Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.585
|
čitano: 14.354.571
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zato jer je to Android tv a ne obican android ko na mobitelima

i ta aplikacija nije dozvoljena

pozz

Samsung S8+
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zuper kaže...
Vidio sam u letku Harvey-Normana Samsung QE55Q6F za 8900kn, do ponedjeljka akcija. Dobra alternativa za Sony XE90 seriju

 ne nalazim baš nešto testova o tom modelu, ima li kakvih informacija?

monetary revolution
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sseennoonn kaže...

Wth?? Zasto sony nema support za HBO ? Ja nemrem instalirat hbo go na xe9005

 Na Androidu 7.0  radi bez problema..

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 10:40 (garfield1).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vjerojatno ti se ne izlistava preko Play Store-a, jer aplikacija "sluzbeno" nije podrzana.

 

Mozes ju instalirati preko USB-a i nekog file managera ili spojiti računalo s TV-om preko USB-a , pa instalirati putem wifi uz pomoc ADB-a.

 

*edit* ja sam istu sad instalirao na svoj TV, pa mi javlja da je podrzana samo za US :/

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 14:54 (skoosha).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
https://www.ronis.hr/tv-sharp-lc-32chg6022e-led-smart-dvb-t2s2-active-motion-200-hz-81-cm-5-godina-jamstva/LC-32CHG6022E/product/

Što mislite o ovom TVu za ovu cijenu i jos me zanima da li danasnji novi televizori podrzavaju skoro sve video formate USBa ili je to glupo pitanje?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
sseennoonn kaže...

Wth?? Zasto sony nema support za HBO ? Ja nemrem instalirat hbo go na xe9005

 Na Androidu 7.0  radi bez problema..

 pa koliko vidim i meni je 7.0 verzija i ne nalazi nista preko playstorea

skoosha kaže...

Vjerojatno ti se ne izlistava preko Play Store-a, jer aplikacija "sluzbeno" nije podrzana.

 

Mozes ju instalirati preko USB-a i nekog file managera ili spojiti računalo s TV-om preko USB-a, pa instalirati putem ADB-a.

 

*edit* ja sam istu sad instalirao na svoj TV, pa mi javlja da je podrzana samo za US :/

 znaci da ni ne pokusavam zasad ,jesi gledao dal ima vise tipa HBO Croatia ili tako neki vrag u apk fileu

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@sseennoonn

Povuci dole preko google playa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zorzinho kaže...
https://www.ronis.hr/tv-sharp-lc-32chg6022e-led-smart-dvb-t2s2-active-motion-200-hz-81-cm-5-godina-jamstva/LC-32CHG6022E/product/

Što mislite o ovom TVu za ovu cijenu i jos me zanima da li danasnji novi televizori podrzavaju skoro sve video formate USBa ili je to glupo pitanje?

Loš izbor iz tri razloga, prvi je rezolucija 1366-768, a drugi to je IPS LCD panel i na kraju Sharp je 32 TV.

 

Bilo koji današnji 32 ili veči TV mora imati barem 1080p rezoluciju.Ako je buđet vrlo niski, onda može bit iznimke pa uzet 32/1366-768 ali ne za 2000kn to sigurno.

 

https://www.nabava.net/televizori__240/tesla-televizor-32s306bh-32-82-cm-led__28687591

 

https://www.mall.hr/led-lcd-tv-prijemnici/tesla-tv-prijemnik-32s306bh

 

Tesla/40 1080P+60hz VA LCD panel, za 2000kn to je puno bolji izbor bez ikakve dileme.Danas ionako brend nije bitan, jer razni poznati ili manje poznati "TV proizvođači=brendovi" dolaze sa identičnim jeftinim(Chimei Inoolux)1080p 40 VA LCD panelima.

 

https://www.mall.hr/led-lcd-tv-prijemnici/tesla-tv-prijemnik-40s306bf?tab=parameters

 

https://www.nabava.net/televizori__240/tesla-televizor-40s306bf-40-102-cm-led__28736191

 

https://www.benchmark.rs/artikal/test_tesla_40s306bf_led_tv_video-4265/4

 

 

Da nema testa i ovako na Jubitu videu vidi se da Tesla model ima VA LCD panel.Pogledajmo crnu boju i kontrast, ili klasična vrlo dobra izražena ili uvjerljiva VA crna boja.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=404&jumpto=5534752&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=404&jumpto=5533372&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=403&jumpto=5532715&sort=asc&view=flat

 

Jedan raniji preporučeni primjer jeftinog 40 1080p VA LCD panela je dole linkani Blaupunkt iz Kauflanda. Dakle klasičan TV+sve osnovne bitne tehnikalije, pa eto spoji na to PC ili ostalo po želji neki jeftiniji Android Box i to je to.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=203&jumpto=5215030&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Je li SONY XE7005 49'' 4K trenutno best buy po akcijskoj cijeni od 3,989.30kn u Svijet Medija?

 

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-sony-kd-49xe7005-led-smart-uhd-4k-tv-t2s2/81758

 

TV bi primarno koristio za serije i filmove (Netflix, puštanje sadržaja s kompa), youtube i PS4.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma jok. Nista unutar APK, vjerojatno je region based, pa na temelju IP-a blokira access.

 

garfield1 imas li kakav VPN ili proxy postavljen na TV-u?

 

*edit*

 

lista podrzanih device-ova na: https://help.hbogo.com/hc/en-us/articles/205564867-Is-HBO-GO-supported-on-Android-TV-

 

nazalost, moj je Philips... kad instaliram APK, rotira mi app u portrait mode i baca region error...

 

sseennoonn mozda ces ti imati vise srece...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 15:14 (skoosha).
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
skoosha kaže...

Ma jok. Nista unutar APK, vjerojatno je region based, pa na temelju IP-a blokira access.

 

garfield1 imas li kakav VPN ili proxy postavljen na TV-u?

 Nemam ništa.

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav
Kakva je slika na sony 9005 u svijetlijoj prostoriji?neznam ni sam sto uzet va ili ips
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma dobar je taj Sony i u svjetlijoj prostoriji, nego je stvar u tome da sve prednosti VA panela dolaze do izražaja tek kad gledaš tv u mračnijoj prostoriji. Generalno, VA je u većini slučajeva bolja opcija, osim ako ti treba velik kut gledanja i tv je u jako osvijetljenoj prostoriji.
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Čitam baš ovu temu redovito, i vidim da vas je dosta uzelo ovaj SONY KD-55XE9005 sad kad je bio na akciji.. Ali ne vidim nigdje dojmove poslije kupnje, jeste zadovoljni kupljenim :)

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

nista od HBOa na XE9005 .... Nekako ga ucitao preko USBa instalirao pokrenuo se kratko i samo izadje..na google playu nema..Retardirano i neocekivano.Zato sam  i isao na android tv al ocito proizvodjaci se ne slazu sa tim. Psmtr stari samsung 5 godina 32" ima support za HBO -.-'

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li se na Sony 55xe7005 može ubaciti m3u lista?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@mmaman

Za moje pojmove tv je ludilo ali nisam mjerodavan baš jer sam do sad imao sonyev lcd KDL 40NX710 koji je star cca 7 godina i s kojim sam u nacelu bio i zadovoljan i sve. Ali htio sam nešto novo naravno i vece a ovo mi se cinilo kao dobra prilika i cijena a i dosta forumaša ga je uzelo. Mislio sam da bude veličina problem ali na nju se nakon 40" navikneš u roku pol sata, a kad sad pogledam staeog, izgleda mi smješno.

Za sad, slika kad se gledaju spotovi na jubito je mrak. Probao sam par filmova i koncerata bluray ripova, radi sve kak spada.

Čekam i ps4 pro koji je u dolasku sa 3-4 igre, isto uzeo u SD jučer preko weba pa da i to upogonim.

Jedva čekam:).

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 18:02 (dalja46).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

 

Pokušao sam u Harvey Normanu dobiti Sony KD-55XE8577 za 7600kn ali su rekli da mu je nabavna cijena 7999kn te da ga ne mogu dati ispod toga,za produljenu garanciju su me tražili 1300kn.

 

Otišao sam u Avenue Mall te kupio isti TV za 7600kn sa 5 god garancije.

 

 

Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light..
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ajme izvini, krivi link san kopira jer je isto ime.

https://www.ronis.hr/tv-sharp-lc-32cfg6022e-led-full-hd-smart-dvb-t2cs2-active-motion-200hz-81-cm-5-godina-jamstva/LC-32CFG6022E/product/

Ovo san prvotno triba kopirat i zanima me ovaj model.
Evo ovako, mene ustvari zanima 71 cm dijagonala jer imam 61 i taman ce se 71 uklopit al nema puno modela, vecina je 61 ili 81 cm.
Budjet je do 2500 kn, vecinom za gledanje filmova i serija, vidim da ovaj model ima wifi, smart tv, pa bi volija da ima i to. Ne znam da li mozes preporuciti kakav model da zadovoljava te uvjete, ako nema za 71 cm moze onda za 81 cm.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ajme izvini, krivi link san kopira jer je isto ime.

https://www.ronis.hr/tv-sharp-lc-32cfg6022e-led-full-hd-smart-dvb-t2cs2-active-motion-200hz-81-cm-5-godina-jamstva/LC-32CFG6022E/product/

Ovo san prvotno triba kopirat i zanima me ovaj model.
Evo ovako, mene ustvari zanima 71 cm dijagonala jer imam 61 i taman ce se 71 uklopit al nema puno modela, vecina je 61 ili 81 cm.
Budjet je do 2500 kn, vecinom za gledanje filmova i serija, vidim da ovaj model ima wifi, smart tv, pa bi volija da ima i to. Ne znam da li mozes preporuciti kakav model da zadovoljava te uvjete, ako nema za 71 cm moze onda za 81 cm.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
RaZ0R9111 kaže...

 

 

Pokušao sam u Harvey Normanu dobiti Sony KD-55XE8577 za 7600kn ali su rekli da mu je nabavna cijena 7999kn te da ga ne mogu dati ispod toga,za produljenu garanciju su me tražili 1300kn.

 

Otišao sam u Avenue Mall te kupio isti TV za 7600kn sa 5 god garancije.

 

 

 meni su sami ponudili kad sam rekao da cu ga u svijet mediji kupiti za 7600 i onda su me za dodatnih 3 godine ukupno 5 trazili 1500 kuna al 30 posto popusta 1000 pa sam rekao da necu i onda je sam lik ponudio evo jel moze za 800 reko ajd moze.....ali sam provjerio prije toga u svijet medija i nudili su ga sa 2 godine garancije....... mislio sam da sam dobro prošao al evo ti si još bolje od mene prošao

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mmafan kaže...

Čitam baš ovu temu redovito, i vidim da vas je dosta uzelo ovaj SONY KD-55XE9005 sad kad je bio na akciji.. Ali ne vidim nigdje dojmove poslije kupnje, jeste zadovoljni kupljenim :)

 

ja sam ga tek danas dobio. Igrao sam se cijelo posljepodne... mogu ti reći barem prve dojmove. Znači prelazim s plazme od 42 inča (tj. ona ide u spavaću). Najviše me brinula crna i kontrast. To mi izgleda bolje od očekivanog. Nije tako dobro kao na plazmi ali je sasvim solidno. Zaboravio sam na problem kuta gledanja kod lcd-a. E to me razočaralo. Netko je negdjeprije napisao "tko još gleda tv iz kuta"... i meni je bilo smiješno, ali onako, ne sjedim stalno pred tv-om već on radi a ja nekad hodam po sobi pa bacim pogled kad je nešto zanimljivo... i danas sam bacao pogelde na ovaj lcd, čim se malo makneš sa sredine slika je, bit ću blag, loša. Nisam očekivao baš tako mal kut gledanja. DVBT izgleda uglavnom loše, poneki programi i očajno. 

 

Preko kompa je situacija nešto bolja. Grafa je odmah skužila koji je tv i daje izbor 4K reze. Tamo sve izgelda super oštro, odličan kontrast, boje i crna. Slika je super i na FHD ali kad se približiš tv-u vidi se pikseliziranost, dok na 4K tog nema.

Upalio sam neke filmove, kvalitetnije ripove blueraya u fhd i izgledaju hebeno. Jedva čekam da pogledam neki film u 4K. Naravno sve je super dok sjediš pred tv-om... inače očajno, čak izraženije loše nego kad dvbt gledaš iz kuta.

 

Od aplikacija probao sam samo youtube i to radi skroz ok. Slika je super, pogotovo video u 4K... odlično. Glasnovne naredbe preko android telefona i googla rade, za npr. pretragu youtubeta. Navigacije mi se učinila jednostavnom. 

 

Trenutno me boli glava, oči i glava. Morao sam svjetlinu smanjiti na 0 da mogu gledati tv sa 2,5m daljine. Svaki preset mi je presvijetao. Sa svjetlom u sobi ili bez, ista stvar, ne mogu gledati u to. Čak ni minimalna svjetlina mi nije skroz ugodna. 900 kandela je očito previše za moje oči, ali evo i žena se žali isto. Ne piše nigdje koliko svijetli na min. svjetlini.

Na game presetu input lag se čini ok ali nisam se stigao igrati još. Toliko za sad 

 

Ok tv, za sad. Ali moje mišljenje, preskup.  Na ovoj akciji još kako tako. Oled bi morao biti pristupačniji i zamijeniti lcd, ustvari to se već trebalo dogoditi. Ovo je forsiranje tehnologije koja nema budućnost. Da tv nema 5god garancije možda ga čak i nebi uzeo.

 

monetary revolution
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
koorpa kaže...
mmafan kaže...

Čitam baš ovu temu redovito, i vidim da vas je dosta uzelo ovaj SONY KD-55XE9005 sad kad je bio na akciji.. Ali ne vidim nigdje dojmove poslije kupnje, jeste zadovoljni kupljenim :)

 

ja sam ga tek danas dobio. Igrao sam se cijelo posljepodne... mogu ti reći barem prve dojmove. Znači prelazim s plazme od 42 inča (tj. ona ide u spavaću). Najviše me brinula crna i kontrast. To mi izgleda bolje od očekivanog. Nije tako dobro kao na plazmi ali je sasvim solidno. Zaboravio sam na problem kuta gledanja kod lcd-a. E to me razočaralo. Netko je negdjeprije napisao "tko još gleda tv iz kuta"... i meni je bilo smiješno, ali onako, ne sjedim stalno pred tv-om već on radi a ja nekad hodam po sobi pa bacim pogled kad je nešto zanimljivo... i danas sam bacao pogelde na ovaj lcd, čim se malo makneš sa sredine slika je, bit ću blag, loša. Nisam očekivao baš tako mal kut gledanja. DVBT izgleda uglavnom loše, poneki programi i očajno. 

 

Preko kompa je situacija nešto bolja. Grafa je odmah skužila koji je tv i daje izbor 4K reze. Tamo sve izgelda super oštro, odličan kontrast, boje i crna. Slika je super i na FHD ali kad se približiš tv-u vidi se pikseliziranost, dok na 4K tog nema.

Upalio sam neke filmove, kvalitetnije ripove blueraya u fhd i izgledaju hebeno. Jedva čekam da pogledam neki film u 4K. Naravno sve je super dok sjediš pred tv-om... inače očajno, čak izraženije loše nego kad dvbt gledaš iz kuta.

 

Od aplikacija probao sam samo youtube i to radi skroz ok. Slika je super, pogotovo video u 4K... odlično. Glasnovne naredbe preko android telefona i googla rade, za npr. pretragu youtubeta. Navigacije mi se učinila jednostavnom. 

 

Trenutno me boli glava, oči i glava. Morao sam svjetlinu smanjiti na 0 da mogu gledati tv sa 2,5m daljine. Svaki preset mi je presvijetao. Sa svjetlom u sobi ili bez, ista stvar, ne mogu gledati u to. Čak ni minimalna svjetlina mi nije skroz ugodna. 900 kandela je očito previše za moje oči, ali evo i žena se žali isto. Ne piše nigdje koliko svijetli na min. svjetlini.

Na game presetu input lag se čini ok ali nisam se stigao igrati još. Toliko za sad 

 

Ok tv, za sad. Ali moje mišljenje, preskup.  Na ovoj akciji još kako tako. Oled bi morao biti pristupačniji i zamijeniti lcd, ustvari to se već trebalo dogoditi. Ovo je forsiranje tehnologije koja nema budućnost. Da tv nema 5god garancije možda ga čak i nebi uzeo.

 

 Brutalno iskreno i u potpunosti se slažem isto iskustvo sam imao ja prije par mjeseci sa samsung ks7500 puno je to para za tehnologiju sa puno mana.Zato sam i govorio ljudima kupite oleda na akciji bez obzira što je full hd.

7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Oledima ( npr. B7, C7 ) već i je pala cijena u istoj godini s početnih 3200 - 3000$/£/€ na 1999 - 1499 (dobro ta od 1499 je bila sad BF akcijska cijena, ali opet) ali tak će ti i ostati, jer nema puno modela koji si bi konkurirali, a u tome ti ne pomažu ni led lcd tv- i, kad gledaš ako sony kd55xe9005 ili 9305 ili ekvivalentni sammyji koštaju 10 - 11.5 tisuća kn, bilo bi smiješno da je oled jeftiniji od 15, razlika u kvaliteti je prevelika

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Druge godine bi tribala pasti cijena pošto već ove godine ima dosta modela, pa još iduće bi tribali izbaciti
LG, Panasonic, Sony, Philips, Panasonic, Loewe, B&O, Toshiba (ima li još koja firma? možda Samsung).

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imam plasmu Panasonic TX-P42G10 od 2009. g. koja i danas radi perfektno i prezadovoljan sam slikom. Bez ikakvih pretjerivanja, ne mogu da vjerujem da ovaj tv i danas ima bolju sliku od xy nekih led, oled tv nove generacije, a koje sam vidio kod prijatelja i rodbine.

Obzirom da su mi se i apetiti povećali, tj. želio bih da kupim tv dijagonale 65", zanima me da li ima neko da mi preporuči kakav dobar do cca 2200 EUR?

Nekada je odlične recenzije i savjete davao Jasmin Čustović-Nani sa portala HD Televizija, ali pošto se on povukao, ne znam kome više da se obratim.. :)  

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Haris033 kaže...

Imam plasmu Panasonic TX-P42G10 od 2009. g. koja i danas radi perfektno i prezadovoljan sam slikom. Bez ikakvih pretjerivanja, ne mogu da vjerujem da ovaj tv i danas ima bolju sliku od xy nekih led, oled tv nove generacije, a koje sam vidio kod prijatelja i rodbine.

Obzirom da su mi se i apetiti povećali, tj. želio bih da kupim tv dijagonale 65", zanima me da li ima neko da mi preporuči kakav dobar do cca 2200 EUR?

Nekada je odlične recenzije i savjete davao Jasmin Čustović-Nani sa portala HD Televizija, ali pošto se on povukao, ne znam kome više da se obratim.. :)  

 

65" oled ispod 22000kn nema. Znači ostaje ti Sony sa svojim XE9005 i XE9305 modelima. Malo si zakasnio, bilo ih je za te pare na black friday, sad jako teško ak baš želiš zamjenit plazmu.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Drži se te odlične Panasonic plazme dok ne padnu cijene oled tva. Prije 2 godine ja sam dao roditeljima svoju Panasonic G30 plazmu koja i dan danas obrise pod sa današnjim lcd televizorima što se tiče prikaza sd signala i crne boje a da na pričamo o vidljivom kutu.

Tako da, bolje sačekaj jer onima koji su navikli na plazmu, prelazak na lcd nije ni malo ugodan i rijetko kad su zadovoljni.
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Haris033 kaže...

Imam plasmu Panasonic TX-P42G10 od 2009. g. koja i danas radi perfektno i prezadovoljan sam slikom. Bez ikakvih pretjerivanja, ne mogu da vjerujem da ovaj tv i danas ima bolju sliku od xy nekih led, oled tv nove generacije, a koje sam vidio kod prijatelja i rodbine.

Obzirom da su mi se i apetiti povećali, tj. želio bih da kupim tv dijagonale 65", zanima me da li ima neko da mi preporuči kakav dobar do cca 2200 EUR?

Nekada je odlične recenzije i savjete davao Jasmin Čustović-Nani sa portala HD Televizija, ali pošto se on povukao, ne znam kome više da se obratim.. :)  

 Ja bi ti preporučio taj više nego odličan model Philipsa:)

https://geizhals.at/philips-65pus8102-a1681907.html?hloc=at

http://www.saturn.at/de/product/_philips-fernseher-65pus8102-12-ultra-hd-4k-android-tv-mit-ambilight-1600230.html

 

A ovdje si pogledaj test.

https://hdtvpolska.com/philips-pus8102-test-telewizora-z-podswietleniem-direct-led-2017-ultra-hd/

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gocc01 kaže...
Haris033 kaže...

Imam plasmu Panasonic TX-P42G10 od 2009. g. koja i danas radi perfektno i prezadovoljan sam slikom. Bez ikakvih pretjerivanja, ne mogu da vjerujem da ovaj tv i danas ima bolju sliku od xy nekih led, oled tv nove generacije, a koje sam vidio kod prijatelja i rodbine.

Obzirom da su mi se i apetiti povećali, tj. želio bih da kupim tv dijagonale 65", zanima me da li ima neko da mi preporuči kakav dobar do cca 2200 EUR?

Nekada je odlične recenzije i savjete davao Jasmin Čustović-Nani sa portala HD Televizija, ali pošto se on povukao, ne znam kome više da se obratim.. :)  

 

65" oled ispod 22000kn nema. Znači ostaje ti Sony sa svojim XE9005 i XE9305 modelima. Malo si zakasnio, bilo ih je za te pare na black friday, sad jako teško ak baš želiš zamjenit plazmu.

U petak sam kupio LG OLED65C7D za 2222€ (ca. 17109 HRK). Ali naravno u DE. Trenutno je na akcijama 55 incni za 1500€ Tako da je problem iskljucivo u HR.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice