduca 3 mjeseca.Sada se vidi koliki su to "stručnjaci" a neznaju napravit jednu web stranicu.Al et barem mi je 100kn u đepu Cool

http://hackaday.com/
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

napokon radi sve kako treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

slazem se :)SmijehSmijehCool

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

OBAVEZNO PROČITAJTE!!!!

 

pozz ekipa...evo da Vam napišem kako je mene T-Com oštetio sa nedavnom nadogradnjom korisničkih stranica...

 

Koristim Max ADSL već dosta dugo...uvijek sam uredno priko korisničke stranice mijenjao pakete ( START1GB, 10GB i FLAT )....najčešće sam koristio FLAT RATE...e sad u čemu je kvaka?ovo lito nisam bio toliko online pa sam priko korisničke stranice promijenio paket sa FLAT na START1gb...na kraju lita, krajem 9.miseca ( 27.9. ) sam otišao na korisničku stranicu i normalno kao i prije aktivirao sam paket FLAT RATE...uredno je pisala obavijest da mi od 1.10. vrijedi obračun po FLAT RATE paketu...i tako sam ja cijeli 10. misec skidao svaki dan filmove, muziku itd...skinio sam ukupno 162GB...računao sam da imam FLAT RATE tako da to nije problem...danas mi je došao račun za 10. misec u iznosu od 3346,51kn za Max ADSL promet...ja šokiran...nemoguće...imam FLAT...odem na korisničku stranicu i vidim da mi piše da trenutno koristim START paket 1GB...sav u nevjerici zovem kornisčku službu...oni govore da su oni napravili obračun prema trenutnom paketu START 1GB...zovem tehničku službu koja mi kaže da su oni nadograđivali korisničku stranicu krajem 9. miseca tj. taman u periodu kada sam ja mijenjao paket...očito je došlo do greške tj. korisnička stranica nije prihvatila ili registrirala moj zahtjev za promjenu paketa...i da stvar bude još bolja, ja sam već u prvih 10-tak dana 11. miseca narpavio 85GB prometa koji mi se isto obračunava po 1GB= 21kn...

 

jednim dijelom je i moja greška što slijedečih dana nisam provjerio korisničku stranicu ali s obzirom da sam jedno 7-8 puta mijenjao korisničke pakete priko korisničke stranice nisam imao potrebu provjeriti jer je uvijek bilo sve OK nakon promjene...

 

Danas sam im poslao veliki prigovor ( 2 stranice ) gdje sam naveo zašto smatram da su me oštetili te gdje zahtijevam da mi se 10. i 11. misec obračunaju po kornisčkom paketu FLAT RATE, a ne START 1 GB jer ljudi moji nisam ja lud da plačam 1GB po 21kn, kad imam FLAT RATE...

 

Jel tko imao sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Šta drugo reć nego lopoviiiii i neandertalci! T-shit!

moj je zivot,..... shljakanjeeee u gradjevini, skoro pa savrsen....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
pupa265 kaže...

OBAVEZNO PROČITAJTE!!!!

 

...

Danas sam im poslao veliki prigovor ( 2 stranice ) gdje sam naveo zašto smatram da su me oštetili te gdje zahtijevam da mi se 10. i 11. misec obračunaju po kornisčkom paketu FLAT RATE, a ne START 1 GB jer ljudi moji nisam ja lud da plačam 1GB po 21kn, kad imam FLAT RATE...

 

Jel tko imao sličnih iskustava?

 

Ajoj!

 

Nadam se da će imati razumijevanja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
pupa265 kaže...

OBAVEZNO PROČITAJTE!!!!

Zalbu bi ti trebali uvazit ali poznavajuci T-Scum sve je moguce. Budi uporan i ne posustaj. Inace je najbolje promjenit paket polovicom mjeseca jer ovima u T-Scumu izgleda da treba svjetlosna godina da nesto naprave.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
pupa265 kaže...

OBAVEZNO PROČITAJTE!!!!

 

pozz ekipa...evo da Vam napišem kako je mene T-Com oštetio sa nedavnom nadogradnjom korisničkih stranica...

 

Koristim Max ADSL već dosta dugo...uvijek sam uredno priko korisničke stranice mijenjao pakete ( START1GB, 10GB i FLAT )....najčešće sam koristio FLAT RATE...e sad u čemu je kvaka?ovo lito nisam bio toliko online pa sam priko korisničke stranice promijenio paket sa FLAT na START1gb...na kraju lita, krajem 9.miseca ( 27.9. ) sam otišao na korisničku stranicu i normalno kao i prije aktivirao sam paket FLAT RATE...uredno je pisala obavijest da mi od 1.10. vrijedi obračun po FLAT RATE paketu...i tako sam ja cijeli 10. misec skidao svaki dan filmove, muziku itd...skinio sam ukupno 162GB...računao sam da imam FLAT RATE tako da to nije problem...danas mi je došao račun za 10. misec u iznosu od 3346,51kn za Max ADSL promet...ja šokiran...nemoguće...imam FLAT...odem na korisničku stranicu i vidim da mi piše da trenutno koristim START paket 1GB...sav u nevjerici zovem kornisčku službu...oni govore da su oni napravili obračun prema trenutnom paketu START 1GB...zovem tehničku službu koja mi kaže da su oni nadograđivali korisničku stranicu krajem 9. miseca tj. taman u periodu kada sam ja mijenjao paket...očito je došlo do greške tj. korisnička stranica nije prihvatila ili registrirala moj zahtjev za promjenu paketa...i da stvar bude još bolja, ja sam već u prvih 10-tak dana 11. miseca narpavio 85GB prometa koji mi se isto obračunava po 1GB= 21kn...

 

jednim dijelom je i moja greška što slijedečih dana nisam provjerio korisničku stranicu ali s obzirom da sam jedno 7-8 puta mijenjao korisničke pakete priko korisničke stranice nisam imao potrebu provjeriti jer je uvijek bilo sve OK nakon promjene...

 

Danas sam im poslao veliki prigovor ( 2 stranice ) gdje sam naveo zašto smatram da su me oštetili te gdje zahtijevam da mi se 10. i 11. misec obračunaju po kornisčkom paketu FLAT RATE, a ne START 1 GB jer ljudi moji nisam ja lud da plačam 1GB po 21kn, kad imam FLAT RATE...

 

Jel tko imao sličnih iskustava?

 ...uh čovječe u problemima si... odi na potrošački kod možda ti oni pomognu!?!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

žalba je poslana...rekli su mi da im triba nekih 2 tjedna da mi daju odgovor na nju...sve ćemo vidjeti...danas sam zva tehničku službu i govore mi da oni nisu krivu nego da je to moja greška...poludio sam...pa minjao sam te pakete dosta puta...dva klika i to je to....nema filozofije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
T-com korisničke stranice

Moze biti njihova greska, ali u biti je tvoja i samo tvoja. Tvoja je sto nisi provjerio na korisnickim stranicama jesu li ti promijenili paket prvog u mjesecu.

Dobro da nisi dizao kredit u banci, bez citanja onih sitnih slova ili kod nekog zelenasa Izlanuo se. Takav je zivot, nazalost...

Po meni jedino sto ces dobiti je mogucnost otplate tih racuna na nekoliko rata.

Jednostavno, ti ne mozes dokazati da si iskren i da nisi neki od onih koji su to izmislili.

Sto se njih tice, jednostavno se radi o privatnoj firmi kojoj je u interesu jedino i samo dobit.

Proci ces tako da ces morati sve platiti, kao i onomad kada su izmislili dialere i masi ljudi uzeli pare, bez da nikakvih dialera nije bilo kod ljudi.

Jako dobro znam jer sam takva 2 stroja isao sredjivati (jedino, sto su dobili je placanje u vise rata tih racuna). Stovise, kompovi nisu niti bili spojeni na 'mrezu', a niti u struju.

Zalosno, ali takav je kapitalizam.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
T-com korisničke stranice

Smatram da je njihova greška, ja sam imao sličan problem, naime kad sam se prijavljivao na ADSL uzeo sam paket od 10 GB-a i sve uredno prijavio, meni kući stigao potvrda da je podnesen zahtjev za 10 GB, ali oni su tamo sve obračunavali po 1 GB-a zato jer kad sam se prijavljivao odlučio sam zadržati korisničko ime koje sam koristio kad sam bio korisnik usluge dial up interneta, tako da su krelci tamo nešto zaj*** u sistemu premda je meni uredno na papirima pisalo da je prihvaćen zahtjev za 10GB i nakon višemjesečnog zajeb*** po centrima i svim pizd*** materinama vratili su sve na normallu i sve što sam je preplatio jer sam par puta prekoračio 1 GB kao što su mi oni vodili, vratili... ja naime nisam htio platiti ono što nisam potrošio, ono što je rezultat njihove greške, ali su dolazila upozorenja da će mi isključiti i telefon i internet, tako da sam bio primoren. A da stvar bude gora, nakon što sam otkrio problem i navlačio se sa kretenima u službi za korisnike, otišao sam u T-centar gdje sam podnio žalbu koja je poslana meni ispred očiju i čiju sam kopiju tražio, nakon 3 tjedna nije došao odgovor na žalbu, jer oni nju kao nisu imali i sistemu(dakle glupača koja je poslala tu žalbu iz t-centra je zaribala još jednom) dakle, tu imam tri temelja za tužbu koju bih bez problema mogao dobiti, a budući da se nema vremena ni za što i budući da nisam vlasnik linije puca mi k****. Tako da ću čim nagovorim ostale ukućane prijeći na Iskon(makar je u vlasništvu T-coma, bolje se odnosi prema svojim korisnicima i k tome još je i jeftiniji)

Toliko od mene...

BOG I HRVATI |||| Four of the six voices in my head are telling me that I'm sane
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com korisničke stranice

Evo ih opet, NEVALJA (u nadogradnji) su im opet   stare/nove korisničke stranice za provjeriti promet;

 

              T-Com korisničke stranice zbog nadogradnje privremeno nisu dostupne. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice