Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Vidim dice je vratio coinse ljudima kiji nisu dobivali nakon 50lvl.Update je krenuo prije oko 1h i trajat ce par sati dok svi ne dobe.

Neki dobivaju po 100 000+

 tako je. S ovime isto tako padaju u vodu sve one teorije i takozvani dokazi da su namjerno zadržavali.

Ja sam upravo dobio 135000 hah

12 godina
offline
Battlefield V

Opaa nice,ja imam sad negdje 300h bas me zanima kolko cu dobiti.

Kolko imas sati kuky?

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Opaa nice,ja imam sad negdje 300h bas me zanima kolko cu dobiti.

Kolko imas sati kuky?

 190

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Opaa nice,ja imam sad negdje 300h bas me zanima kolko cu dobiti.

Kolko imas sati kuky?

 

300????? 

 

Pa jel ti ista drugo radiš??????

12 godina
offline
Battlefield V

130,000 sam dobio.Kolko vidim i po redditu to je maximum sto se moze dobiti.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

130,000 sam dobio.Kolko vidim i po redditu to je maximum sto se moze dobiti.

 ma jok, ima nelik lik 237 000

https://pbs.twimg.com/media/DxsWHthXcAEoDom.jpg

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Monk, jebes li ti što ili samo igraš?
Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Vidio sam na redditu,al pitanje kolko je prije toga imao.Jer su ocito svi dobili i oni koji normalno dobivali CC

Battlelog: LtMoNkK
13 godina
offline
Battlefield V

Hvalevrijedan potez dicea, bravo, evo iskreno.

Ovo znači boinse, bolji armori, valjda bolja kozmetika i nešto na što se može potrošit. Ja sam dobio 100k, meni dosta.

 

U svakom slučaju, prvi palac gore u zadnje vrijeme. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
amater_2 kaže...
Monk, jebes li ti što ili samo igraš?

 Obično protivnike.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Neko je postao na reddit nemogu sad naci.Sve puno uniforma i to bas brutalnih,skinova za vozila i svega u nekim fajlovima i stavio slike.vjerojatno to dolazi kad i boinsi

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Battlefield V

Biće ovo dobra igra. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Neko je postao na reddit nemogu sad naci.Sve puno uniforma i to bas brutalnih,skinova za vozila i svega u nekim fajlovima i stavio slike.vjerojatno to dolazi kad i boinsi

 Ajde pronađi!

 

Vraćaju se polako ljudi. Valjda hoće vidjeti te CC napokon :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Pronađen još jedan bug u igri.

Ovo postaje neigrivo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Popušio ban na igrici nit luk jeo niti mirisao, samo pogledajte K/D ratio dejance111 https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/dejance111/overview

 

Who bolan cares
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 15:33 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

ekipa izgubio 3 mjeseca života uzalodno na PS4...hoću li ja moći sad otključati one ag42 i ostale puškice iz prethodnih evenata ili se mogu lagano je.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Nije baš u pravoj temi, ali spektakularnost okršaja je nenadmašna :

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
dejan1471 kaže...

Popušio ban na igrici nit luk jeo niti mirisao, samo pogledajte K/D ratio dejance111 https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/dejance111/overview

 

 Jesi koristio nvidia inspector ili neki program za sweet fx ili tako nešto?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Nije baš u pravoj temi, ali spektakularnost okršaja je nenadmašna :

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield V

u suštini popis fixeva u novom peču...nastavlja se tu tonu sirena i truba, carrier dobija trubu. Odlično!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
dejan1471 kaže...

Popušio ban na igrici nit luk jeo niti mirisao, samo pogledajte K/D ratio dejance111 https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/dejance111/overview

 

 Jesi koristio nvidia inspector ili neki program za sweet fx ili tako nešto?

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

Who bolan cares
11 godina
offline
Battlefield V

Jel se isplati uzeti BF5 sad je 30 eura na originu?

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dejan1471 kaže...

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

 Kakav ban, s tog servera ili ne možeš uopće igrati? Jesi dobio kakvu poruku nakon izbacivanja?

9 godina
offline
Re: Battlefield V
Vuk15 kaže...

Jel se isplati uzeti BF5 sad je 30 eura na originu?

 Kolega glupo pitanje, šta ti to znači jel se isplati. Jesi igrao prošle igre. Znaš kako Battlefield funkcionira, što očekuješ od igre. Ja ti mogu reći da se isplati neko ti može reći da se ne isplati to je dosta subjektivno za komentirati. Meni je igra dobra, 2 sata dnevno pucanja. Kad dođe više sadržaja bit će još bolje. :)

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dejan1471 kaže...
fila2208 kaže...
dejan1471 kaže...

Popušio ban na igrici nit luk jeo niti mirisao, samo pogledajte K/D ratio dejance111 https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/dejance111/overview

 

 Jesi koristio nvidia inspector ili neki program za sweet fx ili tako nešto?

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

 kakvi programi ti pokrenuti sa strane? Možda posudio nekome račun? Igraš na više računala? Jesi možda ikad prije koristi išta "čudno", neki piratski software?

Pitaj na supportu ili negdje i traži razlog bana ako ti nije pisalo. Postavi neku sliku što piše

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
dejan1471 kaže...

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

 Kakav ban, s tog servera ili ne možeš uopće igrati? Jesi dobio kakvu poruku nakon izbacivanja?

 Ma banirali igricu, ne koristim bađ nikakve programe čudne , jedino ako su netjaci nešto prčkali po Frontlinu

Who bolan cares
11 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Vuk15 kaže...

Jel se isplati uzeti BF5 sad je 30 eura na originu?

 Kolega glupo pitanje, šta ti to znači jel se isplati. Jesi igrao prošle igre. Znaš kako Battlefield funkcionira, što očekuješ od igre. Ja ti mogu reći da se isplati neko ti može reći da se ne isplati to je dosta subjektivno za komentirati. Meni je igra dobra, 2 sata dnevno pucanja. Kad dođe više sadržaja bit će još bolje. :)

Potpuno sam upoznat sa mehanikom igre. Igrao sam priašnje nastavke, a i uspio sam zaigrati nekih 2 sata BF5 bete. Naime mislio sam dali je dobar deal što se tiče cijene?

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
10 godina
offline
Re: Battlefield V
Vuk15 kaže...
BeLLicus kaže...
Vuk15 kaže...

Jel se isplati uzeti BF5 sad je 30 eura na originu?

 Kolega glupo pitanje, šta ti to znači jel se isplati. Jesi igrao prošle igre. Znaš kako Battlefield funkcionira, što očekuješ od igre. Ja ti mogu reći da se isplati neko ti može reći da se ne isplati to je dosta subjektivno za komentirati. Meni je igra dobra, 2 sata dnevno pucanja. Kad dođe više sadržaja bit će još bolje. :)

Potpuno sam upoznat sa mehanikom igre. Igrao sam priašnje nastavke, a i uspio sam zaigrati nekih 2 sata BF5 bete. Naime mislio sam dali je dobar deal što se tiče cijene?

 preko koreje vjv opet ide na 150kn

15 godina
online
Re: Battlefield V
dejan1471 kaže...
BalkanUSrcu kaže...
dejan1471 kaže...

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

 Kakav ban, s tog servera ili ne možeš uopće igrati? Jesi dobio kakvu poruku nakon izbacivanja?

 Ma banirali igricu, ne koristim bađ nikakve programe čudne , jedino ako su netjaci nešto prčkali po Frontlinu

 Ako itko drugi ima pristup tvojem računalu bez nadzora, hmmm, možda bi trebao pročešljati vlastito računalo...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
TomoR kaže...
dejan1471 kaže...
BalkanUSrcu kaže...
dejan1471 kaže...

 

Ma baš ništa, igram igricu izbacilo me iz igre odmah se vratio da igram i vidim ban  Užas 

 Kakav ban, s tog servera ili ne možeš uopće igrati? Jesi dobio kakvu poruku nakon izbacivanja?

 Ma banirali igricu, ne koristim bađ nikakve programe čudne , jedino ako su netjaci nešto prčkali po Frontlinu

 Ako itko drugi ima pristup tvojem računalu bez nadzora, hmmm, možda bi trebao pročešljati vlastito računalo...

 Ma pročešljao sam pc nema ništa čudno. Ne znam otvorio sam case na ea support budem vidio sta ce reći, mada kako sam vidio na netu male su šanse da mi skinu ban. 

Who bolan cares
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice