FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.323.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
MrSkunk43 kaže...

je** ja tu farmaceutsku industriju kad covijek zbog nje zavrsi u bolnici zbog silnih tableta sta bolesnik mora piti, a da farmacija ne koci upotrebu marihuane i da je vilanova umjesto tih otrovnih tableta upotrebljavao ulje od cannabisa dns bi vjerovatno bio zdrav, a ne se borio za zivot... tito drzi se

Nije ni tema, ni mjesto a ni vrijeme za ovu spiku.

Swedish latin super funk.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barcelona zeli kupiti Javi Martineza.

Pa je to moguce da neki novinar moze napisati.

Toliko o tome.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Barcelona zeli kupiti Javi Martineza.

Pa je to moguce da neki novinar moze napisati.

Toliko o tome.

Koliko ja znam Barca ima politiku dovodenja spanjolaca, bivsih juniora i nekih koji znaju pricati spanjolski... Tako da nista cudno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma sad od kako su najavili rekonstrukciju momcadi,svaki dan pisu o 2-3 nova igraca za koje je Barca navodno zainteresirana,dok ne dode ljetni rok u nista ne vjerujem

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 16:10 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona

Iz kluba su službeno objavili, preminuo je Tito Vilanova.

Strašno me pogodila ova vijest :(
Počivao u miru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 18:35 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Počivaj u miru Tito :(

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Iz kluba su službeno objavili, preminuo je Tito Vilanova.

Strašno me pogodila ova vijest :(
Počivao u miru.


Uzas. :(

R.I.P. 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pocivao u miru tito :(

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

napustio nas je covjek koji je u prvenstvu do bozica imao sve pobjede i 1x,a real je bio 15 bodova u zaostatku :( POCIVAO U MIRU TITO!

13 godina
offline
FC Barcelona

R.I.P Tito,čovjek koji je znao šta radi u nogometu!

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
13 godina
offline
FC Barcelona

RIP Tito :(

Idemo osvojiti ovo prvenstvo za njega!

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

RIP Tito!

Ne mogu vjerovati, na moj rođendan!

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 19:05 (Bruno_K!ng).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

dobri ljudi umiru,dok HDZ-ovci zive..zalosno..polako gubim vjeru u Boga...

13 godina
offline
FC Barcelona
Upravo mozgam što čovjek može iskazati u ovakvom teškom trenutku, kada mi se je i želudac svezao, kada mozak blokira, sve je8eno trokira čovječe!? Na žalost, svih nas, mladi život je jedan otišao u nepovrat, koji nikako ne bi smio uvući se u zaborav. Posljednji pozdrav NJEMU, R. I. P. !!!!!!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 19:26 (ATJLučko).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

RIP Tito

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
RiP Tito. Necemo zaboraviti sto si napravio za Barcu.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Počivao u miru, Tito Vilanova :'-(
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Official: There will be a moment of silence for Tito Vilanova before each game of the first and second division this weekend.

Još nemogu vjerovat da je tako dobar čovjek otišao :(

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona
Totalno me ovo šokiralo, ne mogu virovat. Počivao u miru
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Official: There will be a moment of silence for Tito Vilanova before each game of the first and second division this weekend.

Još nemogu vjerovat da je tako dobar čovjek otišao :(

To ti je tak, dobri odlaze a razmažena derišta (Mourinho...) ostaju...

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Praetorian1 kaže...
Tommy_123 kaže...

Official: There will be a moment of silence for Tito Vilanova before each game of the first and second division this weekend.

Još nemogu vjerovat da je tako dobar čovjek otišao :(

To ti je tak, dobri odlaze a razmažena derišta (Mourinho...) ostaju...

Pa ne mozes to napisat, eto ne mozes... 

 

Najgore je sta je mald covjek, da je ne znam tko, al je mlad... to je ono najgore.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja nemogu vjerovat, otvorim fb kad ono od Barce piše RIP Tito :(

U tom trenutku mi se sve zaustavilo i samo slike prolazile Barce od kad je Pep otišao i prepustio klupu Titu, lijepa sjećanja..

 

RIP Tito <3

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zašto Messi stalno povraća, živci, droga ili nešto treće ?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Praetorian1 kaže...

To ti je tak, dobri odlaze a razmažena derišta (Mourinho...) ostaju...

 

Praetorian1 kaže...

Zašto Messi stalno povraća, živci, droga ili nešto treće ?

 

Procital je tvoj post pa se ispovracal od muke.


Mislim stvarno , niti ja osobno ne volim Mou-a i mislim da je jedan od naj overrated trenera svih vremena sa svojim antinogometom i gade mi se arogantni i prepotentni ljudi kao on ali zeljeti da umre je "malo" previse.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Praetorian1 kaže...

Zašto Messi stalno povraća, živci, droga ili nešto treće ?

Bilo je priče da neki sportaši povraćaju zbog nervoze, uzbuđenja pred okršaj.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A bas sam jos prije par dana rekao kako nikad gora sezona nije bila sto se tice skandala,smrtnih slucajeva i tako,evo ocito se nastavlja,nazalost...ne znam je li ko napisao,no ovaj vikend sve utakmice u Primeri i Segundi ce poceti minutom sutnje,takoder je i CR najavio da ce svoj iduci pogodak posvetiti Vilanovi,svaka cast

 

Igraci,uprava,trener i pomocnici i svi ostali prijatelji odali posljednju pocast:

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 14:16 (barcafan12).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
Praetorian1 kaže...

To ti je tak, dobri odlaze a razmažena derišta (Mourinho...) ostaju...

 

Praetorian1 kaže...

Zašto Messi stalno povraća, živci, droga ili nešto treće ?

 

Procital je tvoj post pa se ispovracal od muke.


Mislim stvarno , niti ja osobno ne volim Mou-a i mislim da je jedan od naj overrated trenera svih vremena sa svojim antinogometom i gade mi se arogantni i prepotentni ljudi kao on ali zeljeti da umre je "malo" previse.

Moje neko misljenje zasto je na opakoj kemiji kao svi vrhunski nogometasi koje njegovo tjelo ne prihvaca ,
A to sta je arogatan pa daj koji igrac koji je osvojia zlatni balun nije arogantan ? 

Suba
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

FC Barcelona has opened a special email account for supporters and members to send their tributes.

 

http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/envsend-your-messages-of-condolence

 

Današnji travnjak Camp Noua.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 15:38 (Tommy_123).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kao što znate, on nije uspeo da dobije najvažniju utakmicu u svom životu, ceo fudbalski svijet je u šoku i žalosti.. Ovo je pismo koje je Tito uputio navijačima i klubu nakon završetka trenerske karijere. Prenosimo ga u cjelosti..

 

"Hvala Barça, hvala svima.

 

Nakon 5 predivnih godina u ovom timu koji mi je omogućio da moj trenerski san postane java, vrijeme je došlo da svu svoju snagu i energiju usmjerim ka liječenju bolesti koja mi je dijagnosticirana prije godinu i pol.

Nažalost, tretmani liječenja kojim ću se podvrgnuti od mene zahtjevaju mnogo toga, stoga neću moći dati sve od sebe da vodim ovu ekipu, ali znajte da ću nastaviti raditi za Klub koji toliko volim, mada u nekim manjim poslovima.

 

Nije lako napustiti grupu specijalnih ljudi za mene, moje igrače, moj stručni štab i prijatelje s kojim imam previše nezaboravnih trenutaka. Doživotno sam zahvalan svima koji su uradili sve što su mogli za mene. Ljudske i nogometne kvalitete koje ovaj tim posjeduje mogu preći sve prepreke, na privatnom i sportskom polju. Veliko hvala i dr. Ramon Canalu i njegovoj ekipi, koji su cijelo vrijeme bili uz mene. Znam da ovu utakmicu ne igram sam, Klub će mi pomoći kao što je to radio i do sada.

Vama, Barçinim članovima i navijačima želim posebno da se zahvalim za svu podršku koju ste mi pružili i svu snagu koju ste mi uvijek slali, ne samo sada nego i prethodnih mjeseci.

 

Mogu vam reći da se osjećam smireno i snažno i ulazim u ovu fazu života pun samopouzdanja da će sve biti dobro.

Hvala svim nogometnim navijačima, profesionalcima, klubovima, igračima i ljudima koje poznajem i ne poznajem na divnim porukama podrške koje meni i mojoj porodici mnogo znače.

 

Ovo su teška vremena za moju porodicu i mene stoga molim predstavnike medija za razumijevanje. Sada kada više nisam trener Barcelone, molio bih vas za mir i privatnost koji će mi biti stvarno potrebni. Ne mogu završiti ovo pismo bez da poželim budućem treneru najboljeg kluba na svijetu svu sreću.

 

 

Hvala vam svima, Tito Vilanova."

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 17:57 (Legendic1911).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako bi mi u Bosni rekli. Veličina od čovjeka.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice