Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 426
|
čitano: 184.880
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

 

Ono je uslikano danas na njihovom webshopu za novu pretplatu, ta tvoja ponuda nema veze sa novom za nekoga novog, tvoja je vjerovatno vezana za predarudžbu i produženje pretplate, ali toga više nema.

 

pa nisam ja kriv sto sam ga narucio tjedan prije.

 

platit cu ga 5400kn

 

po meni mega super ponuda za Note 10+ uredaj

 

kolika je cijena u maloprodaji za gotovinu, ili trenutna na webshopovima i kod operatera, nije moj problem 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
3dfx kaže...
MasterOfDisaster kaže...

 

Ono je uslikano danas na njihovom webshopu za novu pretplatu, ta tvoja ponuda nema veze sa novom za nekoga novog, tvoja je vjerovatno vezana za predarudžbu i produženje pretplate, ali toga više nema.

 

pa nisam ja kriv sto sam ga narucio tjedan prije.

 

platit cu ga 5400kn

 

po meni mega super ponuda za Note 10+ uredaj

 

kolika je cijena u maloprodaji za gotovinu, ili trenutna na webshopovima i kod operatera, nije moj problem 

Pa ok, nitko ti ništa ne kaže što si ga ti ulovio za tu cijenu, ali za tu cijenu ga više nitko ne može ulovit, već za onu koju sam ja postao i to je dobrano visoka cijena.

Da se razumjemo mene ovaj mob apsolutno ne zanima jer sam prije par mjeseci kupio P30 Pro sa kojim sam zadovoljan i prezadovoljan, a jako davno sam imao Note i I Note II kada su izašli i shvatio sam da uopće ne koristim tu njihovu famoznu olovčicu i od tada sam kompletno odustao od te serije uređaja, jer je izrazito skup zbog tog feature-a koji ja uopće ne koristim. Onaj tko to koristi (olovčicu) svaka čast i taj uređaj ima smisla, ali budimo iskreni većina (barem 80%) korisnika Note serije koristi par puta olovčicu i to iz fore ili pred nekim drugim da pokažu kako je fora uređaj i to je to. Note serija je više statusni simbol nego sušta potreba za olovkom i njezinim mogućnostima.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Jesu stigli Noteovi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

prvo je apple poceo sa micanjem headphone jackova sada i samsng neznam dali mi se to svidja ili ne, vise mi se cini da ce polako slusalice sa zicom biti proslosot

malware master
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Jučer se igrao s Note 10+ u Tele 2...što reći...

 

Osim onog izgleda prednje kamere, i manjih rubova - ja jebeno ne vidim razliku naspram Note 9.

 

Klasično sterilan Samsung.

 

 
2 2 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska u zaslonu

- više RAM-a

- 256 GB osnovni model

- UFS 3.0

- širokokutna kamera

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
ks95hr kaže...

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska u zaslonu

- više RAM-a

- 256 GB osnovni model

- UFS 3.0

- širokokutna kamera

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

Ovo ako gledas zdravo seljacki razlike, onda da

 

1.Moderan dizajn - ako si feminiziran onda ti je to bitno. Evo bas gledam svoj Note 9 bez maske (uopce ga ne nosim u masli), ništa mi ne fali.Do sad svaki mobitel je bio u maski...posto mi je ovo sluzbeni mob - ne dira me.

 

2.Veći ekran - ne vidim tu neku prednost.

 

3. Čitač otisak u zaslonu - imam ga na P30 Pro.Nije to neka prednost koja bi prevagnula oko kupovone uredaja.

 

4.Više rama - ja ne znam sta to moraš ima sve upaljeno da mi 6GB na P30 Pro ili 8GB na Note 9 bude iskoristeno. 12GB bullshit.,preseravanje.

 

5.256GB - sve mi se vrti na cloudu. Imao 16,64, ili 1028 GB meni isti k...

 

6. UFS 3.0 - aj to je ok.Slažem se. Koliko će mo mi tu brzinu osjetit...ja kuzim razlike brzine kad kombiniram P30 Pro s Note 9...

 

7. Ovo oko kamere - glupost...jedinu kameru koju poštujem je P30 Pro - ovo Note 9 vs Note 10 - više softwareska promjena...razlike minimalne.

 

8. Brže punjenje - to podržavam.Bilo je i vrijeme.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
ks95hr kaže...

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska u zaslonu

- više RAM-a

- 256 GB osnovni model

- UFS 3.0

- širokokutna kamera

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

 

 

Brži procesor

Baterija većeg kapaciteta

 

Sve skupa, vrh.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
R36 kaže...
ks95hr kaže...

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska u zaslonu

- više RAM-a

- 256 GB osnovni model

- UFS 3.0

- širokokutna kamera

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

Ovo ako gledas zdravo seljacki razlike, onda da

 

1.Moderan dizajn - ako si feminiziran onda ti je to bitno. Evo bas gledam svoj Note 9 bez maske (uopce ga ne nosim u masli), ništa mi ne fali.Do sad svaki mobitel je bio u maski...posto mi je ovo sluzbeni mob - ne dira me.

 

2.Veći ekran - ne vidim tu neku prednost.

 

3. Čitač otisak u zaslonu - imam ga na P30 Pro.Nije to neka prednost koja bi prevagnula oko kupovone uredaja.

 

4.Više rama - ja ne znam sta to moraš ima sve upaljeno da mi 6GB na P30 Pro ili 8GB na Note 9 bude iskoristeno. 12GB bullshit.,preseravanje.

 

5.256GB - sve mi se vrti na cloudu. Imao 16,64, ili 1028 GB meni isti k...

 

6. UFS 3.0 - aj to je ok.Slažem se. Koliko će mo mi tu brzinu osjetit...ja kuzim razlike brzine kad kombiniram P30 Pro s Note 9...

 

7. Ovo oko kamere - glupost...jedinu kameru koju poštujem je P30 Pro - ovo Note 9 vs Note 10 - više softwareska promjena...razlike minimalne.

 

8. Brže punjenje - to podržavam.Bilo je i vrijeme.

 

 

 

ovo bold, bas si se prosro s tim komentarom, ali ono fakat, ko neki balavac, koji ne zna argumnetirano pricati pa pocne vrijedati i ispoljavati neke svoje unutarnje frustracije

 

ne moras biti derpe da bi imao ukusa i prepoznao dobar/prekrasan dizajn, a i bogme da ne izvlacim sada tvoje stare postove, gdje pljujes po dizajnu jednih uredaja, a velicas ljepotu onoga kojeg trenutno imas 

 

sad je to P30 Pro a sutra ce biti nesto drugo

 

previse si vezan emotivno za te uredaje, pa samo i iskljucivo su tip top oni koje si kupio i odlulcio zadrzati

 

a nego kak bi trebo gledat razlike? 

 

to ti je isto kao da neko kaze da je jedina razlika izmedu P20 Pro i P30 Pro 5x telefoto kamera, sve ostalo je isto, jos i P20 Pro ima i bolju kvalitetu fotki danas, nakon sto su sredili softver

 

ista razlika je bila i izmedu note 8 i note 9

 

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska 

- više RAM-a

- xxx GB osnovni model

- UFS xxx

- unaprijdena kamera sa prilagodljivim otvorom blende

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

i bla bla bla bla

 

pa nitko nije srao, kao sto se danas sere non stop, za svaki faking telefon koji izade, bez obzira na proizvodaca, da je fail, da nije dovoljno unaprijeden za razliku od prosle serije itd itd

 

Note 10+ je trenutni , kao sto je to bio i Note 9 prije njega, nazalost bez 3.5mm, ali to je vec prezvakano i iskoro to nece imati niti jedan flagship

 

prestanite kukat i seruckat za svaku sitnicu

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Usporedio kameru Notea 8 i Notea 10+ u Sarajevu u nekom centru. Valjda više od pola ljudi ne bi niti skužilo razliku, a telefoto kamera na note 10+ mi se učnilia lošijom čak, premekane fotografije su ispadale. Sad ako je to super, onda sam ja idiot. Nisu se potrudili za desetku i točka, ne znam kojeg vraga svi spominjete specifikacije ko papagaji, vau bitne stvari, ionako danas mobiteli lete i s dvostruko slabijim procesorima. I krasna je rupica u ekranu, napredak, nema šta.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Timo kaže...
R36 kaže...
ks95hr kaže...

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska u zaslonu

- više RAM-a

- 256 GB osnovni model

- UFS 3.0

- širokokutna kamera

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

Ovo ako gledas zdravo seljacki razlike, onda da

 

1.Moderan dizajn - ako si feminiziran onda ti je to bitno. Evo bas gledam svoj Note 9 bez maske (uopce ga ne nosim u masli), ništa mi ne fali.Do sad svaki mobitel je bio u maski...posto mi je ovo sluzbeni mob - ne dira me.

 

2.Veći ekran - ne vidim tu neku prednost.

 

3. Čitač otisak u zaslonu - imam ga na P30 Pro.Nije to neka prednost koja bi prevagnula oko kupovone uredaja.

 

4.Više rama - ja ne znam sta to moraš ima sve upaljeno da mi 6GB na P30 Pro ili 8GB na Note 9 bude iskoristeno. 12GB bullshit.,preseravanje.

 

5.256GB - sve mi se vrti na cloudu. Imao 16,64, ili 1028 GB meni isti k...

 

6. UFS 3.0 - aj to je ok.Slažem se. Koliko će mo mi tu brzinu osjetit...ja kuzim razlike brzine kad kombiniram P30 Pro s Note 9...

 

7. Ovo oko kamere - glupost...jedinu kameru koju poštujem je P30 Pro - ovo Note 9 vs Note 10 - više softwareska promjena...razlike minimalne.

 

8. Brže punjenje - to podržavam.Bilo je i vrijeme.

 

 

 

ovo bold, bas si se prosro s tim komentarom, ali ono fakat, ko neki balavac, koji ne zna argumnetirano pricati pa pocne vrijedati i ispoljavati neke svoje unutarnje frustracije

 

ne moras biti derpe da bi imao ukusa i prepoznao dobar/prekrasan dizajn, a i bogme da ne izvlacim sada tvoje stare postove, gdje pljujes po dizajnu jednih uredaja, a velicas ljepotu onoga kojeg trenutno imas 

 

sad je to P30 Pro a sutra ce biti nesto drugo

 

previse si vezan emotivno za te uredaje, pa samo i iskljucivo su tip top oni koje si kupio i odlulcio zadrzati

 

a nego kak bi trebo gledat razlike? 

 

to ti je isto kao da neko kaze da je jedina razlika izmedu P20 Pro i P30 Pro 5x telefoto kamera, sve ostalo je isto, jos i P20 Pro ima i bolju kvalitetu fotki danas, nakon sto su sredili softver

 

ista razlika je bila i izmedu note 8 i note 9

 

- moderniji dizajn

- veći ekran

- čitač otiska 

- više RAM-a

- xxx GB osnovni model

- UFS xxx

- unaprijdena kamera sa prilagodljivim otvorom blende

- bolja prednja kamera

- brže punjenje

 

i bla bla bla bla

 

pa nitko nije srao, kao sto se danas sere non stop, za svaki faking telefon koji izade, bez obzira na proizvodaca, da je fail, da nije dovoljno unaprijeden za razliku od prosle serije itd itd

 

Note 10+ je trenutni , kao sto je to bio i Note 9 prije njega, nazalost bez 3.5mm, ali to je vec prezvakano i iskoro to nece imati niti jedan flagship

 

prestanite kukat i seruckat za svaku sitnicu

 Nastavno na ovo "femeniziran"...tj moderni dizajn. Večinom ekipa uređaj drži u masci...tako da od toga modernog dizajna nemaš ništa. Imao sam u rukama Note 10+, dizajn klasičan kao i kod svih ostalih. Ništa nije ni tu P30 Pro bolji.

Ali ako pričamo o odabiru boja - e to je druga priča. Nije isto crni ili onaj "šareni"...

 

Da sam emotivno vezan za mobitele koje kupim, ne bi ih mjenao često...

 

Jedino zašto sam kupio P30 Pro je kamera i baterija/punjenje, jer sve ostalo radi dobro na Note 9.

 

Ovo je forum s gdje je normalno "serckanje" i traženje prednosti i nedostataka. Šta je tu nejasno. Da nema seruckanja, nama bi svaki mobitel bio samo mobitel.

9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

https://mob.hr/samsung-galaxy-note-10-recenzija/

 

no treba priznati da kad je brzina i fluidnost u pitanju, postoje i brži uređaji.

Ovdje neću kriti da je riječ o Huaweiju i OnePlusu

 

Što se kvalitete fotografija tiče, ona je, očekivano, u samom vrhu ponude na tržištu smartfona, iako ju ne možemo nazvati najboljom

 

 

cini mi se realna recenzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...

https://mob.hr/samsung-galaxy-note-10-recenzija/

 

no treba priznati da kad je brzina i fluidnost u pitanju, postoje i brži uređaji.

Ovdje neću kriti da je riječ o Huaweiju i OnePlusu

 

Što se kvalitete fotografija tiče, ona je, očekivano, u samom vrhu ponude na tržištu smartfona, iako ju ne možemo nazvati najboljom

 

 

cini mi se realna recenzija

 da, cini se da je

 

Ovdje neću kriti da je riječ o Huaweiju i OnePlusu, budući da je opće poznato da imaju najbrža sučelja na tržištu, no razliku u brzini u odnosu na Note 10 primijetit će samo oštrooki i najnapredniji korisnici, i to samo u izravnoj usporedbi.

 

Što se kvalitete fotografija tiče, ona je, očekivano, u samom vrhu ponude na tržištu smartfona, iako ju ne možemo nazvati najboljom. Naime, vidjeli smo da konkurencija odavno nudi veće stupnjeve optičkog povećanja, ali i objektivno bolje rezultate u lošijim uvjetima osvjetljenja. Istini za volju, Samsung je poradio na softveru, pa tako novi Night mode ostvaruje puno bolje rezultate od onih kad je izašao Galaxy S10+, ali i dalje nisu mjerljivi s onima koje nudi npr. Huawei P30 Pro.

 

 

 

U idealnim uvjetima imamo doslovno – idealnu situaciju. Realne boje, visoku dozu oštrine, dinamički raspon i kontrast.

 

Ono gdje Samsung i dalje vlada je snimanje videa. I standardna i telefoto kamera su optički stabilizirane, a jedna od zanimljivih novosti je i Live focus u videu.

 

 

Što se autonomije tiče, Note 10+ je definitivno jedan od najboljih flagshipa na tržištu, no vidjeli smo i bolje

 

Tu je i najnovija generacija Dynamic AMOLED zaslona kojeg možemo okarakterizirati kao najboljim dijelom uređaja, budući da je Samsung već godinama nenadmašiv po tom pitanju, a vidjeli smo da njegove zaslone u svoje uređaje ugrađuju i drugi proizvođači.

 

Morat ce ih Huawei se prebacit sa BOE na Samsung 

 

Note 10+ najbolji powerhouse na trzistu 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
3dfx kaže...
digitall kaže...

https://mob.hr/samsung-galaxy-note-10-recenzija/

 

no treba priznati da kad je brzina i fluidnost u pitanju, postoje i brži uređaji.

Ovdje neću kriti da je riječ o Huaweiju i OnePlusu

 

Što se kvalitete fotografija tiče, ona je, očekivano, u samom vrhu ponude na tržištu smartfona, iako ju ne možemo nazvati najboljom

 

 

cini mi se realna recenzija

 da, cini se da je

 

Ovdje neću kriti da je riječ o Huaweiju i OnePlusu, budući da je opće poznato da imaju najbrža sučelja na tržištu, no razliku u brzini u odnosu na Note 10 primijetit će samo oštrooki i najnapredniji korisnici, i to samo u izravnoj usporedbi.

 

Što se kvalitete fotografija tiče, ona je, očekivano, u samom vrhu ponude na tržištu smartfona, iako ju ne možemo nazvati najboljom. Naime, vidjeli smo da konkurencija odavno nudi veće stupnjeve optičkog povećanja, ali i objektivno bolje rezultate u lošijim uvjetima osvjetljenja. Istini za volju, Samsung je poradio na softveru, pa tako novi Night mode ostvaruje puno bolje rezultate od onih kad je izašao Galaxy S10+, ali i dalje nisu mjerljivi s onima koje nudi npr. Huawei P30 Pro.

 

 

 

U idealnim uvjetima imamo doslovno – idealnu situaciju. Realne boje, visoku dozu oštrine, dinamički raspon i kontrast.

 

Ono gdje Samsung i dalje vlada je snimanje videa. I standardna i telefoto kamera su optički stabilizirane, a jedna od zanimljivih novosti je i Live focus u videu.

 

 

Što se autonomije tiče, Note 10+ je definitivno jedan od najboljih flagshipa na tržištu, no vidjeli smo i bolje

 

Tu je i najnovija generacija Dynamic AMOLED zaslona kojeg možemo okarakterizirati kao najboljim dijelom uređaja, budući da je Samsung već godinama nenadmašiv po tom pitanju, a vidjeli smo da njegove zaslone u svoje uređaje ugrađuju i drugi proizvođači.

 

Morat ce ih Huawei se prebacit sa BOE na Samsung 

 

Note 10+ najbolji powerhouse na trzistu 

mozda.. u nekim stvarima za dlaku bolji od ostalih, a u nekim za dlaku losiji.. nista specijalno ni posebno, ali je zato cijena posebna.

jedino ga olovka odvaja od drugih...

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...

mozda.. u nekim stvarima za dlaku bolji od ostalih, a u nekim za dlaku losiji.. nista specijalno ni posebno, ali je zato cijena posebna.

jedino ga olovka odvaja od drugih...

kao i svaki drugi telefon na trzistu u svim cjenovnim razredima

 

cijena nije mjerilo vrijednosti necega, vec trzisnog pozicioniranja proizvoda na trzistu

 

isto tako, maloprodajna cijena nije jedina cijena, onaj tko ga je htio vjerovatno ga je prednarucio i zavisno gdje je kupovao, uredaj ce platiti 5400kn, pa navise zavisno od operatera

 

da su mobiteli preskupi, svi bi kupovali MI 9T

 

ekran, baterija, kamera, tri najvaznija obiljezja svakog mobitela i jedno sto zanima kupce, koji onda po svojim zeljama i mogucnostima placaju odredenu svotu za dobro, bolje, najbolje

 

jel ima bolji mobova od Note 10+, naravno, zavisi sto trazis, kao i kod svega drugoga, Note je bio i ostao jedinstveni mob, ne postoji nista slicno

 

i da, ponovno ponavljam, jesam Samsung fanboi 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
3dfx kaže...

 

 

ekran, baterija, kamera, tri najvaznija obiljezja svakog mobitela

 

 

samsung, huawei, huawei :)

 

a jos nije izasao ove godine najjaci huawei

 

3d

 

i da, ponovno ponavljam, jesam Samsung fanboi 

 moja sucut :)

kao i svim fanbojima bilo koje marke bilo cega

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 16:18 (digitall).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...
3dfx kaže...

 

 

ekran, baterija, kamera, tri najvaznija obiljezja svakog mobitela

 

 

samsung, huawei, huawei :)

 

a jos nije izasao ove godine najjaci huawei

Fotografije:

wide - x

telephoto - Kinez

ultra wide - Samsung

nocni nacin - Kinez

 

Video:

ovaj nacin - Samsung

onaj nacin - Samsung

 

Prednja:

ovaj nacin - Samsung

onaj nacin - Samsung

 

 

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
ks95hr kaže...

Fotografije:

wide - x

telephoto - Kinez

ultra wide - Samsung

nocni nacin - Kinez

 

Video:

ovaj nacin - Samsung

onaj nacin - Samsung

 

Prednja:

ovaj nacin - Samsung

onaj nacin - Samsung

 

 

kao sto apsolutno sva mjerenja i recezenti kazu, jedino ga video izvlaci i podize mu sveukupno bodove

i btw ultrawide je na strani kineza jer ima autofokus, tako da je automatikom i macro duplo bolji

 

"Opći dojam može pasti prebacivanjem na ultra-širokokutnu kameru, jer ima fiksni fokus. Tada možemo reći da je sve u fokusu, ali pri boljem pogledu ipak vidimo da nije tako"

 

a prednju ako netko koristi, ok..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 20:37 (digitall).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Note-10-vs-Galaxy-Note-9_id4672

 

Citiram "  but some important areas like battery life and overall image quality aren’t as improved as we’d like them to be." Note 10+

 

Znači frende 2 najbitnije stvari...

 

Nastavno na kameru : Razliku u slikama između Note 10+ i Note 9 tražiš mikroskopom. 

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Flagshipi po 10000kn su mrtvi pogotovo u android svijetu jer nitko nije lud (osim nekolicine)  da placaju ogromnu sumu novca za nešto malo bolje obzirom da za 2 3k kn ima i te kako sposobnih telefona... 

Samsung je to shvatio pa je izbacio nikad bolju a seriju ali 6 mjeseci nakon opet kasne tako da note s serija mate i ostali ce se s ovom cijenom sve manje prodavat... 

A opet koliko ne bio fan appla taj mindset ljudi sto ce ga kupit je uistinu fascinantan jer po najavi novi iphone je ista stvar kao prelazak s 9 na 10 ali opet za 10000kn... 

Da novi cip i jedna kamera vise isto ko vamo i zapakiram ga nanovo i plati za cudo tehnologije... 

Nemaju ti proizvodaci vise puno trikova u rukavu ali recimo ja bi dao 10000kn  za flegship da ima izmjenjivu bateriju ovako dovidenja ne bi hvala... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
R36 kaže...

https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Note-10-vs-Galaxy-Note-9_id4672

 

Citiram "  but some important areas like battery life and overall image quality aren’t as improved as we’d like them to be." Note 10+

 

Znači frende 2 najbitnije stvari...

 

Nastavno na kameru : Razliku u slikama između Note 10+ i Note 9 tražiš mikroskopom. 

Jesi si uspio opravdati kupnju Kineza? Ili da potrazimo jos neke linkove?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
ks95hr kaže...
R36 kaže...

https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Note-10-vs-Galaxy-Note-9_id4672

 

Citiram "  but some important areas like battery life and overall image quality aren’t as improved as we’d like them to be." Note 10+

 

Znači frende 2 najbitnije stvari...

 

Nastavno na kameru : Razliku u slikama između Note 10+ i Note 9 tražiš mikroskopom. 

Jesi si uspio opravdati kupnju Kineza? Ili da potrazimo jos neke linkove?

Ma neeee kolega....Kinez je top. Takav mob se ne mjenja.

 

Tražim opravdanje da zamjenim Note 9 za Note 10+ a nikako da ga nađem.

 

Imas se, može se. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 12:16 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

 Ništa cudno, koriste senzor iz 2016, a night mode im je smijurija. Ajme.

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Dxomark kaže najbolja. Hmmm

 

I Apple nešto šuška s kamerom, zanima me ishod. Mate 30 pro će sravnat notea, moguće i mix4 ako bude imao onaj veliki senzor kako su rekli.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Iskreno glupost, da OP ima bolju kameru, wtf...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
HAL kaže...
Iskreno glupost, da OP ima bolju kameru, wtf...

 To ni meni nema smisla...

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
HAL kaže...
Iskreno glupost, da OP ima bolju kameru, wtf...

 op ima cudan softver kamere sto svi potvrduju.. jednom fotka ispadne brutalno dobra, bolja od konkurencije, a drugi put ispadne losa..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice