Internet scam

poruka: 5
|
čitano: 738
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Internet scam

Kupovao sam normalno preko interneta i kad ono na vrata dode sasvim druga stvar koja ne vrijedi niti 5 kuna.

Potrosio sam 160$ na sliku i dobio sam isprintani papir.

 

Zalio sam se prodavacu no on me odmah blokirao, zatim sam taj dan odmah prijavio slucaj paypalu.

Otvorio sam case i spamao ko lud, niti se paypal javio niti je ovaj prodavac respondo na to.

Dosao je 8.Jan-19 i case se zatvorio jer se nitko nije javio.

 

Kako mogu refundat taj novac posto izgleda da otvaranjem casea ne dobivam nista s time i samo tratim vrijeme.

Ljudi odg. pliz

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Internet scam

radi se o ebayu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Internet scam
dtdtdt kaže...

radi se o ebayu?

 https://tokyoent.com/

5 godina
neaktivan
offline
Internet scam

Svaki dan ista prica, pa gledajte te stranice...  nema nijedne socijalne mreze, nema ni tko su ni sto su nista, evo gledam tko je vlasnik domene i sve sakriveno pa normalno da ce biti sumnjivo. Ista stvar je kao sa balkanskim fb stranicama i web stranicama sto preprodavaju svasta i onda kad vidis 10 000$   10$  odmah ljudi kupuju.  Cudi me kako je ticket zatvoren barem bi se paypal trebao javiti. Jesi ti slucajno zatvorio ticket? Jesi siguran da si na paypal.com? Nadi na netu kako ih drugacije kontaktirat, makar poslao nekome 1$ i zatrazio refund i tu rekao da ne dizes refund za to nego za ovo drugo.... makar pokusaj.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Internet scam

kako si našao ovu trgovinu?

inače baš izgleda generičko i onda još vidim da ima hrpu stvari koje su 0.00$, kao samo se poštarina plati a to baš smrdi na scam.

plaćanje paypalom je uglavnom dobar potez no ne mora automatski značit da je potpuno sigurno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice