PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.617
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Supersampling je bezvezni gimmick koji je Sony stavio reda radi kako bi se i oni bez 4K osjećali važni. Ne zamaraj se s tim.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
mariclius kaže...
Onaj koji ima 4k tv treba upaliti Supersampling ili ne? Nisam vas najbolje razumio:)

 

Supersampling je antialiasing tehnika gdje umjesto na native rezoluciji (npr 1080p) renderiraš na većoj rezoluciji (npr 1.5 * 1080p) i onda takvu sliku downscaleaš nekim algoritmom nazad na native rezoluciju.

Rezultat je malo bolje antialiasana slika nego modernim multisampling algoritmima, no definitivno je najzahtjevnija i uzrokuje puno veći stress na grafički procesor i potrošnju (čak i do duplo) pa time i zagrijavanje.

Po meni se to definitivno ne isplati koristiti jer nećeš vidjeti toliko bitne razlike, a playka će se htjeti razletiti.

 plejka ce radit jednako kao da vrti igru na 4k 
znaci radit ce normalno. 

Ak imas 1080p ekran i ps4 pro onda to vrijedi ukljucit

16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam jedno vrijeme morao igrat na obicnom 1080p ekranu i upalio taj multisampling. Ima nekakve razlike ali se razina buka toliko dize da je to neisplativo.

 

Tko ima pro verziju konzole topla preporuka je 4k hdr telka. Tu je razlika vise nego ocita.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Jos je rano da se prognozira kraj PS4.

 A koje crno rano, pa konzola je stara već 4.5 godina. Za godinu i pol dana bi mogao komotno izaći PS5. Do tad će biti i 7nm razvijen pa će se moći ugurati jači GPU.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ljudi se referiraju na 8-godišnji ciklus prošle generacije, koji je po mnogima, bio predug.

 

Prvi čipovi na 7nm proizvodnom procesu su već krenuli.

 

Moja prognoza za PS5 je početak 2020.g.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Bitanga kaže...
mariclius kaže...
Onaj koji ima 4k tv treba upaliti Supersampling ili ne? Nisam vas najbolje razumio:)

 

Supersampling je antialiasing tehnika gdje umjesto na native rezoluciji (npr 1080p) renderiraš na većoj rezoluciji (npr 1.5 * 1080p) i onda takvu sliku downscaleaš nekim algoritmom nazad na native rezoluciju.

Rezultat je malo bolje antialiasana slika nego modernim multisampling algoritmima, no definitivno je najzahtjevnija i uzrokuje puno veći stress na grafički procesor i potrošnju (čak i do duplo) pa time i zagrijavanje.

Po meni se to definitivno ne isplati koristiti jer nećeš vidjeti toliko bitne razlike, a playka će se htjeti razletiti.

 plejka ce radit jednako kao da vrti igru na 4k 
znaci radit ce normalno. 

Ak imas 1080p ekran i ps4 pro onda to vrijedi ukljucit

 

Da samo u 4k se isplati vrtiti jer dobiješ puno bolju sliku, a ovdje dobiješ mrvicu bolju sliku uz puno više buke i potrošnje.

Kako tko voli.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Izašla ova dugo najavljivana Xbox "ekskluziva" State of Decay 2 i ima 69 na Metacriticu. Pa ovaj Sony ne može propast ni da hoće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Izašla ova dugo najavljivana Xbox "ekskluziva" State of Decay 2 i ima 69 na Metacriticu. Pa ovaj Sony ne može propast ni da hoće.

 

Još jedna zombie igra. Točno to su svi htjeli :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

Izašla ova dugo najavljivana Xbox "ekskluziva" State of Decay 2 i ima 69 na Metacriticu. Pa ovaj Sony ne može propast ni da hoće.

 

Još jedna zombie igra. Točno to su svi htjeli :-)

 Ovima je očito Konami uzor . Za 5 godina će izbaciti Battle Royal igru.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz, imam pitanje za ove koji kupuju igre preko thegamecolletiona.Ako hocu platit visom, jel onda se iznos taj pretvori u funte ili kako.U biti jel ima problema s placanjem preko vise?
I koliko dugo treba da dode na adresu?  

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

Izašla ova dugo najavljivana Xbox "ekskluziva" State of Decay 2 i ima 69 na Metacriticu. Pa ovaj Sony ne može propast ni da hoće.

 

Još jedna zombie igra. Točno to su svi htjeli :-)

 Ovima je očito Konami uzor . Za 5 godina će izbaciti Battle Royal igru.

 Tu je EA najjači.

Oni će izbaciti Anthem u 2019., ravno 5 godina nakon Destiny-a. A njihov Battle Royal očekujem negdje pri izlasku Playstationa 6.

 

Vezano uz zombi igre, hebiga, dolazi jedna i za PS4 (u stvari dvije ako računamo TLOU 2 kao zombi igru).

Ali boli ih kifla kad imaju još 10 ekskluziva.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 15:22 (DeniZg).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
rockstar7 kaže...

Pozz, imam pitanje za ove koji kupuju igre preko thegamecolletiona.Ako hocu platit visom, jel onda se iznos taj pretvori u funte ili kako.U biti jel ima problema s placanjem preko vise?
I koliko dugo treba da dode na adresu?  

 

Ja plaćam mastercardom i uopće ne razumijem tvoje pitanje. Platiš u funtama, banka ti preračuna u kune i to je to.

Ako naručim u nedjelju, pošalju u ponedjeljak i dođe mi redovito do petka. Evo baš danas mi je stigao Donkey Kong za Switch. Naručio sam i God of War, ali u ponedjeljak, pa će to malo kasniti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
rockstar7 kaže...

Pozz, imam pitanje za ove koji kupuju igre preko thegamecolletiona.Ako hocu platit visom, jel onda se iznos taj pretvori u funte ili kako.U biti jel ima problema s placanjem preko vise?
I koliko dugo treba da dode na adresu?  

Prvi put sam naručivao ovaj utorak pa kad mi stigne (i ako se sjetim) ti javim. Očekujem slijedeći tjedan. Osobno mi je paypal račun vezan za VISU i tako plaćam kad god mogu, ali ni direkt s kartice nisam imao problema. Banka ti napravi konverziju u funte i pošalje u UK, a ti na izvodu banke vidiš koliko je to kuna bilo.

 

DeniZg kaže...

 

Vezano uz zombi igre, hebiga, dolazi jedna i za PS4 (u stvari dvije ako računamo TLOU 2 kao zombi igru).

Ali boli ih kifla kad imaju još 10 ekskluziva.

 Da, ali barem zasad mi Days Gone ne izgleda ko klasični već prožvakani zombie survival. Nadam se da ne griješim. TLOU mi je još teže svrstati u taj podžanr jer da nekim patchem makneš sve "zombije" iz igre više manje bi stvar funkcionirala.

 

Sigurno da je lakše dozvoliti si ekskluzivu tipa Knack 2 kad imaš gro drugih, ali kad planiraš na igrama tog ranga (mislim da State of Decay i Sea of Thieves nisu prošli puno bolje od Knacka) graditi ekosustav onda je cijeli taj poslovni model jako upitan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
PlayStation 4

odigrao malo demo Detroit : Become Human igre, svidja mi se jako. 

 

prednarucena je naravno.  :D

 

tko voli igre tipa Heavy Rain, Beyond : Two Souls moze slobodno uzeti i ovo. 

 

lp

kardia mou min anisihis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi!

Evo da se ubacim u temu i ja sa pitanjem. Naime, znam da kasnim, ali htio bih si uzeti novi PS4 Pro ili Slim. E sada, čitam razno razne recenzije oko PS4 Pro vs. Slim i nije mi skroz jasno. Imam doma dva TV-a, jedan je HD Ready, drugi Full HD, niti jedan nije 4K. Konzolu bi isključivo koristio za igranje nogometnih igara (FIFA) sa ekipom pa bih Vas zamolio da mi ukratko objasnite isplati li se ići na Pro ili u ovom trenutku? Kolika je razlika u detaljima? Bilo bi mi super ako je netko već igrao npr. FIFA 18 na obje konzole pa da mi kaže razliku koju je vidio.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
jsalkovic kaže...

Pozdrav ljudi!

Evo da se ubacim u temu i ja sa pitanjem. Naime, znam da kasnim, ali htio bih si uzeti novi PS4 Pro ili Slim. E sada, čitam razno razne recenzije oko PS4 Pro vs. Slim i nije mi skroz jasno. Imam doma dva TV-a, jedan je HD Ready, drugi Full HD, niti jedan nije 4K. Konzolu bi isključivo koristio za igranje nogometnih igara (FIFA) sa ekipom pa bih Vas zamolio da mi ukratko objasnite isplati li se ići na Pro ili u ovom trenutku? Kolika je razlika u detaljima? Bilo bi mi super ako je netko već igrao npr. FIFA 18 na obje konzole pa da mi kaže razliku koju je vidio.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima :)

 PS4 Slim BIJELI ! 

kardia mou min anisihis.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
jsalkovic kaže...

Pozdrav ljudi!

Evo da se ubacim u temu i ja sa pitanjem. Naime, znam da kasnim, ali htio bih si uzeti novi PS4 Pro ili Slim. E sada, čitam razno razne recenzije oko PS4 Pro vs. Slim i nije mi skroz jasno. Imam doma dva TV-a, jedan je HD Ready, drugi Full HD, niti jedan nije 4K. Konzolu bi isključivo koristio za igranje nogometnih igara (FIFA) sa ekipom pa bih Vas zamolio da mi ukratko objasnite isplati li se ići na Pro ili u ovom trenutku? Kolika je razlika u detaljima? Bilo bi mi super ako je netko već igrao npr. FIFA 18 na obje konzole pa da mi kaže razliku koju je vidio.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima :)

 

Ja imam Pro, a igrao sam Fifu i na običnom PS4. Da je neka druga igra možda bi i vidio razliku, ali Fifa je jedna od onih igara na kojima ćeš razliku vjerojatno najmanje primijetiti. Ako ti je to primarno što ćeš igrati i ne namjeravaš kupiti 4K televizor, ne vidim razloga da kupuješ Pro. Ako pak razmišljaš o 4K televizoru i zanimaju te i ostale stvari osim nogometa, onda uzmi Pro.

13 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ej ljudi gdje kupiti nekakav stalak za kutije odnosno ps4 igre ali ono da na njega stane barem 40-50 igara?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel valja sta taj destiny 2?? nekako mi previše ide na akcije i u sklopu nekih paketa sa vise igara po nizoj cijeni...hmmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ako nece bit nove From Software igre na E3-u onda se nadam barem remasteru Demon's Soulsa, valjda jedinog remastera kojeg fakat zelim.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sto igrate od rpgova osim Geralta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Samo 6 USD Inače je 40 USD

Titanfall 2 Ultimate edition na US store

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA04027_00-ULTIMA0000000000

 

This price is only available from 5/18/2018 05:00 pm to 5/21/2018 05:00 pm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 15:38 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Samo 6 USD Inače je 40 USD

Titanfall 2 Ultimate edition na US store

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA04027_00-ULTIMA0000000000

 

This price is only available from 5/18/2018 05:00 pm to 5/21/2018 05:00 pm.

 Jucer sam ga pokrenuo, nakon 10 min izbrisao, nema ljudi uopce da se match pokrene. Mozda sam ja naletio na rupu, al cekam 10 minuta i nista. 

PSN - brdjanin85
15 godina
online
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
hummer0 kaže...

Samo 6 USD Inače je 40 USD

Titanfall 2 Ultimate edition na US store

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA04027_00-ULTIMA0000000000

 

This price is only available from 5/18/2018 05:00 pm to 5/21/2018 05:00 pm.

 Jucer sam ga pokrenuo, nakon 10 min izbrisao, nema ljudi uopce da se match pokrene. Mozda sam ja naletio na rupu, al cekam 10 minuta i nista. 

 

Baš sam to htio napisati, teško da to itko još i igra.

Iako mi je bio simpatičan koncept dosadi vrlo brzo kao i svaki FPS.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
hummer0 kaže...

Samo 6 USD Inače je 40 USD

Titanfall 2 Ultimate edition na US store

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA04027_00-ULTIMA0000000000

 

This price is only available from 5/18/2018 05:00 pm to 5/21/2018 05:00 pm.

 Jucer sam ga pokrenuo, nakon 10 min izbrisao, nema ljudi uopce da se match pokrene. Mozda sam ja naletio na rupu, al cekam 10 minuta i nista. 

 Ma nema veze za 40 kn neću propasti.

Jesi igrao ( probao) na EU ili US serveru?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 16:44 (hummer0).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
madafaka85 kaže...
hummer0 kaže...

Samo 6 USD Inače je 40 USD

Titanfall 2 Ultimate edition na US store

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA04027_00-ULTIMA0000000000

 

This price is only available from 5/18/2018 05:00 pm to 5/21/2018 05:00 pm.

 Jucer sam ga pokrenuo, nakon 10 min izbrisao, nema ljudi uopce da se match pokrene. Mozda sam ja naletio na rupu, al cekam 10 minuta i nista. 

 Ma nema veze za 40 kn neću propasti.

Jesi igrao ( probao) na EU ili US serveru?

 Eu server, ma isplati se sigurno  single player campaign me iznenadila ugodno full, fakat mi je bilo gust igrat, cak i MP je odlican. Steta sta nema ljudi ocito svi igraju Fortnite. 

PSN - brdjanin85
16 godina
offline
PlayStation 4

Ej momci pozdrav,

Eto od danas sam postao vlasnik PS4 pa me zanima kako kupujete igre preko PS stora, naime meni ne prolaze ni paypal ni kartica. Probao sam na US i EU ali niti jedan ne zeli proći. (ima kuna)

Moze nekakvi hint?

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo upalio TitanFall 2 za 10 sec našlo mi je meč i sin igra.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 18:07 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
blackdevil kaže...

Ej momci pozdrav,

Eto od danas sam postao vlasnik PS4 pa me zanima kako kupujete igre preko PS stora, naime meni ne prolaze ni paypal ni kartica. Probao sam na US i EU ali niti jedan ne zeli proći. (ima kuna)

Moze nekakvi hint?

 Ja koristim Master Zagrebačka na našem store-u i sve radi bez problema. Za us store moraš kupiti PSN bonove jer naše kartice ni paypale ne prolaze. na našem paypal isto ne radi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice