FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.752
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Hvala. Kupio sam 5 silvera iz Cardiffa, ne mora da se isplati, samo da ne bude minus. Inace, danas u bronze pack dobio informa i prodao za 9k. 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

20 klubova treba zamjeniti za Vardia i onog drugoh .pu jebem im mater

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 21:59 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

14 klubova treba zamjeniti za Vardia i onog drugoh .pu jebem im mater

 

 Pa ligaski je SBC, kaj si ocekival... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/agbb5p/vardy_league_sbc/

 

Oba iz prem league SBC-a mi se sviđaju(nije jos izasao, ali developer iz EA je potvrdio)

Ako želite zaradit kupite silver iz Cardiffa, mislim da ce bit precjenjeni kao silveri iz Nurnbeurga kad izade Prem league SBC.

 

Edit-zaboravit na cardiff vec su 3k silveri i penju se...

 

Kupio Lozana 85 jer mi je djelovao jeftino(50k) i mislio ga prodati u cetvrtak, izađe Dumfries u Concept za Eredevisie Leaguea SBC i evo Lozana na 70k. Btw Dumfries izgleda fenomenalno

Još se čudim kaj su mi večeras otišli svi silver englezi a ne vidim nikakav sbc. Prodao oko 40 kartica. Kupovao ih po 500/700 coinsa a otišli po 3200 coinsa. Vjerojatno da sam stavio veću cijenu i čekao bila bi i veća zarada ali i ovako sam zadovoljan.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sta znaci da je SBC Repeatable ?

Treba sloziti 20 klubova jednom da dobijes Vardy i Decoure ili kako vec ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

A ja i dalje cekam kad ce POTM Bundeslige da prodam te Tahove 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

A ja i dalje cekam kad ce POTM Bundeslige da prodam te Tahove 

 Pa kaj ih ne prodaješ? Evo i večeras ode jedan za 4k coinsa. Ostalo mi još samo par komada. Ja sam ih sve prodao. Malo mi šteka Bender ali ode i on dnevno po jedan ili dva za 2500 coinsa. Ne znam što čekate? Kada market bude preplavljen tim karticama.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Prodajem ih isto kao i ti, i ode na dan 2-3 mozda, zato govorim, imam ih puno, ne stanu mi svi na transfer listu, jos 12 ih ceka tamo u dobivenim aukcijama. Al kazem, cekam vrijeme kad ce svi otic.

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 19

Već dugo nam nisu uvalili neke nove kartice...

 

https://www.dexerto.com/fifa/fifa-19-record-breaker-fut-promo-tease-284082

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Dumfries SBC kartica izgleda strasno, ali 165k za hrpu SBC-eva koji daju uzasne nagrade je preskupo. Doslovno ako nagrebe netko 40k iz tog skarta svaka cast.

Nije ga tesko ni ubaciti u ekipe link ima sa Van Dijkom i zeleni lik s Lozanom, samo da su nagrade od SBC-a malo bolje,sve je silver ili Small gold players pack znaci 1 rare kartica i 5 common...

 

Btw dali mi netko moze pomoci, dvoumim se između KDB i SIF Eriksena pa ako je netko igrao sa oba mozda mi da savjet? Coinsi nisu problem zanima me koja vam je bolja kartica

 

Probat cu ovaj vikend SBC Skriniara i Vrsaljka 87, sve sam poslozio samo mi treba srednji CAM.

 

Dosta sam izmjenio ekipu, tj. neda mi se vise igrati s jedno te istima 600 utakmica sa Fabinhom je dosta... IF Fernandinha sam vec malo isprobao ovaj tjedan i djeluje mi bolji od Fabinha samo ga stamina muci(nemoze igrati u dva smjera, pa ga stavim da se drzi obrambenih zadataka)

 

Slika ekipe je na slici (desno ce biti Bale ili Lozano na 7chema) treba samo ubaciti Cam-a (Taliscu IF i Firmina sam vec isprobao pa me ne zanimaju) moze i prijedlog za RM koji moze igrati kao LCAM ili RCAM.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Sta je ovo, ja nisam FUT prije igrao?

Kovačić
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ne zna se ali vjerovatno ce izaci Messijeva kartica za rekordnih 400 golova u prvenstvu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Sta znaci da je SBC Repeatable ?

Treba sloziti 20 klubova jednom da dobijes Vardy i Decoure ili kako vec ?

 Biraš jednog, ne dobiješ oba.

10 godina
offline
FIFA 19

Mozda bude izasao i Cech flashback sbc jer je najavio mirovinu na kraju ove sezone

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovaj Francuz iz BPL nije los za CM, za CDM ipak ne. Po futbinu 280k, preskupo bas. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napokon

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Sta znaci da je SBC Repeatable ?

Treba sloziti 20 klubova jednom da dobijes Vardy i Decoure ili kako vec ?

Znači da možeš SBC složiti više puta.

Složiš sve klubove jednom uzmeš Vardyja, složiš opet sve klubove i uzmeš Doucourea.

Složiš opet sve i uzmeš još jednog Vardyja.... :)

 

 

12 godina
offline
FIFA 19

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

 Tocno najbolje je nista ne popravljati i popraviti sve u novoj fifi tako da nam to mogu uvaliti kao nesto "novo" i stavit ce jos 4,5 novih glitcheva koje je nemoguce popraviti do sljedece fife.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

 

Zato cemo i dalje gledati pro igrace kako se cude kao pura dreku kada promase finesse shot van kaznenog s nekom od icona.

 

Koji to igrac zabija finesse shot iz kola u kolo, kad god mu se digne? Ahhh daaa..., zaboravio sam da je ovo nogomet za skill zonglere, hardcore gamere kojim je fifa u top 3 igre na listi, za one kojim je pravi nogomet "so boring", a s druge strane igraju fifu dok im oci ne iskapaju, ali eto ono, kao prate nogomet, jer zanima ih tko ce u totw, itd...

 

Smijirija od igre bez strasti i ljubavi prema nogometu. Samo papi lova od naivnih klinja.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 13:26 (TheMaverick).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...
goust78 kaže...

Sta znaci da je SBC Repeatable ?

Treba sloziti 20 klubova jednom da dobijes Vardy i Decoure ili kako vec ?

Znači da možeš SBC složiti više puta.

Složiš sve klubove jednom uzmeš Vardyja, složiš opet sve klubove i uzmeš Doucourea.

Složiš opet sve i uzmeš još jednog Vardyja.... :)

 

 

 Hahahah ,necu nista slagati ,mrzi me ...

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

 

Zato cemo i dalje gledati pro igrace kako se cude kao pura dreku kada promase finesse shot van kaznenog s nekom od icona.

 

Koji to igrac zabija finesse shot iz kola u kolo, kad god mu se digne? Ahhh daaa..., zaboravio sam da je ovo nogomet za skill zonglere, hardcore gamere kojim je fifa u top 3 igre na listi, za one kojim je pravi nogomet "so boring", a s druge strane igraju fifu dok im oci ne iskapaju, ali eto ono, kao prate nogomet, jer zanima ih tko ce u totw, itd...

 

Smijirija od igre bez stasti i ljubavi prema nogometu. Samo papi lova od naivnih klinja.

 Koji to igrac promasi 90% 1na1, koji to igrac ne moze pogodit suigraca na 2m od sebe, koji to igrac moze 90min odradit u sprintu..  Strast je odavno izgubljena i u pravom nogometu, kamoli ne u igri.

Ovo je igra, niko te me tjera igrat, komentirat. Jedino je steta kaj Konami nema pojma di je, kopira FIFAu i svake godine izbace isto smece bez ikakvog poticaja na igranje. Dijele legende sakom i kapom, dobre igrace isto... Privlacenje klinaca na jeftin nacin. Smijesno i bez ikakve potrebe za ulogom energije u igru.

 

Bio finess, driven ili nesto 10to... I dalje je to miljama ispred konkurencije u svemu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 10:36 (SimeKZ).
15 godina
offline
FIFA 19

Samo da u par rečenica pokažem apsurd ovog nogometa. Igram sinoć one prijateljske da pokupimo swap karticu. Dogovorimo se da igramo normalno do zadnje minute a ako jedan ne uspije zabiti gol da će mu ovaj drugi pustiti. Prve dvije tekme zabijamo obojca. Treća tekma tvrda. Popijem gol i ne mogu zabiti da se jebem. Poslije 80 minute lik makne golmana s gola i ja pucam nekoliko puta i uvijek na crti odnekud iskoči njegov igrač i izbije loptu. On uopće ne igra, samo kontrolira golmana da je van gola a ja ne mogu zabiti. Konačno zabijem. Puštam ga s centra da ode i zabije jer ipak je vodio. Ista stvar. Maknem golmana ali lik ne može zabiti. Puca u serijama i uvijek netko od mojih izbacuje loptu iz praznog gola. Ja uopće ne igram. Nije uspio zabiti na prazan gol i odemo u produžetke. Opet ga puštam da zabije ali ne može. Uzimam loptu i sam si zabijam gol da možemo nastaviti dalje igrati normalno. Eto, koliko u stvari mi igramo i utjećemo na igru a koliko igra igra i koliki je njen utjecaj na igru i rezultat. Jedana prestane igrati i makne golmana s gola a ovaj drugi ne može zabiti niti tada ako igra ne da.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Igra li neko ovo sranje na pc-u da bacimo one tri prijateljske za onaj sedmicni zadatak?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

 

Zato cemo i dalje gledati pro igrace kako se cude kao pura dreku kada promase finesse shot van kaznenog s nekom od icona.

 

Koji to igrac zabija finesse shot iz kola u kolo, kad god mu se digne? Ahhh daaa..., zaboravio sam da je ovo nogomet za skill zonglere, hardcore gamere kojim je fifa u top 3 igre na listi, za one kojim je pravi nogomet "so boring", a s druge strane igraju fifu dok im oci ne iskapaju, ali eto ono, kao prate nogomet, jer zanima ih tko ce u totw, itd...

 

Smijirija od igre bez stasti i ljubavi prema nogometu. Samo papi lova od naivnih klinja.

 Koji to igrac promasi 90% 1na1, koji to igrac ne moze pogodit suigraca na 2m od sebe, koji to igrac moze 90min odradit u sprintu..  Strast je odavno izgubljena i u pravom nogometu, kamoli ne u igri.

Ovo je igra, niko te me tjera igrat, komentirat. Jedino je steta kaj Konami nema pojma di je, kopira FIFAu i svake godine izbace isto smece bez ikakvog poticaja na igranje. Dijele legende sakom i kapom, dobre igrace isto... Privlacenje klinaca na jeftin nacin. Smijesno i bez ikakve potrebe za ulogom energije u igru.

 

Bio finess, driven ili nesto 10to... I dalje je to miljama ispred konkurencije u svemu. 

 

Oh da konkurencija je totalno bez veze, da ja kao nekad vjeran fifa pas idem lagano ka 1000 tekmi.

 

S druge strane fifa je toliko dobra, da sam ju prodao, a zaradjene coinse dao svom frendu movie-u, kojem se divim kada vidim da jos ima snage igrati ovo sranje, pogotovo kada znam da je veteran i da se kuzi u nogomet.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 12:37 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Eto, koliko u stvari mi igramo i utjećemo na igru a koliko igra igra i koliki je njen utjecaj na igru i rezultat. 

Kad se takve stvari događaju u prijateljskim ili čak rivalsima, aj OK, tolerirat ću to.

Ali takve iste stvari se događaju u jebenoj vikend ligi.

Igrao sam u nedjelju jednu utakmicu praktički protiv PC-a prvih 15 minuta jer je protivnik bio debelo ispod moje razine.

Počne tekma, ja imam prvi napad i skoro mu odmah zabijem gol - vidim da se lik ne zna branit i da ustvari ne zna igrat.

Kreće on u prvi napad, tap-tap-tap GOL - savršena akcija.

Ja opet s centra i skoro mu opet zabijem, ali njegovi botovi automatski riješili problem i kreće on ponovo u napad.

Tap-tap-tap - GOL - još jedna savršena akcija - ja lud k'o šiba.

Koji kurac se događa???!!!

Znam da lik ne zna igrat jer se ne zna branit, ali otkud ti napadi - savršeno da ne može savršenije.

Inače izlazim u takvim utakmicama van jer mi se ne da igrat protiv PC-a, ali ovaj put nisam jer sam znao da je protivnik truba.

Dakle, nakon ta dva gola što mi je zabio u prva dva napada AI ga je prestao pomagat.

U 60 minuti kad sam mu zabio za 5-2 je on quitao i pobjegao glavom bez obzira da ga ne ubijem 10-2 jer mi apsolutno ništa nije mogao bez pomoći igre.

 

Netko je neki dan spomenuo kako igra radi na parne i neparne dane - to se i kod mene događa - jedan dan imam 2/10, a drugi dan 8/10 - s istim igračima igram jer sam non-stop u istoj diviziji tako da bi trebalo samo ući u ritam onih dana kad igra radi za tebe i tada igrati.

Jer protiv PC-a mi se ne da niti SB igrati, a kamoli vikend ligu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 19

Mislim da je svaka rasprava o ovoj igri suvišna. Imamo dvije činjenice. Prva je da svi mi ovdje volimo nogomet i zato ga igramo i druga činjenica je da nas ea spors tretira kao debile jer ova igra je uvreda za mozak. Opet bih mogao pisati o nekim stvarima kao što su pozicioniranje, uplitanje igre u rezultat i različite situacije na terenu te do onih osnovnih stvari a to su pravila igre i suđenje. Jednostavno nema smisla. Nitko nas ne čuje niti nas zapravo želi čuti. Prevelika mašinerija je uključena u igru koja će je braniti i promovirati na svim razinama da bi pojedinci mogli doći do glasa i reći što zapravo misle. Stoga nam je preostalo kukanje po ovakvim temama kako bi olakšali sebi a i shvatili da nismo usamljeni u mišljenju da je ova igra zapravo šarena laža prepuna dreka koji naoko fino miriši.

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Igra je poremecena. U zadnjih 10ak utakmica iz kickoff-a, nakon sto zabijem gol, sam dobio bar 8 golova. Napravim 3 uspjesna tackle-a, ali svaki put se njemu odbije lopta i tak uspije doc do 16m i nekak zabit. Vec me strah zabit gol jer znam da bi mogao vrlo lako naje*at. Likovi su jos tolki nubovi, posjed imam 70%, lopta samo kaj ne udje, pogodim 4 - 5 precki nekad po tekmi i dobije me na gol iz kickoff-a i jedne kontre.

 

Uglavnom, danas sam izasao iz igre u 90.-oj, preko PS buttona, zbrisao igru i vec mi je lakse.

 

Igra je napravljena za kretene, nubovi imaju sanse pobjediti kraj puno boljih igraca, teski drek od igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 12:49 (Tkozna).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Tkozna kaže...

Igra je poremecena. U zadnjih 10ak utakmica iz kickoff-a, nakon sto zabijem gol, sam dobio bar 8 golova. Napravim 3 uspjesna tackle-a, ali svaki put se njemu odbije lopta i tak uspije doc do 16m i nekak zabit. Vec me strah zabit gol jer znam da bi mogao vrlo lako naje*at. Likovi su jos tolki nubovi, posjed imam 70%, lopta samo kaj ne udje, pogodim 4 - 5 precki nekad po tekmi i dobije me na gol iz kickoff-a i jedne kontre.

 

Uglavnom, danas sam izasao iz igre u 90.-oj, preko PS buttona, zbrisao igru i vec mi je lakse.

 

Igra je napravljena za kretene, nubovi imaju sanse pobjediti kraj puno boljih igraca, teski drek od igre.

 Poraz u Fifi boli vise od poraza u bilo kojoj drugoj igri.

CSGo,WoT itd.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Captain Claw, Need For Speed II SE, Sven XXX

Kovačić
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice