Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.238.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
bancic123 kaže...

Trazim 3,4 igraca koji ce svaki dan sa mnom i frendom igrati MM.

 

Rank Legendary Eagle ili visi,javite se u pm ako ste za normalnu timsku igru.

any1?

Pa posalo sam ti zahtjev -.-

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
zdenko1991 kaže...

Pa posalo sam ti zahtjev -.-

Name? Inace nikoga ne prihvacam na steamu pa sam te vjerojatno ignore.

BCko
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chromadef kaže...
Smucek kaže...

Raja, vec sam pitao niko mi nista nije odgovorio, igru bas igram casual i povremeno, i kupio sam ovaj zadnji operation i mape su mi bile strava (black gold, castle itd), ali sad kad udjem tih mapa nema nigdje, nije valjda da ih vise ne mogu igrati?

gotova operacija

nema meda vise

pisi kuci propalo

cekaj novu operaciju

Kakva glupost covjece! Haj nisu neke pare, ali koja je poenta placanja da neko vrijeme igras odredjene mape i da te mape ne ostanu? Ispadne isto kao DLC koji to nije, tj privremeni DLC. Kakav idiotizam!

You better run, you better take cover!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
zdenko1991 kaže...

Pa posalo sam ti zahtjev -.-

Name? Inace nikoga ne prihvacam na steamu pa sam te vjerojatno ignore.

Znaci napises tu ljudima da te dodaju i sad govoris da nikoga ne prihvacas. Na cemu si ti?

1971- ∞
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
bancic123 kaže...
zdenko1991 kaže...

Pa posalo sam ti zahtjev -.-

Name? Inace nikoga ne prihvacam na steamu pa sam te vjerojatno ignore.

Znaci napises tu ljudima da te dodaju i sad govoris da nikoga ne prihvacas. Na cemu si ti?

Nisi ti bas cist momak?

 

Napisao sam da mi se jave u PM,mislio sam da mi daju link svojeg steam profila pa da ja njih addam ili da bar znam koga da prihvatim.

 

Dnevno me doda pun kufer ljudi,ugl. likovi s 1.6-ice pa ne zelim prihvacati bilo koga.

BCko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Smucek kaže...
chromadef kaže...
Smucek kaže...

Raja, vec sam pitao niko mi nista nije odgovorio, igru bas igram casual i povremeno, i kupio sam ovaj zadnji operation i mape su mi bile strava (black gold, castle itd), ali sad kad udjem tih mapa nema nigdje, nije valjda da ih vise ne mogu igrati?

gotova operacija

nema meda vise

pisi kuci propalo

cekaj novu operaciju

Kakva glupost covjece! Haj nisu neke pare, ali koja je poenta placanja da neko vrijeme igras odredjene mape i da te mape ne ostanu? Ispadne isto kao DLC koji to nije, tj privremeni DLC. Kakav idiotizam!

Mape ostanu, ali ih mozes poslije jedino igrati na community serverima.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Smucek kaže...
chromadef kaže...
Smucek kaže...

Raja, vec sam pitao niko mi nista nije odgovorio, igru bas igram casual i povremeno, i kupio sam ovaj zadnji operation i mape su mi bile strava (black gold, castle itd), ali sad kad udjem tih mapa nema nigdje, nije valjda da ih vise ne mogu igrati?

gotova operacija

nema meda vise

pisi kuci propalo

cekaj novu operaciju

Kakva glupost covjece! Haj nisu neke pare, ali koja je poenta placanja da neko vrijeme igras odredjene mape i da te mape ne ostanu? Ispadne isto kao DLC koji to nije, tj privremeni DLC. Kakav idiotizam!

Pa nije tak lose, za ne tako velike novce dobijes neku zanimaciju da malo razbije normalni csgo a i dosta dugo traju te misije

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pa dobro, ja sam operaciju platio 4€, a sve skupa sam od Breakout caseova dobio bar 7-8€.

Bar 4 sam prodao po 1.5 i 1€ i par za 0.5

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Pa dobro, ja sam operaciju platio 4€, a sve skupa sam od Breakout caseova dobio bar 7-8€.

Bar 4 sam prodao po 1.5 i 1€ i par za 0.5

Ma stvar je u tome da ja imam igru na disku stalno, ali igram povremeno kad mi se cefne, ne igram ove Competitive meceve sto ne smijes igrati, kliknem na Find Game i uzivam, ovu operaciju sam kupio jer sam prethodno vidio da su totalno kul mape, a inace posto ne igram toliko cesto, slabo i dropove imam.

You better run, you better take cover!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
Roko567 kaže...

Znaci napises tu ljudima da te dodaju i sad govoris da nikoga ne prihvacas. Na cemu si ti?

Nisi ti bas cist momak?

 

Napisao sam da mi se jave u PM,mislio sam da mi daju link svojeg steam profila pa da ja njih addam ili da bar znam koga da prihvatim.

 

Dnevno me doda pun kufer ljudi,ugl. likovi s 1.6-ice pa ne zelim prihvacati bilo koga.

bancic123 kaže...

Ako nekome fali igrac za MM malo ovako zajebancije,nek me add na steam: BCko

 

Trenutno sam DMG ali nije problem igrati s visim rankovima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...

Znaci napises tu ljudima da te dodaju i sad govoris da nikoga ne prihvacas. Na cemu si ti?

Pošto u zadnje vrijeme trejdam mnogo, zna mi se desiti da me dodaje 10+ ljudi u toku dana, tako da vjerovatno ni ja ne bih prihvatio osim da nema baš obvious steam nick da se da prepoznati.

EUW: Dorans Dildo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
FTWTitanium kaže...
bancic123 kaže...

Ako nekome fali igrac za MM malo ovako zajebancije,nek me add na steam: BCko

 

Trenutno sam DMG ali nije problem igrati s visim rankovima.

Stariji post,vjerujem da je kolega pricao o zadnjem.

 

BCko
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Dajem psc kod od 4.80 eura za neke skinove,nije problem ako ste pouzdani mogu dati prvi da provjerite jel radi itd..

dodajte me na steamu ili napisite pm

 

steam- Medo

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Counter Strike: Global Offensive

Pokrenuo sam igru nakon nekog vremena, findam game 20min, i ništa, je li moguće da više ovo nitko ne igra, ili je neki bug?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ranko Kukumar kaže...

Pokrenuo sam igru nakon nekog vremena, findam game 20min, i ništa, je li moguće da više ovo nitko ne igra, ili je neki bug?

možda su serveri pod opterećenjem. Ako tražiš mm, piše ti koliko ljudi je online/igra/traži igru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ranko Kukumar kaže...

Pokrenuo sam igru nakon nekog vremena, findam game 20min, i ništa, je li moguće da više ovo nitko ne igra, ili je neki bug?

Igraca je vise nego ikad,cesto se desava bug kod trazenja meca,gore ti mora pisati da trazi igrace,ako pise da se konekta na matchmaking servere,ugasi i pokreni opet,uradi to nekoliko puta.

BCko
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

Dovoljno je jednom kupiti


1971- ∞
12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

sretnik

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chromadef kaže...
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

sretnik

Zna koristiti Steam i ocito ima acc cim zeli kupiti, zna kako se placa WoW, ali ne zna procitati da li za CS ima pretplate... Something is wrong here :D

 

Nadam se da grijesim i da je stvarno zenska koja ce usreciti nekog decka :D

You better run, you better take cover!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Gledala sam neki dan kad je trazio igrice preko Steama pa sam mu zapamtila pass i korisnicko ,a WoW sam igrala nes malo na nekom fejk serveru..sto se CS-a tice ,citala sam po netu dal ima pretplate ili ne,i onda sam naisla na neke kodove za popust za prva 3 mj igranja,pa me zbunilo ,pa sam odlucila da je bolje pitat nekog tko zna,jednostavnije je ;)

K.
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

Mani se cs-a za rodjendan, nece se igrati citav zivot. Znas sta ces mu pokloniti za rodjendan, zensko si snadji se! :P

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo sinoć san kupia stat track case hardened huntmens knife mw za 140€ lol, a sljedeći košta 220 negdi. Prodajen ga za 199€, to je 30€ profita. UglaVnom vidite koliko me scammera dodalo od sinoć. Ala ovaj iznad mene scammer šta je bannan 10 godina caselol tip. Nevjerojatno...

 

 

http://i.imgur.com/RiMCG35.jpg

 

 

edit:

nož je tu

http://steamcommunity.com/market/listings/730/%E2%98%85%20StatTrak%E2%84%A2%20Huntsman%20Knife%20%7C%20Case%20Hardened%20%28Minimal%20Wear%29

youtube.com/summercroatia
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 11:52 (Neznalica121212).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive
chaselol sto si banan?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

na temelju čega se dobije ban od 10 godina? spam ?

steam: CRO_ZeNGe battlelog CRO_ZeNGe i marko0702
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ZeNGe_CRO-mt kaže...

na temelju čega se dobije ban od 10 godina? spam ?

vara je ljude priko trejda i neko ga je prijavia. 

youtube.com/summercroatia
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
tonix8 kaže...
chaselol sto si banan?

Kupio sam scamovan item od jednog lika, koji je ukrao podatke kartice od nekog steam usera i pokupovao stvari sa marketa. Dobio sam odgovor takav sa steama, dok se ne utvrdi odakle je to pocelo sve, nista ne mogu {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

Mani se cs-a za rodjendan, nece se igrati citav zivot. Znas sta ces mu pokloniti za rodjendan, zensko si snadji se! :P

Nek me hebu cetri crnca ako cu ikad bit u vezi di se to na sta ti mislis smatra poklonom

1971- ∞
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
chaselol kaže...
kendola2 kaže...

Pozdrav ,kupila bi decku za rođ . Cs Go..pa posto se ne kuzim bas u igrice,zanima me dal je dovoljno samo kupit igricu za tih 12,13 eura,ili koliko se vec prodaje na Steamu..ili je i ovo tipa WoW pa se mora mjesecno placat ? Hvala :)

Mani se cs-a za rodjendan, nece se igrati citav zivot. Znas sta ces mu pokloniti za rodjendan, zensko si snadji se! :P

Nek me hebu cetri crnca ako cu ikad bit u vezi di se to na sta ti mislis smatra poklonom

Perverznjaci jedni sta ste vi mislili!?

Nek mu napravi sendvic i donese pivo i pusti ga da gleda tekmu....e ljudi {#} 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

a da ipak kupi igru preko steama za 11 eura i da nas vi poštedite nepotrebnih komentara?

steam: CRO_ZeNGe battlelog CRO_ZeNGe i marko0702
Moj PC  
4 2 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice