Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...

gdje je sad najjeftinije / najpametnije uzeti bf5?

ove stranice sto prodaju kljuceve i to.. ili?

standard edition je dovoljan za sve? ako sam dobro skuzio dlc-i ce biti free za sve?

izvoli

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...

gdje je sad najjeftinije / najpametnije uzeti bf5?

ove stranice sto prodaju kljuceve i to.. ili?

standard edition je dovoljan za sve? ako sam dobro skuzio dlc-i ce biti free za sve?

 

Ako se ne želiš igrati s VPN-ovima, onda da. I da, nema DLC-ova.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...

gdje je sad najjeftinije / najpametnije uzeti bf5?

ove stranice sto prodaju kljuceve i to.. ili?

standard edition je dovoljan za sve? ako sam dobro skuzio dlc-i ce biti free za sve?

 Vidim da je trenutno na G2A akcija. Mozes ga uzeti za 30$. Mozes I cdkeys pogledati. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Na originu je neki dan bio $27 pa treba i tamo provjeriti.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
s0me0ne kaže...
Na originu je neki dan bio $27 pa treba i tamo provjeriti.

 na originu je 29.99... ja sam sad bio kupio. i bit će do 11.1. taj popust

12 godina
offline
Re: Battlefield V
ranko091 kaže...
s0me0ne kaže...
Na originu je neki dan bio $27 pa treba i tamo provjeriti.

 na originu je 29.99... ja sam sad bio kupio. i bit će do 11.1. taj popust

 Jesi probao preko VPNa? Je vidljivo manje? Isplati se uopće?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Imate možda kakav tutorijal za cfg? 

Jedino se s tim nisam poigrao ,a jučer upalim nakon par dana pauze i igra se snježna mapa i dropa mi fps na 59,a tako nisko mi nije nikad bio.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Imate možda kakav tutorijal za cfg? 

Jedino se s tim nisam poigrao ,a jučer upalim nakon par dana pauze i igra se snježna mapa i dropa mi fps na 59,a tako nisko mi nije nikad bio.

 

 Narvik obično radi ko govno tako da ne brini, jedino pogledaj da igra nije resetirala settinge. Meni se zna desiti da stavi samo sve na ultra i uključi vsync.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Imate možda kakav tutorijal za cfg? 

Jedino se s tim nisam poigrao ,a jučer upalim nakon par dana pauze i igra se snježna mapa i dropa mi fps na 59,a tako nisko mi nije nikad bio.

 

 Narvik obično radi ko govno tako da ne brini, jedino pogledaj da igra nije resetirala settinge. Meni se zna desiti da stavi samo sve na ultra i uključi vsync.

 Tako je, mapa Narvik je bila i još gledam pa što mi je s kompom,a postavke su praktički sve na low.

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
ranko091 kaže...

 na originu je 29.99... ja sam sad bio kupio. i bit će do 11.1. taj popust

 Jesi probao preko VPNa? Je vidljivo manje? Isplati se uopće?

 nisam probao preko vpn-a, mislim da je ovo najniže šta igra ide. bit će za 5€ opet, kad izađe novi nastavak. bf6... :D

15 godina
offline
Battlefield V

i da jedno pitanje, jučer mi je registriralo xp na partijama dominacije, danas ništa, pa reko sam ja lud, ili je do njih... :D i sad to nemogu završit...

 

neki su pisali da promjenim regiju za servere... koliko to ima logike neznam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 12:23 (NiramX).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V

pa sa ovom akcijom plus vpn se igra smanji na 153kn

 

14 godina
offline
Battlefield V

Pozdrav, za neki squad ili teamplay dodajte me na originu. "Nov" sam igrač (nisam igrao BF već 5 godina).

 

Nickname: Chuljina

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Imate možda kakav tutorijal za cfg? 

Jedino se s tim nisam poigrao ,a jučer upalim nakon par dana pauze i igra se snježna mapa i dropa mi fps na 59,a tako nisko mi nije nikad bio.

 

 Narvik obično radi ko govno tako da ne brini, jedino pogledaj da igra nije resetirala settinge. Meni se zna desiti da stavi samo sve na ultra i uključi vsync.

 Tako je, mapa Narvik je bila i još gledam pa što mi je s kompom,a postavke su praktički sve na low.

 

 

to ti je zato sta si njubara.. mislim da je vrijeme da se ti i blaž ponovo zapišete na koji termin kod file da se utvrdi gradivo 

16 godina
offline
Battlefield V

Jeste primjetili kako pingfucksi svima na serveru pokvare igru?

Ako niste, slijedeći put kada vam bude loš hitreg u igri (da likovi ne padaju i slično) pogledajte kakav ping imaju drugi igrači.

U večini slučajeva naći ćete nekoga s visokim pingom.

 

Primjetio sam da igra ima neki oblik kompenzacije za igrače s visokim pingom sličan nekadašnjem "Network smoothing factor" ako ga se sjećate iz ranih dana Battlefielda 4.

Naime, čim se na serveru pojavi igrač s troznamnekastim pingom server aktivira predviđanje lokacije igrača kako bi kompenzirao velike ping razlike,

To rezultira time da igrači na zaslonima vide drugačije položaje ostalih igrača nego što ih server registrira.

Pucate po neprijatelju, on na vašem zaslonu upija metke ali ne pada, što se servera tiče vi pucate iz šupljeg (cijev puške) u prazno (mjesto gdje nema neprijatelja).

Tada samo onaj igrač s visokim pingom vidi skoro dobre položaje ostalih i on uživa.

 

Jeste skužili da su Battlefieldi među rijetkim igrama u kojima igračima ne smeta što imaju visoki ping?

Dok god ping komepnzacija tolerira toliko visoke razlike HITREG neće biti dobar. Ako ti je ping prevelik ,treba ti biti neigrivo, onda bi svakome bilo dobro!

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Jeste primjetili kako pingfucksi svima na serveru pokvare igru?

Ako niste, slijedeći put kada vam bude loš hitreg u igri (da likovi ne padaju i slično) pogledajte kakav ping imaju drugi igrači.

U večini slučajeva naći ćete nekoga s visokim pingom.

 

Primjetio sam da igra ima neki oblik kompenzacije za igrače s visokim pingom sličan nekadašnjem "Network smoothing factor" ako ga se sjećate iz ranih dana Battlefielda 4.

Naime, čim se na serveru pojavi igrač s troznamnekastim pingom server aktivira predviđanje lokacije igrača kako bi kompenzirao velike ping razlike,

To rezultira time da igrači na zaslonima vide drugačije položaje ostalih igrača nego što ih server registrira.

Pucate po neprijatelju, on na vašem zaslonu upija metke ali ne pada, što se servera tiče vi pucate iz šupljeg (cijev puške) u prazno (mjesto gdje nema neprijatelja).

Tada samo onaj igrač s visokim pingom vidi skoro dobre položaje ostalih i on uživa.

 

Jeste skužili da su Battlefieldi među rijetkim igrama u kojima igračima ne smeta što imaju visoki ping?

Dok god ping komepnzacija tolerira toliko visoke razlike HITREG neće biti dobar. Ako ti je ping prevelik ,treba ti biti neigrivo, onda bi svakome bilo dobro!

 Pa sad ne trebam duže ubijati nego malo kasni potvrda o killu za sekundu, na ekranu padaju istom brzinom. (ali i njima isto tako kasni potvrda za damage). A kad oni po tebi pucaju obično krepaš u jednom metku.

 

Igra ima to da upališ indikator koji će ti se upaliti kad imaš previsok ping što ti ujedno znači da tada moraš pucati ispred vojnika odnosno leadati metu. Imaš u opcijama tu funkciju za upaliti, ako ne upališ i dalje moraš leadati metke, ali nemaš indikator gore u desnom kutu. Isto je ima BF1.

Ako i ima prediction on se gasi nakon određenog pinga, tako je bilo i sa BF1. Zato i imaš taj indikator za upaliti u igri, samo pitanje nakon kolko visokog pinga. Mislim da je u BF1 bio 120.

Mislim da je jedina razlika u brzini slanja tih paketa i kolko ih stiže. Tako da ovi s visokim šalju damage od jednom pa dobivaš dojam one shota.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 10:28 (Jack Sparrow).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Di je socijalna pravda ako se diskriminira nekog s losim internetom...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Di je socijalna pravda ako se diskriminira nekog s losim internetom...

 Namjerno zafrkavaš? Ne diskriminira igre onoga s lošim internetom NEGO SVE DRUGE koji s njim igraju.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
6 godina
offline
Re: Battlefield V
neznalica90 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Imate možda kakav tutorijal za cfg? 

Jedino se s tim nisam poigrao ,a jučer upalim nakon par dana pauze i igra se snježna mapa i dropa mi fps na 59,a tako nisko mi nije nikad bio.

 

 Narvik obično radi ko govno tako da ne brini, jedino pogledaj da igra nije resetirala settinge. Meni se zna desiti da stavi samo sve na ultra i uključi vsync.

 Tako je, mapa Narvik je bila i još gledam pa što mi je s kompom,a postavke su praktički sve na low.

 

 

to ti je zato sta si njubara.. mislim da je vrijeme da se ti i blaž ponovo zapišete na koji termin kod file da se utvrdi gradivo 

 Kod File za Debile™

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
Sale_ds kaže...
Di je socijalna pravda ako se diskriminira nekog s losim internetom...

 Namjerno zafrkavaš? Ne diskriminira igre onoga s lošim internetom NEGO SVE DRUGE koji s njim igraju.

 Šta se pjeniš? Pojedi snikers

10 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Jeste primjetili kako pingfucksi svima na serveru pokvare igru?

Ako niste, slijedeći put kada vam bude loš hitreg u igri (da likovi ne padaju i slično) pogledajte kakav ping imaju drugi igrači.

U večini slučajeva naći ćete nekoga s visokim pingom.

 

Primjetio sam da igra ima neki oblik kompenzacije za igrače s visokim pingom sličan nekadašnjem "Network smoothing factor" ako ga se sjećate iz ranih dana Battlefielda 4.

Naime, čim se na serveru pojavi igrač s troznamnekastim pingom server aktivira predviđanje lokacije igrača kako bi kompenzirao velike ping razlike,

To rezultira time da igrači na zaslonima vide drugačije položaje ostalih igrača nego što ih server registrira.

Pucate po neprijatelju, on na vašem zaslonu upija metke ali ne pada, što se servera tiče vi pucate iz šupljeg (cijev puške) u prazno (mjesto gdje nema neprijatelja).

Tada samo onaj igrač s visokim pingom vidi skoro dobre položaje ostalih i on uživa.

 

Jeste skužili da su Battlefieldi među rijetkim igrama u kojima igračima ne smeta što imaju visoki ping?

Dok god ping komepnzacija tolerira toliko visoke razlike HITREG neće biti dobar. Ako ti je ping prevelik ,treba ti biti neigrivo, onda bi svakome bilo dobro!

 ne bi se tu slozio, nekidan me quickmatch spojio na maleziju i razlika u hitregu kad mi je bio normalan ping i ping preko 200 je očigledna.

 

jednostavno kad sam imao visoki ping nije mi nijedan hit primalo kako spada

12 godina
offline
Battlefield V

 

Siječanjski patch (vjerojatno dva patcha za klijente):

Ispravak velikog broja bugova

Novi modovi: rush i squad conquest

Nova oružja (dosta SMG-eva)

CO-OP mod

Nova Grand operations "misija"

Poboljšano i dodano hvatanje za rubove predmeta i građevina

Poboljšano preskakanje predmeta

Poboljšano postavljanje bipoda

Poboljšanje zvukova i igri

Jasnije informacije o primanju metaka, gubljenju healtha i događajima oko igrača - otkud, tko, koliko...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
5 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Siječanjski patch (vjerojatno dva patcha za klijente):

Ispravak velikog broja bugova

Novi modovi: rush i squad conquest

Nova oružja (dosta SMG-eva)

CO-OP mod

Nova Grand operations "misija"

Poboljšano i dodano hvatanje za rubove predmeta i građevina

Poboljšano preskakanje predmeta

Poboljšano postavljanje bipoda

Poboljšanje zvukova i igri

Jasnije informacije o primanju metaka, gubljenju healtha i događajima oko igrača - otkud, tko, koliko...

 Cekaju se lagano i nove mapice, lagano sam se izigrao postojećih.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja bi SLR za medica.

Neku večer sam pokupio Selbstlader m1916 s palog druga, napravio 14-0 kroz 5-6 min. Još od BF3 preferiram igrat medic rolu, ali ovi vodeni pištolji koje imamo me fakat testiraju.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Ja bi SLR za medica.

Neku večer sam pokupio Selbstlader m1916 s palog druga, napravio 14-0 kroz 5-6 min. Još od BF3 preferiram igrat medic rolu, ali ovi vodeni pištolji koje imamo me fakat testiraju.

 Video na tu temu.

Sitnice i veće stvari koje bi mogle natjerati i ove preostale igrače da napuste BFV ak se pod hitno ne isprave:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Ja bi SLR za medica.

Neku večer sam pokupio Selbstlader m1916 s palog druga, napravio 14-0 kroz 5-6 min. Još od BF3 preferiram igrat medic rolu, ali ovi vodeni pištolji koje imamo me fakat testiraju.

 Pa sam si sebi upravo dokazao zašto medic nema SLR, jer bi bio OP. Sad sa tim attritionom ima beskonačno healanje. Što donosi poprilično veliku prednost.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
catus69 kaže...

Ja bi SLR za medica.

Neku večer sam pokupio Selbstlader m1916 s palog druga, napravio 14-0 kroz 5-6 min. Još od BF3 preferiram igrat medic rolu, ali ovi vodeni pištolji koje imamo me fakat testiraju.

 Pa sam si sebi upravo dokazao zašto medic nema SLR, jer bi bio OP. Sad sa tim attritionom ima beskonačno healanje. Što donosi poprilično veliku prednost.

 Ja se slažem s tobom.

Ali ako većina ljudi prestane igrati medica zbog toga, ili čak i igru, onda stvarno moraju nešto napraviti u vezi oružja. Ne sad dati neka OP oružja, nego malo poboljšati trenutna ili dati neki (možda sporiji) SLR...?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Ja se slažem s tobom.

Ali ako većina ljudi prestane igrati medica zbog toga, ili čak i igru, onda stvarno moraju nešto napraviti u vezi oružja. Ne sad dati neka OP oružja, nego malo poboljšati trenutna ili dati neki (možda sporiji) SLR...?

 Pa zašto bi prestali igrati ako su loši sa medicom? Nije to jedina klasa. 

 

Ako nekome ne paše, ne mora igrati. Ne igraju svi ni sa avionima ili tenkovima :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Neću prestat igrat, ali me prelazak na support klasu opako privlači. Uživam biti medic jer smatram da je najkorisnija klasa u igri (ako se igra pravilno), ali bilo bi fer da su medic puške apsolutno najbolje u CQB situacijama. Ovako je pitanje refleksa i sriće hoću li početi pucati (puno!) prije assaulta / supporta.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice