Nokia Lumia 710

poruka: 806
|
čitano: 221.844
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Lumia 710".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Gasttozz kaže...

Ne znam, ja se sa time ne bi igrao. Čekam da ovo malo pojeftini http://www.mugen-power-batteries.com/mugen-power-1500mah-extended-battery-for-nokia-lumia-710.html

Ma pojeftinit ce nikad. Skoro 300kn za bateriju, pretjerivanje...

12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 710
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710
Sljedeci mjesec uzimam mobitel pa imam par pitanja.
Prvo, da li Opera mobile za WP sljaka?
Drugo, kad uzmem microSIM kako da kontakte kopiram ili ih moram unosit rucno, i da li ja na microSIM-u mogu zadrzat trenutni broj?
LP
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 710
chutac kaže...
Sljedeci mjesec uzimam mobitel pa imam par pitanja.
Prvo, da li Opera mobile za WP sljaka?
Drugo, kad uzmem microSIM kako da kontakte kopiram ili ih moram unosit rucno, i da li ja na microSIM-u mogu zadrzat trenutni broj?
LP

 Koliko vidim Opere mini i mobile nema na marketu (hrvatskom).. za drugo ne znam

 

Možeš kopirati tj prenjeti kontakte putem bluetootha...

 

Da kada mjenjaš svoju običnu simicu za micro zadržavaš svoj broj...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Gasttozz kaže...

Ma da, ne zelim riskirati s tim smecem...

13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1674502

 

uspio sam ga uflashat {#}

imao sam nokijin DLOAD bootloader pa je bilo kompliciranije, ali ništa strašno {#}

uglavnom, dodano je nešto kao multitasking, dok se drži tipka back pojave se aplikacije koje rade u pozadini i možeš se vratit na bilo koju.

moguća je instalacija .xap aplikacija preko browsera. stavio sam si bazaar. sve je to još novo i u nekoj razvojnoj fazi ali sviđa mi se jako!

ako bude zainteresiranih mogu sastavit i neki tutorial {#}

15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

Može turtorijal nakon par dana da usput napišeš objektivne dojmove.. 

 

PS danas sam probao taj razvikani Photosynth i mogu rec da je fascinantna aplikacija

Živjeli Lumijanaši! ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 16:37 (bik).
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

potrudit ću se da lijepo to napišem onda {#} 

Živjeli! {#} 

samo da nas je što više! ovaj mobitel bi baš svima preporučio, po meni bolji izbor od iOS-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Tonchek kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1674502

 

uspio sam ga uflashat {#}

imao sam nokijin DLOAD bootloader pa je bilo kompliciranije, ali ništa strašno {#}

uglavnom, dodano je nešto kao multitasking, dok se drži tipka back pojave se aplikacije koje rade u pozadini i možeš se vratit na bilo koju.

moguća je instalacija .xap aplikacija preko browsera. stavio sam si bazaar. sve je to još novo i u nekoj razvojnoj fazi ali sviđa mi se jako!

ako bude zainteresiranih mogu sastavit i neki tutorial {#}

Neznam zasto riskirati s tim custom romovima, jer kao prvo gubis garanciju (ako je imas), a drugo mozes brikat mob

15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

Znam hrpu slucajeva gdje se nikad nije niti gledalo je li custom rom ili je dekodiran kod reklamacije uređaja,

rizik je isti kao kad staviš neorginalne windowse na pc i crackiraš jer uvijek možeš nešto shebat ako se ne kužiš a dobivaš puno toga što nema u stock romu; dobiješ noviji sustav, updejtiran, brži, s manje stock programa koji su možda nepotrebni te usporavaju mob, dobiješ direktan pristup memoriji iz explorera a ne da moraš preko Zuna stavljat pjesme/datoteke, dobiješ mogucnost stavljanja paid aplikacija, blackmarketa aka bazaara, bolju optimizaciju preformansi i potrošnje baterije, sve zavisi od roma ugl dobiješ hrpu toga

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
bik kaže...

Znam hrpu slucajeva gdje se nikad nije niti gledalo je li custom rom ili je dekodiran kod reklamacije uređaja,

rizik je isti kao kad staviš neorginalne windowse na pc i crackiraš jer uvijek možeš nešto shebat ako se ne kužiš a dobivaš puno toga što nema u stock romu; dobiješ noviji sustav, updejtiran, brži, s manje stock programa koji su možda nepotrebni te usporavaju mob, dobiješ direktan pristup memoriji iz explorera a ne da moraš preko Zuna stavljat pjesme/datoteke, dobiješ mogucnost stavljanja paid aplikacija, blackmarketa aka bazaara, bolju optimizaciju preformansi i potrošnje baterije, sve zavisi od roma ugl dobiješ hrpu toga

Znam kaj dobijes, ali to da ce mi mob brze i bolje raditi nakon ukucavanja custom roma, mi bas ne drzi vodu...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 19:57 (Kule_zg).
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Pozdrav, sljedeci tjedan kupujem Lumijicu. :D

Zanima me da li ima multitasking(mislim, ima, ali dal ima posebnu funkciju koja otvara task manager? Tipa dugo drzanje menu tipke na symbianu)

Dalje, da li se moze defaultni Bing na search tipci zamijeniti s googleom?

Kakav je izbor aplikacija, i da li ima Opere Mobile za WP?

Kako se stoji s igrama(ponuda, cijene, i kolicina)? Ponekad u cekaonama ili negdje da ubijem vrijeme.. :)

  Trenutno se ne mogu necega vaznoga sjetit ali kad se sjetim budem pitao ;)

LP :)

 

 

Jooj da, da li netko mozda zna ili ima iskustva s tim koliko treba Tmobileu da obnovi lager? Jucer navecer sam bio i rekla je cura tamo da ce nazvat kad stignu. Jel mozda netko iz iskustva mozda zna, ili nagađa koliko im treba, nestrpljiv sam jako :D

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
chutac kaže...

Pozdrav, sljedeci tjedan kupujem Lumijicu. :D

Zanima me da li ima multitasking(mislim, ima, ali dal ima posebnu funkciju koja otvara task manager? Tipa dugo drzanje menu tipke na symbianu)

Dalje, da li se moze defaultni Bing na search tipci zamijeniti s googleom?

Kakav je izbor aplikacija, i da li ima Opere Mobile za WP?

Kako se stoji s igrama(ponuda, cijene, i kolicina)? Ponekad u cekaonama ili negdje da ubijem vrijeme.. :)

  Trenutno se ne mogu necega vaznoga sjetit ali kad se sjetim budem pitao ;)

LP :)

 

 

Jooj da, da li netko mozda zna ili ima iskustva s tim koliko treba Tmobileu da obnovi lager? Jucer navecer sam bio i rekla je cura tamo da ce nazvat kad stignu. Jel mozda netko iz iskustva mozda zna, ili nagađa koliko im treba, nestrpljiv sam jako :D

Po default nema task manager ali ima u emulatorima

Bing ne mozes mjenjati

Aplikacija ima za sad  preko 80 000 tisuca sto je relativno malo naspram iOS i Androida, ali svaki dan pristizu  nove i skoro sve sto ce ti trebati mozes nac u Marketu + igre takoder.

Dobro je kod aplikacija sto mozes 90% njih koje se placaju isprobati kao trial verzije, pa ako ti se koja svidi, kupis ju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Kule_zg kaže...
chutac kaže...

Pozdrav, sljedeci tjedan kupujem Lumijicu. :D

Zanima me da li ima multitasking(mislim, ima, ali dal ima posebnu funkciju koja otvara task manager? Tipa dugo drzanje menu tipke na symbianu)

Dalje, da li se moze defaultni Bing na search tipci zamijeniti s googleom?

Kakav je izbor aplikacija, i da li ima Opere Mobile za WP?

Kako se stoji s igrama(ponuda, cijene, i kolicina)? Ponekad u cekaonama ili negdje da ubijem vrijeme.. :)

  Trenutno se ne mogu necega vaznoga sjetit ali kad se sjetim budem pitao ;)

LP :)

 

 

Jooj da, da li netko mozda zna ili ima iskustva s tim koliko treba Tmobileu da obnovi lager? Jucer navecer sam bio i rekla je cura tamo da ce nazvat kad stignu. Jel mozda netko iz iskustva mozda zna, ili nagađa koliko im treba, nestrpljiv sam jako :D

Po default nema task manager ali ima u emulatorima

Bing ne mozes mjenjati

Aplikacija ima za sad   preko 80 000 tisuca sto je relativno malo naspram iOS i Androida, ali svaki dan pristizu    nove i skoro sve sto ce ti trebati mozes nac u Marketu + igre takoder.

Dobro je kod aplikacija sto mozes 90% njih koje se placaju isprobati kao trial verzije, pa ako ti se koja svidi, kupis ju.

  Super, hvala na odgovorima :)

Jos nesto, kad kupim aplikaciju, da li platim na kraju mjeseca u pretplati(da li mi skine novac s bona) ili?

Posto IE nema flash, da li je youtube app instalirana, i da li je dostupna?
I za kraj, da li mogu bing mape zamijenit Nokia Mapsom?

LP :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
chutac kaže...

  Super, hvala na odgovorima :)

Jos nesto, kad kupim aplikaciju, da li platim na kraju mjeseca u pretplati(da li mi skine novac s bona) ili?

Posto IE nema flash, da li je youtube app instalirana, i da li je dostupna?
I za kraj, da li mogu bing mape zamijenit Nokia Mapsom?

LP :)

Aplikacije kupujes preko kartice i skida ti se lova odma (ne znam tocno detalje jer nisam kupio ni jednu zasad)

Youtube aplikaciju skunes s marketa.

Nokia maps i Nokia navigacija su ugradena po defaultu u OS.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Kule_zg kaže...
chutac kaže...

  Super, hvala na odgovorima :)

Jos nesto, kad kupim aplikaciju, da li platim na kraju mjeseca u pretplati(da li mi skine novac s bona) ili?

Posto IE nema flash, da li je youtube app instalirana, i da li je dostupna?
I za kraj, da li mogu bing mape zamijenit Nokia Mapsom?

LP :)

Aplikacije kupujes preko kartice i skida ti se lova odma (ne znam tocno detalje jer nisam kupio ni jednu zasad)

Youtube aplikaciju skunes s marketa.

Nokia maps i Nokia navigacija su ugradena po  defaultu u OS.

  Aha, ok, hvala :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 710

Nokia Maps i Nokia Drive nisu dio OS-a (dio OS-a je fejs, twitter, msn messenger...) već su to aplikacije koje su unaprijed instalirane koje naravno možeš obrisati...

 

Što se tiče kupovine aplikacija, ja kupujem sa visa electron karticom, prilikom prve kupnje ukucaš svoje podatke, i ono ti se veže uz tvoj windows live account, tako da drugi puta ne moraš utipkavati broj kred kartice, već je to sve automatski...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 20:25 (Gasttozz).
 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710

youtube isto radi bez aplikacije, preko ie

tj otvara video player

nokia maps su prednstalirane, jedino karte i jezik valja posebno skinit

doduse aplikacija je dosta stura, najvise mi smeta nemogucnost odabira

destinacije na samoj karti u nokia drive

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 710

Ne kužim zakaj na karti kad imaš u opcijama set destination???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710

meni je lakse nesto nac na karti nego upisivat

dosta mjesta i adresa uopce nema npr

ili ulice nemaju brojeva itd

 

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710
Kule_zg kaže...
chutac kaže...

Pozdrav, sljedeci tjedan kupujem Lumijicu. :D

Zanima me da li ima multitasking(mislim, ima, ali dal ima posebnu funkciju koja otvara task manager? Tipa dugo drzanje menu tipke na symbianu)

Dalje, da li se moze defaultni Bing na search tipci zamijeniti s googleom?

Kakav je izbor aplikacija, i da li ima Opere Mobile za WP?

Kako se stoji s igrama(ponuda, cijene, i kolicina)? Ponekad u cekaonama ili negdje da ubijem vrijeme.. :)

  Trenutno se ne mogu necega vaznoga sjetit ali kad se sjetim budem pitao ;)

LP :)

 

 

Jooj da, da li netko mozda zna ili ima iskustva s tim koliko treba Tmobileu da obnovi lager? Jucer navecer sam bio i rekla je cura tamo da ce nazvat kad stignu. Jel mozda netko iz iskustva mozda zna, ili nagađa koliko im treba, nestrpljiv sam jako :D

Po default nema task manager ali ima u emulatorima

Bing ne mozes mjenjati

Aplikacija ima za sad  preko 80 000 tisuca sto je relativno malo naspram iOS i Androida, ali svaki dan pristizu  nove i skoro sve sto ce ti trebati mozes nac u Marketu + igre takoder.

Dobro je kod aplikacija sto mozes 90% njih koje se placaju isprobati kao trial verzije, pa ako ti se koja svidi, kupis ju.

Multitasking ima ali radi kao suspenzija tj pauzira programe u pozadini, lako se prebacuješ drzeci malo duze tipku back.

Bing mozes zamjenit Googlom i Opera ima ali kad unlockaš bootloader/staviš custom rom (xda forumi)

 

Kule_zg kaže...
bik kaže...

Znam hrpu slucajeva gdje se nikad nije niti gledalo je li custom rom ili je dekodiran kod reklamacije uređaja,

rizik je isti kao kad staviš neorginalne windowse na pc i crackiraš jer uvijek možeš nešto shebat ako se ne kužiš a dobivaš puno toga što nema u stock romu; dobiješ noviji sustav, updejtiran, brži, s manje stock programa koji su možda nepotrebni te usporavaju mob, dobiješ direktan pristup memoriji iz explorera a ne da moraš preko Zuna stavljat pjesme/datoteke, dobiješ mogucnost stavljanja paid aplikacija, blackmarketa aka bazaara, bolju optimizaciju preformansi i potrošnje baterije, sve zavisi od roma ugl dobiješ hrpu toga

Znam kaj dobijes, ali to da ce mi mob brze i bolje raditi nakon ukucavanja custom roma, mi bas ne drzi vodu...

 

Ti ocito nikad nisi imao Android ili iOS, baci malo oko na Xda forume, tamo ima genijalaca više nego u velikim korporacijama koji to rade iz ljubavi .-.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
bik kaže...

 

baci malo oko na Xda forume, tamo ima genijalaca više nego u velikim korporacijama koji to rade iz ljubavi .-.

Ma svaka ima cast

13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

zašto bi riskirao sa custom romovima? a gle, ako znaš što radiš i o čemu se tu zapravo radi rizik je mali. a koristim custom romove jer sebe smatram power userom. znaš ono - brže, bolje, jače {#} ova lumia i sam WP su moćne i odlične stvarčice, ali ograničene, a ja neću ograničenja na svom mobitelu. ko voli nek izvoli {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 710
Tonchek kaže...

zašto bi riskirao sa custom romovima? a gle, ako znaš što radiš i o čemu se tu zapravo radi rizik je mali. a koristim custom romove jer sebe smatram power userom. znaš ono - brže, bolje, jače {#} ova lumia i sam WP su moćne i odlične stvarčice, ali ograničene, a ja neću ograničenja na svom mobitelu. ko voli nek izvoli {#}

Slazem se u potpunosti, ali se bojim stavljat taj rom, zapravo ne znam koliko je riskantno i da li kad dode novi updejt za mob, taj rom ostaje ili se brise?

14 godina
offline
Nokia Lumia 710

Kupio mačku, dolazi u utorak

 

{#}

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 710

jel zna netko kud mi spremi igricu(.xap) koju deployam preko računala? znači mobitel je full unlocked i kad deployam običnu aplikaciju stavi ju gdje su i ostale ali igrice nevidim mada piše da je instalirana {#}

14 godina
offline
Nokia Lumia 710

Mačka došla, mada je pon.

 

{#}

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 710

Da li netko zna mozda koja je ovo aplikacija za vrijeme?

 

Vidi sliku...

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 1:21 (Kule_zg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 710

Mislim da je to posebna aplikacija od samsunga koja dolazi samo sa samsung windowsphone mobitelima, i da nije samo vrijeme već ne znam novosti, dionice itd...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Nokia Lumia 710

Ekipa, ako Bog da, sutra ću uzeti crnu Lumiu 710. Sad me zanima, pošto sam imao Desirea i običnu sim karticu od T-mobilea, a za ovaj telefon treba micro sim kartica, gdje ju uzeti? Mogu li doći do T-centra i zamijeniti karticu, a da mi ostane isti broj? Naplaćuje li se to ili?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice