2018 FIFA World Cup

poruka: 363
|
čitano: 58.435
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
playjob kaže...
Briljantno, a u drugom poluvremenu se nismo niti vidjeli, sreća, al nek nas je i ona poslužila barem jednom

 

4411 mi je bila omiljena formacija otkad sam pratio Moyesa i njegov Everton...jos uvijek mi je medju najdrazima jerbo, kao sto vidis, ovo sto smo mi igrali nije bas lipo za gledat, a i tesko se natjecat sa 0:0 i 1:0 u prvenstvu...zato preferiram counter, ali kao sto rekoh, ako igraju dva counter, slabiji dobija..ovo je bilo razjebavanje sa jedinom greskom go route one u prvom poluvremenu...samo nisam htio nis pisati da ne ureknem..

Salt n Pepa - Push It
11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Loša igra naših imali smo dosta sreće, u drugom produzetku smo zabljesnuli na moment ali Modric imao tesku tremu na penalu a i drugi penal mu je bio traljav, vidlo se iz aviona da je trebao netko drugi pucat penal da uštede ljudima infarktno stanje.

 

Čestitam deckima no moram rec jebes svjetske prvake ako cemo samo gledat da dobimo sto laksi zdrijeb do finala, ako si najbolji tak manje bitno tko je s druge strane, najbolji si zato sto si razbio sve najbolje a ne sve drugorazredne repke i nemas straha tko god stane na put ka finalu. Ove spike trebali bi izbjec ove pa one, daj bjež kaj ste pičke, ko ga jebe tko god dođe trebate bit spremni i dat zadnju kap znoja. To je onda repka a sve ostale kalkulacije su za papučare. 

13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Što reći s 4 litre piva u glavi i želucu i s živcima koji su mi ovi popili? Šubašiću naklon ti do poda jre poslije onog promašenog penala samo mi se Turska 08' vrtjela po glavi i vjerujem većini vas ali on je taj koji je spriječio da se povijest ponovi. Ova tekma koju smo dobili na ovaj način samo nas može ojačati. Ajmo sad na Ruse! Ali prvo nek ekipa gore s Dalićem analizira koji racku se dogodilo u drugom poluvremenu jer je izgledalo kriminalno i ako se ponovi nećemo se samo tako provući.

11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Lijepo li je Hrvat biti majko hvala ti. Bog i Hrvati! Zivjeli svi! Idemo dalje, rezultat se pamti!
tito vampir! Bog I Hrvati!
13 godina
suspendiran
offline
2018 FIFA World Cup

Jedna prigodna slika !!!!

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Jedna preliminarna, tko dobiva bugovci?

Po meni Rusi nemaju bas neku povezanost, drze ih ovi jaki defenderi kad u uskom prostoru naprave buksu, a kad tad ce morati podbaciti. Mislim da im nas napadacki stil nece lezati. Takodjer, dosta manje oni trce od Danske koliko sam primjetio.

Putine, spavas li mirno hehe

3 Rusija
19 Mi
Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
6 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

samo da nas jope ne potira svarog iz bijele rusije :D

Salt n Pepa - Push It
13 godina
suspendiran
offline
2018 FIFA World Cup

Može li danas Mehiko izbaciti Braziu ?!?! 

Nebi to bilo loše zar ne?! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
ATJLučko kaže...

Može li danas Mehiko izbaciti Braziu ?!?! 

Nebi to bilo loše zar ne?! 

 

Da izlete još oni i Engleska i milina...

9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
ATJLučko kaže...

Može li danas Mehiko izbaciti Braziu ?!?! 

Nebi to bilo loše zar ne?! 

Ja se uopce ne bi iznenadio da posalju Brazislke zvijezdice doma.

Uostalom Brazil nije pokazao neku momcadsku igru do sad, sve je zavrsavao individualnom kvalitetom. Volio bi da ih Meksiko izbaci koji igra kao momcad.

Vidjet cemo kako ce izgledati, ili ce ih Brazil natankati ko budale ili ih Meksiko salje doma.

Barcelona - Mes que un club
11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ja uopće ne znam zašto su oni glavni favoriti za osvajanje, na papiru su dobri na terenu živi prosjek. Oni ako se nekako provuku do polufinala čeka ih novi debakal protiv Francuza.

12 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Mene je iskreno vise strah Meksika nego Brazila :)

16 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
ibme74 kaže...

Ja uopće ne znam zašto su oni glavni favoriti za osvajanje, na papiru su dobri na terenu živi prosjek. Oni ako se nekako provuku do polufinala čeka ih novi debakal protiv Francuza.

Mislim da Francuzi zapravo nisu toliko dobri i najveće ograničenje im je izbornik koji mislim da nije na razini ekipe (nešto kao što je namam Čačić bio na Euru 16).

 

U tom dijelu zdrijeba mi je glavni favorit za finale Urugvaj jer su čvrsti, ubojiti i imaju top izbornika.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Urugvaj će biti 40% slabiji ako se Cavani ne oporavi 100%, teško će oni preko Francuza.

Po meni Francuzi jedino štopaju nazad, kao da se još traže ili uigravaju na tom dijelu terena ali su zato prema naprijed strašni, onaj Mbappe je životinja, još ako se i Griezmann probudi...

Oni ako se sretnu to će izgledati kao na slici dolje 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 15:16 (ibme74).
9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Znači koliko je ovaj komentator dosadan, samo blebeće
14 godina
offline
2018 FIFA World Cup
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 17:54 (loky4i4).
10 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

 A cuj ipak se bori za oscara 

11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Slijedi porcija Yapanu
14 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Kakav preokret :D

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Nije ni čudo što su uz Brazil glavni favoriti.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Dobili na guzove ali imaju igru, stalno prijete i nikad ne znas otkud ce prije zaprijetiti. Zato su mi glavni favorit za naslov. Japancima naklon, odigrali su odlicno ali ko kamikaze su uletjeli u zadnji napad i izgorjeli a Belgijanci kakvu momcad imaju to lijepo iskoristili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 22:02 (vrinho).
15 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Bila je bolja Belgija većinu vremena al ih nije išao gol. Moglo je to puno lakše bit rješeno. Drago mi je da idu dalje, odličan nogomet igraju.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Brazil - Belgija

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
online
2018 FIFA World Cup

Meni je partija koju je pružio Japan za svako poštovanje. Slabiji su i tehnički i fizički, no uspevali su, bez grubosti, da vrlo solidno pariraju protivnicima. Da su eliminisali Belgiju, to bi za mene bio najveći šok prvenstva, i realno je Belgija bila bolja, ali mi ih je svejedno malo žao zbog načina na koji su na kraju izgubili, golom iz (odličnog) kontranapada u poslednjoj akciji utakmice.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
ibme74 kaže...

Urugvaj će biti 40% slabiji ako se Cavani ne oporavi 100%, teško će oni preko Francuza.

Po meni Francuzi jedino štopaju nazad, kao da se još traže ili uigravaju na tom dijelu terena ali su zato prema naprijed strašni, onaj Mbappe je životinja, još ako se i Griezmann probudi...

Oni ako se sretnu to će izgledati kao na slici dolje 

 

Varane, Umtiti i Lloris su teškaši da ne mogu biti veći, sve klasa do klasa. Bekovi tu zaostaju za njima.

Francuska ima odlicnu obranu, odlicnu sredinu, vjerovatno top 3 napad. ALI nemaju timsku igru, to sto su oni napravili do sad nije za nikakvo cudjenje/divljenje, pa samo im pogledajte imena igraca to je trebalo 2x bolje.

Njihov trener uopce nije baziran na obranu i sve karte su u napadu, zato kada se Francuska treba branit ne zna se gdje ce tko.

Svejedno, necemo pretjerivat nije im obrana do sad imala nekih fejlova, kao sto kazem ovaj trojac u obrani ne grijesi. Grijesi stil igre i timska igra.

Evo jedva ih cekam vidjet kako ce izaci na kraj sa cvrstim Uragvajcima koji imaju jebacku obranu a napadaci su im bas savrseni kakvi ne odgovaraju Francuskim stoperima..

Ne bi se cudio da Urugvaj izbaci Francuze, nemaju oni neku igru, u svakom slucaju bit ce preteska utakmica.

A i da se sretnu Brazil-Francuska, Brazil bi ih namlatio ko budale.

Brazil igra daleko okomitiji nogomet sa repom i glavom.

Iako moram priznati Francuska mi je medju drazima.

Ovo svjetsko je definitivno svjetsko autsajdera ali nema sanse da dvije tako jake juzno americke reprezentacije kiksaju.

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 23:36 (el.šef).
9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Svaka čast japancima i nigerijskim navijačima, očiste prostor na kojem se nalaze nakon utakmice, za razliku od onih argentinskih gnjida, puj
6 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
playjob kaže...
Svaka čast japancima i nigerijskim navijačima, očiste prostor na kojem se nalaze nakon utakmice, za razliku od onih argentinskih gnjida, puj

 Nevjerovatno je kako je ta nacija raskrstila sa svojom mračnom prošlošću. Šteta za sinoć, iako Belgija ide dalje zasluženo.

10 godina
neaktivan
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
playjob kaže...
Svaka čast japancima i nigerijskim navijačima, očiste prostor na kojem se nalaze nakon utakmice, za razliku od onih argentinskih gnjida, puj

 Senegal je cistio stadion, ne znam to za Nigeriju, mozda su i oni ili si ti greskom zamijenio.

https://www.independent.co.uk/sport/football/world-cup/world-cup-2018-senegal-japan-fans-clean-stadium-russia-football-a8407341.html

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Senegalci, sjebo sam se
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice