FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 18

Evo jos slomljenih golova:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
ruya kaže...

Ovaj tip mora da je mislio da je naleteo na pro igraca a da je nastavio da igra sa onakvom ekipom kakvu ima mogao me je i pobediti. Ne razumem kad likovi izlaze iz utakmica posle jednog primljenog gola i to jos na pocetku utakmice.

 

 Ostao je lud od prosle utakmice najvjerojatnije je zato otisao.

 Moguce. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

3 paketica. 2 mi izlete birthday kartice. U trecem loan pack i uleti mi IF Tosun 😂 loan pack sam dobio u paketicu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 19:30 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

3 paketica. 2 mi izlete birthday kartice. U trecem loan pack i uleti mi IF Tosun 😂

 Dok samm ja dobio u mega pecku i onom players packu gdje dobijes 3 rare igraca dobio igrace sa najvecim ratingom 78. Napravio sam deset komada onih sbc 82-85 i svih deset igraca82 rating. Nikad vecu nesrecu nisam imao u packovima uvijek barem dobijem neku solidnu karticu. Ali ovo je strava koliko je lose.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Dok samm ja dobio u mega pecku i onom players packu gdje dobijes 3 rare igraca dobio igrace sa najvecim ratingom 78. Napravio sam deset komada onih sbc 82-85 i svih deset igraca82 rating. Nikad vecu nesrecu nisam imao u packovima uvijek barem dobijem neku solidnu karticu. Ali ovo je strava koliko je lose.

 Uvijek se sjeti mene da i od goreg može biti gore. To kaj ja dobijam to je strava. Neki dan sam spucao 150k na packove i nisam nazad dobio 50k coinsa. Spizdim 150k na sbc iconu i dobijem najgoru moguću. Dođe mi da obrišem klub i steram, sve u  3PM. Kaj mi se tek u tekmama događa, strašno. Zaboravio sam snimiti koliko sam razjeban danas bio. Lik centrira na nekih 5/6m po sredini mog gola. Tamo sam stoji moj stoper i hoću štopati jednostavnu loptu no na nju izađe ničim izazvan de gea i sruši mog stopera, padne preko njega i obojca se valjaju po travi ko prasci po blatu. Priđe lik i zabije gol na prazan gol.

 

S leđa su mi danas tri puta uklizali u svojih 16m. Sva tri puta igrač ozlijeđen a ja ne dobijem penal. Lik kliže metar i pol iza mog igrača i dokliže do njega i pokosi ga. Znači nikakav start na loptu jer je on iza mene a lopta ispred mene. Spajalo me samo s nekim kretenima koji kližu u svakoj situaciji a sudac ništa ne svira. O golovima u 90 minuti da ne govorim. Jednu tekmu sam u prvom poluvremenu pogodio 7 stativa. U jednoj akciji 3 stative i lopta se uvijek odbija meni. Četvrti puta kada mi se odbila pucao sam u prazan gol ali pored stative u gol aut. Roony ne može pogoditi niti prazan gol  sa šest metara po sredini gola.

 

Nešto sam se opasno zamjerio igri. Koliko sam sjeban bio u jednoj tekmi da mi je igra sama zabila gol jer ja nisam bio sposoban zabiti ga. Pucam, lopta se odbije od stative u golmana od njega u njegovog igrača od njega u drugog igrača, golman mu se baca na loptu svi padaju i lopta se na kraju odbija u gol. Ja nisam bio niti blizu. Smijem se, on izlazi iz igre...

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Igra netko pro clubs na pc?

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Dakle, momci, dolazim vam sa najvažnijim pitanjem koje sam ikad postao u ovu temu! 

 

Jučer došao pijan doma, otvorio dosta onih promo packova i dobio solidne stvari, vrijednosti preko 400k. S obzirom da je ovo prvi put ikad da dobivam nešto vrijedno, trebam savjet kako ih iskoristiti!

 

Imam talijanski i njemački squad pa sam mislio zadržat nešto, ali Nijemci su mi više manje low rating tako da mi Lewa neće puno promijeniti. Za Talijane bih ostavio Handanoviča i Albiola a prodao Chielinija? Trebao bi mi upgrade najviše na bekovima i desnom krilu.

 

movie Skilledžija i ostali, ako imate bilo kakav prijedlog, molim pomoć :)

0 SBC za baby ikonu = oko 250k
0 Sve prodati i kupit baby ikonu
2 Kupit neke druge IF kartice
0 Sačuvat kartice
2 Prodat i sačuvat pare
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Dakle, momci, dolazim vam sa najvažnijim pitanjem koje sam ikad postao u ovu temu! 

 

 

Iznenadit će te moj odgovor, ali od svega što si nabrojao ja bih ipak prvo mijenjao formaciju.

I ja sam ispočetka igrao 4-3-3, ali to nije formacija koja je prikladna za ovu FIFU.

Formacije koje su dobre su 4-1-2-1-2 ili 4-2-3-1 (nisam siguran za ovu drugu da li sam dobro napisao, ali formacija sa 2 CDM-a je u pitanju.)

Ne znam koja si divizija i kako igraš, ali ja sa 4-3-3 nisam mogao prdnut dalje od 3 divizije, a otkad sam prešao na 4-1-2-1-2, odnosno 4-2-2-2 sam došao do 2. divizije i igram WL već treći tjedan.

Zašto?!

Zato jer 90% igrača igra od prve kroz sredinu i u 3 dodavanja su pred golom, a onda kreće bezumno dodavanje ispred gola dok ti se ne raspadne obrambena linija.

Zbog toga treba nafilat čim više igrača u sredinu terena i ako je moguće čim više obrambeno orijentiranih, tj. dobrih CDM-ova tipa Bakayoko, Naingolan, Vidal, Sergej.

 

Od ove ekipe što si stavio ja bih stavio Alex Sandra umjesto Lukakua jer od Alex Sandra nema bolje.

Chiellinija obavezno ostavi jer ako ga sad prodaš ćeš popušiti coinse zbog crasha marketa, a on će ti u obrani sigurno biti upgrade.

 

Lewa također ne bih prodavao jer je super kartica... ako ga spariš sa Mertensom u napadu imaš jebeni duo koji se super nadopunjuje i gazi svaku obranu.

 

Kad riješiš formaciju i tih par igrača koji ti fale, ja ti preporučam Ruija Costu da si složiš od SBC ikona.

Njega složiš jednostavno, a kartica je odlična.

 

Evo ti kako sam ja ukomponirao Švabe i Talijane... dok nisam složio Rijkaarda sa na tom mjestu imao Vidala.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=h5MtPJ3mnNPzu:FFA18PCC

 

Moja sljedeća ikona koju ću slagati je vrlo vjerojatno Crespo jer ove jučer što su izašle su prevelik zalogaj za sada.

Jedini problem, kad složim Crespa, će biti kamo ga staviti - kojeg igrača zamijeniti :P

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znam sve za formaciju, znam što ljudi pričaju, znam da je ova užasno napadačka sa rupama u obrani, ali... Nakon par stotina tekmi, moje mišljenje je da će ti se obrana raspasti kad tad i da se možeš obranit jedino brzim reakcijama i predviđanjem protivnikovih poteza te ako te igra ne sjebe kad mijenjaš igrača. Igrao sam i 4-1-2-1-2 i primao isto golova koliko i sad, a zabijao dosta manje. Od kako sam prešao na ovo, igram na više golova i mislim da sam dosta napredovao. Svakako ću probat malo eksperimentirati sad kad ću mijenjati dio ekipe pa probati sa predloženim formacijama, ali dosta često mijenjam na ove tvoje u toku igre i rijetko kad uspijem baš prelomit tekmu. Inače sam trenutno u trećoj diviziji, nikad nisam bio više od druge. 

 

Alex Sandra ću svakako uzet, a Lewu i dalje mislim prodat jer bih radije za te pare pojačao momčadi na više mjesta, ali razumijem tvoju perspektivu. 

Što se tiče Rui Coste, mislio sam ga definitivno uzet, ali i dalje mi je preskup. SBC svakako ne bih jer će bit untradeable, a nakon što kupim Sandra i ne prodam Chielinija, ostat će mi možda 250k. Eventualno ako nafarmam za baby Ruia, to ide za 350-400k?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 9:48 (blowfish_cro).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18

Meni nije loša 4222 formacija. Ako želiš imati malo više širine u napadu, a i dalje su tu dva CDMa koja ako imaju dobre WR i staminu mogu bez problema pokriti cijelu sredinu.

Što se tiče igrača, to bi zbilja sam trebao probati koji najbolje odgovara tvom načinu igre.

 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mislim da ću probat nešto ovakvo za sad pa onda nadogradit sa nekom ikonom umjesto Mertensa kad se skupi - https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=fEdmxn7rnNPz1:FFA18PS4

 

Generalno, moje pitanje nije bilo usmjereno prema tome da mi predlažete konkretne igrače ili formacije (iako je naravno dobrodošlo) već više neki savjet kako raspolagati s najvećom količinom coinsa koje sam ikad posjedovao. Kad siromah dobije na lotu, velike su šanse da spiska sve 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Mislim da ću probat nešto ovakvo za sad pa onda nadogradit sa nekom ikonom umjesto Mertensa kad se skupi - https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=fEdmxn7rnNPz1:FFA18PS4

 

Generalno, moje pitanje nije bilo usmjereno prema tome da mi predlažete konkretne igrače ili formacije (iako je naravno dobrodošlo) već više neki savjet kako raspolagati s najvećom količinom coinsa koje sam ikad posjedovao. Kad siromah dobije na lotu, velike su šanse da spiska sve 

Ako ti se da možeš trgovat sa skupljim karticama na marketu.

Hvataj ove birthday ili nove IF jeftino pa ih skupo prodaj.

Ja se time više ne bavim jer sam se toga zasitio, ali primjetio sam da su kartice ujutro puno jeftinije nego popodne/navečer.

Gledao sam par dana ovog novog birthday RB Bruno Peres mislim da se zove - išao je za manje od 50k, a nakon par dana je već na 60k - ako je kartica dobra, za tjedan-dva će ići još skuplje.

Jbga, ne mogu ti ja sada sugerirati što da činiš pa da na kraju ispadne da sam te zajeb'o.

To nikako nije moja namjera.

Najbolje je da sam par dana proučavaš market i kretanje cijena pa odlučiš u što uložiti.

Samo uzmi u obzor da je trenutno market prilično sjeban zbog silnih SBC-a i da kartice 82-84 ratinga drže abnormalno visoku cijenu, a ove iznad 85 da su pojeftinile.

Kad završe ovi SBC-ovi će se cijene normalizirati, ali opet će biti sranje kad krenu TOTS kartice - to imaj na umu.

 

Takođe, ovo je dugoročno ulaganje, ali možeš nabrat ogromnu lovu.

Daj si truda i pronađi u Španjolskoj klub koji ima deficitnog igrača - nakupuj tih kartica dok su jeftine i kad krene SBC Španjolske, prodaš ih sve za max coinse.

Evo ti tip, neki dan sam slučajno primjetio da Deportivo ima problema s nekim pozicijama i da ima puno srebrnih igrača, a to se uvijek pokazalo kao problem kod slaganja SBC-a.

Srebrnih ima malo i onda ih nema na marketu pa ih se prodaje po max cijeni.

Doduše, ovo s Deportivom moraš uzeti s rezervom jer sve ovisi kakvu će formaciju odrediti EA.

Ako stave formaciju sa 3 CB-a i po dva krila, kao što su povremeno radili u ostalim ligama, onda će srebrni CB iz Deportiva biti jako tražen.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 18

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

Tako nešto ću ja napraviti s obranom.

 

Sinoć sam složio R9 i ako ga možete napraviti, napravite ga bez razmišljanja.

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

Tako nešto ću ja napraviti s obranom.

 

Sinoć sam složio R9 i ako ga možete napraviti, napravite ga bez razmišljanja.

 

 

 Svaka cast sto si ga uspio sloziti ali realno velika vecina nema niti jednu iconu a kamoli 5 koje trebas dati za njega a plus gdje su jos igraci ratinga 88

 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 

 

Sinoć sam složio R9 i ako ga možete napraviti, napravite ga bez razmišljanja.

 

 

PA KAAAAAK?!

Gledao sam malo jučer te tri nove ikone i ako bih radio neku onda je to Gullit.

Jebote, ta kartica ima jebačke statse - na koju god poziciju da ju staviš je OP.

Mislim da bi i na golmanskoj poziciji bio OP :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
soft kaže...

 

 

Sinoć sam složio R9 i ako ga možete napraviti, napravite ga bez razmišljanja.

 

 

PA KAAAAAK?!

Gledao sam malo jučer te tri nove ikone i ako bih radio neku onda je to Gullit.

Jebote, ta kartica ima jebačke statse - na koju god poziciju da ju staviš je OP.

Mislim da bi i na golmanskoj poziciji bio OP :)

Njega bi stavio kao golman/igrač. 

Kao kad igramo na betonskom kod škole :)

15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

 

 

 

 

Svi pričate o tots karticama kao da će sutra izaći. Obično izlaze pri kraju sezone kada sve lige proglase momčadi prvenstva. Znači tots igrače ne određuje ea sports već svaka liga proglasi najbolje pojedince i momčad sezone. Nitko to ne radi osam kola prije kraja prvenstva. Obično su do sada kretali s englezima i to je do sada obično bio zadnji tjedan u 4 mjescu. Ove godine je svjetsko prvenstvo i lige će prije završavati ali opet sumnjam da će to biti ranije. Ove godine su rušili mnoga dosadašnja pravila pa ćemo vidjeti kako će biti ali po meni to će biti kao i do sada.

 

Usput, svaka čast na R9. Od toga stvarno bolje ne može. Meni se to ne da slagati. Doduše niti nemam toliko za njega ali kada vidim više od tri momčadi za složiti ja odustanem. Kada vidim da netko slaže cijelu ligu od 18 klubova infarkt bih dobio. Jednostavno mi se ne da i to mi je tlaka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 11:54 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
soft kaže...

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

 

 

 

 

Ja ne znam jeste li vi počeli jučer igrati fifu? Svi pričate o tots karticama kao da će sutra izaći. Obično izlaze na kraju sezone kada sve lige proglase momčadi prvenstva. Znači tots igrače ne određuje ea sports već svaka liga proglasi najbolje pojedince i momčad sezone. Nitko to ne radi osam kola prije kraja prvenstva. Obično su do sada kretali s englezima i to je do sada obično bila druga polovica petog mjeseca. Ove godine je svjetsko prvenstvo i lige će prije završavati ali opet sumnjam da će to biti u 4 mjesecu. Mislim da prije petog mjeseca neće biti tots kartica. Ove godine su rušili mnoga dosadašnja pravila pa ćemo vidjeti kako će biti ali po meni peti mjesec je najizgledniji.

 TOTS će definitivno biti u 4. mjesecu. I NIKADA nisu kretali s Englezima. ;)

13 godina
offline
FIFA 18

Osvježena ekipa za vikend ligu.

I btw, ovaj Kolašinac je pun pogodak, puno bolji dojam ostavio od IF 87 Mustafija.

Rooney na ovoj poziciji solidan, nema ga baš previše ali kad dođe do šuta to je gol. Passing ok, služi svrsi za driven pass do špice. 

Alonso osjetno bolji od SIF Younga, valjda zbog snage i visine, al je i brz. 

 

EDIT: Netko igrao sa IF Salahom, ST 87 varijanta? Gledam da ga ubacim umjesto Jesusa, čisto malo za promjenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 12:17 (zvone07).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 TOTS će definitivno biti u 4. mjesecu. I NIKADA nisu kretali s Englezima. ;)

 A da, prvo kreću kartice igrača koji su igrali cijelu sezonu dobro a nikada nisu dobili IF a nakon njih englezi. Na ove prve sam zaboravio. Mislio sam od liga s kojom startaju. Prošle godine tots je startao 29.04. 2017. a prva liga englezi u petom mjesecu. Inače 4 mjesec je i 01.04. i 29.04. no razlika je 4 tjedna. Vidjet ćemo kada će startati. Po meni krajem 4 mjeseca kao i do sada.

Vidjet ćemo kada će startati prva liga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 12:14 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

Tako nešto ću ja napraviti s obranom.

 

Sinoć sam složio R9 i ako ga možete napraviti, napravite ga bez razmišljanja.

 

 

 Da li si do coinsa dosao igrajuci WL i preko nagrada ili tradeom ? Jer kolko vidim, kad bi iso kupovat za njega igrace izade oko 3,1-3,2m coinsa na PS4. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
soft kaže...

Ili se strpi još tjedan-dva-tri, kada bi trebale početi stizati TOTS kartice, i onda si složi momčad od glave do repa kakvu želiš.

 

 

 

 

Svi pričate o tots karticama kao da će sutra izaći. Obično izlaze pri kraju sezone kada sve lige proglase momčadi prvenstva. Znači tots igrače ne određuje ea sports već svaka liga proglasi najbolje pojedince i momčad sezone. Nitko to ne radi osam kola prije kraja prvenstva. Obično su do sada kretali s englezima i to je do sada obično bio zadnji tjedan u 4 mjescu. Ove godine je svjetsko prvenstvo i lige će prije završavati ali opet sumnjam da će to biti ranije. Ove godine su rušili mnoga dosadašnja pravila pa ćemo vidjeti kako će biti ali po meni to će biti kao i do sada.

 

Usput, svaka čast na R9. Od toga stvarno bolje ne može. Meni se to ne da slagati. Doduše niti nemam toliko za njega ali kada vidim više od tri momčadi za složiti ja odustanem. Kada vidim da netko slaže cijelu ligu od 18 klubova infarkt bih dobio. Jednostavno mi se ne da i to mi je tlaka.

 Nije bitan TOTS kao TOTS, nego vrijeme prije njega. Onih tjedan-dva prije samo izlaska TOTS-a kada svi youtuberi ukljucujuci trejdere i pro igrace pocnu prognozirat tko ce bit u TOTS. E upravo u tom vremenu se dogadja najveci market crash jer ekipa koja ne zna puno o marketu pocne panic sellat i tad je najbolje vrijeme za upecat jeftine IF igrace. Uzimajuci u obzir da je ove godine i svjetsko prvenstvo, TOTS ce morat ici jos ranije nego sto je bio prosle godine.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
FIFA 18

Igram protiv nekog frajera koji ne zna igrat ali ima 5 ikona u timu + Ronalda i Balea. Zabije mi na pocetku gol sa Crespom sa nekih 30m to mu je bio i jedini udarac u citavoj tekmi. Ja sam nastavio prijetit radio hrpu sansi ali njegov De Gea sve brani tek u 75min zabijam gol sa Kaneom. U 80min opet imam sansu 1na1 sa Reusom kad ono frajer mi izadje i ostane rezultat 1-1 i ja sam izgubio 15min svog zivota bezveze. Pas im mater nepostenu zbog ovakvih stvari EA mora stavit ako je protivnik napravio disconnect da dobijemo pobijedu jer koji k je sad ovo. Igrao sam bolje od njega morao sam igrat protiv njega i igrice i onda kad bi ga trebao pobijedit onda mi frajer izadje i ja sam samo potrosio zivce i 15min. Nije mi prvi put da mi se ovo desilo. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Da li si do coinsa dosao igrajuci WL i preko nagrada ili tradeom ? Jer kolko vidim, kad bi iso kupovat za njega igrace izade oko 3,1-3,2m coinsa na PS4. 

Uglavnom samo tradeom. WL uvijek igram dok ne osiguram kvalifikaciju za sljedeći vikend. U paketićima nisam dobio ništa vrijednije od 100k cijelu ovu fifu (iako sam složio svaki mogući SBC/ligu/MM i sl., 0 fifa pointsa), tek sam prošli tjedan dobio prime Litmanena (510k).

The_K kaže...

Igram protiv nekog frajera koji ne zna igrat ali ima 5 ikona u timu + Ronalda i Balea. Zabije mi na pocetku gol sa Crespom sa nekih 30m to mu je bio i jedini udarac u citavoj tekmi. Ja sam nastavio prijetit radio hrpu sansi ali njegov De Gea sve brani tek u 75min zabijam gol sa Kaneom. U 80min opet imam sansu 1na1 sa Reusom kad ono frajer mi izadje i ostane rezultat 1-1 i ja sam izgubio 15min svog zivota bezveze. Pas im mater nepostenu zbog ovakvih stvari EA mora stavit ako je protivnik napravio disconnect da dobijemo pobijedu jer koji k je sad ovo. Igrao sam bolje od njega morao sam igrat protiv njega i igrice i onda kad bi ga trebao pobijedit onda mi frajer izadje i ja sam samo potrosio zivce i 15min. Nije mi prvi put da mi se ovo desilo. 

 Ista stvar se meni desila prošli vikend, prva utakmica, 3-3 u 90. minuti i lik napravi penal i izađe iz igre.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Nije bitan TOTS kao TOTS, nego vrijeme prije njega. Onih tjedan-dva prije samo izlaska TOTS-a kada svi youtuberi ukljucujuci trejdere i pro igrace pocnu prognozirat tko ce bit u TOTS. E upravo u tom vremenu se dogadja najveci market crash jer ekipa koja ne zna puno o marketu pocne panic sellat i tad je najbolje vrijeme za upecat jeftine IF igrace. Uzimajuci u obzir da je ove godine i svjetsko prvenstvo, TOTS ce morat ici jos ranije nego sto je bio prosle godine.

 To se slažem. Uvijek najveći slom marketa je desetak dana prije totya, totsa itd. No znale su se dogoditi godine kada nije bilo tako. Što će biti ove godine ja stvarno ne znam. Ove godine market je totalno nepredvidljiv. Kada sam mislio da niže ne može ići i kupio sam nekoliko skupih kartica u pola cijene one su u narednih oar dana još pala gotovo 50%. Mislim da kartice nikada nisu bile ovako jeftine kao sada osim prve godine kada je startao fut.

15 godina
offline
FIFA 18

Znači ja se s ovim ne mogu pomiriti. Govore o genijalnom AI a ovo ispada smiješno. Ako igramo s 4 u obrani onda ta 4 igrača stoje u liniji a bočni kao krajnji igrači terena pomiču se kako se pomiču stoperi.. Zašto alba ničim izazvan stoji tu gdje stoji? Ne može bočni ostati na svojoj poziciji par metara iza stopera? U igri ga uopće nisam vidio i vidim što će lik odigrati i krenem stoperom naprijed jer je napadač u očiglednom zaleđu no kada se kadar promijeni i odzumira na užas vidim gdje je ostao alba? Pa nigdje nema protivnika oko njega i očito tamo stoji samo da bi mi poništio zaleđe. Ovakve stvari me totalno razjebu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Opet mi se dogada ista stvar. 3 tekme 1/2 omjer. Dva poraza od 4-3. U prvoj mi u 90+2 Kane otepe Valenciu i Koscienlog ko prasinu, zabije za 3-3 izgubim u produzecima. Druga tekma slicna shema. Samo kaj sam gubil pa na kraju 4-3. Da me barem ugazi, reko bi svaka cast. Nego on igra Ultra def, ne vjerujem sa aa takvom ekipom guras ultra def da se ja znojim od kombinacija jer svaka pogreska je gol. Uguram loptu na de bruynea, 3 igraca lete na njega u trenu 😂 

Pod hitno treba patch za te taktike jer ovo nema smisla. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Mislim da kartice nikada nisu bile ovako jeftine kao sada osim prve godine kada je startao fut.

 Fut champions nagrade i ove godine SB nagrade donose sve više i više kartica na transfer listu. Sjećam se da si ti prijašnjih sezona znao pitati koliko itema ima na transfer listi na XB... i ako se dobro sijećam uvijek je bilo negdje oko 1 mil... ove godine minimalno koliko sam vidio je 900k i to u doba kada gotovo nitko nije na marketu. U aktivnom dijelu dana broj itema poraste do 1.6 mil što je jako jako puno, pogotovo ako se uzme u obzir da je nemali broj igrača na XB ove godine prešao na PS. I sama logika, velika ponuda-mala potražnja, dovodi do toga su stvari na marketu jeftinije nego prijašnjih godina.

15 godina
offline
FIFA 18

Znači još nisam vidio da je lik dao nekoj kartici čistu desetku. Volim pogledati njegov review i kaj se toga tiče on mi je nekako najbolji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 Fut champions nagrade i ove godine SB nagrade donose sve više i više kartica na transfer listu. Sjećam se da si ti prijašnjih sezona znao pitati koliko itema ima na transfer listi na XB... i ako se dobro sijećam uvijek je bilo negdje oko 1 mil... ove godine minimalno koliko sam vidio je 900k i to u doba kada gotovo nitko nije na marketu. U aktivnom dijelu dana broj itema poraste do 1.6 mil što je jako jako puno, pogotovo ako se uzme u obzir da je nemali broj igrača na XB ove godine prešao na PS. I sama logika, velika ponuda-mala potražnja, dovodi do toga su stvari na marketu jeftinije nego prijašnjih godina.

 Sve je to meni jasno. samo konstatiram da kartice nikada nisu bile jeftinije i da svatko tko je malo igrao mogao je složiti jako dobru momčad. Što je ok. Ove godine u vrijeme totya na PS4 je bilo itema u jednom trenutku preko 8 milijuna? Izlaskom igre odmah je market otišao na 4 milje a potom se vrtio oko 6 milja. Sve sam dobro odradio iako sam osjetno manje bio na marketu nego prijašnjih godina te mi je jedini kiks bio izlaskom novih zelenih kartica kada sam neoprezno uložio dvije milje koje nisam vratio. Doduše imam kartice ali sada za njih teško da bih dobio 1.5 milja a iskreno ne trebaju mi. Jedina šansa da se nekako pokrijem da te otw kartice dobiju u naredna 4 tjedna nadogradnju, što je opet jako teško za očekivati. Zet mi počeo neki dan igrati i već ima momčad koju sam ja imao prije par godina nakon par mjeseci igranja a nije kune potrošio. Aj bar taj dio ljudima daje volju za igranjem.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice