Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.095.825
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Ne radi, ista stvar se događa 

10 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 I?

Radi kad je ugašem burazov PC?

Nemoj lozit momka,sta ti je.

 

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Ne razumijem ea, na bf 3,4 i na 1 se to događalo, puno ljudi pise da imaju taj problem a svakom je neka druga retardieana stvar pomogla.. Netko ugasi razer synapse, netko eset, netko dx12 a ja nijedno od toga nemam

9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Koliko vidim, bf ima problem s time oduvijek, našao sam moguće rješenje:

 

 

Open Origin

Go to My Games Tab

Right Click on Battlefield 1 Beta

Select Properties



In the Command Line Arguments Section type the following:

+clientport 21234



The above port can be between 20000 and 29999. Just make sure each computer has a different port. ie:

Computer 1: +clientport 21234

Computer 2: +clientport 21345

 

 

Evo ti par linkova sa foruma pa čitaj ako ovo ne upali:

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/25532/2-pcs-1-network

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065217476983360/5/

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Two-people-same-IP-cannot-join-same-server-in-BF4/td-p/1759699

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
pacijent007 kaže...

Ne razumijem ea, na bf 3,4 i na 1 se to događalo, puno ljudi pise da imaju taj problem a svakom je neka druga retardieana stvar pomogla.. Netko ugasi razer synapse, netko eset, netko dx12 a ja nijedno od toga nemam

Nitko ne razumije EA ne brini

Neki dan nismo mogli igrat bf3 jer se crashao svaki put kada bi se spojili na server, da ne bi nakon sat vremena čačkanja svega i svačega shvatili da moramo zgasit Discord overlay jer ga PB blokira. Čudni su putevi dajsovi.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
8 godina
offline
Battlefield 1

Lagano BF1ice scout only :P

Igra li još netko i na kojim serverima ?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

assault tank na amiensu, na 63. su me ubili, ovh ostalih par kilova je support, sad cekamo bf5

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Ako se dobro sjećam, ti si prvi put u BFu u tenku?

:)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Ako se dobro sjećam, ti si prvi put u BFu u tenku?

:)

 Ne lezi mi bas setting ww1 za vozila, jer su prosto nezanimljiva, sad vise igram infantry, ali moze se i s tenkom dobro odigrati, samo nema trpanja na flag prije pjesadije, mora se takticki (dosadno, konstantno povlacenje i repair)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 16:36 (justmarko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...

Koliko vidim, bf ima problem s time oduvijek, našao sam moguće rješenje:

 

 

Open Origin

Go to My Games Tab

Right Click on Battlefield 1 Beta

Select Properties



In the Command Line Arguments Section type the following:

+clientport 21234



The above port can be between 20000 and 29999. Just make sure each computer has a different port. ie:

Computer 1: +clientport 21234

Computer 2: +clientport 21345

 

 

Evo ti par linkova sa foruma pa čitaj ako ovo ne upali:

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/25532/2-pcs-1-network

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065217476983360/5/

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Two-people-same-IP-cannot-join-same-server-in-BF4/td-p/1759699

 

 Hvala isprobat cu kad dođem kući 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
justmarko kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ako se dobro sjećam, ti si prvi put u BFu u tenku?

:)

 Ne lezi mi bas setting ww1 za vozila, jer su prosto nezanimljiva, sad vise igram infantry, ali moze se i s tenkom dobro odigrati, samo nema trpanja na flag prije pjesadije, mora se takticki (dosadno, konstantno povlacenje i repair)

 

 Ma nemoraš. Može i agresivno ako imaš 2 gunnera sa sobom

16 godina
offline
Battlefield 1

Igra je trenutno na 85% sniženja, a Premium je free do kraja mjeseca.

I da, trenutno je najviše aktivnih igrača u zadnjih godinu i pol.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

pitanje: uzeo sam danas battlefiel 1 (5e) ali ne mogu instalirati origin- prikazuje mi se ovo:origin.exe application error 0xc00007b win7 (64 bit)

molim za savjet ako je netko imao isti problem, pregledao sam youtube i dosta toga pokušao al neide uff

 

 

 

 

 

Riješeno!!

dododomba
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 6:50 (dododomba).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

 Road to BFV nudi skinove za BF5

 

Moj PC  
1 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

iskreno ,toliko sam srao po tom bf i još jednom se ispričavam ali uzeo sam je dok je bila akcija za 5 eura plus premium gratis i baš uživam u igri. 

super sve radi, grafika odlična i baš ju je gušt igrat još pogotovo kad nas bude par pa je to kolko tolko normalnije s obzirom na trenutni broj igrača kojih je jako puno ali večina su ili djeca ili početnici.

sve u svemu odlično i kao što sam davno rekao kupit ću je dok će biti 5 eura i tako je i bilo na kraju.

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 1
ZeNGe_CRO-mt kaže...

iskreno ,toliko sam srao po tom bf i još jednom se ispričavam ali uzeo sam je dok je bila akcija za 5 eura plus premium gratis i baš uživam u igri. 

super sve radi, grafika odlična i baš ju je gušt igrat još pogotovo kad nas bude par pa je to kolko tolko normalnije s obzirom na trenutni broj igrača kojih je jako puno ali večina su ili djeca ili početnici.

sve u svemu odlično i kao što sam davno rekao kupit ću je dok će biti 5 eura i tako je i bilo na kraju.

 Pa koga ti lažeš?

Čekao si da ostanu samo djeca i početnici da i ti nekoga možeš ubiti.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Battlefield 1

i dalje ne mogu shvaitti random spread u ovoj igri, ono pucam sa hellom 1915 ili bar, sprayam kao majmun, onda sljedeći kill ono sprašim sve u lika, ez kill.

 

random je i to je toliko užasno

igram sad malo kad su serveri opet puni, nije to to, ali nemam što pa ajde

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

i dalje ne mogu shvaitti random spread u ovoj igri, ono pucam sa hellom 1915 ili bar, sprayam kao majmun, onda sljedeći kill ono sprašim sve u lika, ez kill.

 

random je i to je toliko užasno

igram sad malo kad su serveri opet puni, nije to to, ali nemam što pa ajde

 dodao sam te u platoon danas. Nakon 2 mjeseca ponovo pokrenuo igru haha

 

Spread ima neku čudnu mehaniku. Je random, ali opet ga se može kontrolirati, odnosno sniziti na minimum. Tako da je bitan taj pace-ing ili ti ga ritam pucanja.

 

Na medicovim puškama ako klikaš prebrzo(brže od nekog predivđenog rate of firea-a) ode ti spread na maximum, tako da je bitno da dobiješ taj neki feeling kojim ritmom pucati iz svake puške kako bi ti spread bio minimalni.

Na assaultovim SMGevima je bitan taj ritam burstova. Obično se puca po 3 metka, ali treba pogoditi taj razmak imeđu svakog bursta za minimalni recoil. Meni je najlakše taj ritam pogoditi na Mp18 i Ribeyrolles. Hellrigel ti je najgori po pitanju spreada od svih puški. Zato i ima hiljadu metaka u magazinu.

 

LMGevi pak prvi metak precizan, pa 2 ili 3 imaju spread i onda nakon toga opet postaju precizniji. Skroz čudno, ali najbolje je prefireati s njima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 20:41 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 1

ribey sam probao djeluje mi užas...1915tka mi je super, ali ono gađam ljude kroz burst špricam na sve strane ono wtf.

 

kažem, gunplay je užas, sami setting mi nije sjeo, ma ništa na toj igri mi nije ono bf, ali eto, poželio se malo pa pucam nekad malo da ubijem dosadu.

igra je živnula, dosta su je složili sad i stvarno koliko god može bit dobra, trenutno valjda i je

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Ja je davno izbrisao i ne mislim ni probati. Gunplay, spam granata i snajperfest mi je ubilo svaku volju za igrom. Ali priznajem da se radujem BF V. Moglo bi ono dobro biti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

ma ja igram ovako, malo otključavam puške itd, nije da igram s nekim pretjeranim guštom, čak i trolam, bajonetiram itd.

 

loš je to bf, nažalost što uopće i je bf, ali dobro.

 

misliš uzmati bf 5 mrski, vidim da naginješ?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ne kužim ali zašto Vam je gunplay loš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

Ne kužiš naravno, nisam ni očekivao, i sad kad ti pokušam objasnit komentirat ćeš: lol, fantaziraš, nemaš pojma, ne znaš pucat, jel ti kuki iznad rekao itd, klasično u tom fazonu

 

random spread koji je pojavljuje čak i kad aimaš target je ubitačan. Jednostavno me živcira to što kad nekog ciljam i gađam, meci frcaju sa strane kao da sam iz hipa.

Jednom ti bude ok, ono svaki metak sjeda. Onda sljedeća 3-4 puta  mi treba 40metaka da ubijem nekog.

 

Sve je puno spama, stalno nešto eksplodirava kraj mene i ozljeđuje me, sad gorim, sad je otrov pa je impact, pa anti tank nade itd...

 

Jedino što mi se jako sviđa su at rocket gun, to je gušt.  Sniperi su ok, nezz, nisam stručnjak

Ali auto rifle, smg i lng su mi užas za pucati. Ok je na 3-7m, kad je lik blizu, ali dalje, užas.

 

I nije samo do mene, hrpa ljudi, pa čak i oni bolji igrači kažu da je gunplay čudan, floaty i kažnjava te randomom, a to ne bi smio.

U bf5 je nekako bolje, meci se lijepe tamo di ciljaš, i nisam imao problema, čak nakon bf1 gunplay napokon djeluje kao pravi bf više manje, i podsjeća na bf3.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

Nije baš tolko problem u samom spreadu nego što je prenaglašen. I druge igre imaju spread i to je ok jer se time balansira igra, za time su išli i ovdje ali su napraviti baš skroz čudni. 

Recimo spread kad aimaš je na nekim puškama(ne svima) skoro pa isti kao i kad rokaš iz hipa. Automatico recimo, pa ne moraš ni ciljati, ali opet ta puška i je samo za close range i to je poanta tog SMGa. To je sve nekako čudno ispalo.

 

Kužim da nekim ljudima to smeta jer igra svojom mehanikom limitira igrača kako bi odradila balans, traži od igrača da igra tu pušku na predviđeni range i da se bolje pozicionira. Meni osobno ne smeta jer sam se prilagodio tome, ali dali bi rađe BF5 ili BF4 način? Naravno da bi.

 

Na medicu Fedorov koji je close to mid range Bog Isus. Mid range Farquhar-Hill. A za 1 on 1 bitke vjerovatno autoloading 8.35.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Skuzio sam da ima random spread na automatskim puškama ali ih iskreno izbjegavam.

igram jedino sniper i assault sa sačmom.

 

Sniper mi je baš špica za igrat i vec sam ga ajmo rec prokužio, isto tako ne ležim i ne gađam preko pola mape nego igram striktno objective i stalno pusham, zato mi i paše sačma kod assaulta jer imam s čime razvalit vozila ,a za blizu nema boljeg nego sačma.

 

Ak igram sa automatic puškama ili igram sa automatico ili mislim da se zove mp18.

 

iskreno bile bi op kad bi i na daleko taj njihov metak išao laserski ravno, to je moje mišljenje.

 

meni to ništa ne smeta za sada i ništa mi ne predstavlja neki ajmo ga nazvat game breaking bugom da je neigrivo nego jednostavno svaka klasa je za sebe i to mi je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Nije baš tolko problem u samom spreadu nego što je prenaglašen. I druge igre imaju spread i to je ok jer se time balansira igra, za time su išli i ovdje ali su napraviti baš skroz čudni. 

Recimo spread kad aimaš je na nekim puškama(ne svima) skoro pa isti kao i kad rokaš iz hipa. Automatico recimo, pa ne moraš ni ciljati, ali opet ta puška i je samo za close range i to je poanta tog SMGa. To je sve nekako čudno ispalo.

 

Kužim da nekim ljudima to smeta jer igra svojom mehanikom limitira igrača kako bi odradila balans, traži od igrača da igra tu pušku na predviđeni range i da se bolje pozicionira. Meni osobno ne smeta jer sam se prilagodio tome, ali dali bi rađe BF5 ili BF4 način? Naravno da bi.

 

Na medicu Fedorov koji je close to mid range Bog Isus. Mid range Farquhar-Hill. A za 1 on 1 bitke vjerovatno autoloading 8.35.

 Rsc je je isus bog mid to high distance, lagani playstyle, otkidanje.

mondragon mi je bio to go wep, fedorov mi nije sjeo, ali je extra onaj huot mislim semi auto sniper, jako je precizan i ima dobar rate.

mp18 je fora stvar, sad se mučim opticalom da otključam ribera factory.

rsc smg je uvreda da takva puška uopće postoji užas.

smg 08 je shema, ali nisam puno igrao, samo me ekipa kida s njim.

 

lmg sam pogubljen, na veće mape onaj saint marie neki telescopic, ovako bar.

Ostalo one s puno metaka su mi čudne, spread je bolest.

 

Sniperi samo gevera, tu nisam neki ekspert pa mi nije ni bitno.

 

koje su tvoje preporuke to go gunova ovak, jer kažem, gubim se totalno, jer sve puške imaju taj odvratni random.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

 

lmg sam pogubljen, na veće mape onaj saint marie neki telescopic

 Misliš Benet-Mercie?  Dobro to je tu negdje sve

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...
fila2208 kaže...

 

lmg sam pogubljen, na veće mape onaj saint marie neki telescopic

 Misliš Benet-Mercie?  Dobro to je tu negdje sve

 tako mi je nebitan taj bf da nisam popamtio ni puške

napokon otključao riberoyles, au odličan!

ide hell u mirovinu zasluženu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

Zanimljvo, imam frame dropove kod svakog sukoba s drugima i to samo kod sukoba, neovisno o mapi, postavkama ili nečemu drugome. Događa se i nasumično, ali konzistento kod sukoba. Ima li tko kakvu ideju?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 18:27 (NiramX).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

Shvatio sam problem, još ga samo treba riješiti. GPU usage mi ne ide preko 70%, neovisno o situaciji. Isto vrijedi za CPU, no to sam uspio riješiti pomoću Thread.MaxProcessorCount komande.

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice