How to...ms sql server emulate my sqlserver

poruka: 1
|
čitano: 13.427
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
How to...ms sql server emulate mysql server

svjevremeno je bilo nekih textova...kako je microsoft napravio neki...nazovimo to tako...emulator...za mysql...

sve se vrtilo na ms sql serveru...koji je emulirao mysql server...querry koji su se izvršavali su rađeni za mysql...program je mislio da se spaja na mysql...a sve u realnom vremenu...

 

e sad...zna li tko nešto više o tome...može neki link ili nešto pametno...

 

sitaucija je slijedeća...

uzima se novi software za računovodstvo...java i mysql...

server na kojemu se vrti ms sqlserver je ujedno i web server...i sve baze koje se trenutno koriste su na njemu (jedan dio računovodstva, kadrovi, nabava etc, etc)...

 

e sad...radi što bržeg prelaska...i da što prođe "glađe"...sjetio sam se gore napisanog detalja...

firma isporučitelj ne mora prepravljati program...meni manje zaebancije sa povezivanjem podataka sa 2 vrste baza i 2 database servera...

vrijeme potrošeno na rješavanje tog problema se bude isplatilo kasnije...i meni (kroz slobodno vrijeme) i firmi koja uvodi software...narafno

 

napomena...serverske licence nisu nikakav problem...trenutno se sve vrti na win2008 serverima...uz planirani skori prelazak na 2012...vjerojatno već tijekom jeseni...

 

sve što sam googlajući pronašao bilo je u kontra smjeru...znači kako da mysql emulira ms sql...recimo to tako...a to me iskreno...ne zanima :)

 

 

do something while necrknes
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice