Bug 288

poruka: 3
|
čitano: 1.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bug 288

Pozdrav!

Htio bih komentirati dvije stvari koje su mi upale u oči u temi o zvuku.

Prvo za Genius 1250b - super zvučnici, slažem se, tweeter bi mogao biti bolji, naravno, ali može biti bolji kada se skine mrežica sa zvučnika. Piše da se ne da, ali to nije točno, treba samo mic po mic gurati prste/nokte u procjep između zvučnika i mrežice i skida se.

I zvuk bude čujno bolji, zaista, nije placebo.

 

 

A druga stvar su B&W 685 S2 koje ste naveli kao preporuku za zvučnike pred kompom. S tim se ne slažem, ali ne kažem da nisu dobri, pače, izvrsni su, ali mislim da nemaju što tražiti pola metra od glave. Ja ih imam u dnevnoj od 20 kvadrata, zvuk je super i na 60% glasnoće tresu sobu. 

Budući da po mom iskustvu dobar zvuk kreće od nekih 25-30% max snage(što je 25-30W jer pojačalo daje maksimalno 100W), tada već proizvode dovoljno "buke" da ih ne bih htio imati na pola metra od glave.

 

 

Ostalo mi se sviđa, nisam skroz pročešljao, ali Davor se potrudio i lijepo sve pojasnio 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug 288

Genius GX Gaming SW G2.1 3000

Zadnja rečenica: ''Ne vjerujemo da će netko zažaliti za potrošenim novcem.''

Mogu ju potvrditi, kod mene igraju već 4 godine i prezadovoljan sam zvučnicima, makar su skuplji sad nego onda kad sam ih uzeo (500 kn) uzeo bih ih opet.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 288

kaj vas je malo kupilo ovomjesecni bug. po meni jako dosta hw testova i periferija + zanimljivi textova dezurnih residenta 

 

 

p.s ja imam slican model i nakon 3 godine jos uvijek ubijaju i grme sto igri sto mjuze 

 

radi se o ovome modelu Genius SW G2,1 1250 GX   

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 23:10 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice