Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.237.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Panta_rei kaže...

Meni se desilo 3-4 puta da mi posalju prazan offer i nikad nisam prihvatio. Jednostavan nacin da zaobidjete potencijalni trade ban.

 Svaka čast majstore hahahahahahahaah ovo je odlično

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
Panta_rei kaže...

Meni se desilo 3-4 puta da mi posalju prazan offer i nikad nisam prihvatio. Jednostavan nacin da zaobidjete potencijalni trade ban.

 Svaka čast majstore hahahahahahahaah ovo je odlično

 U cemu je problem?

13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive

Steam kaže 70 sati, CS:GO statistika kaže gameplay 38 sati. Pa jel moguće da sam skoro pola potrošio u lobbyu? 

 

Uglavnom ovo je moja statistika. Da li bi mi netko od iskusnijih igrača mogao prokomentirati? Nemam interesa natjecati se u nekim ligama, ali bih svejedno htio igrati bolje. 

 

Da li ima netko sa sličnim brojem sati da mi pošalje statistiku da usporedim. 

 

 

Hvala! 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Za početak bi trebao manje igrati sa p90 i sličnim oružjima.

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Koje oružje preferirate u DM-u?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
quickr kaže...

 Okani se glupih statistika i nepotrebnih zamaranja, AK47, M4A4/A1 i igraj. Kad naučiš s tim puškama baratati onda igraj i s AWPom.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

ta csgo-stats.com daje sve samo ne tocnu i preciznu statistiku, a i tim bi se najmanje trebao brinuti kao pocetnik, uzmi pljuce (AK, M4, AWP), nadi dobar community DM server i pucaj

 

a evo ti i jedan dobar channel za pratiti, iako je on za malo naprednije

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 13:48 (definho).
 
0 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Counter Strike: Global Offensive

20 sati potrosenih u igri vec :D Dobro dosta i surfam i tako xD Nekad mi znas bas fino ic, nekad me likovi stvarno peru. Igram casual cijelo vrijeme. Ne mislim ulazit u nikakav competitive barem ne nekih mjesec dana.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
quickr kaže...

Steam kaže 70 sati, CS:GO statistika kaže gameplay 38 sati. Pa jel moguće da sam skoro pola potrošio u lobbyu? 

 

Uglavnom ovo je moja statistika. Da li bi mi netko od iskusnijih igrača mogao prokomentirati? Nemam interesa natjecati se u nekim ligama, ali bih svejedno htio igrati bolje. 

 

Da li ima netko sa sličnim brojem sati da mi pošalje statistiku da usporedim. 

 

 

Hvala! 

Kao što ostali kažu, taj site nije baš najprecizniji - nemoj se time zamarati. Jedina donekle bitna 'statistika' je tvoj competitive rank.

Što se tiče generalnih smjernica - ako želite brrže napredovati, ja preporučam Deathmatch - Armsrace - Surf - Competitive.
Sve je bolje od casuala, tamo ćete samo stići loše navike :D

I da, competive na pravim mapama: dust2, inferno, mirage, cache, overpass, cobblestone, train - nemojte gubiti par mjeseci na vertigu i azteku ko ja :D

www.csadria.org | www.facebook.com/csadriaorg
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Za koliko bi mogao prodati svoj Butterfly knife, ali fizičke love, dakle ne ovo na Steam walletu? Razumijem da je cijena manja, također me zanima kako bi to mogao odraditi, preko koje stranice?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Wicked_Sick87 kaže...

Za koliko bi mogao prodati svoj Butterfly knife, ali fizičke love, dakle ne ovo na Steam walletu? Razumijem da je cijena manja, također me zanima kako bi to mogao odraditi, preko koje stranice?

 OPSKINS stranica , zivio sretno sa prodajom :D

Nemoj se prkosit gravitaciji .
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Wicked_Sick87 kaže...

Za koliko bi mogao prodati svoj Butterfly knife, ali fizičke love, dakle ne ovo na Steam walletu? Razumijem da je cijena manja, također me zanima kako bi to mogao odraditi, preko koje stranice?

Ako imas dobar float tj condition ~0.15 ili 0.16 (to vidis na csgo.exchange) onda bi se dalo prodati, oni idu od 80-90eur, najvise ako izvuces 65-75% market cijene budi sretan, jer je to low tier i ljudi bas ne kupuju cesto.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Wicked_Sick87 kaže...

Za koliko bi mogao prodati svoj Butterfly knife, ali fizičke love, dakle ne ovo na Steam walletu? Razumijem da je cijena manja, također me zanima kako bi to mogao odraditi, preko koje stranice?

 Za taj nož ćeš se vjerojatno načekat, al najsigurnije ti je na OPSkins.

Ako ti se žuri, onda tradeaj za keyeve i te keyeve prodaj ljudima sa velikim CASHRepom po 1.8$.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Napokon dobio rank natrag... iskreno mislio sam da su ovi u gameu mg2, gamesense svima kritican.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Wicked_Sick87 kaže...

Za koliko bi mogao prodati svoj Butterfly knife, ali fizičke love, dakle ne ovo na Steam walletu? Razumijem da je cijena manja, također me zanima kako bi to mogao odraditi, preko koje stranice?

 Probaj ga na csgolounge.com zamjenit za neki noz koji nije Stattrak slicne vrijednosti pa onda preko opskinsa. Puno ces brze i vise zaradit.

14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Napokon naišao na jednog rage cheatera koji nije mogao podnijeti gubitak, pa eto, report bi dobro došao da ga se bana :D gotov je :)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198246059224/

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 20:14 (tonchy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Hvala svima na odgovorima, znam da nije moguće za punu cijenu prodati, nisam to ni očekivao, sa 300 kuna sam ja sretan. Prvo ću pitati ovako prijatelje koje znam jesu li zainteresirani pa ću onda na OPSkins i csgolounge probati. Ako bude bilo dugo tamo onda ću probati ono što je kolega Panta_rei predložio.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ako se  do kraja mj. ne  riješiš  noža pošalji pp pa se možda nešto dogovorimo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Dat cu  ti ja 3 stoje na ruke ako si iz Splita

13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
Diplo kaže...

Dat cu  ti ja 3 stoje na ruke ako si iz Splita

 A ako nije uplatit ćeš mu na račun? 

11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Dosta mi je više 4 man premade matcheva, gdje svaku treću sam kikan.

 

Radi previše kikanja dobio sam 7 dana ban.

Kikali me 3 puta u mjesec dana, sva 3 puta 4 man premade cyka.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUaagkeWgzfnn8jtXoP5pXYNV75zvhg-_
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
Jarvan kaže...

Dosta mi je više 4 man premade matcheva, gdje svaku treću sam kikan.

 

Radi previše kikanja dobio sam 7 dana ban.

Kikali me 3 puta u mjesec dana, sva 3 puta 4 man premade cyka.

Nađi si ekipu pa igraj sa njima. Ja solo sa random ekipom više ne igram.

 

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Jarvan kaže...

Dosta mi je više 4 man premade matcheva, gdje svaku treću sam kikan.

 

Radi previše kikanja dobio sam 7 dana ban.

Kikali me 3 puta u mjesec dana, sva 3 puta 4 man premade cyka.

 Suosjecam... Upao sam u SEM, i tamo 2 puta kerijao cijeli tim i 3 gejm tied i dalje mi se rank ne dize i onda jos jedan gejm ja uletim u tunele na B, napravim ace 5 HSa i ovi me kickaju jer misle da sam smurf.. 

sup bro?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Jarvan kaže...

Dosta mi je više 4 man premade matcheva, gdje svaku treću sam kikan.

 

Radi previše kikanja dobio sam 7 dana ban.

Kikali me 3 puta u mjesec dana, sva 3 puta 4 man premade cyka.

 Nemos dobit ban ako te kika 4-stack.

10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

danas  vjerojatno najgori dan u povijeti mojeg CSGO. Mrtvu mačku ne mogu pogodit

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Nakon dvadesetak sati igranja mogu zakljuciti da mi je zaradu omogucilo samo otvaranje casea.Od dropova sam u tih 20 sati dobio cca 0,20 $.
Kako je generirana drop chance? Brojem odigranih partija (pa bi puno kracih bilo bolje od DM-a) ili vremenom koje se igra?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Nickname1 kaže...
Nakon dvadesetak sati igranja mogu zakljuciti da mi je zaradu omogucilo samo otvaranje casea.Od dropova sam u tih 20 sati dobio cca 0,20 $.
Kako je generirana drop chance? Brojem odigranih partija (pa bi puno kracih bilo bolje od DM-a) ili vremenom koje se igra?

Imao si vise srece nego pameti s otvaranjem kutija. Ako mislis da ces igrajuci zaraditi nesto puno, tesko ali je moguce kad je operacija tu. Ako imas neki budzet vec od bar 5 kljuceva mozes zaradjivati a bez toga ide teze.

1 item sedmicno je limit tj kad nabijes lvl

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

imam viška bayonet ddpat bs vrijedi cca 63 eura, dajem ga za hrpu skinova(ili dva tri skina)  u vrijednosti manjoj od samog noža ( cca 5-7eura downgrade-a) hitno je!

ako je netko zainteresiran neka se javi na PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pa field tested je ispod 60eur 

 

Kako izbacise neke skinove sa max bet value (pogotovo bs nozeve) odjednom ih tona na marketu :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 14:12 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...

Pa field tested je ispod 60eur 

 

Kako izbacise neke skinove sa max bet value (pogotovo bs nozeve) odjednom ih tona na marketu :D

cijena je takva i ja je nisam izmislio, provjeri.

ako netko želi dajem ispod cijene.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice