Najbolji free antivirus zaključana tema

poruka: 445
|
čitano: 205.462
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus

Definitivno piše da je nagrađivan mnogo, ali koristi resurse skoro 100% dok radi u potpunosti. Scanner u Spyware Doctor je dobar, ali mislim da ima isto tako dobrih programa pa ne moramo kupovati. Npr. SpyBot Search&Destroy ili AdAware od Lavasofta (barem što se tiče antispyware zaštite).

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Isprobao sam dosta antivirusnih programa, zadržao sam se na BitDefenderu i mogu reć da je jako dobar

15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
gele10 kaže...

Isprobao sam dosta antivirusnih programa, zadržao sam se na BitDefenderu i mogu reć da je jako dobar

 Definitivno najbolji freeware antivirus je bio BitDefender 8 Free. Za verziju 10 ne bih mogao reći isto jer ima bugova u programu (primjerice kod skeniranja i slično)!
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
15 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus

A bezveze danas u vrjeme torrenta i piratstva svi su free sam birajSmijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 11:03 (R4zOR229).
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus

Ja kupio novi komp pa instalirao drivere za matičnu (Gigabyte) i vidio da ima antiviruse na CD-u: NIS2007 (Norton Internet Security) i Kaspersky Antivirus. Sada sam na trial Norton 90 dana. Poslije probam i Kaspersky. Tako je isto ko' freeware. Lol.

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

isto sam razmišljao da stavim to sa Gigabyteovog cd-a, al sam odustao, ne da mi se gnjaviti sa tim trialovima.

 

zadnje sam imao Avasta i bilo je ok. sad imam Aviru, isto nemam primjedbi, jedino iskače neki prozor kad se updatea, Avast to diskretnije obavi. i češće!

 

avira+comodo firewall+spyware terminator

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

Po meni najbolji besplatni antivirus je ZoneAlarm!!!

Mozete ga preuzeti sa ovog linka http://www.zonealarm.com/store/content/catalog/products/zonealarm_free_firewall.jsp!

 

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Ja koristim AVG free 8.0 i nikad me nije iznevjerio.Odličan je

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
16 godina
offline
Najbolji free antivirus

Imao sam AVG 8.0 pa sad koristim NOD32 tek tolko da ga isprobam i mogu reći da su oba fenomenalni s obzirom na cijenu. Do sada me je jedino razočarao Kaspersky zbog updateova koji se neznam iz kojeg razloga nisu htjeli downloadati.

Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

AVG

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
triva kaže...

Po meni najbolji besplatni antivirus je ZoneAlarm!!!

Mozete ga preuzeti sa ovog linka http://www.zonealarm.com/store/content/catalog/products/zonealarm_free_firewall.jsp!

 

 
ZoneAlarm je firewall, nije antivirusni program...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
dekstroza kaže...
triva kaže...

Po meni najbolji besplatni antivirus je ZoneAlarm!!!

Mozete ga preuzeti sa ovog linka http://www.zonealarm.com/store/content/catalog/products/zonealarm_free_firewall.jsp!

 

 
ZoneAlarm je firewall, nije antivirusni program...
 OK,hwala sad znam jos nesto!!
3v@
15 godina
offline
Najbolji free antivirus

AVG 8.0 i nikad problema s njim,ali bas NIKAD! Cool

Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2008 23:00 (jojo_surf).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

 U zone alarm Firewall imaš paket sa antivirusom i sa spajverom ima naziv Pro koji sam koristio i sad koristim AVG 8 u posljednih 2 mjeseca i nema problema

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

I ja koristim AVG free 8.0 i super sam zadovoljan.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Meni 2 najbolja su avst i avg

Don't know what to say
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

Instalirali su mi kod kupnje besplatni AVG koji je neko vrijeme radio pa sam dobio poruku da je istekao. Pa mi je drugi wizzard ugradio free AVG, pa mi je poslije cca 2 mj opet ista prića. Pa mi ga je deinstalirao pa ponovno instalirao novi free, pa mi je poslije cca 1 mj ponovno riknuo. Pa sam ja sam remuvnuo stari AVG i skinuo novi free AVG koji ne može niti proraditi jer mi odmah daje poruku da je istekao. Ko koga tu?? Pa ako je to najbolje, dajte mi netko savjet kako da to bude i meni.

Hvala. Febo.

15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus

Problem je kod nekog softvera da pamti u računalu svaku registraciju programa. Tako je i kod Grisofta (AVG), Trend Micro itd. Stvar je da ili u registry brišeš sve ključeve sa AVG registracije ili da instaliraš neki drugi AV. O reinstalaciji Windowsa neću jer je mukotrpan posao to uvijek raditi, a možda ima i neki dobar uninstall tool za AVG na net-u ili program za deinstaliranje općenito kao Revo uninstaller koji su besplatni i od velike pomoći u ovakvim situation! Pozz Time se pospješuje prodaja licenciranog softvera kod firmi koje daju triale ili besplatne verzije svojih programa na korištenje zadnjem korisniku.Mršti se

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Da, velika vecina nas muku muce sa virusima i sl. Ja sam probao nesto novo (meni novo) instalirao sam linux kao dodatni OS preko kojeg samo surfam i mogu vam reci da ni traga parazitima, probajte,necete  pozalit

Death is not the end, she is a new beginning
16 godina
online
Najbolji free antivirus

Imao sam AVG, jučer instaliram Norton antivirus 2009 gaming edition trial verziju, reko da probam. Ne troši gotovo ništa resursa, brzi je i našao je 9 opasnih trojanca koje AVG nije našao. Mislim da ću duže vrijeme ostati na njemu. U svakom slučaju isprobajte.

...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
Obavezan unos
exxe kaže...
night_princess kaže...

P.S. šta bi ti preporučio za upotrebu?

 AVG ili Avira + Commodo 3 firewall..... Govorim o besplatnim.... Razina zaštite je velika (i konfigurabilna).....

Dobra je ta kombinacija ja sam koristtio avast 4,8 pro edition (iako nije besplatan)  comodo firewall(nisam koristio a'l bi volio da jesam) i spyware terminator
sa tom kombinacijom nema sanse da ti gamad udje u komp- a iako udje nece prezivit
AVG usporava comp a ima  i problem sa exe. file-ovima ako ih oces kopirat i zalijepit u frugi folder normalno treba ti 10-15 sec a sa avg-om comp. i se skoro smrzne prebacivanjem zato avg ispada
LichKingMirallem
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

a koja je najbolja kombinacija koja se plaća u mogućnosti da me ne uštopa cijeli komp???

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Po meni su najbolji ESET NOD32 i Avast.

frantz
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
ja koristim aviru i comodo i nemam zamjerke
16 godina
offline
Najbolji free antivirus

Antivirus XP 2009 i Spysheriff  Smijeh .

 

Naravno, šalim se... 

Od besplatnih, trenutno mi je najdraža AVIRA AntiVir. Pronalazi šta i antivirusi na plaćanje katkad znaju preskočit, i ne ždere resurse.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

LOL!! Dobra fora!! Slažem se u vezi AVIRE!

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2009 0:18 (Joe Cavallo).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Neiscrpna tema za masturbiranje.

Ni jedan.  Najbolji je onaj kojek platiš.

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Avira free + comodo firewall   i problema nema nikad.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

najbolji besplatan je avast a inače ja kapersky

AVG je smeče kod mene sam sebe otkrije da je virus

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice