FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.724
|
čitano: 5.367.925
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

za 10 minuta počinje predstavljanje Fabregasa,evo i link za live prijenos,pročitao sam da bi tu trebalo biti:

http://www.magedtv.net/ch1.html

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

evo ukratko Fabregasove izjave sa press konferencije koja je još u tijeku:

 

Pitanje: "Jeste li sretni da će te napokon obući dres Barcelone?"

Odgovor: "Ovo je veoma sretan dan za mene,mislim da to možete vidjeti na mom izrazu lica".

 

Pitanje: "Osjećate li problem u tome što će te imati veliku konkurenciju u veznom redu?"

Odgovor: "Konkurencija u Barci?Psihički se osjećam spreman na sve.Odabrao sam najteži put,ali taj put može donijeti najveće zadovoljstvo".

 

Pitanje: "Kakvo mišljenje imate o Arsene-u Wengeru?"

Odgovor: "Wenger je posebna osoba,on je za mene drugi otac.Dao mi je sve i ne mog uda mu ne budem zahvalan".

 

Pitanje: "Načulo se da ste odibli ponudu iz Madrida?"

Odgovor: "Odbio sam ponudu iz Madrida? Radije ne bih odgovorio na to pitanje".

 

Pitanje: "Kakvo mišljenje imate o Messiju kao igraču?"

Odgovor: "Leo je najbolji i svatko želi igrati sa najboljim.Ali nije samo on,mogao bih imenovati i cijeli sastav"

 

Pitanje: "Hoćete li zaigrati već u srijedu protiv Reala?"

Odgovor: "Neznam,vidjet ćemo.Sinoć nisam gledao utakmicu jer sam letio prema Barceloni"

 

Pitanje: "Što mislite na kojoj će te poziciji igrati na terenu?"

Odgovor: "Ne znam,nisam razgovarao o tome sa Pepom"

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 15:11 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Super izgleda, Barcina himna, ugođaj, odlično! Kao Googleov Street view!

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Luuka kaže...

Real puuuno bolji, Barca više sreće nego pameti. Dva udarca, dva gola, sa loptom se često nisu mogli sastat. Jako zanimljivo će biti u uzvratu, a baš me zanima i kaj će Mourinho reć na situaciju Valdez-Ronaldo :D

 

Odlična tekma za nas neutralce, bravo i jednima i drugima

Da,i mene baš zanima Mourinhova izjava.Mislim da se nema pravo žaliti,jer ako je na Ronaldu bio penal,onda je bio i na Pedru a isto tako se nije sudio.I one priče kako Barcini igrači uvijek okupiraju suce nakon prekršaja,pogledajte što su večeras radili igrači Reala,nakon očitih prekršaja koji su bili na rubu kartona,oni se žale i šire ruke.

Bok ljudi a i tebi Antimadrista posebno {#}  {#}  !!

 

Ajde de, manje više, više manje se slažem sa vašim stavovoma glede vrlo 1. utakmice koja se igrala u Madridu, aliiiii samo jedna, dvije digresije;

PRVA; evidentan je napredak igre Real Madrida koji su zajedno već cijelu godinu manje više, više nego igrači Barcelone, pogotovu nova pojačanja, koja su vrlo u redu, ali trebati će im mali pripremni period za uigravanje, zar ne?!

Druga; u kojem bi smjeru otišla igra i rezultat kada i ako bi ono tele od suca dosudilo penal, pa makar bio 1. i za Barcelonu  {#} ????

 

Nadam se da će se u uzvratu igrati čista prava muška igra na Nou camp stadionu, a ne solo nekog suca {#}  {#}  !

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 20:43 (ATJLučko).
14 godina
offline
FC Barcelona

penal nije suđen ni na jednoj ni na drugoj strani,i što sad? već sam napisao da je Real bio bolja momčad,ali treba shvatiti da je Guardiola u sezonu ušao puno lakše nego Mourinho koji se puno više spremao a ovaj superkup,ono nije bila Barca ni na 50% svojih mogućnosti,to si mogao i sam vidjeti,samo usporedi igru s kraja prošle sezone.Ali što se dešava? Barca je opet veliki favorit za osvajanje superkupa,Messi s plaže zabija i asistira,Xavi nije odigrao poštenu utakmicu u predsezoni,Barca je igrala bez dva standardna stopera.

 

BTW: nova epizoda Barca Toons-a - dolazak Fabregasa:

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 20:39 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

J*bli vas suci više.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

penal nije suđen ni na jednoj ni na drugoj strani,i što sad? već sam napisao da je Real bio bolja momčad,ali treba shvatiti da je Guardiola u sezonu ušao puno lakše nego Mourinho koji se puno više spremao a ovaj superkup,ono nije bila Barca ni na 50% svojih mogućnosti,to si mogao i sam vidjeti,samo usporedi igru s kraja prošle sezone.Ali što se dešava? Barca je opet veliki favorit za osvajanje superkupa,Messi s plaže zabija i asistira,Xavi nije odigrao poštenu utakmicu u predsezoni,Barca je igrala bez dva standardna stopera.

 

BTW: nova epizoda Barca Toons-a - dolazak Fabregasa:

 

Ne želim započeti neki flejm war i navijao sam za Barcu (i navijam u drugoj utakmici), ali ruku na srce, dva penala nisu dosuđena Real-u.

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Više ne razuimijem ljude koji se na suce izvlače. Uvijek kada je Barca u pitanju, uvijek su suci u pitanju. Složili smo se oko konstatacije da je Real poboljšao igru i da će biti velik favorit ne samo u prvenstvu, već i u ligi za prvaka. Isto tako, s druge strane složili smo se da je Barca imala malo lakši pripremni dio, ali ona tempira igrače da bi što bolje i spremnije dočekala sezonu. Zato smo jako sretni što je Barca odigrala neriješeno jer je to i više nego dobar rezultat. Sutra je Barca PREVELIKI favorit pošto će igrati pred 90 000 gledatelja, a doma je doma, ne? A što se tiče sudaca, sve je Antimadridista rekao. Mogli su biti penali i s jedne i druge strane. No, Real si je svejedno sam kriv jer je zapucao previše šansi.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
FC Barcelona

I JOŠ NEŠTO - možete i ovo pisanje s velikim slovima shvatiti kao dernjavu, ili kako god hoćete: ova tema je posvećena samo Barceloni i Barcelonovcima, a oni koji navijaju za Real ili koji će govoriti o suđenju, vi lijepo otprdite!

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

I JOŠ NEŠTO - možete i ovo pisanje s velikim slovima shvatiti kao dernjavu, ili kako god hoćete: ova tema je posvećena samo Barceloni i Barcelonovcima, a oni koji navijaju za Real ili koji će govoriti o suđenju, vi lijepo otprdite!

  Slažem se s tobom,svaki Realovac cće dobit nogom u guzicu.Ivide da je još tema o Barci i još se idu glupirat i praviti važni -.-"

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
FC Barcelona
@epic - kakva dva penala za Real,o čemu pričaš ti? bio je jedan za Real i jedan za Barcelonu,niti jedan nije dosuđen ponajviše zahvaljujući tome na kome su bili prekršaji,na jednoj strani Ronaldo,otprije poznat kao glumac,i s druge strane Pedro,isto tako,mislim da je to presudilo da ti penali ne budu dosuđeni.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
@epic - kakva dva penala za Real,o čemu pričaš ti? bio je jedan za Real i jedan za Barcelonu,niti jedan nije dosuđen ponajviše zahvaljujući tome na kome su bili prekršaji,na jednoj strani Ronaldo,otprije poznat kao glumac,i s druge strane Pedro,isto tako,mislim da je to presudilo da ti penali ne budu dosuđeni.

  Nemoj se spuštat na njegov nivo,i on će dobit i njegov real sutra pa će zašutit samo tako ! :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Predobro, iako me malo zbunilo jer se obrnuto približava (kotačić nazad).

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
15 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
@epic - kakva dva penala za Real,o čemu pričaš ti? bio je jedan za Real i jedan za Barcelonu,niti jedan nije dosuđen ponajviše zahvaljujući tome na kome su bili prekršaji,na jednoj strani Ronaldo,otprije poznat kao glumac,i s druge strane Pedro,isto tako,mislim da je to presudilo da ti penali ne budu dosuđeni.

Kaj nije Abidal igrao rukom u šesnaestercu?

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
14 godina
offline
FC Barcelona
ako je ono po tebi penal,ja ti ozbiljno predlažem da se ostaviš gledanja nogometa.Ruka u sasvim prirodnom položaju,bez ikakve namjere igranja rukom,i to je tebi penal? Daj još jednom pogledaj video pa se javi,čak se ni igrači Reala nisu žalili da je to bio penal.Ono na Ronaldu se sažem da je moglo biti dosuđeno,kao i na drugoj strani na Pedru,ali ovo igranje rukom nema veze sa penalom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
ako je ono po tebi penal,ja ti ozbiljno predlažem da se ostaviš gledanja nogometa.Ruka u sasvim prirodnom položaju,bez ikakve namjere igranja rukom,i to je tebi penal? Daj još jednom pogledaj video pa se javi,čak se ni igrači Reala nisu žalili da je to bio penal.Ono na Ronaldu se sažem da je moglo biti dosuđeno,kao i na drugoj strani na Pedru,ali ovo igranje rukom nema veze sa penalom.

Ovo gore je bilo pitanje, ne izjavna rečenica. Nisam ni gledao ponovljenje snimke nego uživo onako kako se dogodilo u utakmici.

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
epic kaže...
antimadridista kaže...
ako je ono po tebi penal,ja ti ozbiljno predlažem da se ostaviš gledanja nogometa.Ruka u sasvim prirodnom položaju,bez ikakve namjere igranja rukom,i to je tebi penal? Daj još jednom pogledaj video pa se javi,čak se ni igrači Reala nisu žalili da je to bio penal.Ono na Ronaldu se sažem da je moglo biti dosuđeno,kao i na drugoj strani na Pedru,ali ovo igranje rukom nema veze sa penalom.

Ovo gore je bilo pitanje, ne izjavna rečenica. Nisam ni gledao ponovljenje snimke nego uživo onako kako se dogodilo u utakmici.

pa zašto si onda napisao u postu gore da nisu dosuđena dva penala za Real? malo provjeri prije nego nešto napišeš,normalno da ćeš započeti flame war sa takvim pristupom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Messi je igrao bolestan proslu, pa je zabio, sto ce onda bit kad budee zdrav? :P
A sad, da ne trazim na veetle gdje na MAXTV-u ima gledat? :)
Ako ne, Veetle is my friend 

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Evo, da ne mora Antimadridista svaki puta davati link: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123669&part=sports BARCELONA VS REAL

 

I da, prije toga ne propustite Dinamo!

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
FC Barcelona

Dobar Dinamo, jako dobar, a eto svima, ima na MaxTV-u na Sport1 prijenos :)

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
13 godina
offline
FC Barcelona

Kako stoje Barca i Real?

13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Kako stoje Barca i Real?

U 23.00 tekar igraju grande muchachosi, ole {#}!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Aha ja mislio vec pocelo :) Hvala

14 godina
offline
FC Barcelona

Valdes,Alves,Pique,Mascherano,Abidal,Busquets,Xavi,Iniesta,Pedro,Villa,Messi.

 

Ajmo!!!!!!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 22:41 (antimadridista).
15 godina
online
Re: FC Barcelona

Link za livestream!!!

HTC Desire Android
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
emerik kaže...

Link za livestream!!!

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123669&part=sports

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
FC Barcelona

Lijepa akcija.Zasluženo vodstvo.

HTC Desire Android
13 godina
offline
FC Barcelona

reza?

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Barca vodi 2:1.
HTC Desire Android
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice