PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.028
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

danas išao kupiti ovaj prepaid bon od 10$...sa pcgamesupply...i nemogu naručiti...ustvari ja nemam nikakvih kartica niti paypal(samo solarno plaćanje:)...pa mi je to platila sestra Ali...ne mogu naručiti..sad je njoj kao skinulo tih 10$ dollara sa mastercard..ali meni na listi narudžbi sve piše da je cancelled...na listi imam 3 narudžbe od paypal ali budući nije mogla platiti sa paypal onda smo napravili tu četvrtu narudžbu koju je platila sa mastercard...na mail mi je stiglo

 

Please be aware you have a pending order that requires phone verification before completing. To complete phone verification click this link:međutim kas otvorim link stoji samo narudžba u košarici

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...
MasterG kaže...
HeadHunter1649 kaže...

Recite mi jel postoji mogućnost da prebacim snimke iz PS4 na USB stick. Odnosno PS4 mi ne dopušta prebacivanje jer stick nema 3.0, a HDD koji mi ima 3.0 ne želim formatirati jer ću izgubiti sve podatke. 

 ovo mi nema smisla? 

 

mislim da ti nema veze što je/nije USB3.0, nego nije formatiran u formatu koji podržava PS4?

 E pa ja ga pokušam formatirati preko PS ali mi ne da da formatiram jer mora biti 3.0 USB.

Sad jedino da ga formatiram preko kompa, a pitanje je koji bi format to bio?

 Ne mora biti usb 3.0. Ja imam obicne USB stikove one spore formatirane na standardni FAT32 i najnormalnije sam te snimke prebacivao.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako imas usb3 "uredjaj", imat ces vecu brzinu prijenosa, ali sasvim je svejedno. Preferiram exfat naspram fat32, ali bas i nemam neki konkretan razlog ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

I moj slim trazi usb 3.0. Ne prihvaca 2.0. tako da mislim da ti je to standard. Kupis usb stick 3.0 i to je to. nije skupo.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Haremzg kaže...

Iskustvo na Ps4 je odlično - Uncharted 4 top igra zavrsena, sad igram God of War, Pes 2019, tek toliko koju trku GT Sport, i na cekanju je Last of Us - dali se isplati odigrati iako je starija?

 

Također razmišljam o Batman Arkham Night iu 2015 (nije me nimalo privačila kada je izlazila, problemi sa Pc verzijom) što mislite o toj igri ili da uzmem Spidermana? RDR čekam da cijena padne:)

 Meni su the last of us i batman, dvije vrhunske igre.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije istina,nemogu svoj UK račun prebacit na HR račun.USA je skroz drugo,to su savezne države a van toga nemožeš mjenjat državu npr. na Brazil.Njemačka koja je savezna država možeš mjenjat pokrajine (npr.iz Bavarkse u Donju Sasku)ako imaš njemački račun,al nemožeš opet mjenat državu na tome računu.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Nije istina,nemogu svoj UK račun prebacit na HR račun.USA je skroz drugo,to su savezne države a van toga nemožeš mjenjat državu npr. na Brazil.Njemačka koja je savezna država možeš mjenjat pokrajine (npr.iz Bavarkse u Donju Sasku)ako imaš njemački račun,al nemožeš opet mjenat državu na tome računu.

 Jel on pita za ameriku ili europu?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Dann3R kaže...
I to nikako nemože biti 60 fps-ova to što TV pokušava nešto softverski emulirati.

 

Naravno da to nije istinskih 60 fps-a, ali ako je kvalitetno odrađeno (kao što je Motionflow na Sonyju) onda je jako dobar privid 60 fps-a i iznimno vjerno i glatko. Osobno ne bih više igrao bez toga, a za latenciju me ionako zaboli ona stvar, na PS-u online igram jedino Fifu. I to rekreativno. I loše. 

 

Motionflow je najbolje što postoji da bi igre na PS4 bile smooth. I ne igram ništa bez toga. Jedino bitno je da igra mora raditi na savršeno stabilnom framerateu. Imaš male artefaktiće tu i tamo, ali generalno je puno bolje nego 30 FPSa. I nema nikakav vidljivi input lag.

Dann3r, prouči malo frame interpolaciju, ili bilo kakve principe matematičke interpolacije, to baš lijepo radi. Npr. svaki DAC u raznim audio uređajima koristi interpolaciju kako bi rekonstruirao analogni signal iz digitalnog i sl. Naravno, ima boljih i lošijih kao i u svemu.

 

Gasim ga jedino za HBO GO app jer tamo ne radi dobro iz nekog neobjašnjivog razloga, a baš je namijenjen za takve stvari :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz, cuo sam jutros da imaju neke popuste na video igre u mulleru pa me zanima jel ko bio vidjeti?
Znam da su im inace cijene prenapuhane...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imaš 20% na igre
PSN: Carlikaa
13 godina
offline
PlayStation 4

taj muller mi je preLOL kaj se tice cijena igara, kod njih je i Fifa 14 ziher 549 kn  

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Alfredo nr.2 kaže...
Haremzg kaže...

Iskustvo na Ps4 je odlično - Uncharted 4 top igra zavrsena, sad igram God of War, Pes 2019, tek toliko koju trku GT Sport, i na cekanju je Last of Us - dali se isplati odigrati iako je starija?

 

Također razmišljam o Batman Arkham Night iu 2015 (nije me nimalo privačila kada je izlazila, problemi sa Pc verzijom) što mislite o toj igri ili da uzmem Spidermana? RDR čekam da cijena padne:)

 Meni su the last of us i batman, dvije vrhunske igre.

 Hvala, vjerovatno cu uzeti Batmana, tamo negdje oko Bozica, mozda bude i bolja cijena nekad dotad od ovih 150kn na Store-u

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uspio sam, napravio sam USB da radi. Naime kod formatiranja mi se slučajno pomaklo na NTFS umjesto Fat32 a ja sam bio apsolutno uvjeren da je na FAT32. Poslije formatiranja na kompu sad radi sve pet iako je prijenos dosta spor.

 

Mene je zapravo zbunilo što PS nije prepoznao USB pa je napisao da vjerojatno nije 3.0 i da je zato problem. 

Hvala vam na pomoći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Vidim tu neki ljudi pricaju o regijama i drzavama jel mi netko moze u kratko objasniti koje su sve prednosti zasto imati pojedini acc u pojedinoj regiji/drzavi. I jel se onda to moze koristiti u Hrvatskoj i normalno kupovat igre i slicno?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jednostavno je. Cijena u hr je 500-550kn a u Americi je 60$ (380kn). Stavis adresu u americi (pozeljno je staviti adresu savezne drzave koja ima 0% pdv, tipa Aljaska, Oregon itd.).
Kupis gift kartice od 20$ ili 50$ na Amazonu ili na pcgamesupply (preko paypala). Igre s US accounta mozes igrati na hr accountu kad se podese postavke primarnog accounta. Sretno :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jednostavno je. Cijena u hr je 500-550kn a u Americi je 60$ (380kn). Stavis adresu u americi (pozeljno je staviti adresu savezne drzave koja ima 0% pdv, tipa Aljaska, Oregon itd.).
Kupis gift kartice od 20$ ili 50$ na Amazonu ili na pcgamesupply (preko paypala). Igre s US accounta mozes igrati na hr accountu kad se podese postavke primarnog accounta. Sretno :)

 Ali to NIJE legalno, samo da kažem jer si zaboravio navesti. To što je trenutno moguće ne znači da će tako biti uvijek i da Sony neće poduzeti nešto protiv toga ako im dođe. Ti jasno kršiš Terms of Service registracijom u drugoj državi jer se tamo navodi da se ne smije davati "False information".

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nazalost da, ali kad je razlika u cijeni toliko velika, jos kad pogledas standard u hr i eu. Sony jos nije uveo nikakvu autentikaciju...
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Gogy7 kaže...
Jednostavno je. Cijena u hr je 500-550kn a u Americi je 60$ (380kn). Stavis adresu u americi (pozeljno je staviti adresu savezne drzave koja ima 0% pdv, tipa Aljaska, Oregon itd.).
Kupis gift kartice od 20$ ili 50$ na Amazonu ili na pcgamesupply (preko paypala). Igre s US accounta mozes igrati na hr accountu kad se podese postavke primarnog accounta. Sretno :)

 Ali to NIJE legalno, samo da kažem jer si zaboravio navesti. To što je trenutno moguće ne znači da će tako biti uvijek i da Sony neće poduzeti nešto protiv toga ako im dođe. Ti jasno kršiš Terms of Service registracijom u drugoj državi jer se tamo navodi da se ne smije davati "False information".

 Da ali sta je sa onima koji imaju account prije nego se mogla odabrati Hrvatska? Da si naprave novi i zaborave sve trofeje i igre?  Nece Sony nista napraviti jer prije par godina jako puno zemalja nije bilo podrzano  u storu i to se zna. 

PSN - brdjanin85
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Gogy7 kaže...
Jednostavno je. Cijena u hr je 500-550kn a u Americi je 60$ (380kn). Stavis adresu u americi (pozeljno je staviti adresu savezne drzave koja ima 0% pdv, tipa Aljaska, Oregon itd.).
Kupis gift kartice od 20$ ili 50$ na Amazonu ili na pcgamesupply (preko paypala). Igre s US accounta mozes igrati na hr accountu kad se podese postavke primarnog accounta. Sretno :)

 Ali to NIJE legalno...

 A šta imamo od legalnosti? Zna li se kome ide razlika u cijeni između us i hr storea?

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Haremzg kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Haremzg kaže...

Iskustvo na Ps4 je odlično - Uncharted 4 top igra zavrsena, sad igram God of War, Pes 2019, tek toliko koju trku GT Sport, i na cekanju je Last of Us - dali se isplati odigrati iako je starija?

 

Također razmišljam o Batman Arkham Night iu 2015 (nije me nimalo privačila kada je izlazila, problemi sa Pc verzijom) što mislite o toj igri ili da uzmem Spidermana? RDR čekam da cijena padne:)

 Meni su the last of us i batman, dvije vrhunske igre.

 Hvala, vjerovatno cu uzeti Batmana, tamo negdje oko Bozica, mozda bude i bolja cijena nekad dotad od ovih 150kn na Store-u

Ovdje je trenutno akcijam od 20% za one koji skidaju s drugih racuna https://www.psngames.org/games/playstation-4

Kazu da je sve legalno.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Samo kaj kod njih igru imaš 6 mjeseci, a možda i manje. Na buy games vele da nema ograničenja. Ima i onaj neki Bosanac na njuškalu koji na isti način dila igre.

Bilo bi dobro kad bi neko napisao iskustva s takvim stranicama.
11 godina
offline
PlayStation 4

Dobro jutro.

Vidim na mall.hr imaju dualshock 4 v2 na akciji za 369kn, trenutno najjeftinije u HR.

Hoce li za BF biti ista nize negdje, budu li uopce na akciji joystici? Ako padne negdje na oko 300kn da odmah bez pitanja kupim.

Hvala!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Alfredo nr.2 kaže...

Ovdje je trenutno akcijam od 20% za one koji skidaju s drugih racuna https://www.psngames.org/games/playstation-4

Kazu da je sve legalno.

 To je sve samo ne legalno.

 

kbenzema kaže...
Samo kaj kod njih igru imaš 6 mjeseci, a možda i manje. Na buy games vele da nema ograničenja. Ima i onaj neki Bosanac na njuškalu koji na isti način dila igre.

 Igru imaš toliko dugo dok pravi vlasnik accounta ne promijeni password. To su računi ljudi kojima su podaci ukradeni online i onda se prodaju na takvim stranicama. Na haveibeenpwned.com možete provjeriti jesu li vaši podaci curili u leakovima s kojekakvih stranica i portala. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 9:33 (JozoBozo121).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Proučavam malo buy games, evo kaj oni vele

 

https://www.buygames.ps/en/content/faq-10

 

3. Is this thing legal?

The blunt answer is: It's not illegal. We are selling PSN accounts with legit (original) games inside. We buy the accounts only from reliable sources and we are confident that these are not hacked or stolen accounts.

Court of Justice of the European Union Judgment in Case C-128/11 "An author of software cannot oppose the resale of his ‘used’ licences allowing the use of his programs downloaded from the internet"

 

4. Do I receive any guarantee on these games?

All our games come with LIFETIME guarantee.

 

 

Ak ubrzo NBA 2K18 ne padne na neku normalnu cijenu, npr sad za BF, vjerojatno ću uzet preko te stranice pa da vidimo. 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Proučavam malo buy games, evo kaj oni vele

 

https://www.buygames.ps/en/content/faq-10

 

3. Is this thing legal?

The blunt answer is: It's not illegal. We are selling PSN accounts with legit (original) games inside. We buy the accounts only from reliable sources and we are confident that these are not hacked or stolen accounts.

Court of Justice of the European Union Judgment in Case C-128/11 "An author of software cannot oppose the resale of his ‘used’ licences allowing the use of his programs downloaded from the internet"

 

4. Do I receive any guarantee on these games?

All our games come with LIFETIME guarantee.

 

 

Ak ubrzo NBA 2K18 ne padne na neku normalnu cijenu, npr sad za BF, vjerojatno ću uzet preko te stranice pa da vidimo. 

 

 

 Na ovaj nacin mozes i jeftinije kupovati. Imam ti ja lika ako hoces, ja kupujem vec neko vrijeme i sve uredno. RDR2 sam platio 70KM (35€).

 

Samo mogu oni pisati sta hoce, ali ja kako znam da sony ne podrzava prodavanje accounta bez obzira bile na njemu legalno igre ili ne, tako da ne treba da ti bude utjeha to sto pisu na sajtu. Ali isto tako se ne moras ni brinuti samo ako racuni nisu ukradeni, jer nisam cuo da je neko imao problema.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 10:51 (arnes_king).
13 godina
offline
PlayStation 4

ekipa kada pricamo o Relly igircama, koja je zadnja (aktualna, friška) a da zaista vrijedi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Ak ubrzo NBA 2K18 ne padne na neku normalnu cijenu, npr sad za BF, vjerojatno ću uzet preko te stranice pa da vidimo. 

 Ja već duže vrijeme želim upiknut Detroit: Become Human, ali drži cijenu stalno oko 40 funti. Čekam sa bude 25-30 funti barem, valjda bude negdje popust sad, više volim igre na BD-u nego digitalne.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bježi od tih.Meni je Uncharted 4 radio tjedan dana i tad mi pisalo da je aktiviran na drugoj konzoli i nemogu igrat na svojoj.Jedan account prodavaju više puta.A da ne kažem da prvi put nit password nije bio točan pa sam njihovome supportu morao slat video kao dokaz da ne radi.Nikad više.Sve su to mutne vode.Postoji šansa da Sony blokira pristup PSN pa onda ode sve u povijest.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Dobro jutro.

Vidim na mall.hr imaju dualshock 4 v2 na akciji za 369kn, trenutno najjeftinije u HR.

Hoce li za BF biti ista nize negdje, budu li uopce na akciji joystici? Ako padne negdje na oko 300kn da odmah bez pitanja kupim.

Hvala!

 bump

Kovačić
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

ekipa kada pricamo o Relly igircama, koja je zadnja (aktualna, friška) a da zaista vrijedi?

Trenutno ti je najnovija Dirt 4, za koju community ima podijeljena misljenja. Jednima je super, dok drugi govore da vuce vise na arkadu nego simulaciju.

A najvise hvaljena je Dirt Rally, koja je hardcore simulacija koja ne prasta greske. Ja licno nisam igrao Dirt 4, ali uz Dirt Rally sam proveo dosta vremena, i igra se moze igrati i na gamepadu i na volanu, i osjecaj je vrhunski stvarno.

Mislim da pocetkom slijedece godine izlazi Dirt Rally V2, tako da i to mozes pricekat.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice