Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Misliš ovo na slici?

Battlelog: MUDO_HR
9 godina
offline
Battlefield V

Ja sam odigrao nekih 2-3 sata pa da napišem par dojmova.

 

Pozitivne stvari: Mapa je odlična, loota ima dovoljno svagdje, borbe ne fali, imaš onaj feeling kad si u top 10 pa trčiš u krug vlada napetost i adrenalin, vatreni krug izlgeda super, dobro je što ne možeš vidjeti iza kruga niti onaj tko je van kruga ne može vidjeti unutra. Odigrao sam dosta gejmova sa 7,8 killsa ali nisam winao još ni jednom pre često mi se događa kad uletim u fight i kad ubijem lika mene treći rokne sa leđa. 

 

Negativne stvari: Tenkovi u igri jednostavno kvare dojam battle royala i ne pripadaju u igru točka! Lootanje je nepregledno i neuredno, pogotovo kad ubiješ lika kad mu ispadne 15 stvari na jednu hrpu i trebaš određene metke i moraš kopati jer su zatrpani sa drugim lutom, a krug dolazi likovi te scopaju moraš biti brz a ne možeš jer ti nepreglednost ne dopušta, 150 HP i 150 armora kad imaš je jednostavno za moj ukus previše znači u base gameu imaš 100 HP i TTK je fantastičan, naravno ovdje to treba malo podići ali 300 je ipak previše, i onda se dogodi situacija da smo trojica u fightu dok ja jednog skinem ovaj drugi može ladno radit šta hoće jer ti ovaj prvi skine armor ovaj drugi uleti sa armorom i full hp u fight i ti tu nemaš nikakve šanse jer on treba duplo više metaka da umre. Smatram da bi trebalo biti 100HP i 100 armora maksimalno. 

 

 

Sve u svemu fora nezz koliko će trajati ovako soliram, ne igra više nitko pa teško da ću sam baš dugo se zadržati. 

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Battlefield V

Jedini plus je mapa, stvarno je lijepa i raznolika i mislim da bi bila odlična (smanjena verzija) za conquest.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

... ništa posbeno i neće dovesti ljude u bf serijal.

 Znači opet Kuky i ja sami na mapi?

 

Nego, je netko vidio kakve najave promjene Firestorma? Inventorija? Ili krađa ideja iz Apexa? Sad im je prilika. :D

 

P.S. ispred Apexa na Twitchu. Bude dulje od jedan dan? 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 16:41 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

P.S. ispred Apexa na Twitchu. Bude dulje od jedan dan? 

 

Ovisi, za koliko im je dana EA platio

 

Nek si jebu mater s BR, nek nam daju nove mape rađe posto igramo Battlefield jer je Battlefield, a ne BR za to ima drugih riješenja.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Battlefield V

prvi win pao, zadnja dva tima cijela skinuo.

 

 

lutanje uzas, sve na hrpi, nis ne kuzis, i malo previsehealth+armor

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 19:33 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Probao. Bzze

Što kaže fila nemam želju ponovo zaigrati. Mislim da sam završio sa BFom za sada. 

Čekam bad company mada sam gotovo siguran da će i njega ujebati

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Nema napetosti, ama baš nikakve. Atmosfera je onak, dosadna. Odjednom se stvore 4 lika u autu, raznesem ih. Fora, ali ništa što nisam probao vidio.

 

Razumijem da oni ne mogu opet reinventati royale, ali ako uzmem taj apex za usporedbu koji je donio ping sustav, brži i agresivniji gameplay, respawn, kompletno drukčiji pristup istom žanru on te tjera da igraš još, dok ovo, kažem, kao da igram pubg sa ww2 skinom. 

Onak ekipa glumi grm i tako čeka, ili lik u tenku bez fuela sjedi i čeka. Nezz, da nisam apex probao možda bi zaigrao malo više, ali ovako, čisti prosjek + užasno loš loot sustav.
jel tko od njih to zaigrao kad je napravio???

 

izi af. sve botovi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 21:06 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V

Meni je ovo miljama bolje od zbaganog pubga.

9 godina
offline
Battlefield V

Evo jedan solo win masni sa 14 killsa :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Nije to uopće toliko loše kako neki ovdje pišu.

Najbitnije je da lootanje srede.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Nije to uopće toliko loše kako neki ovdje pišu.

Najbitnije je da lootanje srede.

 Meni je odlicno ,kakav bi to BF BR mode bio bez vozila ,lootanje je sjebano i ide na zivce ali nije to nesto sto nebi mogli sa iducom nadogradnjom sredit ,armor ok mozda malkice smanjit ali opet u vugla kad ga spicis brzo pada ,sve u svemu bu me to drzalo tj vratilo u bf 

15 godina
offline
Battlefield V

Ovaj Mrski stalno nekaj vajna... tko bi njemu i takvima udovoljio...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Ovaj BR mod su trebali napraviti od BF3 ili BF4 i to bi bio pogodak. Ovako će biti promašaj 100%
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Malo je glupo što nosiš ogroman šljem a kaciga ti ama baš nikakvu zaštitu ne pruža.

Malo je glupo što imaš svakakava oružja a ne skupljaš attachemente za njih.

Malo je glupo što gore brda, gori snijeg, gore jezera a ti dolje padaš.

Puno je glupo što igraš ko magarac a namučiš se ko tovar da ti skvad bude u top 10.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Jednu stvar se EA-u mora priznat, izbaciti ovakav Firestorm u doba Apexa je najhrabriji a ujedno i najgluplji potez u povijesti gejminga ikad. Nisu si pucali u nogu, oni su Diceu obje otpilili motorkom. RIP BF

مرګ ژوبله
 
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Ne, Samo treba prebaciti to u modererno ratovanje i pun pogodak.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Jedna prikladna pjesma za DICE i EA

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...

Jednu stvar se EA-u mora priznat, izbaciti ovakav Firestorm u doba Apexa je najhrabriji a ujedno i najgluplji potez u povijesti gejminga ikad. Nisu si pucali u nogu, oni su Diceu obje otpilili motorkom. RIP BF

 Ostat će Dice na životu, radi Frostbite-a ako ništa drugo, ali čini mi se da gase BF lagano.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
10 godina
offline
Battlefield V

Ako smo kod pjesme, onda jedan Dice klasik

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ovaj firestorm je teško smeće.... nabijem ih...

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Malo mi je zao ekipe. Nadali su se da ce to trajat dovjeka. Pantelija je napustio maratonce. A tako i BF igrace.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V

Jel ima neka fora da se promjeni država pa da bf5 ispadne još jeftiniji?

15 godina
offline
Battlefield V

Vec 2 dana me yebe ping cca 170 a nista nit skidam nit uploadam..... Luuuud ko puska.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V
The_K kaže...

Jel ima neka fora da se promjeni država pa da bf5 ispadne još jeftiniji?

 pretrazi temu sa keywordima: koreja, korejski...

 

sigurno ćeš naći

11 godina
offline
Battlefield V

meni je firestorm zabavan, daleko od nekog savrsenstva al bitno da se zabavljam

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Stvarno mi je okej i zabavno ali lootanje kad ubijes lika je horor zivi to odma moraju popraviti, znaci ne mogu pokupit odredene metke u zurbi jer je sve na jednoj hrpi, isli su kopirati fornite sa tim kad ubijes lika pa ispadne sve ali moraju to razbacati na pola metra jedno od drugoga, fali mi armor plejtova za kraj partije onda jer jebeno ne stignem pokupit koliko je sve nabacano na jedno mjesto!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

da to je meni isto jedina zamjerka. jucer ostanemo 1v1 i ponestane mi metki, vratim se par metara iza di sam ubio lika da pokupim metke od njega kad ono ne mogu jer je preko njih bila puska pa mi je cijelo vrijeme swapao oruzje -.-

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Stvarno mi je okej i zabavno ali lootanje kad ubijes lika je horor zivi to odma moraju popraviti, znaci ne mogu pokupit odredene metke u zurbi jer je sve na jednoj hrpi, isli su kopirati fornite sa tim kad ubijes lika pa ispadne sve ali moraju to razbacati na pola metra jedno od drugoga, fali mi armor plejtova za kraj partije onda jer jebeno ne stignem pokupit koliko je sve nabacano na jedno mjesto!

 

 

Ne čini se kao neki veliki problem za srediti.

 

Ali sa druge strane, jelte, čuče mali vragolančići , jelte, poznati po ergonomičnim rješenjima! 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

da to je meni isto jedina zamjerka. jucer ostanemo 1v1 i ponestane mi metki, vratim se par metara iza di sam ubio lika da pokupim metke od njega kad ono ne mogu jer je preko njih bila puska pa mi je cijelo vrijeme swapao oruzje -.-

 Nisi se sjetio baciti bombu među predmete da ih malo razbaca?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice