Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ne razumijem se još oko nekih tehnički stvari battlefielda, ali ovi skorovi na serveru 52 0 i tako nesto pogotovo kad neko u avionu napravi je li to cheat jer vidim svi pišu cheater, zapravo zar ima toliko cheateva za igru tipa aimbot itd.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

 

Jedno tipicno popodne u bf1. Ko koga i ko protiv koga 😂

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

ne razumijem se još oko nekih tehnički stvari battlefielda, ali ovi skorovi na serveru 52 0 i tako nesto pogotovo kad neko u avionu napravi je li to cheat jer vidim svi pišu cheater, zapravo zar ima toliko cheateva za igru tipa aimbot itd.

 

Ma nije cheat, ima luđaka koji s avionom čuda rade, isto kao i u tenku. Najlakše je vikati cheater, a teže naučiti to isto napraviti u avionu ili tenku.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Q-Tip kaže...
hanteed kaže...

ne razumijem se još oko nekih tehnički stvari battlefielda, ali ovi skorovi na serveru 52 0 i tako nesto pogotovo kad neko u avionu napravi je li to cheat jer vidim svi pišu cheater, zapravo zar ima toliko cheateva za igru tipa aimbot itd.

 

Ma nije cheat, ima luđaka koji s avionom čuda rade, isto kao i u tenku. Najlakše je vikati cheater, a teže naučiti to isto napraviti u avionu ili tenku.

 znam ima strašnih igrača, ali postoji li cheat uopće za bf1?

sa tenkom sam bio strašan na četvorci ovdje nikad ne vidim tenka da se stvori a neda mi se čekati kad će se stvoriti

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...
Q-Tip kaže...
hanteed kaže...

ne razumijem se još oko nekih tehnički stvari battlefielda, ali ovi skorovi na serveru 52 0 i tako nesto pogotovo kad neko u avionu napravi je li to cheat jer vidim svi pišu cheater, zapravo zar ima toliko cheateva za igru tipa aimbot itd.

 

Ma nije cheat, ima luđaka koji s avionom čuda rade, isto kao i u tenku. Najlakše je vikati cheater, a teže naučiti to isto napraviti u avionu ili tenku.

 znam ima strašnih igrača, ali postoji li cheat uopće za bf1?

sa tenkom sam bio strašan na četvorci ovdje nikad ne vidim tenka da se stvori a neda mi se čekati kad će se stvoriti

 

Postoji cheat za svaku online igru, pa tako i za BF1. Ima cheatera, ali ni izbliza onoliko koliko ljudi viču po serverima. Ja sam prosječan igrač, nikakva ekstra klasa, pa su i mene nazivali cheaterom.

 

Što se tenkova tiče, drugačiji je sistem u odnosu na BF4. Tenkovi se ne pojavljuju na terenu nego se u njih moraš direktno spawnati dok si na deploy ekranu. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Q-Tip kaže...
hanteed kaže...
Q-Tip kaže...
hanteed kaže...

ne razumijem se još oko nekih tehnički stvari battlefielda, ali ovi skorovi na serveru 52 0 i tako nesto pogotovo kad neko u avionu napravi je li to cheat jer vidim svi pišu cheater, zapravo zar ima toliko cheateva za igru tipa aimbot itd.

 

Ma nije cheat, ima luđaka koji s avionom čuda rade, isto kao i u tenku. Najlakše je vikati cheater, a teže naučiti to isto napraviti u avionu ili tenku.

 znam ima strašnih igrača, ali postoji li cheat uopće za bf1?

sa tenkom sam bio strašan na četvorci ovdje nikad ne vidim tenka da se stvori a neda mi se čekati kad će se stvoriti

 

Postoji cheat za svaku online igru, pa tako i za BF1. Ima cheatera, ali ni izbliza onoliko koliko ljudi viču po serverima. Ja sam prosječan igrač, nikakva ekstra klasa, pa su i mene nazivali cheaterom.

 

Što se tenkova tiče, drugačiji je sistem u odnosu na BF4. Tenkovi se ne pojavljuju na terenu nego se u njih moraš direktno spawnati dok si na deploy ekranu. 

 U većini slučajeva na deploy ekranu ne vidim tenka haha, u zadnjih dva tjedna igram samo sinai desert only server, i vazda bude netko ko je napravio strašan skor ali to su vecinom klanovi koji imaju cak na nekim forumima i imaju yt kanale ali ne znaci toliko jedan dobar klan za pobjedu, dns smo dobili 70 ticketa razlike protiv pars clana ja msm da se tako zvao

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
Battlefield 1

Tko još nije sad je prilika da uzme premium ili igru i premium jer je na ogromnom popustu. Taman za 2 tjedna negdje izlazi 3. DLC

 

BF1 Revolution(Igra + premium pass) 30€

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/revolution-edition

 

BF1 Pemium pass only 15€

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 12:28 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 1

Uzel bum ja 👍

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

pitanje je bi li mogao uzeti premium a igru imam na origin accesu, uzet ću i igru i premium ako večeras dobijem na kladat tj. aston villa i tottenham pobjede :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

pitanje je bi li mogao uzeti premium a igru imam na origin accesu, uzet ću i igru i premium ako večeras dobijem na kladat tj. aston villa i tottenham pobjede :D

Nisam 100% siguran, ali mislim da možeš.

11 godina
offline
Battlefield 1

Jel se zna do kada je akcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Trenutno je revolution u SD 249 kn, jel to najniže ili će se u petak moć s nekim kodom još nešto uštedit?

I kaj nije prošle god PS+ bio nešto jeftiniji u SD?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 20:31 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
zidovudin kaže...

Jel se zna do kada je akcija?

 do drugog utorka ja mislim. Znači 28.11

Zin8 kaže...

Trenutno je revolution u SD 249 kn, jel to najniže ili će se u petak moć s nekim kodom još nešto uštedit?

I kaj nije prošle god PS+ bio nešto jeftiniji u SD?

 Što je SD ? Sancta domenica?

 

Imaš na playstatio storeu isto akciju, kolko vidim stvati su otprilike iste cijene. 30 eura revolution, 15 premium.

12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Jes sori, mislio sam na Sancta Domenicu. Znam da postoje neki newsletter kodovi, pa vidim da ce bit nesto za placanje mastercard karticama itd..

A ne želim digitalno izdanje, volim imat kutiju na polici 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

fizicka verzija igre ti se vise ne isplati kupovati jer dobis praznu kutiju sa kodom za origin

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

fizicka verzija igre ti se vise ne isplati kupovati jer dobis praznu kutiju sa kodom za origin

 Za PS4 kupujem tako da bit će disk unutra, a i kad držim tu kutiju lakše si opravdam za kaj sam dao pare 

7 godina
offline
Battlefield 1

Igra je na popustu 49% na MALL.HR povodm crnog petka (REVOLUTION EDITION), 228kn i par lipa i čak je dostava besplatna. dostupna je za PC, PS4 te XONE platformu. Ugrabite igru ako vam se sviđa ponuda. Planiram uzeti PC verziju ovdje mada čekam još dan dva da vidim ostale ponude

 

https://www.mall.hr/igre/ea-games-battlefield-1-revolution-edition-pc

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
GridLocK kaže...

Igra je na popustu 49% na MALL.HR povodm crnog petka (REVOLUTION EDITION), 228kn i par lipa i čak je dostava besplatna. dostupna je za PC, PS4 te XONE platformu. Ugrabite igru ako vam se sviđa ponuda. Planiram uzeti PC verziju ovdje mada čekam još dan dva da vidim ostale ponude

 

https://www.mall.hr/igre/ea-games-battlefield-1-revolution-edition-pc

 Eto to je točno kolko bi platili na originu ili PS store ili xbox storeu, tih 30 eura.

15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Myths - Vol. 19

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 1

Uzeti Premium Pass za 14,99 evra na Oriđinu ili će to još ići dole na black friday?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...

Uzeti Premium Pass za 14,99 evra na Oriđinu ili će to još ići dole na black friday?

 Ovo ti je black friday akcija. Mislim pa ovo je dole 70% teško da će još sniziti. 

 

Ako nekoga zanima aktivan je i Premium Trials, dakle besplatno možete igrati premium mape. Dva tjedna. Od danas pa do 4.12. I onda još za vikend od 8. do 10.

 

Mislim da taj trials sprema bodove ako igrate DLC mape, tako da kad uzmete premium igra vam to sve vrati. Ovo bi moglo zanimati lobotomac90 

9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Izašao je taj premium trial, ruski dlc u igri besplatan, ja msm da je besplatan do 4.12 idealna prilika da isporabam ruse i da vidim hoću li uzeti premium. Igrao sam albion mapu i onako ne čini se sad nešto posebno ekstra ali svidja mi se sto su dlcovi ko na cetvorci svaki različit na albionu samo brodovi pješadija, ostale mape ću danas probati

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

Izašao je taj premium trial, ruski dlc u igri besplatan, ja msm da je besplatan do 4.12 idealna prilika da isporabam ruse i da vidim hoću li uzeti premium. Igrao sam albion mapu i onako ne čini se sad nešto posebno ekstra ali svidja mi se sto su dlcovi ko na cetvorci svaki različit na albionu samo brodovi pješadija, ostale mape ću danas probati

 Albion baš djeluje kao prava battlefield mapa. Baš radi veličine i mješanih stilova borbe. Svaki predio mape za nešto. Inače su brodovi, pješadija i avioni na toj mapi. Rusi dobivaju Airship kao behemoth, a švabi brod. Dobro pa svaki DLC do sad imao za svakoga po nešto. Malo infantry mapa, malo srednjih i malo velikih.

 

11.12 dolaze dvije mape iz sljedeć DLCa, 8 novih oružja, novo vozilo i nova elite klasa.

 

Evo novo vozilo, Destroyer brod:

 

Infiltrator elite klas, ima spotting flares,brži od normalnih ljudi i ima spawn becon.

 

 

Nova oružja

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 10:04 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Battlefield 1

Uzeo sam neki dan na PSN akciji Season Pass za 114 kn i mislim da je to jako dobro utrošena lova.

Nisam igrao od siječnja i ugodno sam se iznenadio kad sam vidio da me dočekalo 12 novih mapa, i hrpa oružja za otključati.

 

A još nas čeka 2 nova DLC-a....

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
DeniZg kaže...

Uzeo sam neki dan na PSN akciji Season Pass za 114 kn i mislim da je to jako dobro utrošena lova.

Nisam igrao od siječnja i ugodno sam se iznenadio kad sam vidio da me dočekalo 12 novih mapa, i hrpa oružja za otključati.

 

A još nas čeka 2 nova DLC-a....

 ija isto...za 112 kuna dobijes 2 puta više sadrzaja nego sto ga osnovna igra donosi za multiplayer...ovo se ne propušta

7 godina
offline
Battlefield 1

Kupil igru na Mall.hr prije dva dana. Danas popodne stigne. Instaliram ju konačno i sav sretan već se pripremim za mp ALIII...@ebeni update od 21.5Gb me za@ebe  -.- 

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
GridLocK kaže...

Kupil igru na Mall.hr prije dva dana. Danas popodne stigne. Instaliram ju konačno i sav sretan već se pripremim za mp ALIII...@ebeni update od 21.5Gb me za@ebe  -.- 

 A to su ti 2 DLCa ili ti 12 mapa. Spremi se za 2 tjedna još nekih 10gb kad dođe sljedeći DLC.

 

Revolution si uzeo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
GridLocK kaže...

Kupil igru na Mall.hr prije dva dana. Danas popodne stigne. Instaliram ju konačno i sav sretan već se pripremim za mp ALIII...@ebeni update od 21.5Gb me za@ebe  -.- 

 A to su ti 2 DLCa ili ti 12 mapa. Spremi se za 2 tjedna još nekih 10gb kad dođe sljedeći DLC.

 

Revolution si uzeo.

 sve da je uzeo i base game morao bi napravit update

14 godina
offline
Battlefield 1

do kad traje ta ponuda Premium Pass? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
serlok kaže...

do kad traje ta ponuda Premium Pass? 

 do 28.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice