HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.443
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...
EZY-E kaže...
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

j

A sta ce ti ovo aj mi reci.

Pa, kod Androida to ima itekako smisla. Nisi nikada koristio rootani mobitel sa file explorerom?

Jesam i trenutno imam android uređaj koji je rootan sa file explorerom i jednostavno ne znam kad sam ga zadnji put koristio odkad imam wlan kući.

Sve spremim na cloud i taj sadržaj imam onda syncan i s tabletom i s kompom (a i mogu pristupiti tome s nekog trećeg računala).

Danas jednostavno nema smisla ugrađivati FE u mobilne OS-eve.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 0:19 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...
Danyel kaže...
EZY-E kaže...
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

j

A sta ce ti ovo aj mi reci.

Pa, kod Androida to ima itekako smisla. Nisi nikada koristio rootani mobitel sa file explorerom?

Jesam i trenutno imam android uređaj koji je rootan sa file explorerom i jednostavno ne znam kad sam ga zadnji put koristio odkad imam wlan kući.

Sve spremim na cloud i taj sadržaj imam onda syncan i s tabletom i s kompom (a i mogu pristupiti tome s nekog trećeg računala).

Danas jednostavno nema smisla ugrađivati FE u mobilne OS-eve.

E vidiš, neki se ne bi složili s tobom, onih par redaka R-W-R-X nekima puno znači. Meni osobno treba potpuna kontrola i sloboda uređaja, bez nekakvih clouda i sličnih gluposti. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

jedino pravo rješenje ti je:

 

a) da baciš taj mobitel u smeće

b) da ponovno instaliraš OS

 

Ako ti ovo potonje ne uspije, nosi ga u servis i gledaj ga što prije prodati. HTC 8 S je sam po sebi odličan, ali ovi windowsi... malo je reći da su promašaj... iako, potencijal imaju. Ovo uvijek napominjem jer mi nije jasno kako nekome uspije napravati brz, fluidan i stabilan OS a onda ga potom zasr.ti sa dječjim glupostima (poput nedostatka file explorera, prebacivanja na SD...)..

ti:

a) ili nisi pretjerano informatičko pismen (šta ce ti file exsplorer?  šta bi prebacivao na sd?)

b) ili imaš neispravan uređaj (nemaš garanciju?)

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

ti:

a) ili nisi pretjerano informatičko pismen (šta ce ti file exsplorer?  šta bi prebacivao na sd?)

b) ili imaš neispravan uređaj (nemaš garanciju?)

Ma jel se ti to meni praviš pametan?

 

pročitaj malo bolje šta sam napisao pa se javi. Hvala. 

 

Da šta bi "prebacivao na SD"... LOL - a nu ovo - neispravan uređaj... dajder mi objasni kaj ti to sad znači... O čemu ti, ili na čemu si ti?

 

PS I ne kaže se "informatičko" pismen - već informatički pismen. Toliko o pismenosti.

 

Oprosti, ne želim biti grub prema tebi ali me tjeraš na to. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 0:28 (Danyel).
15 godina
offline
Re: HTC 8S

Čitam kroz temu te tvoje gluposti i ne kontam šta te muci kod WP? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 1:15 (bik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...

Čitak kroz temu te tvoje gluposti i ne kontam šta te muci kod WP? 

Sve što me muči već sam napisao. I čemu ovo - "gluposti"? Ako nešto ne razumiješ ili se ne slažeš s tim, to je automatski "glupo"?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

jedino pravo rješenje ti je:

 

a) da baciš taj mobitel u smeće

b) da ponovno instaliraš OS

 

ovo nisu gluposti? (i zadnjih 10postova)

 

tebi ocito jako fali neki rootani andrid ako sam dobro skontao? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...
bik kaže...
Danyel kaže...
nike098 kaže...

Ljudi jeli se kome dogodilo da su mu se sve pisme uduplale, dok slike kad udem u fotografije svaka je u petoroduplana,imate li rjesenje kako da mi normalno se prikazuje jedna slika jedna pjesma?

 

ovo nisu gluposti? (i zadnjih 10postova)

 

tebi ocito jako fali neki rootani andrid ako sam dobro skontao? 

Ne znam šta bih ti rekao - ako ti to smatraš glupostima, onda ok. Šta da odgovorim čovjeku kojemu mobitel malo prolupao? Imaš ti bolji savjet, onda mu ga daj. ja nemam. Iskreno sam napisao što mislim - imao sam htc 8s i vrlo dobro znam u čemu je problem. zato sam ono gore i napisao, možda zvuči ironično ali je u suštini jedino što mu preostaje sa tim jadnim Windows phoneom (mislim na OS, dakle). 

 

Dakle - dušice moja, ne sekiraj se, eto ja meljem gluposti, mada ne razumijem zašto, osim ako ti nisi razumio što sam ja pisao. Laka ti noćica.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
offline
HTC 8S

biram pod c)da zanemarim a i b :-)

aj ako ko nade rjesenje nek javi.

meni osobno je ok.mob. Ne smetaju mi te neke sitne stvarcice

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8S

Danyel :

A da se možda prebaciš u WP temu pa tamo nastaviš sa svojim hejtanjem windows phona ili 8s isto ne valja (hardwerski)?

 

Meni je android smeće (a imao sam ih par) pa ne idem po android temama pljuvat/hejtaj kako je smeće. Jesi imao kad iphone (koji je još zatvoreniji od wp) , kako ti se sviđa?

 

nike098

ne znam zašto imaš duple slike i pjesme? (to je tvoj problem ili?), to prvi put čujem da su se nekom slike same od sebe poduplale (a koristim wp već duže od godinu dana)

pa obriši duple ili resetiraj mob pa sve ponovo podesi (MS account)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 1:53 (bik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...

Danyel :

A da se možda prebaciš u WP temu pa tamo nastaviš sa svojim hejtanjem windows phona ili 8s isto ne valja (hardwerski)?

 

Meni je android smeće (a imao sam ih par) pa ne idem po android temama pljuvat/hejtaj kako je smeće. Jesi imao kad iphone (koji je još zatvoreniji od wp) , kako ti se sviđa?

 

nike098

ne znam zašto imaš duple slike i pjesme? (to je tvoj problem ili?), to prvi put čujem da su se nekom slike same od sebe poduplale (a koristim wp već duže od godinu dana)

pa obriši duple ili resetiraj mob pa sve ponovo podesi (MS account)

Ne lupaj, nigdje ne ''hejtam'', ali nisam ni slijepi fanatik poput nekih od vas. Vi ste stvarno kao neka mala djeca - pa nije ni čudno da nam se na vlasti stalno smjenjuju SDP i HDZ. "Ako nisi s nama, protiv nas si", kao da uvijek čujem. Nema trećeg - kod nas je stalno ILI-ILI.

 

Gdje si ti vidio da ja ''hejtam'', tj. mrzim išta?? Dapače, rekoh da sam imao taj mobitel, da je bio dobar ali da je nažalost W8P poprilično limitiran sustav (iako potencijalno bolji od androida!), koji ima svojih dobrih strana i šteta je što su ga sputali bezveznim odlukama. Zbog toga će se i pokopati. Ne vjeruješ? Pogledaj prodajne rezultate androida i iOSa a zatim WP8 i sve će ti biti jasno.

Ne treba ništa prebacivati na SD? Ma da, vjerujem da je danas većini dovoljno 1.5 GB koliko dobiješ sa htc 8s... Dvije veće aplikacije i - mo'š se slikat. Doslovno. jer ti daju da pohranjuješ medijske datoteke na SD (ali aplikacije ne... ha ha)..

 

No, mnogima od vas izgleda ne ide u glavu da ako netko primijeti neku grešku ili lošu osobinu kod nekog programa/softvera to NE ZNAČI da taj automatski to mrzi! Možeš li ti to shvatiti? 

 

I molim te, malo bolje čitaj što sam napisao prije negoli se počneš ovdje blamirati.

 

- Koristio sam sve mobilne OS-eve unatrag, počev od Androida Froyo i GB (stari Samsung Galaxy), iphonea 3G i htc mozzarta (WP7). IOS jest zatvoren, ali da je zatvoreniji - teško. Nema zatvorenijih od Windowsa, to čak ni Microsoft ne krije. Osim toga, iOS se da lijepo jailbreakati, a ovoga malo teže, niti ekipa ima volje razbijati nešto što koristi jedva 5% populacije.

- Ako si čitao moje "glupe" postove, i ako si pismen, shvatio bi da sam pohvalio upravo hardversku stranu ovog mobitela htc!!

- Nisam nikakav ''hejter'' (koji glup izraz), zašto se vi klinci morate toliko služiti forsiranim (šatro) engleskim, zar mislite da ste cool sa tim izrazima? Ne, upravo suprotno - nama starijima ispadate smiješni.

- Pišem uglavnom ono što vidim i mislim. Također i ti trebaš tako, tko ti brani da se uključiš u raspravu o Androidu? Ako imaš što za reći, primijetio si da nešto ne valja, želiš komentirati - tko ti brani? Pa za to i jesu STVORENI OVAKVI FORUMI!

 

- Ne, namjena foruma nije da se na pojedinim temema IDEALIZIRA pojedini softver/hardver već da se razmjenjuju dojmovi, mišljenja i savjeti. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 4:13 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ovog lika je najbolje ignorirat kad vidis da pise na temi koja ima veze sa Windowsom

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8S

nije samo kod mene problem vidio sam i na stranim forumima da in se to isto događa i sa slikama i sa muzikom, malo cu proucit jeli ko nasa rjesenje ako je javim ovdje da i drugi znaju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 10:42 (nike098).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
nike098 kaže...

nije samo kod mene problem vidio sam i na stranim forumima da in se to isto događa i sa slikama i sa muzikom, malo cu proucit jeli ko nasa rjesenje ako je javim ovdje da i drugi znaju

 

 

Ja znam rjesenje za muziku, nemoj je kopirat na karticu nego samo syncaj sa windows phone aplikacijom, mozda je ista stvar i sa slikama

14 godina
offline
Re: HTC 8S
Idealist kaže...

moram reci da me baterija ugodno iznenađuje. dakle, prošlo 3 dana i 16 sati od zadnjeg punjenja i baterija je na 44%.  razgovor tu i tam, internet tu i tamo. pretpostavljam da ce se danas isprazniti, ali fakat impresivno ako ce mi izdrzati jos dan - dva...

evo, 5 dana, 12 sati - baterija 18% (s time da je bio ugasen jedno 8 sati - mislim da je i njih racunalo). uglavnom, desire jednom nisam uopce koristio i baterija mi je izdrzala jedno 2-2 i pol dana, a ovaj sa kratkim surfanjem i pokojim razgovorom cak 5 dana. svaka cast...

15 godina
offline
Re: HTC 8S
Nemogu vjerovat kako ti tako dugo izdrzi...meni je max izdrzao dan dan i pol...
Windows Phone FTW
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Dal netko od vas zna kako ukljucit prijedlog texta?  ono kad pises poruke pa ti predlaze...

 

ja ga nemogu nikako nac...

 

cak u uputstvima pise kad pises neku rijec da se negdje pojavi + pa da ga stisnes i spremis rijec al toga kod mene nema...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...

koliko ste aplikacija instalirali na 8s, tj. koliko ih stane i koje su to?

 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...
EZY-E kaže...

koliko ste aplikacija instalirali na 8s, tj. koliko ih stane i koje su to?

 

Atm:

- Autopanorama

- Battery widget

- BoardExpress for Tapatalk

- Camera360

- CroParking

- Endomondo

- Facebook

- Flashlight-x

- Foroplex

- Free gps speedometer

- Free ringtones

- gMaps

- Google mail

- Line

- Scan

- Settings plus

- Skype

- Speedtest

- The logos quizz

- Viber

- Whatsapp

- Youtube

- Solitaire

- AE Basketball

- Ant smasher

- Drag race

- Penguin

 

I imam još 150mb free.

 

15 godina
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...
EZY-E kaže...

koliko ste aplikacija instalirali na 8s, tj. koliko ih stane i koje su to?

 

Evo sad sam izbrojao, imam 21 aplikaciju iz trgovine + ove stock što dolaze sa WP, karte HR + 7 igrica koje ni ne igram i oko 300mb još slobodno interne memorije. Slike i glazbu držim na micro sdu (8gb).

14 godina
offline
Re: HTC 8S
jopis kaže...
EZY-E kaže...
EZY-E kaže...

koliko ste aplikacija instalirali na 8s, tj. koliko ih stane i koje su to?

 

Atm:

- Autopanorama

- Battery widget

- BoardExpress for Tapatalk

- Camera360

- CroParking

- Endomondo

- Facebook

- Flashlight-x

- Foroplex

- Free gps speedometer

- Free ringtones

- gMaps

- Google mail

- Line

- Scan

- Settings plus

- Skype

- Speedtest

- The logos quizz

- Viber

- Whatsapp

- Youtube

- Solitaire

- AE Basketball

- Ant smasher

- Drag race

- Penguin

 

I imam još 150mb free.

 

 

bik kaže...
EZY-E kaže...
EZY-E kaže...

koliko ste aplikacija instalirali na 8s, tj. koliko ih stane i koje su to?

 

Evo sad sam izbrojao, imam 21 aplikaciju iz trgovine + ove stock što dolaze sa WP, karte HR + 7 igrica koje ni ne igram i oko 300mb još slobodno interne memorije. Slike i glazbu držim na micro sdu (8gb).

 

A je li vam se povećava zauzeće memorije kad npr surfate netom ili ste na facebooku?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
offline
HTC 8S

Da , povečava i smanjuje samo od sebe, to ti je taj famozni "OTHERS",  postoji space storage s kojim ga mozes ispraznit i uskoro treba doci patch od MS za bolje opravljanje pohranom..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 13:34 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC 8S

Ne povećava, sad u zadnje vrijeme nisam ništa novo instalirao, te mi se stalno vrti na toliko slobodne memorije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

20 aplikacija + Windowsove te 8 igara i 532 mb slobodno :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...

Da , povečava i smanjuje samo od sebe, to ti je taj famozni "OTHERS",  postoji space storage s kojim ga mozes ispraznit i uskoro treba doci patch od MS za bolje opravljanje pohranom..

 

 

jel ti to imas nokiu lumiu neku jel?  jer mislim da taj space storage je samo za nokie!

15 godina
offline
Re: HTC 8S

Imam 8S i lumiu710 , mislio sam na shrink storage i phone storage cleanup s kojim mozes ocistiti OTHERS s tim da hoce pobrisat i IE cookie.. ali storage maneger dolazi za sve uređaje sa wp8

http://www.windowsphone.com/hr-hr/search?q=Space+storage

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2013 12:23 (bik).
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Kopite0310 kaže...
bik kaže...

Da , povečava i smanjuje samo od sebe, to ti je taj famozni "OTHERS",  postoji space storage s kojim ga mozes ispraznit i uskoro treba doci patch od MS za bolje opravljanje pohranom..

 

 

jel ti to imas nokiu lumiu neku jel?  jer mislim da taj space storage je samo za nokie!

 Ovo sta si ti stavio ,tj . onu sliku koju su stavio to je opcija u postavkama memorije ali samo ju imaju nokije cini mi se jer je to na novoj verziji softvera.... za htc to nema

15 godina
offline
Re: HTC 8S

to sam negdje iskopao sa wpcentrala šta bi trebalo biti u slijedecem updejtu

14 godina
offline
HTC 8S

jel to samo kod mene, ili automatska svjetlina ne radi? imam tako narihtano i svjetlina je manja nego kad stavim na najmanju dok sam u zatvorenom prostoru. a vani se nista ne vidi... i da li se jos kome vide vertikalne linije po ekranu dok je na suncu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Evo, za one koje zanima, naišao sam slučajno na Facebooku na odgovor PBZ-a na pitanje mPBZ aplikacije za Windows Phone 8..

 

njihov odgovor je:

 

" Privredna banka Zagreb s osobitom pozornošću prati trendove i zastupljenost mobilnih platformi na tržištu, no zbog relativno male zastupljenosti Windows Phone uređaja u odnosu na ostale tri glavne platforme (Java, Android, iPhone) trenutno nemamo u planu razvoj posebne mPBZ aplikacije prilagođene Windows Phone uređajima. "

 

 

jednom riječi, razočaran...

 

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice