Africa Rhino Studios/SCEI

poruka: 10
|
čitano: 4.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Africa (Rhino Studios/SCEI)

Africa je igra za PS3, te će samo izaći (barem zasada) u Japanu, i to u formi PSN Store-a, kao možda najskuplja do sad igra na PSN-u. Sad nisam siguran no možda je i već izašla (ali samo u Japanu). Napisao sam ovu temu jer je Africa jedna od jako rijetkih, kreativnih igara. Radi se o ogromnoj površini nalik Africi bez gradova. Cilj igre jest fotografirati različite životinje te ih poslati u uredništvo izmišljenog časopisa. Fotografiranje će se potpuno odvijati oko Sixaxis kontrolera, a još zanimljivije jest to da će svaka životinja biti na nekomu drugačijem položaju u drugačije vrijeme dana. Naravno svaka će se životinja drugačije ponašati (krda, jata, grabežljivci.). Što mislite?

 

 

Africa Africa
Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 11:29 (SOS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Africa Rhino Studios/SCEI

Evo i link za video:

 

http://de.youtube.com/watch?v=7YBkaYO1vkM&feature=related

 

http://de.youtube.com/watch?v=NXwZbN0-IXY&feature=related

 

 

Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 11:47 (SOS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Africa Rhino Studios/SCEI

Zanimljivo... Hoće li izaći za PC?

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Africa Rhino Studios/SCEI
eć sam naveoAxlus kaže...

Zanimljivo... Hoće li izaći za PC?

 Već sam naveo da neće. Africa je eksluzivno za PS3 i izaći će jedino u Japanu. (Možda se još promjeni, ali nisam siguran)
Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2008 10:03 (SOS).
15 godina
protjeran
offline
Africa Rhino Studios/SCEI

Super mi je grafika, a animacije su mi još bolje... nadam se da će se japanci  predomisliti  i napraviti za PC!

People that think they know it all annoy those of us that do!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Africa Rhino Studios/SCEI
Shady kaže...

Super mi je grafika, a animacije su mi još bolje... nadam se da će se japanci  predomisliti  i napraviti za PC!

Možda izađe u Europi i Americi, ako se odlično proda u Japanu. Ali sigurno će izaći jedino za PS3.
Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2008 23:31 (SOS).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Africa Rhino Studios/SCEI
Shady kaže...

Super mi je grafika, a animacije su mi još bolje... nadam se da će se japanci  predomisliti  i napraviti za PC!

 Ja isto! Ne želim sada kupovati PS3 (iako razmišljam na kupnju), samo zbog neke igreNeodlučan. Ali opet možda se predomislim... Čuo sam da je ogroman prostor u igri! Što mislite hoćete li moći plivati, i dali će vas životinje moći ubiti, ili je to  (kao na završetku igre se doznaje, prepostavka) sve ogroman hologram?
Goodbye
15 godina
protjeran
offline
RE: Africa Rhino Studios/SCEI
SOS kaže...
Shady kaže...

Super mi je grafika, a animacije su mi još bolje... nadam se da će se japanci  predomisliti  i napraviti za PC!

Možda izađe u Europi i Americi, ako se odlično proda u Japanu. Ali sigurno će izaći jedino za PC.
 Misliš PS3?
People that think they know it all annoy those of us that do!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Africa Rhino Studios/SCEI
Shady kaže...
SOS kaže...
Shady kaže...

Super mi je grafika, a animacije su mi još bolje... nadam se da će se japanci  predomisliti  i napraviti za PC!

Možda izađe u Europi i Americi, ako se odlično proda u Japanu. Ali sigurno će izaći jedino za PC.
 Misliš PS3?
 Sry, da.
Ozbiljno...
15 godina
odjavljen
offline
Africa Rhino Studios/SCEI

Nadam se da će igra biti dobra!

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice