FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kad već ne uživam u igri, barem ću uživat u squadu.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja se nadam nekoj ikoni sutra. Rank I Div 3 sa 2040 bodova, Gold 1 WL... pa ako sutra nista ne uleti, nek ide sve u kurac vise. Uzet cu Untradable, dakle... 4 rare mega packa i 2 players electrum + 2 jumbo rare players packa. Nadam se jos jednoj kvalitetnoj ikoni. Neki Viera, Petit... bilo kaj, samo nek uleti vise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Po kojoj logici je Modrić dobio IF a Dmbele nije.

 

Je da je Modrić naš, ali bmk ovo je FIFA.

Dao jedan gol u 4 mjseca odma IF, a Dembele tšo je napravio prošlu utakmicu je sigurno bolje odigrano od Modrićevog.

Još je srušio i rekord prvenstva ove godine.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Po kojoj logici je Modrić dobio IF a Dmbele nije.

 

Je da je Modrić naš, ali bmk ovo je FIFA.

Dao jedan gol u 4 mjseca odma IF, a Dembele tšo je napravio prošlu utakmicu je sigurno bolje odigrano od Modrićevog.

Još je srušio i rekord prvenstva ove godine.

 Modric je uz gol koji je zabil bil najbolji igrac na terenu uz Casemira... sve i jedna akcija te utakmice je kretala od njega i jos je dao gol. Tu nije bilo rasprave da mu se neda IF.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

@Movie Po kojoj cijeni kupujemo IF Goretzku? Znam da ti trgujes sa OTW karticama, imat cu ga u timu duze vrijeme nezelim ga samo brzo flippat, ali ne zelim ni preplatiti.

Nemam pojma. Ne pratim njemačku ligu no po iskustvima drugih liga večeras će OTW kartica dosegnuti najnižu cijenu a već sutra će se počet oporavljat s cijenom. Ja sam svoje OTW kartice uvijek prodavao srijedom u 16h po objavi TOTW a nazad sam ih kupovao istu večer oko 22h jer je tada bila najpovoljnija. Govorim o OTW karticama engleske lige. Nadam se da ista shema vrijedi i za njemačku ligu. Što se IF kartice tiče najbolje vrijeme za kupnju ti je nedjelja predvečer na kraju WL ili ponedjeljak ujutro kada se otvaraju packovi od SB. Ja je ne bih prije kupovao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 22:46 (movie).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Svejedno Dembele dao gol,srusio rekord i bio najbolji igrač na terenu.

This time next year we'll be millionaires
6 godina
offline
FIFA 19

Imam jednu dubiozu pa bi radi cuo pokoji iskusan savjet/misljenje. Imam englesku ekipu sa kojom pikam u formaciji 4312. Srednjaci su: scream Fellaini u sredini, De Bruyne lijevo, Lallana 86 desno i ispred njih Eriksen. E sad, gledao sam napraviti ovog Dembelea i ubaciti ga mozda na mjesto Fellainia... u klubu imam i Doucourea 86. Prva dubioza, raditi li uopce Dembelea i druga, razmjeniti li malo smjestaj igraca, mozda neke druge opcije. Sve su opcije otvorene posto imam i milju coinsa jos na deviznom. Svaki savjet je dobrodosao.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
shtifke kaže...

Imam jednu dubiozu pa bi radi cuo pokoji iskusan savjet/misljenje. Imam englesku ekipu sa kojom pikam u formaciji 4312. Srednjaci su: scream Fellaini u sredini, De Bruyne lijevo, Lallana 86 desno i ispred njih Eriksen. E sad, gledao sam napraviti ovog Dembelea i ubaciti ga mozda na mjesto Fellainia... u klubu imam i Doucourea 86. Prva dubioza, raditi li uopce Dembelea i druga, razmjeniti li malo smjestaj igraca, mozda neke druge opcije. Sve su opcije otvorene posto imam i milju coinsa jos na deviznom. Svaki savjet je dobrodosao.

 

 

 

Dembele je izgleda kao odlicna kartica osim stamine, ako ti nije problem mjenjati ga u drugom poluvremenu napravi ga.

Da imam tvoju ekipu stavio bih KDB-a na CAM, Doucure lijevo, desno Lallanu, Fellaini CDM u 41212(2), jednaka formacija 4312 samo sto ovaj srednji CM pređe u CDM-a. Kasnije bih doveo Kantea, umjesto Fellainija, kad Fellainiju maknu boosta sa pacea.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ja se nadam nekoj ikoni sutra. Rank I Div 3 sa 2040 bodova, Gold 1 WL... pa ako sutra nista ne uleti, nek ide sve u kurac vise. Uzet cu Untradable, dakle... 4 rare mega packa i 2 players electrum + 2 jumbo rare players packa. Nadam se jos jednoj kvalitetnoj ikoni. Neki Viera, Petit... bilo kaj, samo nek uleti vise.

 Identicnu situaciju imam svaki cet od pocetka fife. Vjeruj mi sto su manja ocekivanja to bolje za psihu. :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ja se nadam nekoj ikoni sutra. Rank I Div 3 sa 2040 bodova, Gold 1 WL... pa ako sutra nista ne uleti, nek ide sve u kurac vise. Uzet cu Untradable, dakle... 4 rare mega packa i 2 players electrum + 2 jumbo rare players packa. Nadam se jos jednoj kvalitetnoj ikoni. Neki Viera, Petit... bilo kaj, samo nek uleti vise.

 35k bodova u rivalsima, Gold 2, hrpa živaca u onom retardiranom single matchu - najbolji igrac Bas Dost. Ugušite se u novcima, govna odvratna.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Tradeable od rivalsa...nikad bolji pack nisam dobio, skoro sam pao s fotelje

 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...

Ja se nadam nekoj ikoni sutra. Rank I Div 3 sa 2040 bodova, Gold 1 WL... pa ako sutra nista ne uleti, nek ide sve u kurac vise. Uzet cu Untradable, dakle... 4 rare mega packa i 2 players electrum + 2 jumbo rare players packa. Nadam se jos jednoj kvalitetnoj ikoni. Neki Viera, Petit... bilo kaj, samo nek uleti vise.

 35k bodova u rivalsima, Gold 2, hrpa živaca u onom retardiranom single matchu - najbolji igrac Bas Dost. Ugušite se u novcima, govna odvratna.

 Kako to ?! Ja u 7.div. rank 3 dobijem 24 k ,odigram 4-5 tekmi sedmicno Rivalse .

12 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

Tradeable od rivalsa...nikad bolji pack nisam dobio, skoro sam pao s fotelje

 pas mater 

12 godina
offline
FIFA 19

Divizija 5 gold2 

Vikend liga gold3

Rebić i neki RB propuh

Od paketa ovo mi je bio najjači paket.

 

Nevjerojatno za sto je gubim dane i vikend. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 9:13 (C3c1l).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobro je, nisu lose nagrade. U Rivalsima nista, iz 8 paketa samo Lacazzete a u vikend ligi Lopes i Arias a iz paketica  tredable Sane. Kako je bilo do sada ovo je odlicno. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Rebić u jednom i 4 panja za koja nikad nisam čuo u drugom. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja otvaram u igri tako da tek popodne kad doma dođem.

Dugo nisam walkout dobio pa očekujem danas barem jednu ikonu :P

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ovaj puta sam ostao suvog k :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja otvaram u igri tako da tek popodne kad doma dođem.

Dugo nisam walkout dobio pa očekujem danas barem jednu ikonu :P

Ma ja sam podivljao, kupio sam luku za 320k 

Jebo im pas mater bezobraznu, tako sam ga zelio crvenog 

8 godina
offline
FIFA 19

Uzimam samo pare od nagrada jer sumnjam da ce me dva puta posrat.

Zadnji put sam bio zadovoljan sa 4 packa. Znači u dva sam dobio 2 totw igraca, u jednom Fekira koji se dobro prodao, a u zadnjem dosta low rated igraca, ali koji idu za par k coinsa tak da sam dobro profitirao...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

3 walkouta za redom - Grimaldo FFS, Otamendi, Isco... Brdo 84 i 83 kartica... Bit ce za neki posteno SBC. 2 informa takoder. 

 

Inace nisam zavrsio Rank I za 90 bodova. 21900 sam ja imal a 21990 je.bilo... Jedna tekma sa porazom ili bilo cim. 

 

Sad moram nac nacin da ubacim grimalda umjesto albe.

 

Edit: gore sam napiso 2040 kao moj rating, ne kao zbroj bodova koje imam. Nisam napiso pa zbunjuje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:22 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Uradi Rijkaarda, neka ti on bude soft link, a dole u odbrani dovedi onog Brazilca iz Porta, Militao mislim. Meni je to plan, levo Marcelo, stoperi Militao i VVD, na golu Ederson a Campbell ide u neki sbc, ali ne znam koga da radim, cekam Nedveda. Tanak sam sa coinsima, jedva 150k pa je to na dalekom stapu, ali to je plan. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Uradi Rijkaarda, neka ti on bude soft link, a dole u odbrani dovedi onog Brazilca iz Porta, Militao mislim. Meni je to plan, levo Marcelo, stoperi Militao i VVD, na golu Ederson a Campbell ide u neki sbc, ali ne znam koga da radim, cekam Nedveda. Tanak sam sa coinsima, jedva 150k pa je to na dalekom stapu, ali to je plan. 

 Ako Militao dode onda mora Ramos ili Varane van. Varane ne smije van radi linka sa Lalom. Najbolje kaj igra je riijkard. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...

 

 Ako Militao dode onda mora Ramos ili Varane van. Varane ne smije van radi linka sa Lalom. Najbolje kaj igra je riijkard. 

 Linkas Grimalda sa Ramosom, i nekom ikonom?

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako sam ja shvatio Grimaldo-Ramos-Varane-Lala, a u veznom redu link Grimaldo-Rijkaard.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...

 

 Ako Militao dode onda mora Ramos ili Varane van. Varane ne smije van radi linka sa Lalom. Najbolje kaj igra je riijkard. 

 Linkas Grimalda sa Ramosom, i nekom ikonom?

 Riijkard mi je skup 1m za untradable karticu, nema smisla. Najveci problem mi stvara LW gdje mi je Felipe Anderson 87 jedino zamjenjiv sa Neymarom. A da bi imo njega na 10 chema Gattuso starta u spici, tak da mi jedino igra skupit 500k coinsa ( trenutno na 350k ) i uzet neku ikonu da ude umjesto Casemira. Grimaldo mi se po ocjenama cini zvijer, nadam se da ce tak i bit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...

 

 Ako Militao dode onda mora Ramos ili Varane van. Varane ne smije van radi linka sa Lalom. Najbolje kaj igra je riijkard. 

 Linkas Grimalda sa Ramosom, i nekom ikonom?

 Riijkard mi je skup 1m za untradable karticu, nema smisla. Najveci problem mi stvara LW gdje mi je Felipe Anderson 87 jedino zamjenjiv sa Neymarom. A da bi imo njega na 10 chema Gattuso starta u spici, tak da mi jedino igra skupit 500k coinsa ( trenutno na 350k ) i uzet neku ikonu da ude umjesto Casemira. Grimaldo mi se po ocjenama cini zvijer, nadam se da ce tak i bit.

Stavi sliku ekipe ako nije problem

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...

 

 Ako Militao dode onda mora Ramos ili Varane van. Varane ne smije van radi linka sa Lalom. Najbolje kaj igra je riijkard. 

 Linkas Grimalda sa Ramosom, i nekom ikonom?

 Riijkard mi je skup 1m za untradable karticu, nema smisla. Najveci problem mi stvara LW gdje mi je Felipe Anderson 87 jedino zamjenjiv sa Neymarom. A da bi imo njega na 10 chema Gattuso starta u spici, tak da mi jedino igra skupit 500k coinsa ( trenutno na 350k ) i uzet neku ikonu da ude umjesto Casemira. Grimaldo mi se po ocjenama cini zvijer, nadam se da ce tak i bit.

Stavi sliku ekipe ako nije problem

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
 Grimaldo mi se po ocjenama cini zvijer, nadam se da ce tak i bit.

 

Mogao si uzeti na LB UCL Luisa iz Atletica. 87 rating kartica i moze napredovat ako prođu.

Ja sam ga pokupio za 37k, stavio mu shadow i kartica je mrak.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Linkas Grimalda sa Ramosom, i nekom ikonom?

 Riijkard mi je skup 1m za untradable karticu, nema smisla. Najveci problem mi stvara LW gdje mi je Felipe Anderson 87 jedino zamjenjiv sa Neymarom. A da bi imo njega na 10 chema Gattuso starta u spici, tak da mi jedino igra skupit 500k coinsa ( trenutno na 350k ) i uzet neku ikonu da ude umjesto Casemira. Grimaldo mi se po ocjenama cini zvijer, nadam se da ce tak i bit.

Stavi sliku ekipe ako nije problem

 

 Zamjenit Gatussa i Casemira??gg

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice