Savjeti za mršavljenje,vježbe

poruka: 298
|
čitano: 106.896
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
GigaGirl kaže...
I.Kk kaže...

Otkud ima veze kada jede, to je samo mit.

 

http://www.leangains.com/

  Nije mit samo ljudi pogrešno shvaćaju. Kada si odrediš do koliko sati ćeš jesti zapravo si pokušavaš stvoriti rutinu tako da uravnotežuješ prehranu. Nema jela poslije 7 ne znači da se poslije 7 više debljaš već samo da će se tvoj metabolizam priviknuti na unos hrane do tog vremena. Najteže je zaspati prvih par večeri, ali kasnije se glad ni ne osjeća. U biti 2 najvažnije stvari su vam pravilna prehrana i tjelovježba. Svih namirnica treba jednako unositi (bilo bi poželjno pratiti kalorijski unos) i ne izbjegavati ništa, a uneseno utrošiti tjekom dana u recimo šetnju, trčanje, teretanu, plivanje,... Nije bitno koja aktivnost, bitno da se nešto radi.

 

Gotovo da sam zaboravila zlatno pravilo: pijte velike količine vode. Stvara osjećaj manje gladi (probajte popit 3 čaše vode pa jesti), pročišćava organizam i općenito je najzdravije piće.

Heh, vode popijem 5 l na dan ( nekada i 7 l), ali nikad se nisam pridzava takvih stvari jer je sve to stvar unosa kalorija, osim toga ja nisam neki bodybuilder, vise sam powerlifter pa ne marim bas na kolicinu sala ( glavno da nemam stomacinu).

 

 

@marko

 

Znam da je dobro vise jesti vise malih obroka, ali ovo je drukciji sustav i radi, znam tonu ljudi preko foruma koji hvale ovaj sustav.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 0:16 (I.Kk).
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Dobri ste vi ako možete da ne jedete poslije 6 ili slično, nema šanse kad sam budan do 1:30 - 2:00 ...

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
PLASMAorLCD kaže...

Dobri ste vi ako možete da ne jedete poslije 6 ili slično, nema šanse kad sam budan do 1:30 - 2:00 ...

Heh, sve je stvar unosa kalorija, nauci ih brojiti i imas ovaj kalkulator koji ce ti izracunati koliko trebas kalorija.

 

EDIT: Inace odo se nazderati necega, moram jesti da bi bio velik.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 0:26 (I.Kk).
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Ma dzabe ti svi ti kalkulatori, kad sam ja nakon 6h opet gladan.

 

EDIT: Odo i ja po nesto. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 0:27 (PLASMAorLCD).
15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Hvala svima na savjetima,pridržavat ću se toga pa javim rezultate {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
12 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
13 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

 Bicikla.Ali prehranu ne diraj,jer sad si u dobi kada se tvoje tijelo razvija i potrebni su ti vitamini i ostale stvari.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 11:07 (ivanoile).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ivanoile kaže...
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

 Bicikla.

Bolje radi trčanje.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ivanoile kaže...
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

 Bicikla.

Jos malo pa cu dobit novu,a bi li kosarka pomogla

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
donator_bubrega kaže...
..

Jos malo pa cu dobit novu,a bi li kosarka pomogla

Sport u kojem trčiš, skačeš sat i pol vremena, koliko prosječni trening traje?
Ma kakvi, di bi to pomoglo.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Kažeš da živiš u selendri, što me odmah asocira na svjež, čist zrak, prirodu i tako to, znači trči, vozaj biciklu i slično, odlična sredina za takve treninge.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

Ostat ćeš mal i ružan.

 

Majketi, rasti ćeš još 5,6 godina najmanje. I onda kada se udebljaš opet ćeš tu kukati kako si velik i debel. Pusti te pi*darije, ostavi se teretane, igraj nogomet/košarku/nešto treće, vozi bajk i dosta ti je.

Volim seks i rado ga se sjećam...
13 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
I.Kk kaže...
ivanoile kaže...
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

 Bicikla.

Bolje radi trčanje.

 Radi bolje,al bicikla mi se cini bolje rjesenje.Nitko nece nis pomislit,a ne kada vide 13-godisnjaka kako trci 3-4km svaki dan.Trcanje je uredu za 15-16+.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ivanoile kaže...

 Radi bolje,al bicikla mi se cini bolje rjesenje.Nitko nece nis pomislit,a ne kada vide 13-godisnjaka kako trci 3-4km svaki dan.Trcanje je uredu za 15-16+.

WTF ?

 

 

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 11:38 (cuspajz).
13 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
cuspajz kaže...
ivanoile kaže...

 Radi bolje,al bicikla mi se cini bolje rjesenje.Nitko nece nis pomislit,a ne kada vide 13-godisnjaka kako trci 3-4km svaki dan.Trcanje je uredu za 15-16+.

WTF ?

 

 

 Pa ima 13 godina???Nije atleticar,nije gimnasticar.Ima kosarku,tamo se istrci dovoljno za jednog 13-godisnjaka.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Za gubitak sala najvažnije je da budeš u kalorijskom deficitu.Dakle,ako tvoje tijelo dnevno troši 3000kcal,ti bi trebao unijeti 2500kcal, i svaka 3 dana trebaš biti u suficitu kako nebi došlo do usporavanja metabolizma.Takvim načinom ishrane bi trebao gubiti oko 0.5 kg tjedno.Ali nesmješ se izgladnjavati,već tih 500 kcal moraš izgoriti vježbanjem.I naravno trebaš  imati sređenu prehranu,najvažnije je jutro,jer su nam prazne glikogenske zalihe,tako da moraš oblino doručkovati,jer ako ne daš svom tijelu energije dovest češ se do katabolizacije,tj. tvoji mišići če se hraniti sami sa sobom.Najbolja vježba za gubitak sala je kardio,najbolje je da traje oko 30-90 min i da bude niskog intenziteta i nju radiš ujtro natašte i obavenzo nakon nje obilan doručak.I obroke raspodijeli na 5-6 tokom dana,recimo ako uzimaš 2500 kcal ,i imaš 5 obroka,svaki od njih bi trebao sadržavati 500 kcal.I obrati pozornost na bjelančevine i kompleksne uh i izbaci junk.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 12:28 (warhed).
15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 16:23 (big_guy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ivanoile kaže...
I.Kk kaže...
ivanoile kaže...
donator_bubrega kaže...

Pomoc!!!!! Imam 13g i samo 155 cm i 63(!!!!)kg,kako da smrsavim,nemogu u teretanu jer zivim u selendri,pa mi je daleko 

 Bicikla.

Bolje radi trčanje.

 Radi bolje,al bicikla mi se cini bolje rjesenje.Nitko nece nis pomislit,a ne kada vide 13-godisnjaka kako trci 3-4km svaki dan.Trcanje je uredu za 15-16+.

Kao da se treba obazirati na okolinu i ja sam u toj dobi već trčao blizu polumaraton, inače više se ne bavim trčanjem.

 

big_guy kaže...

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

Ne uzimaj te ljekove, nisu vrijedni para koje daješ za njih, jedino trebaš solidnu prehranu, kardiovaskularni trening i trening snage

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 17:04 (I.Kk).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
big_guy kaže...

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

Jako si slab...vec si odustao od voznje bicikle itd..(koliko sam stigao procitati gore) , trebas shvatiti da je to sve u tvojoj glavi,ti ako odlucis da ces smrsavit,moras to stavit u glavu i moras vjezbat i trudit se...vjezbe radi ispravno , a ne brzo , nemoj uzimati neke tablete za mrsavljenje kao neka zenskica. Stavi u glavu , MORAM MORAM I MORAM , napravi neku listu na komad papira , i svaki dan radis po 3 vjezbe npr , trcanje / trbusnjaci / zgibovi , trbusnjaci / sklekovi / zgibovi , sto se tice ovih zgibova , znao sam prijatelja dok je poceo sa mnom trenirati mogao je napraviti 1 zgib , a sada ih bez problema 15 napravi.... jednostavno se pobosljavas  , proces je spor ali djeluje .......

13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

183cm,68,5 kg.Ja neznam jel je vaga u kur*cu al nekak imam premalo kg.Imam ono malo više sala nek kaj bi trebao imat.Al ubrzo ćemo to "smaknut",vožnja bicikla koja 2-3 sata svaki dan i samo jedenje drača(moj naziv za povrće),valjda bumo sredili tu mast :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
HP4520s kaže...
big_guy kaže...

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

Jako si slab...vec si odustao od voznje bicikle itd..(koliko sam stigao procitati gore) , trebas shvatiti da je to sve u tvojoj glavi,ti ako odlucis da ces smrsavit,moras to stavit u glavu i moras vjezbat i trudit se...vjezbe radi ispravno , a ne brzo , nemoj uzimati neke tablete za mrsavljenje kao neka zenskica. Stavi u glavu , MORAM MORAM I MORAM , napravi neku listu na komad papira , i svaki dan radis po 3 vjezbe npr , trcanje / trbusnjaci / zgibovi , trbusnjaci / sklekovi / zgibovi , sto se tice ovih zgibova , znao sam prijatelja dok je poceo sa mnom trenirati mogao je napraviti 1 zgib , a sada ih bez problema 15 napravi.... jednostavno se pobosljavas  , proces je spor ali djeluje .......

Heheh,otkud si to pročitao?Baš naprotiv,danas sam odvozio 10 km biciklom,i išao na košarku nekih sat vremena sam bio.Došao sam doma i popio jogurt i pojeo i bananu.Neznam gdje si vidio da sam napisao da sam odustao.A ovo za tablete sam samo tako pitao jer mi je frend rekao da je to dobro,pa da pitam vas šta mislite o tome.Ali hvala na motivaciji svejedno! {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Unworthy_For_Life kaže...

183cm,68,5 kg.Ja neznam jel je vaga u kur*cu al nekak imam premalo kg.Imam ono malo više sala nek kaj bi trebao imat.Al ubrzo ćemo to "smaknut",vožnja bicikla koja 2-3 sata svaki dan i samo jedenje drača(moj naziv za povrće),valjda bumo sredili tu mast :)

Ja ti posudim, ista visina 95kg... Da izgubim 6kg ja sretan.

13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Ja sam na zimu na 187-8 imao 93 kg, sad sam preko ljeta spustio na 84, ali ne izgleda kao da sam smršao ni kila. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Ja nikada nisam imao problema sa tezinom, ali volim biti u formi. Tablete i hemiju ne uzimajte, ma koliko nauka kaze da su dobre. Vjezbe/sport/ftines/fizicke aktivnosti su jedino sto bi ste trebali raditi. Za hemiske preparate i pomogala postoje losi i dobri review-vi, dok za prvonavedeno se jos niko nije pozalio.

 

Ko zeli da smrsa i da se vrati u formu neka pogleda : http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/insanity.do

 

Kurs je odlican, i zahtjeva odgovornost, i svakodnevni rad. No vjerujte mi, nakon 2 mjeseca izgledacete kao avion.Ako imate pitanja vezano za kurs, samo javite. Mnogo vise sam napisao o kursu na temi Seal trening pa pogledajte tamo ako vas zanima.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 21:39 (Arxi).
15 godina
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Što se tiče tableta ili bilo čega što se može kupiti za mršavljenje.
To su vam samo jeftini trikovi za teške lijenčine.
Samo kozumiranje tablete je štetno za tjelo.

Bez znoja nema ništa :) 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
big_guy kaže...
HP4520s kaže...
big_guy kaže...

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

Jako si slab...vec si odustao od voznje bicikle itd..(koliko sam stigao procitati gore) , trebas shvatiti da je to sve u tvojoj glavi,ti ako odlucis da ces smrsavit,moras to stavit u glavu i moras vjezbat i trudit se...vjezbe radi ispravno , a ne brzo , nemoj uzimati neke tablete za mrsavljenje kao neka zenskica. Stavi u glavu , MORAM MORAM I MORAM , napravi neku listu na komad papira , i svaki dan radis po 3 vjezbe npr , trcanje / trbusnjaci / zgibovi , trbusnjaci / sklekovi / zgibovi , sto se tice ovih zgibova , znao sam prijatelja dok je poceo sa mnom trenirati mogao je napraviti 1 zgib , a sada ih bez problema 15 napravi.... jednostavno se pobosljavas  , proces je spor ali djeluje .......

Heheh,otkud si to pročitao?Baš naprotiv,danas sam odvozio 10 km biciklom,i išao na košarku nekih sat vremena sam bio.Došao sam doma i popio jogurt i pojeo i bananu.Neznam gdje si vidio da sam napisao da sam odustao.A ovo za tablete sam samo tako pitao jer mi je frend rekao da je to dobro,pa da pitam vas šta mislite o tome.Ali hvala na motivaciji svejedno! {#}

cim si trazio preporuku za tablete mislio sam da ti je tesko , tbh pazi isto na kilazu , mislim da ti je bitnije da salo pretvoris u misic , a ne da budes mrsav... ne trebas sad bas prijeci na ''healthy food'' , svakako se najedi kada ogladnes , nemoj gladovati to ti je najgore , jel organizam nakon rada treba regeneraciju/rehidraciju( odnosno hrane i tekucine )

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Unworthy_For_Life kaže...

183cm,68,5 kg.Ja neznam jel je vaga u kur*cu al nekak imam premalo kg.Imam ono malo više sala nek kaj bi trebao imat.Al ubrzo ćemo to "smaknut",vožnja bicikla koja 2-3 sata svaki dan i samo jedenje drača(moj naziv za povrće),valjda bumo sredili tu mast :)

Budeš li jeo samo povrće ubrzo češ se zamastiti,jer tijelo ako ne dobiva dovoljno masti samo ih počne proizvodit.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
big_guy kaže...
HP4520s kaže...
big_guy kaže...

A da li preporučate kakve tablete za mršavljenje,znači ne neki šrot,nego baš nešto kvalitetno što djeluje,i da ako ćete reći da su preskupe pare nisu problem para nema! {#}

Jako si slab...vec si odustao od voznje bicikle itd..(koliko sam stigao procitati gore) , trebas shvatiti da je to sve u tvojoj glavi,ti ako odlucis da ces smrsavit,moras to stavit u glavu i moras vjezbat i trudit se...vjezbe radi ispravno , a ne brzo , nemoj uzimati neke tablete za mrsavljenje kao neka zenskica. Stavi u glavu , MORAM MORAM I MORAM , napravi neku listu na komad papira , i svaki dan radis po 3 vjezbe npr , trcanje / trbusnjaci / zgibovi , trbusnjaci / sklekovi / zgibovi , sto se tice ovih zgibova , znao sam prijatelja dok je poceo sa mnom trenirati mogao je napraviti 1 zgib , a sada ih bez problema 15 napravi.... jednostavno se pobosljavas  , proces je spor ali djeluje .......

Heheh,otkud si to pročitao?Baš naprotiv,danas sam odvozio 10 km biciklom,i išao na košarku nekih sat vremena sam bio.Došao sam doma i popio jogurt i pojeo i bananu.Neznam gdje si vidio da sam napisao da sam odustao.A ovo za tablete sam samo tako pitao jer mi je frend rekao da je to dobro,pa da pitam vas šta mislite o tome.Ali hvala na motivaciji svejedno! {#}

Bananu jedi prije treniga jer je koristan izvor energije i sadrži vočni šečer koji nije poželjan nakon treningna.Tako da posli treninga uzmi obrok bogat proteinima i uh.
Od dodataka prehrani koristi vitamine i minerale i možeš whey protein..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe

Heheh,otkud si to pročitao?Baš naprotiv,danas sam odvozio 10 km biciklom,i išao na košarku nekih sat vremena sam bio.Došao sam doma i popio jogurt i pojeo i bananu.Neznam gdje si vidio da sam napisao da sam odustao.A ovo za tablete sam samo tako pitao jer mi je frend rekao da je to dobro,pa da pitam vas šta mislite o tome.Ali hvala na motivaciji svejedno! {#}

cim si trazio preporuku za tablete mislio sam da ti je tesko , tbh pazi isto na kilazu , mislim da ti je bitnije da salo pretvoris u misic , a ne da budes mrsav... ne trebas sad bas prijeci na ''healthy food'' , svakako se najedi kada ogladnes , nemoj gladovati to ti je najgore , jel organizam nakon rada treba regeneraciju/rehidraciju( odnosno hrane i tekucine )

Ma nije mi teško,nego sam malo pretjerao sa vježbama,pa imam upalu mišića nogu i trbuha,sutra nastavljam sa vježbama a danas opet bajs i košarica.


Heheh,otkud si to pročitao?Baš naprotiv,danas sam odvozio 10 km biciklom,i išao na košarku nekih sat vremena sam bio.Došao sam doma i popio jogurt i pojeo i bananu.Neznam gdje si vidio da sam napisao da sam odustao.A ovo za tablete sam samo tako pitao jer mi je frend rekao da je to dobro,pa da pitam vas šta mislite o tome.Ali hvala na motivaciji svejedno! {#}

Bananu jedi prije treniga jer je koristan izvor energije i sadrži vočni šečer koji nije poželjan nakon treningna.Tako da posli treninga uzmi obrok bogat proteinima i uh.
Od dodataka prehrani koristi vitamine i minerale i možeš whey protein..

Možda će zvučati glupo,ali ja neznam koja hrana sadrži ovo poboldano i što bih točno trebao jesti da unosim te stvari?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 16:36 (big_guy).
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Piramida zdrave prehrane i ništa ti više ne treba. Ne pretjeruj sa raznim dijetama, a ni sa vježbanjem jer ćeš dobiti kontra učinak. Tijelo ti se neće u potpunosti prilagoditi i čim se malo opustiš kilogrami će se vratiti i prije nego što misliš.

 

Čitam neke postove i iskreno se samo mogu nasmješiti i držati se dalje od diskusije. "Stručnjaci" se definitivno trebaju baviti nutricionizmom i snimiti jedan od onih "Smršavite za 2 dana" DVD-a.  {#}

Dying is easy, it's living that scares me to death. (Annie Lennox)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice