Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Dice patchevi se mogu usporediti sa odlaskom kod bracnog savjetnika...

 

Prvo si ljut

Onda krenes na savjetovanje

Onda se ponadas da bi sve moglo ipak biti OK

Na kraju saznas da ti bracni savjetnik kara zenu od pocetka

I onda shvatis da si ti to sve platio

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

sto vise igram igru i kolko god volim bf igre,jednostavno imam osjecaj da ce igra jako brzo propast,gamplay je totalno smece,svi maksimalno kampiraju pronaju sa onim strojnicama jednostavno jako jako cesto je prefrustrirajuce i nezabavno za igrat,u zadnjih par dana sam jedno 5 puta zveknio al f4 jednostavno mi se ne igra

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

šta još od fixeva došlo?

jel došao ready to spawn 6 sek, pa kad klikneš broji od 10?

jel došlo da nemoš odabrat assigmente mid game?

jel došao equip all ako imaš set?

jel došlo spajanje na prijatelje bez da si u skvadu?

jel došlo kad se spawnaš da ideš odmah ads da ti lijepo uđe u ads, a ne onako broken?

jel došlo to sve , za početak?

...

 Jesi li razmislio ko će ti raditi muziku na ove stihove? Biće super pjesma.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
fila2208 kaže...

 

šta još od fixeva došlo?

jel došao ready to spawn 6 sek, pa kad klikneš broji od 10?

jel došlo da nemoš odabrat assigmente mid game?

jel došao equip all ako imaš set?

jel došlo spajanje na prijatelje bez da si u skvadu?

jel došlo kad se spawnaš da ideš odmah ads da ti lijepo uđe u ads, a ne onako broken?

jel došlo to sve , za početak?

...

 Jesi li razmislio ko će ti raditi muziku na ove stihove? Biće super pjesma.

 Samo vojko V i nitko više.

I paše, bf V, i vojko V.

 

 

Btw, last tiger kampanja je wow, jeben prikaz njemačke doktrine i zaluđenosti...gušt je bilo odigrat ju, iako sam išao radi skina, ali kraj je wow.

preprouke.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield V

I kako da ja sad izgradim snjegovića za one bodove, kad je nemoguće išta izgradit osim vreća :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V
Što je sa pingovima nakon zakrpe prema engleskoj su normalni oko 60 a prema njemackoj gdje su mi bili oko 38-40 sad su 70
koma
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni i dalje oko 40 za njemačke servere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

I kako da ja sad izgradim snjegovića za one bodove, kad je nemoguće išta izgradit osim vreća :D

 ona snjezna mapa koja nije planina, ne znam kak se zove, imas izmedju A i C kucu zutu na cistini i par metara od glavnog ulaza u lijevo ga mozes izgraditi

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Battlefield V

Jeste vi dobili ovaj M1911 neki dan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Sutra dolazi jedan mali server side update.TTK se mijenja ili tiga zasad testira.Nisu još objavili što se točno mijenja,ali uglavnom od sutra na svim modovima se uvodi novi TTK,pa ce vidjeti ako ce ga ostaviti ili ce opet vratiti na staro.

A svi oni koji zele stari TTK bit ce Conquest core serveri.

 

https://twitter.com/dan_mitre/status/1072539640559751168

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Sutra dolazi jedan mali server side update.TTK se mijenja ili tiga zasad testira.Nisu još objavili što se točno mijenja,ali uglavnom od sutra na svim modovima se uvodi novi TTK,pa ce vidjeti ako ce ga ostaviti ili ce opet vratiti na staro.

A svi oni koji zele stari TTK bit ce Conquest core serveri.

 

https://twitter.com/dan_mitre/status/1072539640559751168

 Dakle na dijelu servera ce se ubijati brze, na dijelu sporije. Logicno. Odlicna idea DICE. Nedaj boze pa da postoji neki nacin da se to testira prije nego ubace u igricu. Kao npr u prijasnjim BFovima.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jeste vi dobili ovaj M1911 neki dan?

 Ne...valjda vi koji ste preorder ili deluxe?

Ionako su pištaći smeće, kakvi god da jesu, ne pašu mi, mislim da su najgori ikad u serijalu.

 

sexytoiletpaper kaže...
Doca15 kaže...

Sutra dolazi jedan mali server side update.TTK se mijenja ili tiga zasad testira.Nisu još objavili što se točno mijenja,ali uglavnom od sutra na svim modovima se uvodi novi TTK,pa ce vidjeti ako ce ga ostaviti ili ce opet vratiti na staro.

A svi oni koji zele stari TTK bit ce Conquest core serveri.

 

https://twitter.com/dan_mitre/status/1072539640559751168

 Dakle na dijelu servera ce se ubijati brze, na dijelu sporije. Logicno. Odlicna idea DICE. Nedaj boze pa da postoji neki nacin da se to testira prije nego ubace u igricu. Kao npr u prijasnjim BFovima.

 

nekad davno su znali cte napravit pa tu testirat...treba ih podsjetiti jer očito kolektivna amnezija nastane svakim nastvakom kao da ih men in black obrisao onom bljeskalicom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Testiraju sad na ovim serverima,ako se nece ljudima svidati jednostavno ce maknuti,posto je server side update nije client side.A nikad se nezna možda će to pribliziti TTK i TTD pa nece biti one frejma deatha.Nadamo se,rade bi imao duzi TTK nego da umrem u stotinki.

Battlelog: LtMoNkK
13 godina
offline
Battlefield V

Jasno, iako je više od 60% ljudi reklo ne diraj ttk, popravi ttd.

Dice kaže ne znamo popraviti ttd, pa ćemo dić ttk da vam djeluje da imate vremena reagirat kad vas gađaju.

 

fora.

 

worst to best...

 

 

osobno fjell, roterdam i narvik su mi najgore.

Arras, devastation i hamada najdraže.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 1:14 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Panzer Storm - jedna od boljih mapa.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Testiraju sad na ovim serverima,ako se nece ljudima svidati jednostavno ce maknuti,posto je server side update nije client side.A nikad se nezna možda će to pribliziti TTK i TTD pa nece biti one frejma deatha.Nadamo se,rade bi imao duzi TTK nego da umrem u stotinki.

 

 

Sinoć 2 runde, twisted steel i ajerodrom, igram kao medic sa mp28 i malo assaulta. Moje pucanje po njima jednako, ali kada menu opletu skoro svaki puta sam se iskobeljao iz pizdraije.

Još si mislim WTF kako to da sam preživio.. e sad jel to nakon ovog patcha od 600tinjak MB ili ...?

Kako je drugima?

7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Dominacija mi je prejak mode sada sa ovakvim ticket sistemom, ako zelis pobjediti nema campinga 

Igram jucer Fjell,  osvojim sa squadom B na minimapu vidim 2 nasa squada su oko A i kazem taj je nas za 10 sec idemo na C.

Dosli skoro do C, vidim na A se i dalje nista ne dogadja, 

trcim do A znaci jedno 2 i pol minute mi trebalo od B do A, dodjem tamo a nasa 2 squada fini leze oko pointa a unutra 1 support, naravno preskocio sam mu fortification i roknuo ga za 2 sec...

Ovi sto su 3 minute lezali oko pointa naravno 4 junaka sa _pl nastavkom na nick, kakvih mongoloida ima u igri to nisu istine

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

U biti, sve osim Recona i Shotguna sada zahtjeva barem 1 metak vise. Gewher i Selbstlader su najmanje nerfove dobili, po SMGevima su se posrali.

Sve se bojim da cemo sada vidjeti jos vise ekipe kako lezi 30+ minuta u snijegu sa LMG/MMGevima jer isti takitak nemaju recoil sa bipodom, a vidjeti ih je cesto nemoguce.

Sve u svemu, ovo bi trebao biti isti BTK kao i BF4, ali ce TTK biti nesto veci jer nema vise nista sa RPMom i recoilom u stilu ACE-a, M416 i sl.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 9:45 (sexytoiletpaper).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

U biti, sve osim Recona i Shotguna sada zahtjeva barem 1 metak vise. Gewher i Selbstlader su najmanje nerfove dobili, po SMGevima su se posrali.

Sve se bojim da cemo sada vidjeti jos vise ekipe kako lezi 30+ minuta u snijegu sa LMG/MMGevima jer isti takitak nemaju recoil sa bipodom, a vidjeti ih je cesto nemoguce.

Sve u svemu, ovo bi trebao biti isti BTK kao i BF4, ali ce TTK biti nesto veci jer nema vise nista sa RPMom i recoilom u stilu ACE-a, M416 i sl.

 

Treba igrati, igrati i igrati.

Ni meni se ovo ne čini ok, al nema smisla vajnati prije probe. Vidim da se cijeli Reddit probeo na zadnje noge, a bez da su probali. 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

U biti, sve osim Recona i Shotguna sada zahtjeva barem 1 metak vise. Gewher i Selbstlader su najmanje nerfove dobili, po SMGevima su se posrali.

Sve se bojim da cemo sada vidjeti jos vise ekipe kako lezi 30+ minuta u snijegu sa LMG/MMGevima jer isti takitak nemaju recoil sa bipodom, a vidjeti ih je cesto nemoguce.

Sve u svemu, ovo bi trebao biti isti BTK kao i BF4, ali ce TTK biti nesto veci jer nema vise nista sa RPMom i recoilom u stilu ACE-a, M416 i sl.

 

Bezveze opet drkaju ono kaj netrebaju jedino su trebalo povecati HS dmg i fixati nekako TTD.

 

Sad jos vise poticu ove psihopate koje leze cijeli game sa MMG/LMG i snajperima ispod nekog kamena, baš me trigeraju takvi smecari jebi se DICE

twice the pride double the fall
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Definitivno mi se ne sviđa ovo što misle uvesti. Ljudi pizde na sve strane pa će valjda vratiti. Smeta mi kad u nekoga možeš sasuti 5-6 metaka i još uvijek ne dobiti kill. Flankovi imaju manje smisla, pozicioniranje se manje nagrađuje, itd... S druge strane promoviraju se "bullet sponges" i zerganje. Fuck that.

 

Mijenjaju stvari s kojima su ljudi uglavnom zadovoljni, ali to što je audio neprijatelja skoro nepostojeći, umire se u jednom frame-u, ne dobivaju se CC-ovi nakon 50. lvl-a - nema veza. Koji kurac!?

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Treba igrati, igrati i igrati.

Ni meni se ovo ne čini ok, al nema smisla vajnati prije probe. Vidim da se cijeli Reddit probeo na zadnje noge, a bez da su probali. 

Pa šanse da će ovim potezom nešto postići su minimalne.

Kakve veze ima TTK s TTD?

Ustvari meni ovaj termin TTD ide na kurac - to je novi fensi naziv za broken netcode.

Znači netcode im je u kurcu.

Zato jer kad igrač A puca po igraču B, on ispuca recimo 15 metaka, a igrač B od tih 15 osjeti da je netko pucao na njega, odnosno primo je 1-2 metka i pao mrtav.

Zbog toga ne vidim smisao povećanja TTK jer će igrač B i dalje imati dojam da pada od jednog metka.

Ili će se možda situacija popraviti, ajmo i tako razmišljati, ali će TTK biti velik pa će opet biti sranje jer se nikog neće dati ubit.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Doca15 kaže...

Testiraju sad na ovim serverima,ako se nece ljudima svidati jednostavno ce maknuti,posto je server side update nije client side.A nikad se nezna možda će to pribliziti TTK i TTD pa nece biti one frejma deatha.Nadamo se,rade bi imao duzi TTK nego da umrem u stotinki.

 

 

Sinoć 2 runde, twisted steel i ajerodrom, igram kao medic sa mp28 i malo assaulta. Moje pucanje po njima jednako, ali kada menu opletu skoro svaki puta sam se iskobeljao iz pizdraije.

Još si mislim WTF kako to da sam preživio.. e sad jel to nakon ovog patcha od 600tinjak MB ili ...?

Kako je drugima?

 Pa na daljinu ne padaš u jednom frejmu jer pada damage puške i teže te pogoditi(manja meta). To se na bilizinu najviše osjeti jer je damage maksimalan, pa padaš u nekih 300ms.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 10:22 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Pa šanse da će ovim potezom nešto postići su minimalne.

Kakve veze ima TTK s TTD?

Ustvari meni ovaj termin TTD ide na kurac - to je novi fensi naziv za broken netcode.

Znači netcode im je u kurcu.

Zato jer kad igrač A puca po igraču B, on ispuca recimo 15 metaka, a igrač B od tih 15 osjeti da je netko pucao na njega, odnosno primo je 1-2 metka i pao mrtav.

Zbog toga ne vidim smisao povećanja TTK jer će igrač B i dalje imati dojam da pada od jednog metka.

Ili će se možda situacija popraviti, ajmo i tako razmišljati, ali će TTK biti velik pa će opet biti sranje jer se nikog neće dati ubit.

- "Kakve veze ima TTK s TTD?"

    E to i jeste problem što je različit taj TT dio od TTK i TTD, a trebalo bi biti isto ako sve radi kako treba.

 

- "Znači netcode im je u kurcu"

   Da, i to se najviše vidi na high-rate-of-fire puškama (LMGs)

 

- "Zbog toga ne vidim smisao povećanja TTK"

   Ja bi reko da je ovo pokušaj "workarounda" problema, a ne rješavanja glavnog uzroka, za koji mislim da je dosta ozbiljan i ne mogu ga sad riješti.

 

 

Ugl, kad otvore novi CTE, srediti će to da valja nakon testiranja i pokušaj-greška-pokušaj metode. Za negdje godinu će bit savršeno. Live service it is. 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

- "Kakve veze ima TTK s TTD?"

    E to i jeste problem što je različit taj TT dio od TTK i TTD, a trebalo bi biti isto ako sve radi kako treba.

 

 

 

Ma to da nema veze sam mislio u smislu da je TTD termin obična izmišljotina jer je problem u broken netcoedeu, a ne u nekom imaginarnom vremenu.

U BF4 je bila ista stvar pa to tada nitko nije tako nazivao.

 

Meni je strašno da nakon BF4, a bogami i ostalih igara u međuvremenu, oni nisu u stanju napraviti netcode kako spada.

Pa ako su toliko glupi i nesposobni, onda bi bilo bolje da su uzeli jebeni BF3 ili BF4, napravili nove mape i stavili nove farbe za puške.

Jebeš mi sve, ako to ne bi bilo bolje.

 

Ovo čačkanje i igranje, tvikanje, sranje i pišanje po igračima je više odvratno.

A mi, budale kakvi smo, i dalje plaćamo da nas jebu i pišaju po nama.

Da barem malo šaraju kao onaj u kinu po crncima, jebo im EA mater.

 

Sad sam se bezveze iznervirao.

U kurac!

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 

 

Ugl, kad otvore novi CTE, srediti će to da valja nakon testiranja i pokušaj-greška-pokušaj metode. Za negdje godinu će bit savršeno. Live service it is. 

 

 

Tako izgleda, ali pitanje je hoće li biti uopće ljudi i tržišta tada. Već će se igrači prebaciti na nešto drugo. Sad mi lagano počinju ići na živce. Ne mogu stvari koje se čine trivijalnim isporučiti, poput ispravnog progresa assignmenta, dodjeljivanja skinova u jebenoj SP misiji,... Pa onaj debakl sa otključavanjem ove nove strojnice gdje se ne mogu normalno inicijalni i zadni assignmenti riješiti. Nek se jebu.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Sad sam se bezveze iznervirao.

U kurac!

 Brzo upali Fifu da se smiris.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 

- "Zbog toga ne vidim smisao povećanja TTK"

   Ja bi reko da je ovo pokušaj "workarounda" problema, a ne rješavanja glavnog uzroka, za koji mislim da je dosta ozbiljan i ne mogu ga sad riješti.

 

 

Pa u netcodeu i je workaround problema, nije netcode uzrok problema nego pokušaj rješenja. Problem je varijabilno kašnjenje u mrežnoj komunikaciji i zahtjev za fluidnim prikazom na ekranu. Koji je ozbiljan. I za to nema rješenja osim da se kompletno cijela internet infrastruktura prilagodi gamingu.

Mogu smanjiti fire rate oružja jedino.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 10:57 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

 

Pa u netcodeu i je workaround problema, nije netcode uzrok problema nego pokušaj rješenja. Problem je varijabilno kašnjenje u mrežnoj komunikaciji i zahtjev za fluidnim prikazom na ekranu. Koji je ozbiljan. I za to nema rješenja osim da se kompletno cijela internet infrastruktura prilagodi gamingu.

Mogu smanjiti fire rate oružja jedino.

 Ako smanje ROF onda su mogli i izmisliti puške, kad više nisu slične originalu.

 

Do problema dolazi i to što netcode pada ako padne i FPS. Dakle ako ti padne na 30fpsa, onda ćeš to vrijeme imati sa 30hz netcode. Tako je barem netko objasnio.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice