Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na njemu?!

poruka: 14
|
čitano: 2.476
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na njemu?!

Dakle traba mi server na koji cu uploadat muziku,filmove....ako moze preporuka neka molim vas,da nije bas pre skup,...

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje

znas li ti da je to piratstvo a ono se ne podrzava na ovom forumu, osim ako to nisu filmovi i pjesme koje si ti snimio, u tom slučaju se ispričavam

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
APazinjan kaže...

znas li ti da je to piratstvo a ono se ne podrzava na ovom forumu, osim ako to nisu filmovi i pjesme koje si ti snimio, u tom slučaju se ispričavam

pital sam za prijedlog,ne da mi kazes da je to piratluk!

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje

znam, nije mi to bila ni namjera al samo sam te upozori jer sam ja zbog piratstva dobio karton. Mislis da ja nisam piratNevinašce

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
APazinjan kaže...

ja bi radje posteni server,kojeg cu platit da neam problema..ako moze u hr da je...

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
APazinjan kaže...

Ovo nije lose,ali bi trebao sa 1tera disk prostora minimalno,...

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje

pa imas onaj flex paket al sta ti nije to preeeeskupo

di ces nac terabajt prostora na hostu. Uploadaj na megaupload il tako nesto i na svoju stranicu stavi link. Ovako je preeskupo

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na njemu?!
The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje

koliko si mjesecno spreman davat za takav stroj? terabajt prostora na sitne pare na nekom serveru ces jako tesko nac, a i skoro svi pametni provideri ce te zgasit cim dobiju ijednu prituzbu od bilo koga u vezi piratskog materijala. Inace, kupis rapidshare account za 350 kn godisnje, i cepas...

Personal Geek Blog - http://www.winblogs.net
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
slepix kaže...

koliko si mjesecno spreman davat za takav stroj? terabajt prostora na sitne pare na nekom serveru ces jako tesko nac, a i skoro svi pametni provideri ce te zgasit cim dobiju ijednu prituzbu od bilo koga u vezi piratskog materijala. Inace, kupis rapidshare account za 350 kn godisnje, i cepas...

neznam kak se cijene krecu...

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
Personal Geek Blog - http://www.winblogs.net
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog servera za drzanje mp3 muzike na nje
Press any key to continue or any other key to quit.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice