Samo reci NE!

poruka: 36
|
čitano: 18.369
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samo reci NE!".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samo reci NE!

U potpunosti se slazem! Inace taj broj Buga sa Olegovom recenzijom mi je i danas negdje "u arhivi".

 

Mada se mora priznati da je i ovaj odlican. A sama igra je odavno usla u legendu.

 

Trojka mi kasnije nije nesto sjela, tako da sam cekao (uzaludno) skori izlazak Warcrafta 4.

 

BTW Sve vas Wow-ovce, sve vas mrzim iz dna duse sto ste mi upropastili gamersku mladost !!!

 

 

 

16 godina
offline
Re: Samo reci NE!

volio bih vidjet starcraft/brood war recenziju..

dan danas top strategija, bolja i od sc2.

(volio bih i d2/lod recenziju), da se ponovim, top rpg, bolji i od nasljednika..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
protjeran
offline
Samo reci NE!

Nek nam neka dobra duša iskopa stare Bugove i skenira

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samo reci NE!

Zanima me strašno komentar na igru Stronghold Crusader, još dan danas mi je to gušt odigrat i sad upravo kupujem HD na steamu... 

 

EDIT: ispričavam se nisam vidio da je datum od prije 2 tjedna 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 19:56 (Raja).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Samo reci NE!
Colossus7 kaže...

Sjećam se kad smo prali to u igraoni kao klinci kad je izašla, neki su bili navučeni na FPS tipa Duke Nukem 3D, a neki na Warcraft 2 u lanu :)

 

Kad bi ostali bez para da platimo koliko bi zapravo htjeli visjeti na tim igrama, ribali bi gazdi suđe, kuhali kavu i prali WC unutar prostora igraonice, u zamjenu za koji sat više. Najbolja stvar u cijeloj priči je bila da su i vlasnici igraonice voljeli odigrati koju partiju sa nama klinicima u lanu.

 

W2 je definitivno jedna od onih trailblazer igara koje su definirale žanrove u 90tima..

 

W2 je uz C&C Red Alert bio jedna od najpopularnijih strategija ili igara općenito u to vrijeme, pa čak i mnogo kasnije:)

 

Mislim da je bila jedna od rijetkih koja se  tada mogla igrati po svjetskim lan turnirima.

 

 

 

 Dobra stara vremena, duke nuken 3D, C&C Red Alert, starcraft, blood, half life, alien vs predator i nikad dovoljno para za igraonu. I obavezno sah nakon igraone.

Da ne spominjem cjelovecernje lan partije.

16 godina
neaktivan
offline
Samo reci NE!

Ti stariji čovik pa igraš te maštarije, daj malo realnosti (ili si se vremenom ostavio budaleština, a koliko vidim nisi, da jesi ne bi išao tu maštariju gledati u kino).

Ja odigram Strike Fighters 2, srušim pokoji komunjarski MIG, bilo u Vijetnamu ili u onom zamišljenom ratu sa SSSR u Istočnoj Europi bilo sa F 15 ili Tomcatom (jesu terminatori za komunjare) i odem spavati zadovoljan kao prasac. Koja čudovišta, koje maštarije, nije to za starije ljude poput mene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2016 18:28 (Floki).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice