Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kako si poceo igrat vec?
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odspavo popodne i zapet ko puska.nabrijan max

 
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Mogu pretpostaviti sto ces ti voziti u igri

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

Moj PC  
1 19 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Witcher 1 je besplatan na GoG-u, dovoljno je instalirati i besplatni Gwent, te nakon toga se dobije W1 free.

(akcija je trajala cijelu 2018. i 2019., te sigurno jos vazi)

 

* * *

Samo su te karte Gwent besplatne. A inače košta taj Director's Cut $9,99 dok je na Steamu isto toliko ali Eura.

Stavio sam na Srce, pa ću vjerojatno naletiti na 1-2 USD kao što sam i World in Conflict naletio. 

Obi Wan kaže...
Envy kaže... 

Biće tekstova od sutra.. Nadam sed a će nam kolega Obi Wan dati makar neke početne utiske.. njemu vjerujem.
 

vjerojatno nece jer kolega obi wan pise review tek kad zavrsi igru. al ono, never say never, mada vise volim pisat kad u potpunosti zavrsim igru koju igram. uz to, od ovog trenutka napustam temu da ne bi naletio na nekakav spoiler pa onako, vidimo se tamo za mozda 2-3 tjedna.

 

p.s. zahvaljujem na povjerenju, nadam se da necu razocarat.

 

kolegice i kolege, sretno sa cyberpunkom! 

Trebaju nam makar tehnički podatci za nas "neodlučne". Smiluj se pa nešto u par rečenica. 
I ne zaboravi Visine, je od Flicker Free ima nekih koristi i to velikih ali kako se zapričalo za igru biti će svega.

l.n. svima pa do jutarnje kave. 

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kaj su ju već krekirali?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Hahaha. Ti kao pcelica koja udje u osinje gnijezdo .

3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...

Kaj su ju već krekirali?

 CDPR-ove igre nemaju DRM stoga se ni ne moraju krekirati, day one su na torrentima.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Čitatelj kaže...

Witcher 1 je besplatan na GoG-u, dovoljno je instalirati i besplatni Gwent, te nakon toga se dobije W1 free.

(akcija je trajala cijelu 2018. i 2019., te sigurno jos vazi)

 

* * *

Samo su te karte Gwent besplatne. A inače košta taj Director's Cut $9,99 dok je na Steamu isto toliko ali Eura.

Stavio sam na Srce, pa ću vjerojatno naletiti na 1-2 USD kao što sam i World in Conflict naletio. 

 

Nisi me razumio, mozda si umoran, ili citas selektivno, procitaj jos jednom.

Ali ukratno:

1. GoG profil -> ulogirat

2. Instalirat Gwent

3. Dobit W1 besplatno

4. Profit

 

A kad je na akciji, onda je na GoGu 1.79€ odnosno 0€ uz Gwent.

 

vrinho kaže...

Kaj su ju već krekirali?

 

Ne postoji crack - igra nema DRM

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim na ''onim'' stranicama crack only pa.... Znači apsolutno nikakvu zaštitu nemaju... Jako hrabro od CDPR al u drugu ruku ako bude kvalitetna igra kako se i čini da bude, prodavat će se bez brige i u narednim godinama.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:00 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa dugo vec ne koriste zastitu - dobar marketing i dobar proizvod zarade vise od raznik steam, denuvo i ostale zastite.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Još 50 minuta!

 

Na kojoj ćete težini igrati?

3 Easy
22 Medium
12 Hard
4 Very Hard
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

ne znam da ću sa svojom konfiguracijom moći igrati bez problema bar na medium 1080p. tako da prvo jogurt a onda oriđiđi ako bude sve ok :)

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Još 50 minuta!

 

Na kojoj ćete težini igrati?

 Naravno da cu igrati na normal, odnosno maksimalna tezina. Mislim, ako cu vec igrati jel'te. Prvo igranje mi je uvijek najbitnije. Kasnije mogu i kamilicu igrati da vidim ostale opcije.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

kod mene zasad ništa, igra mi nije otključana još, i dalje je velika 59,1 Gb na gogu, jel nekom drugačije?

 

probao sam updateati, ništa. jebiga ne bi ni igrao možda, sam da mogu ostavit da se skida šta treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Samo mi stoji updating 0%

GOG

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 1:07 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Slazem se. Sokantno mi je da jedan gta v koji je izisao za slabasni ps3 prije sto tehnoloskih godina ima toliko vecu mapu i vise interaktivnog sadrzaja. Cyberpunk je prema svemu sudeci sveden na sumoran i melankolican dijalog i beskonacni "press f to pay respects" (koji na kraju daje a ili b zavrsetak price) sa sporadicnim petminutnim intervalima "pravog" igranja. Zao mi je kao ljubitelju Blade Runnera, ali da budem iskren ovo sam i ocekivao jer vec dosta vremena nemam interesa za igranjem bilo cega, niti pratim svijet videoigara, ali je unatoc tomu uz iznimno agresivan (pametan) marketing ova igrica dosla i do mene.

 

Ovo je novi No Mans Sky, sa malom modifikacijom. Vec postoji vojska fanatika na razini satorasa ispred apple storea, koje u slucaju NMS nije bilo

16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Restartajte Steam

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Samo mi stoji updating 0%

GOG

 evo meni isto nakon što sam restartirao GoG.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Slazem se. Sokantno mi je da jedan gta v koji je izisao za slabasni ps3 prije sto tehnoloskih godina ima toliko vecu mapu i vise interaktivnog sadrzaja. Cyberpunk je prema svemu sudeci sveden na sumoran i melankolican dijalog i beskonacni "press f to pay respects" (koji na kraju daje a ili b zavrsetak price) sa sporadicnim petminutnim intervalima "pravog" igranja. Zao mi je kao ljubitelju Blade Runnera, ali da budem iskren ovo sam i ocekivao jer vec dosta vremena nemam interesa za igranjem bilo cega, niti pratim svijet videoigara, ali je unatoc tomu uz iznimno agresivan (pametan) marketing ova igrica dosla i do mene.

 

Ovo je novi No Mans Sky, sa malom modifikacijom. Vec postoji vojska fanatika na razini satorasa ispred apple storea, koje u slucaju NMS nije bilo

 

da sam se barem i ja rodio pametan ko ti da znam sve o igrama prije nego što ih taknem

16 godina
online
Cyberpunk 2077

I sada mi na GOGu skida 27GB???

Na negoafu kažu da im skida 280 MB

 

Koji kurac 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja skinuo neki patch od 4-5 giga al ne mogu jos igrati -.- "game is not ready yet."

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni na steamu skida tih 10 giga što ste vi skidali danas na Gogu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja u igri. skinulo mi 240 mb i gotovo. cijeli dan mi je bio upaljen GoG ak da je moglo skinuti šta treba, za onih 10gb znam da je skinuo

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa dobro. Smirite se. 1 je ujutro... Odite spavati. Idem i ja laganini. Docekati ce nas igra, nece pobjeci. Nije ovo utrka f1. Ako se toliko cekalo, onda treba uzivati u igri natanane

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

I meni je upaljen cijeli dan GOG, do sada, stisnuo play i skida tih 27GB

Nabijem ih na k

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

I meni je upaljen cijeli dan GOG, do sada, stisnuo play i skida tih 27GB

Nabijem ih na k

 

tko zna šta je to, možda će i meni to izvesti sutra kad baš budem namjeravao igrat

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

I meni je upaljen cijeli dan GOG, do sada, stisnuo play i skida tih 27GB

Nabijem ih na k

 Probaj sa cancel i startaj ju opet. To je znalo pomoci u nekim drugim igrama.

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Sada mi igra ima 86 GB

Koji k oni rade ne kužim

Neka fafaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk je srusio steam cini se,prvi patch sam skinuo ovaj drgu DL speed je 0,kod frenda cak 117kb po sekundi 

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice