Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

poruka: 11
|
čitano: 2.858
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

Nije mi jasno kako takva vijest može propustiti naslovnicu BOL-a? Dobro, možda baš i nije revolucija weba kako je najavljeno, ali svakako je zanimljiva stvar.

 

http://unite.opera.com/

www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

e i mene ovo ceo dan zanima....kad nesto banalno bude sto skoro nema veze za IT-om onda se obbjavi ko da je .... a   ov osto je vazno nikom nista :/

mada sam ja skontao odavno da Bug-ovi novinari/urednici ne vole operu ....diskriminacija :)

K'eni pa te vat' ;)
16 godina
offline
RE: Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?
BugSU kaže...

e i mene ovo ceo dan zanima....kad nesto banalno bude sto skoro nema veze za IT-om onda se obbjavi ko da je .... a   ov osto je vazno nikom nista :/

mada sam ja skontao odavno da Bug-ovi novinari/urednici ne vole operu ....diskriminacija :)

 

Teško je govoriti o diskriminaciji ali je ovo sigurno zaslužilo više pozornosti od Firefoxovog releasea 3.0.11 o kojem se pisalo iste sekunde nakon što se pojavio. Neka urednici ove kritike ne shvate zlonamjerno, ali nije fer da se neke stvari ne objavljuju, a druge objavljuju, pogotovo ako imaju jednaku važnost za IT javnost.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

Da BUGovci ne preferiraju Operu, već je i majmunima na granama jasno.

Najbolji primjer je već višemjesečna neoptimiziranost foruma prema ovom daleko najboljem browseru.

Recimo, okvir za unos PM-a, ima i drugih stvari, al sam totalno umoran pa jedva mislim....

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

wow -jako dobro, a čemu služi? Jel' to nešto k'o kosmodisk ili miracle blade (onaj nož kad želite pola smrznutog pileta...)

-ili je to neki novi način za geekolovski način osvajanja žena (sudeći po zapletu u spotu?).

BUGovci se zasigurno posipaju pepelom i kruneći kukuruz za klečanje, mantraju ramRAMram trokanalni... opera. boldani font, centrirano, crvena boja, tema za 200 broj, majice,šalice olovke... i sve što se s tim može. Duplerica!

btw ako netko zna, jel' rade i twitteri? link

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 0:46 (ihush).
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

FlyBoy: Najbolji primjer je već višemjesečna neoptimiziranost foruma prema ovom daleko najboljem browseru.

 

Baš da je Opera daleko najbolji browser nebih se složio. Dobar je ali najbolji nije, nije ni jedan najbolji jer svaki ima mane i prednosti i tu samo osobni odabir korisnika važi, ništa drugo.

A da bi forum trebalo optimizirati je istina ali zato piše gore ono malo BETA!!!

 

 

 

 

...koje ljudi očito nikad ne vide pa odmah frku dižu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 0:47 (Vido).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

Alooo, ljudi zna li ko raditi sa tim unite, meni ništa ne uspijeva.

Kako da koristim taj File sharing, uradio sam Open-file sharing i poslao taj URL prijatelju ali njemu nikako da otvori stalno kaže da je offline.

Dajte pomozite to me jako zanima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?
FlyBoy kaže...

Da BUGovci ne preferiraju Operu, već je i majmunima na granama jasno.

Najbolji primjer je već višemjesečna neoptimiziranost foruma prema ovom daleko najboljem browseru.

Recimo, okvir za unos PM-a, ima i drugih stvari, al sam totalno umoran pa jedva mislim....

Toliko o objektivnosti, prozivati a sam ne biti u propagiranom duhu.. tststs...

 

 

Sloboda medija omogucava da netko u BUG-u da preferira Operu, to ga doduše ne čini profesinalnim novinarem ali ipak omogucava, uređivacka politika BUG-a je nesto o cemu se moze raspravljati i to je sve. 

 

BTW ovaj thread "will go places" naročito ako krene epic war koji je browser bolji. 

From dying heaven To living hell
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2009 0:35 (PureEntity).
15 godina
neaktivan
offline
Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?

Dodatno,

 

Zadnja anketa pokazuje da su 63% od 1000 anketiranih (dok 14.85% od onih prvih 15% laže na online anketama) osobe kojima je izraz "a Web server on the Web browser" apstraktno koliko i geneCki inžinjering babi što na placu prodaje salatu.

Iz toga se da zakljuciti da je sadrzaj prilagođen posjetiteljima.

From dying heaven To living hell
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2009 0:38 (PureEntity).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Unite ne zanima čitatelje BOL-a?
M_dipl. kaže...

isprike Ne želim sad da me netko napadne ili ubije ili štogod slično (bilo virtualno, bilo fizički), ali  bez ikakve uvrede i da mi nitko neće zamjeriti (ako zamjerate, najiskrenije se ispričavam), jer stvarno ne referiram svoje mišljenje, već mišljenje drugih. Bez uvrede i pozdrav!

 čoeče relax, man. Cool

Svaki proizvod u časopisu (kao i svaki copy-paste u seminaru) je obično besplatna reklama; zašto to nebismo naplaćivali ?
Kad smo kod hardware-a u časopisu, meni se ne sviđaju cijene jer skoro uvijek nađem stvar u web shopovima podjednakog omjera uloženo/dobiveno, ali puno jeftiniju pa sam zadovoljan kupnjom bez gledanja u časopis :P iako sam vjerni čitatelj BUG-a (čitaj: stalni kupac iako nikad ne pročitam baš sve).

Što se tiće Opere, često me razočarala da mi HTML + JavaScript + ADODB komponente za spajanje s bazom ne štimaju baš kako sam zamislio ili ružno izgleda u usporedbi kako to fino radi u Firefoxu i IExploreru, ali sada neznam jer sam prestao pratiti verzije Opere pa i s Opera Unite (treba isprobat što je to ustvari).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice