Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.312
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

Ja vikinge nikad nisam poceo gledat bas zbog ovog spoila kojeg si ti sad fino napiso u postu. A prije tebe ga je napisao neko drugi i eto, unistili ste mi seriju koju vjerojatno sad nikad necu pocet gledat, pazite malo sa spoilovima iako je serija mozda starija jer nebi bilo lijepo da ja spoilam sve serije koje sam gledao iako su vec i zavrsile. 

inace pogledo sam zadnju sezonu ahs-a i ful mi se svidila. Kako su docarali 80-e mi je najbolji dio sezone i bas me nabrijali da si opet pustim cijelu paletu tih hitova glazbe koje dugo nisam cuo vec. Imate li preporuku jos neke serije koja tako dobro docara 80-e? 

 Ja se onda ispricivam. Mislio sam da to svi znaju. Eto onda spojler novi, ako te zanima zasto sam to mislio - sahranili su ga u epizodi koja je emitirana prije 3 godine.
Mislim, sto se mene tice mozes komotno spojlati. Ja kada naletim na to, stanem i ne citam dalje. Mozda se neki jednostavno ne mogu suzdrati da citaju. Ali, eto. Kako rekoh isprike. Obicno to zakamufliram, ali kako se o toj seriji tu puno pisalo nekako mi je ocekivano da nakon ovoliko sezona ljudi znaju sto se dogodilo ranije. Mada, tko zna imalo njihovu povijest, zna da se to dogodilo. Ragnar nije izmisljen lik, kao niti njegovi sinovi. Ne znam gdje je tu spojler, ali, eto isprike i po treci put.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 1:24 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
VladimirLem kaže...

Mandalorinan Ep 5. Ja sam lagano razočaran ovom serijom i to konkretno nepostojanjem smislene radnje. Što oni misle sav plot staviti u zadnju epizodu jer eoizode 4 i 5 su obične filler epizode. Također forsiranje pustinja i šuma kao krajolika je rezultat ograničenog budžeta? Očekivao sam dosad Nar Shaddu i Hutte...

 Problem svih serija.

 

Kod Star Treka je jos i bilo fora primjetiti kako je SF samo kulisa za postojece probleme ili reviziju nekih vec ispricanih prica.

Ali to mi je vec malo dosadno, kao i ''western" zanr u svemiru.

 

Epizoda 4 valjda postoji u svakoj seriji ikad napravljenoj o odmetniku - nasao je komad mira, kamen, stinu, zrno soli, lipu divojku, ali ne, on je odmetnik, harambasa, hajduk.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
VladimirLem kaže...

Mandalorinan Ep 5. Ja sam lagano razočaran ovom serijom i to konkretno nepostojanjem smislene radnje. Što oni misle sav plot staviti u zadnju epizodu jer eoizode 4 i 5 su obične filler epizode. Također forsiranje pustinja i šuma kao krajolika je rezultat ograničenog budžeta? Očekivao sam dosad Nar Shaddu i Hutte...

 4. epizoda, imao sam osjećaj da gledam Xenu ratnicu. Produkcijska b-klasa.

 

Žao mi je jer sam stvarno fan koji je pročitao jedno 90% star wars knjiga.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DarthMarkus kaže...
 4. epizoda, imao sam osjećaj da gledam Xenu ratnicu. Produkcijska b-klasa.

 

Žao mi je jer sam stvarno fan koji je pročitao jedno 90% star wars knjiga.

Meni su Mandaloriani bili najjaci produkt SW-a, jedini koji su zanimljivi pored Jedi/Sith.

 

Cak sam igrajuci KOTOR (koji je nesto najbolje iz svijeta SW-a) radije htio sudjelovati u Mandalorian Warsima.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kipo kaže...
mariclius kaže...

Ma eto baš jutros počeo gledati FTWD, zaspao odmah jer sam bio dežuran sinoć. Nastavljam danas gledati.

Ne nastavljaj gledati - ucini sebi uslugu i odmah obrisi sve epizode koje si skinuo. Korisnije ces potrositi vrijeme ako budes buljio u zid nego ako budes gledao epizode iz zadnje 2 sezone tog smeca...

Ipak pogledao prvu epizodu:) 

Najgore mi je što mi je cijelo vrijeme u mislima usporedba sa TWD. Po ovome što pišete vrijedi barem prve 3 sezone. 

Pogledao i prvu epizodu z nation. Zombiji, ali nešto sasvim drugačije. Sad mi je malo jasnije šta znači i to trash:) Za sada također nastavljam. 

Krećem i sa Vikinzima ove dane. 

Stigao mi i strip the walking dead. Mrcina od 1088 stranica. 

Super mi je što nije sve kao u seriji pa mi je baš gušt čitati iako dugo nisam čitao stripove. Evo par slika. 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
wyks kaže...
VladimirLem kaže...

Mandalorinan Ep 5. Ja sam lagano razočaran ovom serijom i to konkretno nepostojanjem smislene radnje. Što oni misle sav plot staviti u zadnju epizodu jer eoizode 4 i 5 su obične filler epizode. Također forsiranje pustinja i šuma kao krajolika je rezultat ograničenog budžeta? Očekivao sam dosad Nar Shaddu i Hutte...

 Problem svih serija.

 

 Heh. Ma vidjelo se to vec nakon druge epizode da ce to otici u krivom smjeru cim smo poceli dobijati epizode duljine nesto vise od pola sata. Bezidejnost je tada gotovo zagarantirana.

Mada dobro mi dodje da pogledam kada imam manjak vremena. Onako, mozak na pasu serija... Nisam nista ocekivao ni od zadnji SW filmova, tako da od ovoga jos manje ocekujem

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mr.Robot  3. i 4.sezone su fenomenalne. Na razini Sopranosa,Brba itd...

 Jos je u 4.sezoni Bozicna atmosfera

1.sez 8/10 

2.sez 7/10

3.sez 10/10

4.sez 11/10! (zadnja sezona)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 2:29 (serlok).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mariclius kaže...
kipo kaže...
mariclius kaže...

Ma eto baš jutros počeo gledati FTWD, zaspao odmah jer sam bio dežuran sinoć. Nastavljam danas gledati.

Ne nastavljaj gledati - ucini sebi uslugu i odmah obrisi sve epizode koje si skinuo. Korisnije ces potrositi vrijeme ako budes buljio u zid nego ako budes gledao epizode iz zadnje 2 sezone tog smeca...

Ipak pogledao prvu epizodu:) 

Najgore mi je što mi je cijelo vrijeme u mislima usporedba sa TWD. Po ovome što pišete vrijedi barem prve 3 sezone. 

Pogledao i prvu epizodu z nation. Zombiji, ali nešto sasvim drugačije. Sad mi je malo jasnije šta znači i to trash:) Za sada također nastavljam. 

Krećem i sa Vikinzima ove dane. 

Stigao mi i strip the walking dead. Mrcina od 1088 stranica. 

Super mi je što nije sve kao u seriji pa mi je baš gušt čitati iako dugo nisam čitao stripove. Evo par slika. 

 Nadam se da imaš jaku policu, jer je to tek prva od ukupno 4 takve mrcine koje ti trebaju da kompletiraš priču. :)

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mariclius kaže...

Po ovome što pišete vrijedi barem prve 3 sezone. 

Ne vrijedi, loše su i prve 3 sezone - cijela serija iz epizode u epizodu očajno pada i dolazi do potpunog dna u zadnje 2 sezone koje su nešto najgore što je u povijesti TV serija ikada snimljeno.

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Gore od ST: Discovery i zadnje dvije sezone GOT-a?

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jeli gledao kao mozda seriju OZARK da mi rece kakva je , trazim nesto tipa breaking bad 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Prva sezona Mr. Robota mi je bila jako dobra, ali druga mi nikako nije sjela. Jednostavno sam odustao na pola. Pročitao sam nedavno slične komentare tvom da je zadnja sezona pogotovo jako dobra.

Trebao bih se prisiliti opet gledati drugu što mi se baš i neda :D, ali vidjet ću, možda se stvarno isplati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
fer-de-lance kaže...

Gore od ST: Discovery i zadnje dvije sezone GOT-a?

 

Da. Toliko gore da još nije izmišljena mjerna jedinica kojom bi se moglo usporediti...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Jeli gledao kao mozda seriju OZARK da mi rece kakva je , trazim nesto tipa breaking bad 

 Ozark je top sh!t.Pogotovo druga sezona.Preporucam 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako sam dobro shvatio mr. robota nema zadnje sezone na hrvatskom HBO-u a na američkom biće ima, jer naši biće dodaju kako prevedu. A za gledat američki treba VPN? I tako je isto kod Netflix-a? Jeli onda neko koristi taj VPN pored torrenta i ako da koji je kao na glasu kao najpovoljniji, pa bi ga možda uzeli.

 

Ali stvarno je povoljno ovo strimanje, nas 3 brata djelimo netflix i hbo i nikad mi nije zasmetalo nešto nekome, a kod mene mala, mali ja i žena gledamo. Treći brat će još amazon prime uzet (sad kad izađe iz banane XD).

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 10:35 (KIKI3ooo).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Jeli gledao kao mozda seriju OZARK da mi rece kakva je , trazim nesto tipa breaking bad 

 Topla preporuka.....

 

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Ozark, meni onako, mlako, ocjena 6/10, vec 2. sezonu nisam imao zelju gledati

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako zna ko listu nekakvih serija gdje se radnja odvija zimi tocnije na snijegu 😂 Nedavno sam pogledao FARGO 1.sezonu i mogu rec da sam odusevljen.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Ako sam dobro shvatio mr. robota nema zadnje sezone na hrvatskom HBO-u a na američkom biće ima, jer naši biće dodaju kako prevedu. A za gledat američki treba VPN? I tako je isto kod Netflix-a? Jeli onda neko koristi taj VPN pored torrenta i ako da koji je kao na glasu kao najpovoljniji, pa bi ga možda uzeli.

 

Ali stvarno je povoljno ovo strimanje, nas 3 brata djelimo netflix i hbo i nikad mi nije zasmetalo nešto nekome, a kod mene mala, mali ja i žena gledamo. Treći brat će još amazon prime uzet (sad kad izađe iz banane XD).

 

Ako trazis pouzdan VPN za americki Netflix, nema boljeg od ExpressVPNa. Ja ga koristim par godina uglavnom za tu svrhu i radi bez problema. Jedan od skupljih je na trzistu, 100 eura za godinu dana, ali po meni vrijedi tih novaca. A  mozes i taj trosak podijeliti sa jos nekim ako hoces jer podrzava 4 uredjaja.

Jos jedna dobra stvar, sa time si pokrijes prakticki sve lokalne Netflixe, jer recimo britanski  Netflix  ima neke njihove klasicne serije kojih nema na americkom ili hrv Netflixu, a isto vrijedi i za  sve ostale zemlje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 23:37 (geronimo4661).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ni jedna nova serija me ne uspjeva zadržati, čak me i Mandalorian razočarao zadnjom epizodom, tako da idemo Dexter nakon nekoliko godina, 8 sezona, taman.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mandalorian - Da traje duze i da ima neku pricu bila bi super, ovako nista

 

V Vars - Neka... neznam ni sam kako bi objasnio, super soft vampire serija sa tipicnim glupim scenama

 

See - Pocetak je bio stvarno zanimljiv i uzbudljiv (1e), ali kako ide dalje ne lici na nista

 

Watchman - Jedva pogledao prvu epizodu^^

 

Ozark - Prva sezona dobra, druga katastrofa :)

 

Origin - Prva sezona predobra, druga je kao prekinuta ili je na cekanju, uglavnom nezna se nista

 

 

Za 3 dana, nova sezona expanse...nadam se da je nece ukakiti

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mandalorian me razocarao. Krenuo je super i onda bljuv. Vise ga mislim nevu ni gledati.

Vidim da neki komentiraju 4.epizodu. Apsolutno se slazem. Mix princeze ratnice i walkera teksaskog rendzera. Iznenadio sam se koliko je losa i koliko je trecerazredno epizoda izgledala.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 1:25 (Kill Frenzy).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mandoloriana sam pogledao prve 3 epizode i bio sam dosta zadovoljan, moram pogledati iduće dvije al evo još nikako. nadam se da nije toliko loše kako pričate. 

 

meni bi bilo glupo da ima "glavne priče" pa da se pretvori u neko spašavanje galaksije i borbu između dobra i zla, puno mi je bolje da se Mando bavi svojim bountyma, da se petlja u Hutt krugove i ostale mafijoze, da nekad izvodi neke heistove itd itd. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...
Mandalorian me razocarao. Krenuo je super i onda bljuv. Vise ga mislim nevu ni gledati.

Vidim da neki komentiraju 4.epizodu. Apsolutno se slazem. Mix princeze ratnice i walkera teksaskog rendzera. Iznenadio sam se koliko je losa i koliko je trecerazredno epizoda izgledala.

Meni je odjavna spica sa ilustracijama daleko bolja od same serije, u biti miljama bolje izgleda od same serije.

Bilo bi bolje da su napravili cijelu seriju u tom animiranom stilu.

 

Opcenito ne volim epizode sa domordcima koji ocito znaju popraviti droida, ali ne znaju sivati odjecu ili zive u nehumanim uvjetima.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

planiram u dogledno vrijeme pogledati Yellowstone i The man in the high castle

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Cardinal 2. sezona, jednako dobra kao 1.

Liar, mini serija, krimi, odlicna

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Unbelievable - preporuka

mini serija sa Netflixa - policijsko/detektivska drama.. Toni Collette glumi policajku

https://www.imdb.com/title/tt7909970/

 

EDIT: sad vidim da je preporučana još prije mjesec dana.. nisam dovoljno odvrtio str. unazad

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 13:10 (Havo).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
wyks kaže...

 

Opcenito ne volim epizode sa domordcima koji ocito znaju popraviti droida, ali ne znaju sivati odjecu ili zive u nehumanim uvjetima.

 eh, bar sam za tebe mislio da znaš da nema D u riječi domorocima... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 14:37 (Anđeo bez falinge).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
g29log kaže...

Mandalorian - Da traje duze i da ima neku pricu bila bi super, ovako nista

 

V Vars - Neka... neznam ni sam kako bi objasnio, super soft vampire serija sa tipicnim glupim scenama

 

See - Pocetak je bio stvarno zanimljiv i uzbudljiv (1e), ali kako ide dalje ne lici na nista

 

Watchman - Jedva pogledao prvu epizodu^^

 

Ozark - Prva sezona dobra, druga katastrofa :)

 

Origin - Prva sezona predobra, druga je kao prekinuta ili je na cekanju, uglavnom nezna se nista

 

 

Za 3 dana, nova sezona expanse...nadam se da je nece ukakiti

 Znaš što ću ti reći - the Watchman, prvo sam se izbljuvao od dosade kad sam pogledao prvu epizodu i potpuno digao ruke od serije.

 

Međutim, dođem s posla, legnem na kauč i prebacim na HBO, ondako natjeram se da pogledam i vidi vraga sad mi je odlična.

Epizoda gdje dr. Manhattan doslovno vodi paralelne razgovore u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti (tj. prikazuje kako on vidi vrijeme), je nešto neviđeno na TV ekranu i doslovno vjerno stripu kao i Ozzy i njegova ciničnost (Jeremy Irons briljira). Nije mi baš glavna junjakinja legla, ali trolovi koju su dali kečeve na IMDB-u, stvarno nisu shvatili Mooreovo remek dijelo.

 

Poanta : neke serije dobro krenu, pa zaseru (Mandalorian npr.), ovdje mi je obrnuto. 2-3 epizode UBIJTE ME, međutim kako stvari odmiču sve je više vjerna sourceu.

 

Daj još jednu šansu...Pred kraj sezone sve nelogičnosti se poslože.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 5:14 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I krećemo 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice