Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 441.646
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kolacic kaže...

Kako znam jesam li desno ili lijevog?

 Kad ti gledas dolje vjerojatno se krivi ili desno ili lijevo.

 

Tako ti je to. To ti je drugi gen jastoga o kojem Peterson ne prica jos, pa kako je jastozima jedna klijesta jaca, tako se i nama krivi u smjeru politicke ideologije.

 

Eto, guglaj "gole tete velke sise" pa vidi u kom smjeru reagira. Al je u lijevo pravac Iblerov trg, ak je u desno, Trg Zrtava Fasizma.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Han kaže...

 Dobro, Sve u svemu slažemo se da se ne slažemo i tu budemo ko smireni ljudi stali.

 Zelis reci da se povlacis u svoj safe space?

 

Jer znanost, kojom se Peterson kakti bavi - ne funkcionira tako, pa ti je i zato ta opsjednutost mirnocom i "slazemo se da se ne slazemo", idiotska - oprosti na izrazu.

 

Netko jest  pravu, a drugi se tjesi.

Ali, kako se Peterson ne bakce sa skolovanim ljudima, vec sa koledz klincima - rekao bih da je ili glup ili da je veoma svjestan lazi koje sipa - koje i mogu progutati samo koledz klinci kojima u biti nije bitna znanost - vec bas cirkus oko Petersona i vlastite ideologije.

 

Ti si isto nasao smisao u toj pseudo-intelektualnoj fami umjesto u meritumu Petersonovih argumenata.

 

A to je malo usko, jer je filozofa sa dobrim idejama i mirnim karakterom bilo tisuce u povijesti pa je to idolopoklonstvo u biti dokaz da ti se svidja njegov imidz a ne ideje. Jebiga svi trebamo smisao u zivotu, meni je zao da ga ljudi pronalaze u njegovom cirkusu.

 

Ali kako je Obama rekao - furanje na Nitzchea nije bas donjelo mnogo Bitcheza pa eto, nadam se da ces naci neki novi smisao.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da se vratim na temu.

 

Maske ne funkcioniraju, a Svedska su novi Havaji.

 

A mene su ko djete cjepili u rame pa vidite sta se dogodilo!

 

 

Nije problem sto sam postao zena, ni sto mi je od moparu cjepiva izrasla papiga na ramenu, vec sto je Papiga - autisticna.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
wyks kaže...
Han kaže...

 Dobro, Sve u svemu slažemo se da se ne slažemo i tu budemo ko smireni ljudi stali.

 Zelis reci da se povlacis u svoj safe space?

 

Jer znanost, kojom se Peterson kakti bavi - ne funkcionira tako, pa ti je i zato ta opsjednutost mirnocom i "slazemo se da se ne slazemo", idiotska - oprosti na izrazu.

 

Netko jest  pravu, a drugi se tjesi.

Ali, kako se Peterson ne bakce sa skolovanim ljudima, vec sa koledz klincima - rekao bih da je ili glup ili da je veoma svjestan lazi koje sipa - koje i mogu progutati samo koledz klinci kojima u biti nije bitna znanost - vec bas cirkus oko Petersona i vlastite ideologije.

 

Ti si isto nasao smisao u toj pseudo-intelektualnoj fami umjesto u meritumu Petersonovih argumenata.

 

A to je malo usko, jer je filozofa sa dobrim idejama i mirnim karakterom bilo tisuce u povijesti pa je to idolopoklonstvo u biti dokaz da ti se svidja njegov imidz a ne ideje. Jebiga svi trebamo smisao u zivotu, meni je zao da ga ljudi pronalaze u njegovom cirkusu.

 

Ali kako je Obama rekao - furanje na Nitzchea nije bas donjelo mnogo Bitcheza pa eto, nadam se da ces naci neki novi smisao.

 Ne, nego sam ti rekao ono što sam rekao. U pravu si u svemu i ne treba mi tvoje mišljenje i tvoja potreba za interpretacijom što sam ja mislio.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Dođe tip kojem raste patka iz glave kod doktora. Doktor trlja oči i pita kako je do toga došlo. Počelo je kao prišt na nozi, veli patka.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
WHO kaze treba maske nositi i u kući sad jedno pitanje za ove znanstvenike sa foruma jel to dobro ili loše za zdravlje.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Lose. Od pocetka je trebalo tako biti.

 Edit:neodgojena djeca divljaju zbog cokolade jel to znaci da cokoladu treba zabraniti?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 18:06 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
wyks kaže...

Petersona bi u jednu ruku trebalo zaliti jer nije ni prvi ni zadnji koji se zbog neke zivotne tragedije odao porocima i ugrozio si zivot.

Njušim, njušim... uživanciju u tuđoj patnji umaskiranu u lažnu empatiju. Odao porocima? Misliš reći - previše vjerovao benzićima, jednoj od zlatnih gusaka big pharme?

wyks kaže...

 

S druge strane, podupire kcerine sasvim stetne fatazmorganije o pehrani, koje ako kriva osoba shvati preozbiljno moze uzrokovati ozbiljne posljedice ili smrt.

Pojedeš A - najebeš. Pojedeš B - opet najebeš. Pojedeš Đ+P - najebeš. Pojedeš M - bude ok. Tata kaže, ok stara, jedi M. Ti kažeš - debil? Ok shvatio sam. Logika, jasno mi je.

wyks kaže...

 

S trece strane obogatio se lagajuci o C-16 zakonu, a i nastavio je zaradjivati na ocito netocnoj i laznoj platformi, i na izazivanju straha vec provjerenom metodom ocrnjivanja nekih imaginarnih "marksista".

Ovo je kao nekakva argumentirana tvrdnja? Logika level - visak?

wyks kaže...

 

Uspjelo je sa frankfurtskom skolom, pa je eto uspjelo i Petersonu sa "post-modern neo-marksist" - fraza koja ni po laickom shvacanju postmodernog razbijanja struktura ne moze biti tocna.

Inače, postmoderni misaoni/društveni ćušpajz je poznat po lišavanju svih tradicija i odbija svaku kategorizaciju jer su ga izmislili... ejlijeni, a ne pristrani homosapijens? Opet, dakle, izrazito jak argument zvan: "fali jedna riječ da postane tautologija, ali nema veze, zvuči dobro i učeno, pa mora da je dovoljno"? oukej!

wyks kaže...

 

Al eto - zato se nitko iz struke ni ne bavi s njegovim laprdanjem, osim sto je, uz Shapiroa, genijalan primjer kako prepoznati logicke greske ili retoricke alate - kojima se maskira nedostatak argumenta ili izvrce teza.

Ok, sada mi je jasna tvoja pozicija. Pretpostavljam da ti je Peterson: oličenje bijele supremacije, rasist, homofob... A ti si, ako smijem - dio otpora?

wyks kaže...

 

Njegova prva knjiga je ili genijalna smijurija za napusavanje ili primjer rada pojedinca ogrezlog u svoje fantazije kojem ili nitko nije dobronamjerno sugerirao da prestane, ili netko jest, samo sto to ego nije prihvatio.

 ej, rasturaš. Ja mislio da je poanta razmjene misaonih struktura (ili nemisaonih destruktura kada je riječ odn. ne-riječ kod dekonstrukcionista) - da se one razmijene sa drugima, da se odvoji zrno od kukolja i društvo da benefitira?!? Ali, da... zaboravih, ti si onaj tip: "njegovo zrno tamo, zrno amo... mi se ne sviđa, pa ću lijepo uokviriti dotičnog u celofan sa etiketom "govno""? 

wyks kaže...

 

 

12 pravila za zivot je kolekcija "Lastana", "Draga Sanja", "Dear Deidre" i Louise L. Hay odgovora iz knjiga samo-pomoci i self-help gurua, samo sto je frustrirana zajednica internet muskaraca trebala muski ego kao idol.

U vrhuncu internet-debuning ekstaze, "sada ću ga usporediti sa malo populističkog žutila da ocrnim ovu prostu knjigu i tako Hulk-smešam odvratnog Petersona" mode?

wyks kaže...

 

 

Ako se ne slazes s gornjom tezom evo ti dva vide u kojima prvo Jim Jeffries - komedijas, u 41 sekundi razori kompletnu Petersonovu karijeru o "osobnim slobodama"

 

Evo ga napokon, malo mesa, iako samo posuđenog od općepoznatih altruista - comedycentralaca. "Komedijaš debunkira Petersona!" 

 

Reality check - Peterson priznaje da je falija u usporedbi gej svadbene torte i posluživanja crnaca. Pojašnjenje: obvezati pekara da MORA peći tortu geju je isto ko što smo nekoć morali obvezati restorane da poslužuju crnce. Priznao je da je falio - eto ga, debunkiran je, karijera gotova... nadodaj benzodijazapene i ukrasi sa nadjevom od RNG intelektualističkim frazama = recept za forumsko debunkiranje.

 

"plitko je, sve se vidi, ružno je" Z.M

wyks kaže...

 

 

A onda kako Rogan u 2 minute totalno debunkira cijelu Petersonovu karijeru o "odgovornim muskarcima i prirodnim hijearhijama i enforced monogamy":

 

(Ono sto je smjesno u ovom videu gore je da je Peterson gotovo stekao kultni status zbog tog memea, jer je kao novinarka ispala glupa jer (namjerno) nije shvatila sto je Peterson htio reci, ali sad kad je imao priliku kod Rogana pojasniti i jos vise utvrditi svoj superiorni intelekt - Rogan u dvije sekunde prozre idiotski argument kojeg Peterson ili vjesto skriva verbalnim gimnastikama, ili je zbilja abnormalno glup i zlonamjeran. Iako ni Rogan ne shvaca bit promjene koja se dogadja - ne moraju muskarci postati "patrijahat", vec muskarci moraju shvatiti da je seks i uzajamna zadovoljstvina poanta - a ne patrijahalno hvaljenje osvajanjem.

 

Takodjer Peterson se u ovom video i posere na svoje teorije o "zlom marksizmu" jer je njegova "enforced monogamy" u biti bas to - perverzija nekog imbecilnog shvacanja socijalizma. Peterson je u svojoj gluposti pocinio bas onaj krimen kojeg zlonamjerno izmislja u protivnika. Debil.

Hijearhija je nuzna jer jastozi - ali muskarci moraju dobiti pristup zeninim spolnim organima!)

 

Da, treba krenuti od malih stvari, da muskarcima treba pomoci jer se agresivni patrijahat mjenja, da postoje problemi u spolnim odnosima, ali potrazite malo strucniju pomoc od Petersona,

To je to, novo debunkiranje od strane Roe Jogana, poznatog po svom mawashi geriju i demontiranju sveučilišnih profesora. Iako, priznajem, jednog jest demontirao:

 

 

Samo ne znam koji tenkre dade posao ovom mlatitelju slame na fakultetu...

 

Inače, bio je vrlo jasan u iznošenju argumenta, a to su djeca. Tutleku jedan. I još čovjek naglasio: "IT WAS A MINOR POINT" - nekoliko puta. Ali to je ta metoda, zvana zatruj bunar, kontaš - upalit će. Na IT forumu sam. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
WHO kaze treba maske nositi i u kući sad jedno pitanje za ove znanstvenike sa foruma jel to dobro ili loše za zdravlje.

 FAKT ČEK - who ne preporuča nošenje maski zdravima. Kao ni Papak.

 

https://edition.cnn.com/2020/03/30/world/coronavirus-who-masks-recommendation-trnd/index.html

14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pitaj to Beroša ne mene, a ja sam pitanje postavio znanstvenicima na ovom forumu.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
Pitaj to Beroša ne mene, a ja sam pitanje postavio znanstvenicima na ovom forumu.

 

Ne trebaš pitati, dovoljno je da razmisliš koliko je to (ne)glup prijedlog.

15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Cansee kaže...

 

Ja se stalno sekiram oko te korone, vidim da situacija nije bezazlena, brat mi je liječnik i kaže da im je situacija katastrofa, šalju kući ljude s upalom pluća uzrokovanom korona virusom, ljude koje bi inače obavezno zadržali u bolnici.

Jos jednom cu upitati.

 

U kojoj zdrastvenoj ustanovi salju ljude sa upalom pluca uzrokovanom korona virusom kuci?

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže...
Cansee kaže...

 

Ja se stalno sekiram oko te korone, vidim da situacija nije bezazlena, brat mi je liječnik i kaže da im je situacija katastrofa, šalju kući ljude s upalom pluća uzrokovanom korona virusom, ljude koje bi inače obavezno zadržali u bolnici.

Jos jednom cu upitati.

 

U kojoj zdrastvenoj ustanovi salju ljude sa upalom pluca uzrokovanom korona virusom kuci?

 

 

Ne znam na koje ustanove je kolega Cansee mislio, ali ja iz prve ruke znam da je tu kod nas bilo takvih situacija, s tim da se te ljude uopće nije testiralo na koronu jer su imali druge ozbiljne temeljne bolesti, ali međuostalim su razvili visoku temperaturu i kasnije se saznalo upalu pluća i kao takvi su otpušteni iz bolnice i rodbini je rečeno da ih vodi doma jer su im dani odbrojani. Znam za nekoliko takvih slučajeva. Kod dva su pacijenti "prebačeni" u drugu ustanovu, ali su ih tamo odbili primiti kad su vidjeli da imaju visoku temperaturu i sve simptome upale pluća i uz to su se zgražali kako su ih iz bolnice uopće otpustili. I ovo je 100% istina.

 

Kad smo već kod toga, više nitko ne spominje liste čekanja, koje su tu kod nas došle i do 2 godine čekanja, ali isti ti doktori u privatnim ordinacijama obavljaju iste te preglede u roku od 48h, naravno uz plaćanje.

 

Većina odjela zjapi prazna, barem tu kod nas, provjereno, izuzetak su covid odjeli, intenzivna i sve povezano sa koronavirusom, hitni odjel i obiteljski liječnici, ali recimo razni UZV, MR, CT pregledi su gotovo bez pacijenata, jer jednostavno nema tko obaviti pregled. RTG je uglavnom na 30% ispravnosti, uvijek je nešto u kvaru pa se i tu nepotrebno stvaraju gužve. Da skratim našem zdravstvu očito treba kompletna restruktura jer su obaveze i kapaciteti iznimno loše raspoređeni i to u kombinaciji sa užasnom organizacijom samo dobrinosi lošim rezultatima za pacijente. Nije normalno da mi se u bolnici kaže da na pregled dođem u lipnju 2022. godine i to sasvim ozbiljno bez imalo neugode, što znači da je to već odavno postalo "novo" normalno.

 

Eto vam materijala za revolt i pobunu, a ne trošenje energije na pizdarije.

15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...

Inače, bio je vrlo jasan u iznošenju argumenta, a to su djeca. Tutleku jedan. I još čovjek naglasio: "IT WAS A MINOR POINT" - nekoliko puta. Ali to je ta metoda, zvana zatruj bunar, kontaš - upalit će. Na IT forumu sam. 

 E.

 

Ajde umotaj jastoga u brnjicu i masku pa izdrkaj. Picke ionako nevidis, cim ti je Peterson uzor. Zalij se tom osobnom slobodom koja te toliko tisti.

 

BTW, sa parama mos imat picke, kod kurvi Petersonova "primorana monogamija jasotgovske hijerarhije" djeluje - na koliko god minuta platis, kurva je samo tvoja, monogamna.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pa fra Mihaljević, na svim "news" portalima je prenesena "vijest" s Facebook posta neke žene.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
Pa fra Mihaljević

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Mobitel :D
Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže...
Cansee kaže...

 

Ja se stalno sekiram oko te korone, vidim da situacija nije bezazlena, brat mi je liječnik i kaže da im je situacija katastrofa, šalju kući ljude s upalom pluća uzrokovanom korona virusom, ljude koje bi inače obavezno zadržali u bolnici.

Jos jednom cu upitati.

 

U kojoj zdrastvenoj ustanovi salju ljude sa upalom pluca uzrokovanom korona virusom kuci?

 

 

mzopg kaže...
syncmaster245b kaže...
Cansee kaže...

 

Ja se stalno sekiram oko te korone, vidim da situacija nije bezazlena, brat mi je liječnik i kaže da im je situacija katastrofa, šalju kući ljude s upalom pluća uzrokovanom korona virusom, ljude koje bi inače obavezno zadržali u bolnici.

Jos jednom cu upitati.

 

U kojoj zdrastvenoj ustanovi salju ljude sa upalom pluca uzrokovanom korona virusom kuci?

 

 

Ne znam na koje ustanove je kolega Cansee mislio, ali ja iz prve ruke znam da je tu kod nas bilo takvih situacija, s tim da se te ljude uopće nije testiralo na koronu jer su imali druge ozbiljne temeljne bolesti, ali međuostalim su razvili visoku temperaturu i kasnije se saznalo upalu pluća i kao takvi su otpušteni iz bolnice i rodbini je rečeno da ih vodi doma jer su im dani odbrojani. Znam za nekoliko takvih slučajeva. Kod dva su pacijenti "prebačeni" u drugu ustanovu, ali su ih tamo odbili primiti kad su vidjeli da imaju visoku temperaturu i sve simptome upale pluća i uz to su se zgražali kako su ih iz bolnice uopće otpustili. I ovo je 100% istina.

vjerojatno je mislio na to da ih nakon nekoliko dana liječenja u bolnici, kad budu malo bolje, šalju kući jer trebaju mjesta za nove i/ili teže slučajeve

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Ne hebe lijep, već uporan haha

9 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Ovo nije samo diskriminacija nego što više divljaštvo i napad na Katoličku Crkvu i vjernike u Hrvatskoj koje nismo vidjeli od Domovinskog rata, kazao je Batarelo.

Slucaj Mario Valentic. Kad je Korona time cak i djevica marija ne izlazi Van.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...

 

https://crazzfiles.com/busted-7-news-melbourne-caught-airing-footage-of-italian-hospital-in-report-on-melbourne-coronavirus/ - austraLJA!

 

Obožavam gledati dokle ste spremni grcati u vlastitom dreku i uvjeravat druge kako lijepo miriše. Popcorn time legende. 

 

 Našao si stranicu nekog luđaka i to nam serviraš kao dokaz? Da, korišteni su arhivski video materijali, za koje nitko nije ni tvrdio da su snimljeni u Australskim bolnicama, ali miksani su s izjavama australskih liječnika i te izjave su ono što je srž priloga, a izjave su autentične.

Mogu se složiti da je neprofesionalno staviti ilustraciju koja nije autentična, ali to uzimati kao dokaz zavjere je smiješno.

 

No tvoj majstor (a vjerujem i ti) iz toga izvlači slijedeće zaključke (u doba najvećeg broja korona slučajeva u Melbourneu):

 

I have firsthand information from people within hospitals that have told me how census numbers are ridiculously low. Not only are there hardly any sick people, there are almost ZERO people being treated for COVID-19. Nurses are having shifts cut. Doctors are going home early. It’s the pandemic the sick people forgot to turn up to.

 

So what does all this mean? Why are news outlets around the world using this footage continuously?

Could it be because there really isn’t a pandemic and that our hospitals aren’t overrun by patients who have fallen victim to the mysterious coronavirus strain SARS-CoV2 causing COVID-19 and that news outlets can’t get footage of overrun hospitals from COVID-19 patients because there aren’t any?!

Could it be that news outlets working closely with health departments and under orders of national intelligence agencies have an agenda to manage the public perception of this pandemic to show that we are in a critical situation when we in fact are not?!

Could it be because if the public found out that we have been lied to and that our economies and livelihoods have been destroyed intentionally there would be a public uprising?!

 

Da stavimo stvar u perspektivu, ovo su neki od naslova na toj stranici:

Holocaust or Hoax? The Function of the Holocaust in the World Since 1945 by Jürgen Graf

- The Auschwitz “Gas Chamber” Illusion By Nicholas Kollerstrom

The War on White Australia: A Case Study in the Culture of Critique, Part 1 of 5

The War Against Whites: The Racial Psychology Behind the Anti-White Hatred Sweeping the West

 

I na kraju, vrhunac novinarstva, otkriće da će Biden pustiti izbore Trumpu ako ovaj pomiluje njega i cijelu obitelj:

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members. This claim, attributed to a “very reliable source,” was broadcast by Lude Media (Gnews.org), the same group that first spilled the truth about Hunter Biden’s laptop and all the outrageous content it contained.

 

 

To je izvor na kojem se napajaš istinom i koji ti služi da prepoznaš fake news?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 22:29 (Visak).
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...

 

vjerojatno je mislio na to da ih nakon nekoliko dana liječenja u bolnici, kad budu malo bolje, šalju kući jer trebaju mjesta za nove i/ili teže slučajeve

 Nije.

 

Prilicno je jasan bio:

 

Cansee kaže...

 

Ja se stalno sekiram oko te korone, vidim da situacija nije bezazlena, brat mi je liječnik i kaže da im je situacija katastrofa, šalju kući ljude s upalom pluća uzrokovanom korona virusom, ljude koje bi inače obavezno zadržali u bolnici.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Znaš i sam da, koliko i govor(koji je autentičan), toliko i snimke ostavljaju dojam. Kako smo ustanovili, snimke nisu iz AU, već IT.

Definitivno na takvu praksu dnovirana ne možeš odmahnuti rukom.

Da je neka baba gledala taj prilog, rekla bi vidi kako je stanje, vidi gužve... Ovo ono..

Druga stvar bi bila da normalnim fontom, normalne veličine i s normalnim bojama(tekst-pozadina) napišu da su snimke iz Italije... Znaš ono, credits kao što ima 99% fotki u člancima.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Pa da, naravno da će ih pustiti kako bi oslobodili prostor za one nedajbože koji trebaju respirator.

 

 

Nego

 

Gripa uzela maha, u bolnicama nedostaje respiratora: 'U sljedećim mjesecima očekujemo više tisuća oboljelih' - RTL VIJESTI

U klinici "Fran Mihaljević" izvanredno stanje zbog gripe, sazvana konferencija za novinare - Poslovni dnevnik

 

Da li je gripa preimenovana u koronu ili imamo nesposobne ministre i voditelje stada koji su cijelo vrijeme(i još) guraju probleme pod tepih pa nisu imali vremena riješit problem s respiratorima.

I onda smo mi "neposlušni" krivi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Dex.pwn kaže...

Znaš i sam da, koliko i govor(koji je autentičan), toliko i snimke ostavljaju dojam. Kako smo ustanovili, snimke nisu iz AU, već IT.

Definitivno na takvu praksu dnovirana ne možeš odmahnuti rukom.

Da je neka baba gledala taj prilog, rekla bi vidi kako je stanje, vidi gužve... Ovo ono..

Druga stvar bi bila da normalnim fontom, normalne veličine i s normalnim bojama(tekst-pozadina) napišu da su snimke iz Italije... Znaš ono, credits kao što ima 99% fotki u člancima.

 Slažem se da je to neprofesionalno, ali nije dokaz belosvetske zavere oko pandemije koja 'ne postoji'. Novinari moraju nešto isproducirati i ako nemaju originalan materijal koriste agencijski ili arhivski, to je standard, jer televizijski medij zahtijeva slikovnu podlogu.

 

S druge strane stranica koja tvrdi da se radi o prevari sama vrvi prevarama. Na svaku grešku medija po pitanju korone (a ima ih puno) imaš deset namjernih laži negiratelja korone.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

To što stranica vrvi lažima ne znači da su točne vijesti - lažne.

Neprofesionalno je to što ne navode da li su snimke iz arhive, da li su snimke s mjesta o kojem se priča itd..

To daje krivu sliku narodu, a to je tek problem.

Jer ima hrpa ljudi koji kažu - vidi kakvo je stanje, ovo ono. A to ono nije odavdje već od negdje drugdje.

Kužiš?

16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Dex.pwn kaže...

 

Da je neka baba gledala taj prilog, rekla bi vidi kako je stanje, vidi gužve... Ovo ono..

Druga stvar bi bila da normalnim fontom, normalne veličine i s normalnim bojama(tekst-pozadina) napišu da su snimke iz Italije... Znaš ono, credits kao što ima 99% fotki u člancima.

recimo Šprajc neku vecer na RTL (dabogda nokat slomio kaj sam ga gledao)..

prica nesto i stilu, u Pfizeru su ispravili ucinkovitost cjepiva, nije 94% nego 95.1%, pametni neki znanstvenici, takva greska je jaaaako veeelika, spot spot znanstvenici, kako ste samo mogli, ovo mijenja sve, joj joj Pfizer..

 

i kaj da si onda baba ili neka osoba koja je tek otkrila fejsbuk echo chamber grupe i Veliku Istinu misli nakon takve sprdnje?

svi redom rade cirkus od ovoga umjesto da rade posao kak spada.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

 

To je izvor na kojem se napajaš istinom i koji ti služi da prepoznaš fake news?

woof, woof.... posao. woof... brzo guglanje/duckduckiranje... woof

 

evo s, pretpostavljam tebi omiljenog, izvora istine vječne. 

 

https://www.snopes.com/fact-check/cbs-news-italian-hospital/

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
nixass kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Da je neka baba gledala taj prilog, rekla bi vidi kako je stanje, vidi gužve... Ovo ono..

Druga stvar bi bila da normalnim fontom, normalne veličine i s normalnim bojama(tekst-pozadina) napišu da su snimke iz Italije... Znaš ono, credits kao što ima 99% fotki u člancima.

recimo Šprajc neku vecer na RTL (dabogda nokat slomio kaj sam ga gledao)..

prica nesto i stilu, u Pfizeru su ispravili ucinkovitost cjepiva, nije 94% nego 95.1%, pametni neki znanstvenici, takva greska je jaaaako veeelika, spot spot znanstvenici, kako ste samo mogli, ovo mijenja sve, joj joj Pfizer..

 

i kaj da si onda baba ili neka osoba koja je tek otkrila fejsbuk echo chamber grupe i Veliku Istinu misli nakon takve sprdnje?

svi redom rade cirkus od ovoga umjesto da rade posao kak spada.

 

Čovjek se sprda s većinom stvari. Ako do sad nisi primjetio to, onda ga vjetojatno prvi put gledaš. Mada vjetojatno jesi.

Za većinu stvari ga podržavam. Bar se nasmijem.

 

Btw - COVID-19 HR (goranalkovic.com)

Čekam dan kad će se netko sjetit dodat zoom na grafove na koronavirus.hr

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 23:45 (Dex.pwn).
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
wyks kaže...
DCQE kaže...

Inače, bio je vrlo jasan u iznošenju argumenta, a to su djeca. Tutleku jedan. I još čovjek naglasio: "IT WAS A MINOR POINT" - nekoliko puta. Ali to je ta metoda, zvana zatruj bunar, kontaš - upalit će. Na IT forumu sam. 

 E.

 

Ajde umotaj jastoga u brnjicu i masku pa izdrkaj. Picke ionako nevidis, cim ti je Peterson uzor. Zalij se tom osobnom slobodom koja te toliko tisti.

 

BTW, sa parama mos imat picke, kod kurvi Petersonova "primorana monogamija jasotgovske hijerarhije" djeluje - na koliko god minuta platis, kurva je samo tvoja, monogamna.

Jel bolilo?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice