Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
dery kaže...
Soldier977 kaže...

LOL...... ma dajte.... zašto.... 

 

 

 možda zato jer je to bolje za njegovo naše zdravlje

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
dery kaže...
Soldier977 kaže...

LOL...... ma dajte.... zašto.... 

 

 

 možda zato jer je to bolje za njegovo naše zdravlje

 

 Vjeruj da više utječe na njegovo.

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Battlefield 1

Moze neko nabacit link za discord, invite vise ne vrijedi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
matecro007 kaže...

Moze neko nabacit link za discord, invite vise ne vrijedi.

 Izgleda da je BUG ugasio Discrod server :(

 

Ovo smo mi napravili, BUGova PUBG i BF ekipa.

(Makar je 95% PUBG u zadnje vrijeme)

https://discord.gg/ZP4tNvC

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
matecro007 kaže...

Moze neko nabacit link za discord, invite vise ne vrijedi.

 Izgleda da je BUG ugasio Discrod server :(

 

Ovo smo mi napravili, BUGova PUBG i BF ekipa.

(Makar je 95% PUBG u zadnje vrijeme)

https://discord.gg/ZP4tNvC

 expired

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...
CyberDemonVZ kaže...
matecro007 kaže...

Moze neko nabacit link za discord, invite vise ne vrijedi.

 Izgleda da je BUG ugasio Discrod server :(

 

Ovo smo mi napravili, BUGova PUBG i BF ekipa.

(Makar je 95% PUBG u zadnje vrijeme)

https://discord.gg/ZP4tNvC

 expired

 Meni radi.

 

Probalo više ljudi, radi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 20:47 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

 Valjda da im pune prazne servere 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

 Valjda da im pune prazne servere 

Ne.

 

 

Nego ga kupis u lootboxu ili u DLCu, pa igra umjesto  tebe. Poslije se kurchis kako si ih pomeo

15 godina
offline
Battlefield 1

Došao Easter update za BF1 i "težak" je 3.68gb. Patch notesa nema još ali pretpostavljam da su ubacili onih 6 ili 8 novih puški koje su testirali na CTE.

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
5 0 hvala 5
14 godina
offline
Battlefield 1

story update & conclusion :D

 

Pa di je meni bila pamet razmišljat o kupovini top kartice... Evo mi se malom pokvarila grafa. To je 3. grafa u toj 10 god staroj konfiguraciji. Odmah sam se sjetio zašto kupujem kartice srednjeg cjenovnog razreda a ne top iako volim potrošit na skupi/top hardware i periferiju. Mali igra malo više od mene ali to je opet cca sat ipo dnevno tako da je nije gazia. Te grafe šta idu... Naručia sam mu gtx 1060 6giga, preko firme sa dostavom za ukupno 310€. Istu karticu koju imam i ja. A on onako ima 60hz monitor tako da će to njemu bit vrh. Pa neka bar potraje 2 godine...

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Zanimljva analiza poslovanja EA:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 1

Esl model bf1 dostupan za sve

https://www.reddit.com/r/battlefield_comp/comments/8b6zmi/battlefield_1_incursions_is_back/https://www.reddit.com/r/battlefield_comp/comments/8b6zmi/battlefield_1_incursions_is_back/

If you are not a returning BF1 ICE player, or if you did not participate in the Battlefield 1 CTE for consoles, you will need to register in-game.
 

  • Start up your Battlefield 1 base game
  • Go to the "More" tab on the main menu
  • Select "Battlefield 1 Incursions"
  • Follow the on-screen instructions
  • "Battlefield 1 Incursions" will become available in your games collection
  • Download and install the separate game client for "Battlefield 1 Incursions" via the Origin/PlayStation Store/Xbox Marketplace
  • Launch "Battlefield 1 Incursions" from Origin/your console's home screen
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

je li BF1 postala mrtva igra??

 

cini mi se da je, i bas mi je zao...puno lijepih trenutaka me veze uz tu igru od ljeta 2017. kad sam ju kupio...toliko sam bio impresioniran svime u igri da bih volio opet vratit onaj trenutak kad sam je kupio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
Spojiš se i igraš, pretpostavljam da ima više nego dovoljno ljudi koji je igraju. Ne vidim problem. Nekima nije sjela, nekima je. Ovaj forum nikako nije mjesto za potražiti objektivno mišljenje, previše je pro igrača ovdje.
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
tomko kaže...

je li BF1 postala mrtva igra??

 

cini mi se da je, i bas mi je zao...puno lijepih trenutaka me veze uz tu igru od ljeta 2017. kad sam ju kupio...toliko sam bio impresioniran svime u igri da bih volio opet vratit onaj trenutak kad sam je kupio 

 možda za tebe je mrtva , igra se još uvjek  i ima playera bez brige kolko hočeš , kad got se spojim dal vjutro ili navečer uvijek su serveri puni na kojima igram 

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
ESepulTribE kaže...
tomko kaže...

je li BF1 postala mrtva igra??

 

cini mi se da je, i bas mi je zao...puno lijepih trenutaka me veze uz tu igru od ljeta 2017. kad sam ju kupio...toliko sam bio impresioniran svime u igri da bih volio opet vratit onaj trenutak kad sam je kupio 

 možda za tebe je mrtva , igra se još uvjek  i ima playera bez brige kolko hočeš , kad got se spojim dal vjutro ili navečer uvijek su serveri puni na kojima igram 

 ma ima sasvim dovoljno igrača i servera, za bacit conquest i operacije u svako doba dana i noći ima punih servera, jedino ako želiš neki specifični mod igrati onda u neko glupo doba tipa radni dan 6h ujutro se može dogoditi da čekaš 10ak minuta...

16 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Revolution je trenutno na akciji na Originu za 19.99€.

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/revolution-edition

Dakle igra + premium, komplet.

Twitter: @191x7
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Battlefield 1

Za sve koji ga nemaju, They Shall Not Pass DLC je besplatan na Originu!

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/expansion/battlefield-1-they-shall-not-pass

Moj PC  
6 0 hvala 4
15 godina
offline
Battlefield 1

Danas kapnuo novi update. U njemu Tommy gun! i još par ostalih puškica koje su dostupne SVIMA, dakle i onima bez premiuma.

Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Ne samo to, nego su i odmah otključane sve te puške, ne treba nikakav unlock assignment rješavati, osim za Thompson Annihilator, al to nije neki problem (100 kills with primary weapons, and 25 with secondary). Detaljan changelog.

 

Najbitnije promjene: 

 

  • When active (default is off), scopes will contain depth of field in the target area.
  • Anything outside the shooter's sweet spot will appear out of focus (i.e. blurry).
  • Anything inside the shooter's sweet spot will be in focus (i.e. clear).
  • Marksman and Patrol scopes now have scope glints.
    • 10 new Soldier ranks.

 

BTW još jedan hint da je slj bf smješten ww2 (osim ako nije)..

 

 

 

 

 

 

hint hint
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
nicky.sl kaže...

Bude li WWl nema šanse da kupim

Budeli WWll kupujem 100%

Bude li sadašnje vrime možda kupim

Bude li budučnost nema šanse da kupim (netriba mi još jedan CoD)

Bude li se zva Bad Company 3 kupujem 100000% (ipak sam ja stari fan BC2)

 

Ionako sam četvorku počeo intenzivnije igrat prije neki dan tako da mi dosadno neće bit.

 Ista razmišljanja i za ovaj BF? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

BF 1 mi je želja još od prije dvije godine, ali ga nisam mogao igrati jer sam imao lap star 8 godina xD. Ali sad sam spreman, samo me malo je** dali se isplati dati 40 dolara ili čekati popuste? :D

 

Vidjeh tu po postovima da još uvjek ima  dosta ljudi na serverima. :)

Chill
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 11:51 (ris).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

Na originu ti je trenutno BF1 Revolution (igra + ekspanzije) 19.99€

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 12:17 (s0me0ne).
15 godina
offline
Battlefield 1

Povodom reveala za BFV, EA basplatno daje In the Name of Tsar DLC i Final stand za BF4.

 

Oni koji nemaju obavezno uzeti taj ITNT DLC jer donosi brdo dobrih puški. Prvi AR Fedorov pretvara medica sličnog onome iz BF4, a support dobiva Parabellum koji je zvjer na close range, dok Assault dvocijevku i SMG08. Od pištaća skill cannon ili ti Obrez.

Moj PC  
1 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Meni i na webu i Origin aplikaciji piše da se taj DLC plaća 14,99 evra, nije FREE..

Mislim ja imam premium tako da me boli tuki..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 13:28 (Avensac).
10 godina
offline
Battlefield 1

Jel ovo glavni protagonist BF 1 crnac?!? Pa oni su u WW 1 još skupljali pamuk, oružja vidjeli nisu, kakav minus. 

Festina lente
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrki_tua kaže...

Jel ovo glavni protagonist BF 1 crnac?!? Pa oni su u WW 1 još skupljali pamuk, oružja vidjeli nisu, kakav minus. 

 Misliš na single player? Nije protagonist crnac i da jeste kakve veze ima? Pa borili su se za amere crnci.

 

U SP imaš 5 različtih manjih kampanji. Amera koji je pilot,Talijana, Australca, Britanca koji je u tenk i nekakvu žansku koja je iz Saudijske Arabije ili tamo negdje. I nitko od njih nije crnac hah

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 9:49 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
Battlefield 1

Tek su u WW2 crnci počeli služiti vojsku, nije baš vojska bila kao danas, za zadnji šljam. Uvodna scena di leži lik na krevetu pa se vraća u bitku, to je 100% crnac, ne govorim ništa rasistički već iz povjesnih činjenica. 

 

EDIT: ipak sam našao članak da su se i crnci, azijati borili, isprike, uvezli su ih iz kolonija.

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 11:03 (mrki_tua).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice