Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Auuuuu koliko komentara .

Valja'l igra?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

hmm ajmo biti realni, da su isli na neku ralisticnost i autenticnost iz ww1 pa igra bi bila spora i troma u 3pm

 

Ne nužno. Ako misliš na zapadno bojište kraj 1914. - sredina 1918., onda da. Početak i kraj rata na zapadu je bio izrazito dinamičan, dok na istočnom bojištu nikad nije bilo onog što zovemo rovovskim ratovanjem.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
ivanec kaže...

Auuuuu koliko komentara .

Valja'l igra?

 Ne znam.

Ali još imamo 8 stranica da dostignemo CoD WWII.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Mene isto živo zanima koliko su leak-ovi bili istiniti. Također, zanima me kome će Antrax popušiti, Cyberu ili Kukyju?

 Odgledao sam ponovo AlmightDaq-ove videje, i ovo sam izvadio. Slao sam na Reddit pa je na engleskom, sorry :D

 

**WW2 (2018) Battlefield**

DICE Sweden

Continuing from the work of BF1

Expanding BF1

Visually stunning

At the moment of making his video, “lacking in gun game”

Microtransactions only cosmetic

Huge maps, destructions like BF1

Still no name

Historically accurate like BF1 (some prototype weapons)

Assignments for unlocking weapons

No “gun bench” from Hardline

Customization like in BF1, but “taking it further”

No face and soldier customization.

No Defuse mode

5 vs 5 mode, made for eSports

Stays caped at 64 players

JackFrags, Lvlcap, Westie, BF friends... know about 2018 game

He thinks everything is 99% correct.

Same source here and that who gave him BF1 information.

Play testing started somewhere around December 2017

Campaign: few stories, different soldiers, again from “good guys” perspective

Multiplayer: whole WW2

Gunplay: different from BC3. Casual like BF1. Movement and gunplay like BF1

Random bullet deviation. (a little bit smaller than BF1)

Large maps. You cannot see where they end.

Some maps on eastern front. Russia.

10 maps on launch.

At the time of making video (December 2017), they plan to implement Premium.

No bayonet charges. Weapons will have bayonets.

Vehicles: (no horses), tanks (again like in BF3/4, no auto repair), boats

Classes: assault, engineer, support, recon (weapons for classes will be different than in older BF titles)

Faster air combat than that in BF1

He says he is leaking info because he wants EA to pick up feedback from community months before alpha/ beta so they can react upon it

Source does not know any dates regarding games.

 

 

**Bad Company 3**

DICE LA

Mid/post-Vietnam

Not historically accurate

Conquest, rush, operations, dominations, TDM, 5 vs 5

Maps - tighter gameplay, less all-out warfare

Gunplay – Vietnam era guns, customization of guns like BF4

Character customization, guns, vehicles

Modern tanks, LAV-s, helicopters

Assault, engineer, support, recon

No microtransactions like in SWBF 2, idea was something like in BF4, but will be probably removed after SWBF 2

Higher skill gap than BF1, faster than BF1

Prone

……

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 22:23 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
ivanec kaže...

Auuuuu koliko komentara .

Valja'l igra?

 Ne znam.

Ali još imamo 8 stranica da dostignemo CoD WWII.

 

 

Pregazimo to ko plitak potok?

15 godina
offline
Battlefield V

"No face and soldier customization"

 

GAMAD BEZOBRAZNA! 😡

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ovo sam tražio:

 

http://www.newsweek.com/battlefield-5-map-factions-classes-release-leak-839644

 

  • Factions: There are seven factions including Great Britain, the United States, Free French, Third Reich, Kingdom Of Italy, USSR and Imperial Japan.
  • Maps: The retail game will launch with 10 maps with one free map arriving shortly thereafter.
  • DLC: Will work through a Premium Pass like always. Subject of DLC has not been decided.
  • Combat: Skill plays a bigger role with the removal of random bullet deviation found in Battlefield 1.
  • Attachments: They return for Battlefield V. Options include suppressors, sights, scopes and more.
  • Four Classes: Assault (a medic with AR weapons), Support (LMGs, ammo access), Recon (Bolt actions for long range) and Engineer (SMGs, anti-tank weapons).
  • All-Kit Weapons: Some weapons will work for all classes like the M1 Garand.
  • Elite Classes & Behemoths Return
  • Customization: Cosmetic skins make their debut. They offer different combinations of headwear, footwear and camo. Skins will be sold as a cosmetic microtransaction.
  • Vehicles: Vehicles will function similar to Battlefield 3 and  Battlefield 4. They require skillful operation and include tanks, Jeeps, planes and more. Like soldiers, vehicles can also be customized with cosmetics.
  • Modes: Operations return and Incursions will be available at launch
  • Release Details: The game will be revealed in May with a beta in August and release in October.

 

Znamo da su istiniti setting i reveal.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Gunplay: different from BC3. Casual like BF1. Movement and gunplay like BF1

Random bullet deviation. (a little bit smaller than BF1)

 

Over and out

Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Gunplay: different from BC3. Casual like BF1. Movement and gunplay like BF1

Random bullet deviation. (a little bit smaller than BF1)

 

Over and out

 

I ovo isto:

 

Elite Classes & Behemoths Return

 

 

Treba pričekat i ne nadat se previše.

13 godina
offline
Battlefield V

bf1 bio sam onda neki beta test za ovo sad, hero pickupi, gunplay, incursions, operations...itd...dakle bf1.5 -> bfV
sounds legit

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Gunplay: different from BC3. Casual like BF1. Movement and gunplay like BF1

Random bullet deviation. (a little bit smaller than BF1)

 

Over and out

 

Taman za nas omatorjele.

A ti se propinji da si jos uvijek za neki ko fol  competitive gameplay.

11 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
LeftY_CRO kaže...

hmm ajmo biti realni, da su isli na neku ralisticnost i autenticnost iz ww1 pa igra bi bila spora i troma u 3pm

 

Ne nužno. Ako misliš na zapadno bojište kraj 1914. - sredina 1918., onda da. Početak i kraj rata na zapadu je bio izrazito dinamičan, dok na istočnom bojištu nikad nije bilo onog što zovemo rovovskim ratovanjem.

 nene, mislio sam sa aspekta oruzja. sad mozes run n gun koliko oces (bf1) al da je igra realnija nema sanse da bi se moglo glumiti rambota..

sto se tice bojista to stoji

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
MRSKI kaže...

Gunplay: different from BC3. Casual like BF1. Movement and gunplay like BF1

Random bullet deviation. (a little bit smaller than BF1)

 

Over and out

 

Taman za nas omatorjele.

A ti se propinji da si jos uvijek za neki ko fol  competitive gameplay.

 Pa zašto ja navijam da igru malo uspore.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Pa zašto ja navijam da igru malo uspore.

 Samo da odjebu s onim divljanjem po mapi s onim puškomitraljezima od 990000rpm i battle pickupovima i već igra liči na nešto.

Meni to djeluje bar u bf1 nekako wobbly, pudingasto, kao da kližem stalno. Bf3 je nekako bio konkrentiji, ta mehanika mi je sjela i baš je bila pogođena.

Bc2 je bila dosta troma, ali opet drukčija je i igra bila.

 

nema druge nego čekat 23. i vidjet šta kažu ovi šta su igrali kad se liftne embargo zar ne?

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 1:21 (fila2208).
12 godina
offline
Battlefield V

Hajde nek je sve ko BF1, ali bi se morala jedna velika stvar promijeniti..... Gunplay....

Malo recoila dodati, ukinuti random spread (makar ga ostaviti u vrlo malom postotku sadašnjeg) i hajmo reći da bi igra onda mogla biti igriva za nas koji smo voljeli BF3. I naravno, mape dizajnirati za gameplay, a ne za ljepotu.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Također, zanima me kome će Antrax popušiti, Cyberu ili Kukyju?

Više se ne sjećam jer sam star i senilan, ali mislim da sam rekao tko prvi izbaci trailer, a ne teaser.

Ovako ćemo, ako Cyber prvi stavi trailer, popušit ću obojici.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
animosity_frenzy kaže...

Također, zanima me kome će Antrax popušiti, Cyberu ili Kukyju?

Više se ne sjećam jer sam star i senilan, ali mislim da sam rekao tko prvi izbaci trailer, a ne teaser.

Ovako ćemo, ako Cyber prvi stavi trailer, popušit ću obojici.

 Vidim da te posjetio gosp. Alzehajmer pa reko da podsjetim i na ono strimanje

15 godina
offline
Battlefield V

Wroom wroom, ovo nas čeka 

 

Sad kad Cyber vidi njemačku kvalitetu odmah će se pretvoriti u Michaela Wittmanna

 

 

 

 

Nego ljudi. Povodom ovog reveala EA besplatno daje In the Name of Tsar DLC za BF1. Tko nema, a igra obavenzo uzeti jer su u tom DLCu najbolje puške.

Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Ovo sam tražio:

 

http://www.newsweek.com/battlefield-5-map-factions-classes-release-leak-839644

 

  • Factions: There are seven factions including Great Britain, the United States, Free French, Third Reich, Kingdom Of Italy, USSR and Imperial Japan.
  • Maps: The retail game will launch with 10 maps with one free map arriving shortly thereafter.
  • DLC: Will work through a Premium Pass like always. Subject of DLC has not been decided.
  • Combat: Skill plays a bigger role with the removal of random bullet deviation found in Battlefield 1.
  • Attachments: They return for Battlefield V. Options include suppressors, sights, scopes and more.
  • Four Classes: Assault (a medic with AR weapons), Support (LMGs, ammo access), Recon (Bolt actions for long range) and Engineer (SMGs, anti-tank weapons).
  • All-Kit Weapons: Some weapons will work for all classes like the M1 Garand.
  • Elite Classes & Behemoths Return
  • Customization: Cosmetic skins make their debut. They offer different combinations of headwear, footwear and camo. Skins will be sold as a cosmetic microtransaction.
  • Vehicles: Vehicles will function similar to Battlefield 3 and  Battlefield 4. They require skillful operation and include tanks, Jeeps, planes and more. Like soldiers, vehicles can also be customized with cosmetics.
  • Modes: Operations return and Incursions will be available at launch
  • Release Details: The game will be revealed in May with a beta in August and release in October.

 

Znamo da su istiniti setting i reveal.

 

A politička korektnost, to je u modi ovih dana. Ako nema crnih transgender nazia nema šanse da se ovo kupi.

twice the pride double the fall
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

A politička korektnost, to je u modi ovih dana. Ako nema crnih transgender nazia nema šanse da se ovo kupi.

 Ništa to, još mi samo fali neki pride usred igre...

6 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Hajde nek je sve ko BF1, ali bi se morala jedna velika stvar promijeniti..... Gunplay....

Malo recoila dodati, ukinuti random spread (makar ga ostaviti u vrlo malom postotku sadašnjeg)

 Spread sam po sebi nije problematican, to je ok nacin da balansiras otprilike range u kojem bi se je odredeno oruzje na vrhu, ali se istovremeno da pobjedivati fajtovi usprkos tome sa kvalitetnijom kontrolom mehanika i ciljanjem.

Ono sto je bilo problem u BF1 (i jos je) je First Shot Spread Multiplier. Sto je u biti znacilo da ti burst nije bio korisan. Cesce nego ne, burst je bio potpuno beskoristan zbog kombinacije damage falloffa i toga da ti drugi metak nema spread od npr 0,3 stupnja kakav su imali SMGevi u BF4 nego 2 ili 3 stupnja. Dodaj tome da ti je spread reduction bio daleko veci nego BF4 (ne znam tocnu brojku, pogledaj Symthic) znaci da si u najboljem slucaju mogao poskakljati nekoga na rangeu.

Nesto sto ti je u BF4 davalo sansu kada si imao AR vs Sniper na rangeu gdje je sniper jaci, burst i single-shot, su potpuno maknuti iz BF1 s namjerom da te natjeraju da koristis oruzja na njihovim odredenim distancama. U BF4 si imao opciju razmjene spreada za recoil. HBAR + Stubby, ako si ih mogao kontrolirati, i to je bilo ovisno o gunu, su smanjili spread na minimum ali su zato pojacali recoil koji si mogao smanjiti sa comp/muzzle + angled u slucaju da si htio pokusati tu kombinaciju.BF1 forsira odredene udaljenosti na svakom oruzju i tu je doslo do problema koji je unistio bilokakav skill u BF1.

A da povecaju recoil, morali bi povecati horizontal recoil sto ne zelimo, jer je gore nego spread.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:07 (sexytoiletpaper).
10 godina
online
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Previse serete na malo pusaka, previse pusaka, malo skinova, previse attachmenta, iste puske sami drugi setup....ne bi da igrate se sa Ken i Barbie.

 

Pa onda WW1 setting nista ne valja, BF V ce biti reskin od BF1,  BF4 bio zakon, a po istom bilo drvlje i kamenje da je to reskin ilitiga BF3.5

 

BF1 nije pravi BF - a jesam se toga naslusao za BC2, a sam pet kuna svaki puta ubacio u kasu prasu dok je trajao BC2 bio na peeku , obogatio bih se.

BF3 nije pravi BF jer nema commandera.

BF4 ima commandera za kurac, pa j3beno je OPPPP!!

 

Nijedan, osim BC2 i rusha, nije donio neki fundamentalni pomak u gameplayu vec je samo sa tim priglupim contentom drzao u zivotu igru.

Od svih stvari mogucih oni stave ticket bleed da ide u plus u B1🙄

 

 

Dok je bilo ljudi za igranje valjalo je, kad se zasitilo nitlo nije ostao igrati. Zasto? Jer svaka je od njih bila zaqurac kad igras sam. I da se razumijemo pricamo o rushu ili cq large jer ovo ostalo je varijacija na temu.

 

Radosno ocekujem BF V pa sta bude bude. Ako nis drugo, uvijek cu moc otic u Mostar, Ivanec, Varazdin, Zadar, Split, a bogami i Dragicinu i popit pivo s nekim squadijem. 

E jedini komentar da valja ovde... 

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Battlefield V
hrka11 kaže...
mrfloyd kaže...

Previse serete na malo pusaka, previse pusaka, malo skinova, previse attachmenta, iste puske sami drugi setup....ne bi da igrate se sa Ken i Barbie.

 

Pa onda WW1 setting nista ne valja, BF V ce biti reskin od BF1,  BF4 bio zakon, a po istom bilo drvlje i kamenje da je to reskin ilitiga BF3.5

 

BF1 nije pravi BF - a jesam se toga naslusao za BC2, a sam pet kuna svaki puta ubacio u kasu prasu dok je trajao BC2 bio na peeku , obogatio bih se.

BF3 nije pravi BF jer nema commandera.

BF4 ima commandera za kurac, pa j3beno je OPPPP!!

 

Nijedan, osim BC2 i rusha, nije donio neki fundamentalni pomak u gameplayu vec je samo sa tim priglupim contentom drzao u zivotu igru.

Od svih stvari mogucih oni stave ticket bleed da ide u plus u B1🙄

 

 

Dok je bilo ljudi za igranje valjalo je, kad se zasitilo nitlo nije ostao igrati. Zasto? Jer svaka je od njih bila zaqurac kad igras sam. I da se razumijemo pricamo o rushu ili cq large jer ovo ostalo je varijacija na temu.

 

Radosno ocekujem BF V pa sta bude bude. Ako nis drugo, uvijek cu moc otic u Mostar, Ivanec, Varazdin, Zadar, Split, a bogami i Dragicinu i popit pivo s nekim squadijem. 

E jedini komentar da valja ovde... 

 

 tako je to kad dođe i napiše nam čovjek s iskustvom i velikim pimpekom. Jednostavno nema šta za dodati niti odgovoriti nego se složiti. :)

10 godina
online
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 tako je to kad dođe i napiše nam čovjek s iskustvom i velikim pimpekom. Jednostavno nema šta za dodati niti odgovoriti nego se složiti. :)

A cayber je najgori ovde...samo kenja nista pametno.

Kako se ono kaze "puno zuji,malo meda daje".

A nisi ni ti daleko 

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Battlefield V
hrka11 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 tako je to kad dođe i napiše nam čovjek s iskustvom i velikim pimpekom. Jednostavno nema šta za dodati niti odgovoriti nego se složiti. :)

A cayber je najgori ovde...samo kenja nista pametno.

Kako se ono kaze "puno zuji,malo meda daje".

A nisi ni ti daleko 

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
U kolko sati po nasem vremenu je taj spektakularni dogadaj?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
U kolko sati po nasem vremenu je taj spektakularni dogadaj?

Sutra u 22.

https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20180523T16&p0=198&msg=Battlefield+V+Reveal&font=cursive&csz=1

 

Ovo ću staviti ko desktop.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 13:59 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ajde, taman prije spavanja za zapalit i pogledat xD, trailer ce sigurno bit nenadjebiv l..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Wohooo još malo

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Ajde, taman prije spavanja za zapalit i pogledat xD, trailer ce sigurno bit nenadjebiv l..

 

Trailer će 100% biti lengendaran, a ostalo budemo vidjeli...

 

 

Nego, po netu kruže čudne glasine. DICE je sve vezano uz BF1 skrivao do zanje sekunde. Čak je i na teaseru bilo samo zumirano lice bez ikakvih detalja.

A ovdje smo dobili vremensko razdoblje, animaciju, klase i dvije "frakcije".

Pretpostavlja se da bi moglo biti nešto drugo, a ne očiti (povijesni) WW2.

Vjerojatno nije Ali budite spremni i na moguća iznenađenja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice