Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.600
|
čitano: 14.358.393
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grga1984 kaže...

E sad mi se već plaće.

Znači da ponovimo tvoju tvrdnju bestbuy TV do 9000kn je 55PUS7502.

Ljudi navalite

Ako gledamo kvalitetu slike u svim parametrima, je naravno odličan i svakako jedan između najboljih za takve pare..Kod televizora, nije sve kontrast i prikaz crne boje:))

A ko traži  televizor sa što boljim kontrastom ,prikazom crne itd.., onda , če svakako morat uzet OLED ili koji top model LCD televizora..Ne možeš dobit, za 9000 kuna OLED televizor ili top model LCD televizora, tu mislim, da ti je jasno..Ali za takve pare, odličan televizor..! I daj mi kaži, u kojem televizoru srednjeg ranga ima televizor ugrađen najbolji procesor i 100Hz panel, i da ga dobiješ za takve pare..? Koji god proizvođač..?

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stef_zg kaže...
ovaj mi se čini ok. izlazi iz okvira budžeta, ali frend bi uzimao max tv, a vidim da je u igri neki veliki popust pa bi se mogao izgurat
https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xe7005-4k.aspx

ako ne, do 6000 kn mi se ovaj cini ok, pa me zanima kaj mislite...
https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue55mu6172-uhd.aspxhttps://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55lj625v.aspx

 Samsunga ti svakako ne bi preporučio, baš sam nešto napisao na prošloj strani:) Sony ti je dobar.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sto se philipsa tice, sa jednim starijim prije 5 6 godina sam imao uzasnih problema...frend je kupio prije 2 godine pa mu je rikavalo nesto. ne kazem da ne valjaju, al cisto zbog vlastitog iskustva izbjegavam. isto kao i gorenje, sve kaj sam imao od njih je krepalo. od miksera do skrinje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stef_zg kaže...
sto se philipsa tice, sa jednim starijim prije 5 6 godina sam imao uzasnih problema...frend je kupio prije 2 godine pa mu je rikavalo nesto. ne kazem da ne valjaju, al cisto zbog vlastitog iskustva izbjegavam. isto kao i gorenje, sve kaj sam imao od njih je krepalo. od miksera do skrinje...

 Pa napisao sam, da je bilo problema uglavnom sa starijim modelima, godine 2012,2013,2014..Novi modeli su osjetno bolji, ali opet ne kažem, da ne može biti pokojih problema..Sa svim televizorima, ima ponešto problema pa svejedno na proizvođača:)) Idelanog televizora još uvijek niko nije napravio, niti ga ikad oče:) A što se tiče Gorenja, imaju uglavnom kvalitetne proizvode, tako, da neznam zašto si imao toliko problema..Ali kao što sam več napisao, kvaliteta kao što je bilo 10 godina nazad ili još više, neče više biti, jer je sve više proizvođača i sve ostrija konkurencija:) Tu mislim na sve od automobila , televizora bele tehnike itd..

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 11:39 (garfield1).
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Co7 kaže...

Vidim da puno ljudi govori da ima losa iskustva sa phillipsom, ako mozete ukratko napisati na sta se to odnosi?

Znaš šta je puno..? Trebao si napisat pojedinci..Ja ču ti napisat na šta se odnosi. Uglavnom, se tu ide za starije modele Philipsa koji su imali ponešto problema sa Softwerom i starijim Androidom..Ali sa modelima 2015 i na više, tih problema uskoro više nema:) Još pokoji mali problem sa Androidom, ali ništa značajno"  Tako, da se nikako ne može uspoređivat novije modele sa starijim..Ali ako još gledamo probleme, su ti problemi vezani na televizore najnižeg ranga, gdje se ionako zna, da če biti ponešto problema pa svejedno na proizvođača..Zato treba uvijek dati nešto malo više para, i uzet malo bolji model.

Trebali biste napisati puno pojedinaca. Moj susjed ima 2 godine star Philips, neki bolji model, seriju 9xxx, tijekom jamstvenog razdoblja, morao ga je odvesti na servis 2 puta, a sada mu opet ne radi kako treba.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Grga1984 kaže...

E sad mi se već plaće.

Znači da ponovimo tvoju tvrdnju bestbuy TV do 9000kn je 55PUS7502.

Ljudi navalite

Ako gledamo kvalitetu slike u svim parametrima, je naravno odličan i svakako jedan između najboljih za takve pare..Kod televizora, nije sve kontrast i prikaz crne boje:))

A ko traži  televizor sa što boljim kontrastom ,prikazom crne itd.., onda , če svakako morat uzet OLED ili koji top model LCD televizora..Ne možeš dobit, za 9000 kuna OLED televizor ili top model LCD televizora, tu mislim, da ti je jasno..Ali za takve pare, odličan televizor..! I daj mi kaži, u kojem televizoru srednjeg ranga ima televizor ugrađen najbolji procesor i 100Hz panel, i da ga dobiješ za takve pare..? Koji god proizvođač..?

 

 Ako ćemo gledati kvalitetu slike ond su niže navedeni uređaji bar za dvije klase bolji po svim parametrima.

Taj Filip nema šta tražiti s tom cijenom, da je 5 tkn onda ajde...

 

https://www.nabava.net/televizori__240/sony-3d-televizor-kd-55xe8505-55-139-cm-led__41961471

https://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-oled-tv/51540/samsung-ue55ks8002txxh-ultra-hd-led-tv/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55MU8002TXXH/

 

I svaka preporuka tog Filipsa u tom cijenovnom rangu je čisto obmanjivanje kolega forumaša i navlačenje da kupuju u tom tvom slovenskom dućanu.

 

12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što se tiče parametra o kojima je riječ, je Philips bolji od svih tih modela:) Uopšte što se tiče procesiranja slike:)) Ove modele koje si nabrojio, imaju samo bolji kontrast i prikaz crne boje..Izgleda, da ne razumeš, šta znači procesing i ukupan kvalitet slike;) Ne možejo se uspoređivat procesori tih modela, sa Philipsovim novim procesorom..! Philips procesor je u rangu Sony- extrema processora i Panasonic HCX2  processora.Mislim, da ne treba više, da ti objašnavam..U Berlinu na sajmu, su isprobali sve OLED modele svih proizvođača, i kod procesora se najbolje pokazao Philipsov OLED:)) Svi su bili u tvorničkim postavkama. Mislim, da ti suviše podcenjuješ Philips televizore..Ne možeš na osnovi jednog modela što ti imaš, zaključit, da su svi Philips televizori loši..! Možeš doči kod mene, pa ču ti malo pokazat koliko vrijedi koji televizor:) Jer dosta ljudi na forumima govori nešto na pamet, a nisu uopšte vidjeli ili još manje testirali pojedine televizore:)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
endoki kaže...
garfield1 kaže...
Co7 kaže...

Vidim da puno ljudi govori da ima losa iskustva sa phillipsom, ako mozete ukratko napisati na sta se to odnosi?

Znaš šta je puno..? Trebao si napisat pojedinci..Ja ču ti napisat na šta se odnosi. Uglavnom, se tu ide za starije modele Philipsa koji su imali ponešto problema sa Softwerom i starijim Androidom..Ali sa modelima 2015 i na više, tih problema uskoro više nema:) Još pokoji mali problem sa Androidom, ali ništa značajno"  Tako, da se nikako ne može uspoređivat novije modele sa starijim..Ali ako još gledamo probleme, su ti problemi vezani na televizore najnižeg ranga, gdje se ionako zna, da če biti ponešto problema pa svejedno na proizvođača..Zato treba uvijek dati nešto malo više para, i uzet malo bolji model.

Trebali biste napisati puno pojedinaca. Moj susjed ima 2 godine star Philips, neki bolji model, seriju 9xxx, tijekom jamstvenog razdoblja, morao ga je odvesti na servis 2 puta, a sada mu opet ne radi kako treba.

Pa pogledaj ja imam Philipsa, i moji obiteljski prijatelji imaju takođe Philips televizore , pa nijednog problema..Pa ako ti kažem, da se kvare sasvim isto kao drugi televizori drugih proizvođača, ništa manje ništa više..Na servis dolaze svi od Sony, Panasonica itd..Danas treba imat ponešto sreče, kad kupuješ televizor:)) Jer nijedan televizor nije identičan drugome, kod proizvodnje..

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 znači nema segmenta u kojem je bolji od navedenih. da ne pričam kako je ružan. Moj LG u spavaćoj iz 2010 ima bolji dizajn.

Filips ima najbolji procesor strašno...

Testirali su nekalibrirane televizore s tvorničkim postavkama... tko ti i tvoj zemljak?

zašto nitko u cijelom svjetu ne preporučuje Filips nego Sony, Samsung, LG, TCL, Visio, Panasonic...?

I svi do jednog se slažu da je ovogodišnji bestbuy xe9005, prošlogodišnji ks7/8000. Gdje je u toj priči Filips sa svojim nadmoćnim procesorom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 12:42 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grga1984 kaže...

 znači nema segmenta u kojem je bolji od navedenih. da ne pričam kako je ružan. Mol LG u spavaćo iz 2010 ima bolji dizajn.

Filips ima najbolji procesor strašno...

Testirali su nekalibrirane televizore s tvorničkim postavkama... tko ti i tvoj zemljak?

zašto nitko u cijelom svjetu ne preporučuje Filips nego Sony, Samsung, LG, TCL, Visio, Panasonic?

I svi do jednog se slažu da je ovogodišnji bestbuy xe9005, prošlogodišnji ks7/8000. Gdje je u toj priči Filips sa svojim nadmoćnim procesorom.

Vidiš, da neznaš ni pročitat, šta sam napisao:) Vjerovatno nisam ja testirao u Berlinu:)  A kako znaš, da niko ne preporučuje Philips televizore..? A što se tiče Sony modela je sigurno bolji, jer je i viši rang televizora..! Vidiš, da daješ smješne usporedbe..To je kao, da usporedujem Mercedez i recimo jednog Golfa..Malo sačekaj, da dođe van Philips model 8102 sa FALD-om ili model 8602..Ako daješ več usporedbe, onda daj da budu realne:))

 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa napisao si da je bolji od ks8000, xe8505 i mu8000.

Po čemu?

daj mi objasni kada si toliki stručnjak.

Ja mislim da je tom Filipsu svjetlina očajna, crna očajna, HDR nula bodova, contrast u skladu sa IPS znači očajan.

Meni su te stavke bitne kod kupnje TV-a, a šta je tebi bitno majstore da bi radije uzeo TPvision pus7502?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 13:17 (Grga1984).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
black6 kaže...

Pozdrav,

 

Moze misljenje o televizorima:

 

Panasonic TX-55CX670E

Panasonic TX-50EX703E

 

Da li je mozda u tom cjenovnom rangu bolje kupiti nesta drugo (u toj velicini)?

 

 Moze mala pomoc oko ovoga?

6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...

.U Berlinu na sajmu, su isprobali sve OLED modele svih proizvođača, i kod procesora se najbolje pokazao Philipsov OLED:)) Svi su bili u tvorničkim postavkama. Možeš doči kod mene, pa ču ti malo pokazat koliko vrijedi koji televizor:) Jer dosta ljudi na forumima govori nešto na pamet, a nisu uopšte vidjeli ili još manje testirali pojedine televizore:)

 Ako je to istina,  zašto je LG osvojio nagradu za najbolji OLED, a ne Philips.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grga1984 kaže...

Pa napisao si da je bolji od ks8000, xe8505 i mu8000.

Po čemu?

daj mi objasni kada si toliki stručnjak.

Pa bolji je što se tiče prikaza različitih sadržaja bez šumova in artefakta u sliki..bolja ostrina slike u dinamiki istatiki, bez dupliranja i zamaglavanja slike i tragova iza kadrova..tačnost boja, zasičenost boja/17 bitno procesiranje boja, odlična brzina prijelaza kot brzih kadrova, kvalitetan upscaling kot jako komprimitiranih-stisnutih sadržaja,  itd..

Kao što sam več napisao. Ti modeli imaju bolji samo kontrast i prikaz crne, sve ostalo Philips odrađuje bolje:)

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grga1984 kaže...

Pa napisao si da je bolji od ks8000, xe8505 i mu8000.

Po čemu?

daj mi objasni kada si toliki stručnjak.

Ja mislim da je tom Filipsu svjetlina očajna, crna očajna, HDR nula bodova, contrast u skladu sa IPS znači očajan.

Meni su te stavke bitne kod kupnje TV-a, a šta je tebi bitno majstore da bi radije uzeo TPvision pus7502?

Što se tiče crne i svjetlosti nije očajna..Ali kontrast i crna naravno nije na nivoju VA panela..Svjetlina na duže vrijeme je odlična, jer ne pada kako kod večine drugih televizora:) Recimo dobar primjer je Philips 7601 i Samsung KS 8000. Samsung ima največu svjetlinu iznad 1200 [cd/m2] a Philips oko 600 [cd/m2] .Poslije jedne minute svjetlina na Samsungu pada za više od 50% a kod Philipsa ostaje jednaka":) A idealno bi bilo, kad ta svjetlina pade najviše za oko 10%.. Meni su bitne i druge stvari ne samo kontrast i prikaz crne, več  dobar kvalitet slike u svim segmentima..Od ostrine, prikaz odličnih boja tačnost/zasičenost boja, pokretne resoloucije itd..Jer ako očem imat samo dobar kontrast i crnu, onda bi mogao uzet Philips model 6521 koji ima VA panel..

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Šta ti sve nećeš izmisliti. opet obmanjuješ ovaj napačeni narod.

Bolja točnos boja...

 

Sad čitam recenziju na HD tleviziji i ne piše baš tako kako si ti rekao, ali sigurno si ti veći stručnjak od Darka.

 

pus7502

"The areas where situation is not so great is in low contrast which is to be thanked to IPS panel. Even though Ambilight helps in creating perception of better blacks, this is still not as good result as on TVs with VA panels. Despite the new picture processor, interlaced signals are still not properly displayed and this will affect those watching live content over digital tuners. HDR performance is only mediocre due to low contrast and lack of local dimming. For not demanding users who want sharp image and like combination of Ambilight and Android in one package, this TV can be recommended. For those who prefer high quality home theater experience, there are better choices out there."

 

Evo njegova recenzija za jedan ks7000 koji je lošiji od ks8000.

"Samsung KS7002 je jako dobro zaokružen televizor koji s obzirom na cijenu nudi brojne mogućnosti i solidnu kvalitetu slike kako za klasične, tako i za UHD HDR sadržaje. Pohvaljujemo poboljšanja u anti-reflektivnom premazu zaslona za ugodnije gledanje u jače osvijetljenom prostoru, kao i bolji prikaz filmova bez podrhtavanja. Iako se radi o LED LCD televizoru s bočno postavljenim LE diodama, HDR prikaz je bio sasvim solidan, živ i dinamičan, uz dobar prikaz boja, veliki kontrast i detaljnost prikaza. Sve navedeno vrijedi prilikom frontalnog gledanja ili iz malog kuta - veći kutovi bitno umanjuju kvalitetu slike i ističu nesavršenosti LED pozadinskog zatamnjenja. Novi Tizen također je korak u pravom smjeru, a isto vrijedi iza novi daljinski upravljač koji je vrlo jednostavan za korištenje. Malo ulazno kašnjenje, na razini prošle godine, također je dobra vijest za igrače. Kvaliteta zvuka ugrađenih zvučnika je tek osrednja, no uz zasebno dobavljiv soundbar sa subwooferom poput testiranog HW-K550 modela, dojam je mnogo bolji i audio-vizualno iskustvo bolje zaokruženo. Sve u svemu, preporuka s naše strane!"

Znači taj KS je osjetno jeftiniji i bolja kupnja, ali ako ćete gledati SD filmove velićine 98mb možda će bolju sliku imati Filips ali samo možda.

7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

LG 49UJ701V ili Sony 49XD80? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
black6 kaže...
black6 kaže...

Pozdrav,

 

Moze misljenje o televizorima:

 

Panasonic TX-55CX670E

Panasonic TX-50EX703E

 

Da li je mozda u tom cjenovnom rangu bolje kupiti nesta drugo (u toj velicini)?

 

 Moze mala pomoc oko ovoga?

 Bolji ti je model EX703. A imaš ovdje za nešto malo više para još bolji model Philipsa..

https://www.nabava.net/televizori__240/philips-televizor-49pus7101-49-125-cm-led__22336971

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Grga1984 kaže...

Pa napisao si da je bolji od ks8000, xe8505 i mu8000.

Po čemu?

daj mi objasni kada si toliki stručnjak.

Ja mislim da je tom Filipsu svjetlina očajna, crna očajna, HDR nula bodova, contrast u skladu sa IPS znači očajan.

Meni su te stavke bitne kod kupnje TV-a, a šta je tebi bitno majstore da bi radije uzeo TPvision pus7502?

Što se tiče crne i svjetlosti nije očajna..Ali kontrast i crna naravno nije na nivoju VA panela..Svjetlina na duže vrijeme je odlična, jer ne pada kako kod večine drugih televizora:) Recimo dobar primjer je Philips 7601 i Samsung KS 8000. Samsung ima največu svjetlinu iznad 1200 [cd/m2] a Philips oko 600 [cd/m2] .Poslije jedne minute svjetlina na Samsungu pada za više od 50% a kod Philipsa ostaje jednaka":) A idealno bi bilo, kad ta svjetlina pade najviše za oko 10%.. Meni su bitne i druge stvari ne samo kontrast i prikaz crne, več  dobar kvalitet slike u svim segmentima..Od ostrine, prikaz odličnih boja tačnost/zasičenost boja, pokretne resoloucije itd..Jer ako očem imat samo dobar kontrast i crnu, onda bi mogao uzet Philips model 6521 koji ima VA panel..

 Istina da mu padne svjetlina kod statične slike stručnjače, a jbg ja ne gledam fotografije nego filmove...

Fotografije stavljam na zid i u albume.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 Ok. Hvala.

Ako imas preporuciti neki tv koji je bolji, u istom cjenovnom rangu (LG, Samsung)...?

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
black6 kaže...
black6 kaže...

Pozdrav,

 

Moze misljenje o televizorima:

 

Panasonic TX-55CX670E

Panasonic TX-50EX703E

 

Da li je mozda u tom cjenovnom rangu bolje kupiti nesta drugo (u toj velicini)?

 

 Moze mala pomoc oko ovoga?

 Bolji ti je model EX703. A imaš ovdje za nešto malo više para još bolji model Philipsa..

https://www.nabava.net/televizori__240/philips-televizor-49pus7101-49-125-cm-led__22336971

 Thx!

Ne bi Philips, nemam bas neko iskustvo s njime...

Ako imas neki dr...?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dobra aplikacija free ili? :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Grga1984 kaže...

Šta ti sve nećeš izmisliti. opet obmanjuješ ovaj napačeni narod.

Bolja točnos boja...

 

Sad čitam recenziju na HD tleviziji i ne piše baš tako kako si ti rekao, ali sigurno si ti veći stručnjak od Darka.

 

pus7502

"The areas where situation is not so great is in low contrast which is to be thanked to IPS panel. Even though Ambilight helps in creating perception of better blacks, this is still not as good result as on TVs with VA panels. Despite the new picture processor, interlaced signals are still not properly displayed and this will affect those watching live content over digital tuners. HDR performance is only mediocre due to low contrast and lack of local dimming. For not demanding users who want sharp image and like combination of Ambilight and Android in one package, this TV can be recommended. For those who prefer high quality home theater experience, there are better choices out there."

 

Evo njegova recenzija za jedan ks7000 koji je lošiji od ks8000.

"Samsung KS7002 je jako dobro zaokružen televizor koji s obzirom na cijenu nudi brojne mogućnosti i solidnu kvalitetu slike kako za klasične, tako i za UHD HDR sadržaje. Pohvaljujemo poboljšanja u anti-reflektivnom premazu zaslona za ugodnije gledanje u jače osvijetljenom prostoru, kao i bolji prikaz filmova bez podrhtavanja. Iako se radi o LED LCD televizoru s bočno postavljenim LE diodama, HDR prikaz je bio sasvim solidan, živ i dinamičan, uz dobar prikaz boja, veliki kontrast i detaljnost prikaza. Sve navedeno vrijedi prilikom frontalnog gledanja ili iz malog kuta - veći kutovi bitno umanjuju kvalitetu slike i ističu nesavršenosti LED pozadinskog zatamnjenja. Novi Tizen također je korak u pravom smjeru, a isto vrijedi iza novi daljinski upravljač koji je vrlo jednostavan za korištenje. Malo ulazno kašnjenje, na razini prošle godine, također je dobra vijest za igrače. Kvaliteta zvuka ugrađenih zvučnika je tek osrednja, no uz zasebno dobavljiv soundbar sa subwooferom poput testiranog HW-K550 modela, dojam je mnogo bolji i audio-vizualno iskustvo bolje zaokruženo. Sve u svemu, preporuka s naše strane!"

Znači taj KS je osjetno jeftiniji i bolja kupnja, ali ako ćete gledati SD filmove velićine 98mb možda će bolju sliku imati Filips ali samo možda.

Kao prvo, moraš, da znaš, da je Darko bio i biče pristaš Samsung televizora:)) To sve govori..A kao drugo, ja sam ga sam isprobao detalnije, tako, da meni ne treba recenzija..

I moram, da kažem istinito", da je ovaj model Philipsa veoma dobar:)) Ti moraš, da znaš, da se te sve recenzije prave sa veoma osjetlivimi instrumentima gdje se pokaže svaka najmanja anomalija televizora:) A ti to poslije kod kuče nečeš vidjet, jedino ako češ imat u glavi recenziju, pa češ se uvijek sjetit te recenzije. Još jednom ču reči, taj model Philipsa nije OLED ili top model LCD televizora. Ali za takve pare i još nešto malo više, je odličan izbor, za to sve što nudi:)) Još uvijek se najviše ljudi odlučuje kad kupuje televizor, da ide u prodaonicu i tamo vidi šta mu je najbolje..Jer se može isto detalnije isprobat barem kod nas je tako" Pa se čovjek lakše odluči..Jer ako je pojedini model dobar na testovima, ne znači, da če se svima ljudima sviđat;) Svake oči drugčije vide..

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
black6 kaže...

 Ok. Hvala.

Ako imas preporuciti neki tv koji je bolji, u istom cjenovnom rangu (LG, Samsung)...?

 Onda uzmmi taj model Pansonica..Lg i Samsung nema ništa bolje u tom rangu.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...
Grga1984 kaže...
 Filipsa

Provokacija! 

 Pa kad je tako.

Filips proiizvodi telke, a Philips recimo ultrazvuke i ostale proizvode zadovoljavajuće kvalitete...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo ovdje se vidi kvalitet slike između Samsunga,Sonya i Philipsa svi na istom signalu i svi na tvorničkim postavkama.  A ovdje, se može i vidjet poboljšanja na prošli odlični Philipsov procesor..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 17:29 (garfield1).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
best camera focus .)
16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.nabava.net/televizori__240?q=&cod=1000&cdo=2000&r=1&r=2

 

Ekipa,

 

htio bi prijeci sa 22" na 32" koi bi koristio kao monitor.

U planu je i PS4 uskoro.

FullHD poželjan.

Gledam filmove, serije, surfanje, COH igram i koristim ACAD.

 

Ima netko nekog od ovih TV-ova i sto preporucujete (ako ste vi kupili i da ste zadovoljni)?

 

Kakve su kvalitete ovi Grundig i Vivax?

Jel su to shitovi i svaki Samsung je bolji od tih ili nije bas tako?

 

https://www.nabava.net/televizori__240/philips-televizor-32pfs4131-32-82-cm-led__29021581

Ovako nesto, jel to ima veze s kvalitetom za te novce ili je to sve neka srednja zalost?

Hvala lijepa!

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 18:51 (angel of fire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice