GTX 580 pred kraj godine

poruka: 153
|
čitano: 21.389
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Don Kihoty kaže...

Ne želim još jednu "Way to be gayed" igru:

http://hardwarebase.net/vijesti/4207/crysis-2-redizajniran-za-gtx-580

 

{#}

 

Don Kihoty kaže...

Svejedno ne vjerujem...

 

Problem: nVidia ispucava samo 2 mil. na promociju,

pitanje je koliko je još dala developerima.

 

Riješenje: daj koju milju na račun -> moja igra na tvojoj grafi radi brže nego kod konkurencije.

 

Primjer: Far Cry 2 -> 5970HD gubi od 480GTX,

dok 5970HD melje 480GTX u većini drugih testova...

 

Don Kihoty kaže...

Money talks... Sve se može kad se hoće...

 

Evo jednostavno programiranje:

IF GPU ID = ATi/AMD brand

THEN

MAX FPS = -20% FRAMES

END IF

LOOP

END

 

(ok, loš sam programer, ali tako je jednostavno dodati tih par linija i ID-ove AMD kartica)

 

  a jesi car{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
neaktivan
offline
GTX 580 pred kraj godine

a neznam , malo su naglo izbacili seriju 500 , a u biti nisu naglo izbacili seriju 500 neko kasno seriju 400 , serija 400 je toliko kasnila da su morali na brzinu gtx500 jer bi onda opet bili u zaostatku par mjeseci , ugl nadam se da ce sad nvidia uspjet odrzat korak , da vas ispravim u programiranju,evo jedan u c++ :

 

#include <iostream>

#include <string>

#include <vector>

using namespace std;

{

 

string a,b;

a=nvidia;

b=ati;

 

int a,b;

a=250w;

b=150w;

 

if(napajanje < 400w)

 

cout<<"ukoliko stavite nvidiu u vaš sistem napajanje če vam zakuvat ko svinja i izgorit"<<endl;

 

//4-way sli

if(vi posjedujete<od 100l tekučeg dušika)

{

cout<<"rastopit če vam se kučište i imati če te požar"<<endl;

}

 

else

{

cout<<"vaše napajanje raditi če u redu"<<endl;

}

cout<<"krajprograma"<<endl;

}

 

 

hahahha evo jesam dobar programer xd{#}!!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 23:25 (athlon64).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine

Kaj nije danas trebala GTX580 izaći?

16 godina
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
mrog 33 kaže...

Kaj nije danas trebala GTX580 izaći?

Mislim da se spominje 9. tj. sutra kao datum predstavljanja.. 

 

Ovaj tjedan svakako {#}

Lijep pozdrav ;)
14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Dado_ZG78 kaže...
mrog 33 kaže...

Kaj nije danas trebala GTX580 izaći?

Mislim da se spominje 9. tj. sutra kao datum predstavljanja..

 

Ovaj tjedan svakako {#}

jel slucajno frend ima koju tj. dal sprema recenziju?

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
dado8 kaže...

jel slucajno frend ima koju tj. dal sprema recenziju?

Ovaj puta on radi nekaj drugo pa ne stigne na tu stranu globusa, ali mu ekipa u Americi (gdje je izvor novih kartica hehe) već na veliko radi recenziju..

 

Do kraja 11. mjeseca imat će tu nekoliko kartica (u ZG-u) pa možda i meni jednu uvali {#}

(moram vidjeti kak ću stajat s lovom..)

 

Mene zanima da li će BUG u idućem broju imat recenziju {#}

Lijep pozdrav ;)
14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Dado_ZG78 kaže...
dado8 kaže...

jel slucajno frend ima koju tj. dal sprema recenziju?

Ovaj puta on radi nekaj drugo pa ne stigne na tu stranu globusa, ali mu ekipa u Americi (gdje je izvor novih kartica hehe) već na veliko radi recenziju..

 

Do kraja 11. mjeseca imat će tu nekoliko kartica (u ZG-u) pa možda i meni jednu uvali {#}

(moram vidjeti kak ću stajat s lovom..)

 

Mene zanima da li će BUG u idućem broju imat recenziju {#}

znaci pogledat sta bude i na BSN-u

 

a Bug? tesko - gotovo nemoguce, izgleda da su u nemilosti Nvidije - sad koliko je to ovima pametno...eventualno ako bas budu imali suepriran proizvod pa da im se onda smiluju i mozda posalju koju, inace bojim se sipak.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 21:58 (dado8).
15 godina
offline
GTX 580 pred kraj godine

Linus ju ima, niti ja jos nisam odgledao pa nemogu reci dojmove

 

 

 

 

Linus Tech Tips kanal

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
GTX 580 pred kraj godine
A tko će drugi nego Linus
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
zaki kaže...

Linus ju ima, niti ja jos nisam odgledao pa nemogu reci dojmove

 

 

 

 

Linus Tech Tips kanal

to linus, uvijek on prvi hhe, obozavam ga pogledat , ajd idem mu vidit te rewiuewe.

14 godina
neaktivan
offline
GTX 580 pred kraj godine

evo linus ju je rastavio i objasnio kako radi vapor chamber  , pogledajte okolo , ima jos dobrih videa :

 

 

a sto se tice temperatura izgleda da su takoder jako dobar posao napravili

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 10:27 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
athlon64 kaže...
zaki kaže...

Linus ju ima, niti ja jos nisam odgledao pa nemogu reci dojmove

 

 

 

 

Linus Tech Tips kanal

to linus, uvijek on prvi hhe, obozavam ga pogledat , ajd idem mu vidit te rewiuewe.

meni osobno lik ide neopsivo na jetra a "reviewi" su mu blago receno za kur4c

doduse mozda je njegov stil manje upucenima cool, strava, guba ili sta vec ali to ne mjenja cinjenicu da je lik tezi tenkre - vidis mu na faci da mu nisu sve na broju

nema zesceg sranja do onog njegovog totalnog ufuranog citanja PR bedastoca s kutija{#}  - taman za zamotat zizu i odvalit se do suza

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
dado8 kaže...
athlon64 kaže...
zaki kaže...

Linus ju ima, niti ja jos nisam odgledao pa nemogu reci dojmove

 

 

 

 

Linus Tech Tips kanal

to linus, uvijek on prvi hhe, obozavam ga pogledat , ajd idem mu vidit te rewiuewe.

meni osobno lik ide neopsivo na jetra a "reviewi" su mu blago receno za kur4c

doduse mozda je njegov stil manje upucenima cool, strava, guba ili sta vec ali to ne mjenja cinjenicu da je lik tezi tenkre - vidis mu na faci da mu nisu sve na broju

nema zesceg sranja do onog njegovog totalnog ufuranog citanja PR bedastoca s kutija{#}  - taman za zamotat zizu i odvalit se do suza

lol , meni je lik drazi i postenij od trubitara , pc wiz - kids-a , computer tv-a i svega ostaloga , zahebi sve one benchmarkerske straanice.

14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
athlon64 kaže...

lol , meni je lik drazi i postenij od trubitara , pc wiz - kids-a , computer tv-a i svega ostaloga , zahebi sve one benchmarkerske straanice.

  ne radi se tu o postenju, frajer je jednostavno receno noobina - moze on kokodakat koliko hoce ali jednostavno nema sta pametna za rec

 

kao sto rekoh ima on svoju publiku al kod iole malo naprednijih korisnika tjera suze na oci{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 10:50 (dado8).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
dado8 kaže...
athlon64 kaže...
dado8 kaže...
athlon64 kaže...
zaki kaže...

Linus ju ima, niti ja jos nisam odgledao pa nemogu reci dojmove

 

 

 

 

Linus Tech Tips kanal

to linus, uvijek on prvi hhe, obozavam ga pogledat , ajd idem mu vidit te rewiuewe.

meni osobno lik ide neopsivo na jetra a "reviewi" su mu blago receno za kur4c

doduse mozda je njegov stil manje upucenima cool, strava, guba ili sta vec ali to ne mjenja cinjenicu da je lik tezi tenkre - vidis mu na faci da mu nisu sve na broju

nema zesceg sranja do onog njegovog totalnog ufuranog citanja PR bedastoca s kutija{#}  - taman za zamotat zizu i odvalit se do suza

lol , meni je lik drazi i postenij od trubitara , pc wiz - kids-a , computer tv-a i svega ostaloga , zahebi sve one benchmarkerske straanice.

  ne radi se tu o postanju, frajer je jednostavno receno noobina - moze on kokodakat koliko hoce ali nema sta pametna za rec

 

kao sto rekoh ima on svoju publiku al kod iole malo naprednijih korisnika tjera suze na oci{#}

a dobro , kako hoces.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
dado8 kaže...

  ne radi se tu o postenju, frajer je jednostavno receno noobina - moze on kokodakat koliko hoce ali jednostavno nema sta pametna za rec

 

kao sto rekoh ima on svoju publiku al kod iole malo naprednijih korisnika tjera suze na oci{#}

a jesi lik {#}

15 godina
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
dado8 kaže...
athlon64 kaže...

lol , meni je lik drazi i postenij od trubitara , pc wiz - kids-a , computer tv-a i svega ostaloga , zahebi sve one benchmarkerske straanice.

  ne radi se tu o postenju, frajer je jednostavno receno noobina - moze on kokodakat koliko hoce ali jednostavno nema sta pametna za rec

 

kao sto rekoh ima on svoju publiku al kod iole malo naprednijih korisnika tjera suze na oci{#}

Iskreno i meni ide na zivce, ali je najbrzi {#}

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
16 godina
offline
GTX 580 pred kraj godine

Hm, malo su uranili s ovim pošto Nvidia još nije službeno ništa predstavila, ali eto..

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 12:01 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTX 580 pred kraj godine

Ma zvjer od kartice, ali pošto dolaze hladni dani, GTX480 je još uvijek najbolje riješenje {#}

Q9650 @ 3.83GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 850MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Oly_E3 kaže...

Ma zvjer od kartice, ali pošto dolaze hladni dani, GTX480 je još uvijek najbolje riješenje {#}

heheh da , kaze linus u rewiu-u da vlasnici gtx 480-ke primjete kako jednu sobu normalne velicine zagrije za ar stupnjeva hahahaha.

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine

Ja bogme ne primjetim (preko zime, preko ljeta primjetim i sa bilo kojom grafom, a imao sam ih mnogo).... Toplina zraka koji ispuhuje dok se vrti F@H je 70C (100% load, memorijski kontroler je 10% load), a ambijentalna temperatura se nije promjenila zadnjih par sati i stoji na 20.2C. Soba ima 20 kvadrata

Q9650 @ 3.83GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 850MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Oly_E3 kaže...

Ja bogme ne primjetim (preko zime, preko ljeta primjetim i sa bilo kojom grafom, a imao sam ih mnogo).... Toplina zraka koji ispuhuje dok se vrti F@H je 70C (100% load, memorijski kontroler je 10% load), a ambijentalna temperatura se nije promjenila zadnjih par sati i stoji na 20.2C. Soba ima 20 kvadrata

pa cudno , ja sam navikao da ne grijemo kucu tako da mi je zimi u sobi 18c , u kompu imam 4850-ku kao dio koji proizvodi najviše topline , 2 dio bi bilo napajanje , ne grije se bas puno ali izlazi nesto toplog zraka , i procesor, ploča se isto nesto grije , ugl ako se zatvorim u sobi ( 20-ak kvadrata takoder ) osjecam da se soba ugrije , nisam bas mjerio temperaturu ali osjeti se lijepo , mogu izmjerit jednom , to sta ti kazes da ti gtx-ica ne ugrije sobu je cudno jer 70c ispuh je toplije nego fen tj sušilica za kosu , neznam sad koliku količinu zraka ispuhuje gtx jer moja 4850ka gurne lijepu količinu zraka.naravno govorim ako gejmam 2-3 sata lijepo digne temp u soobi.

16 godina
offline
GTX 580 pred kraj godine

I od prije par sati napokon službena objava proizvoda: Nvidi-jin site {#}

 

Također imamo i Guru3D, review single kartice i SLI review{#}

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 20:46 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Dado_ZG78 kaže...

I od prije par sati napokon službena objava proizvoda: Nvidi-jin site {#}

 

Također imamo i Guru3D, review single kartice i SLI review{#}

Postoji jedan kontradiktoran podatak na nVidijinim stranicama i na svemu ostalom.

 

Na službenim stranicama piše da je SLi support dozvoljen za 3 GPUa, a u svemu ostalom cujem po 4.

14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine

Zanimljiva je izvedba hlađenja.

 

Taj sistem koriste Sapphire Vapor-X kartice, samo je površina manja...

 

Cool, preuzeli nešto od Sapphirea, dodali još malo bakra, i to je to.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
franky kaže...
Dado_ZG78 kaže...

I od prije par sati napokon službena objava proizvoda: Nvidi-jin site {#}

 

Također imamo i Guru3D, review single kartice i SLI review{#}

Postoji jedan kontradiktoran podatak na nVidijinim stranicama i na svemu ostalom.

 

Na službenim stranicama piše da je SLi support dozvoljen za 3 GPUa, a u svemu ostalom cujem po 4.

4-way SLI je podrzan, barem tako pise na kutijama EVGE i MSI-a.

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
16 godina
offline
GTX 580 pred kraj godine

Samo da sada naši vrli trgovci formiraju fer cijene za nove modele i da dosadašnjim modelima srazmjerno spuste i biti će zanimljivog božićnog šopinga hehe {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Dado_ZG78 kaže...

Samo da sada naši vrli trgovci formiraju fer cijene za nove modele i da dosadašnjim modelima srazmjerno spuste i biti će zanimljivog božićnog šopinga hehe {#}

Oni podižu cijene prije božića,zatim ih na božić vrate.To su naši trgovci.

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
14 godina
protjeran
offline
RE: GTX 580 pred kraj godine
Dado_ZG78 kaže...

Samo da sada naši vrli trgovci formiraju fer cijene za nove modele i da dosadašnjim modelima srazmjerno spuste i biti će zanimljivog božićnog šopinga hehe  {#}

klucna rijec je ovjde "samo"

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice