FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Ovi iz EA potkopavaju sami sebe. Hocete dokaz?

 

Pogledajte zahtjeve za POTM Luisa Suareza i aktuelnog POTM Ben Yeddera.

 

Gdje to ima u picki materini i tko je Ben Yedder za jednog doktora nogometa Suareza?

 

Ne bi napravio ovog Ben Yeddera da traze 81 rated momcad, bez totw igraca, cisto iz protesta.

 

Nabijem ih na kurac i njihovu viziju nogometa, gdje jedan Ben Yedder vrijedi vise od Suareza.

 

 

 Samo dokaz da je Ben Yeeder broken kartica. Nista drugo. Opet. 700k kosta zbog nacije, linka na Neymar, Mbappe dvojac. To ti je to. Nista drugo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Arminho kaže...

Nije kroz ruke nego kroz palac/preko palca. Sasvim normalna situacija u nogometu.

Cijeli život igram i gledam nogomet i nisam znao dok nisam počeo igrati fifu da je moguće da palac golmana uđe i prođe kroz loptu, kao što nisam znao da noga igrača također može ući i izaći iz lopte a da ne bude ikakve interakcije. Nažalost, to su činjenice koje su obilježole ovu fifu. Ne kukam zbog toga niti komentiram svoje tekme ali neke stvari u ovoj igri jednostavno nisu normalne. S obzirom koliko platimo igru i koliku donosimo zaradu zaslužujemo više i bolje.

Sto se mene tice slobodno prolazi lopta kroz palac i nogu. Ali treba biti konzistentan. Ako prolazi kroz palac nek svaki puta prođe kroz palac. Recimo kod dosta šuteva lopta prolazi kroz nogu. Pogotovo kod pucanja na prvu stativu. Znaci ako s desne strane igralista gađas igraca koji je između lijeve stative i tocke penala. Lopta mu dolazi i u 90% udaraca u stvarnom svijetu ta lopta ide snažno u desni kut desnom nogom. Nema golmana koji će to obraniti jer je on na putanji da ga momentum vuce ka ovoj lijevoj stativi. E na fifi se ta logika kosi i jednostavno moras pucati k lijevoj stativi s lijevom nogom. I tu obicno lopta prolazi kroz ovu stajnu nogu, jer fizicki je to tesko napraviti da ti desna noga na neki nacin smeta.

 

 

Izgleda da se necu stic ni borit za elite jer su serveri jos uvijek i banani, pokazuje mi jednu crticu. U 9 igra real to gledam i idem nakon toga spavat, necu zbog fife sutra cjeli dan teturat na poslu. Kao što sam rekao igrivo samo nakon 10h navecer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 20:10 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

 

Evo... odi i njemu reci da nema skilla, da je los. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Evo... odi i njemu reci da nema skilla, da je los. 

 

 

 "orange shoot"... Evo pisao sam o tome kad sam analizirao pucanje u kojem sam uzeo Son-a kao primjer.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

17 pobjeda s tim da sam danas ostavrio 12...Moram priznati da sam imao 2 utakmice srece ko krme u blatu...Ali dobro izgubio sam 2 na penale protiv levata...

 

Uglavnom vratio sam se na 41212 (2) i odmah je to proradilo.

 

Raul 88 koliko god golova dao, lik je ko mrtvac ne terenu...Traktor se brze okrene od njega.

Jedino ga lijevica spasava a desnica ko da je 3 star weak foot...

 

Bolje da sam Seedrofa napravio bio bi moran na desnon strani jos 2 mjeseca.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 23:11 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

20-8 - 3 DCa. Jbg.

Evo jednog pro debila. Bilo je 68% posjed za mene do trena dok nije zabio za 2-1. Kent po strani, moj R. Carlos ko na klizaljkama proleti kraj njega makar sam pustio sprint i drzim l2. Povratna i gol.

 

Steta, najbolji start i onda mi DCevi useru sve. Prvo na 7-0. Onda na 13-1. I sad maloprije na 19-5. Stvarno steta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

E sad.... Kazalo mi stalno crveno za vezu... Gledam na sati  mislim si ma nemoguce vjerojatno je visual bug. Meni radi ok, idem slozim jedan 81 sbc... Ugasim fifu palim je opet, dodem i ista prica... odigram govno reko barem da do gold 1 dodem. Toliki lagi delay da mi je smijesno bilo i mislim si pa kako ste uspjeli zajebati da vam ni nakon 11 ne radi vise nista. Naravno popusim 3:2 jer napravim penal jbg ne mozes igrat s delayem. Onda idem drugu i odjednom veza supeeer 5 zelenih jebenih crtica. I krenem igrat i evo slike dolje. Namjerno sam stavio odakle sam sve pucao. Stavio sam to da vide ovi sto tvrde da je sve ok i da je samo skill bitan. Barem sam 8x trcao sam na golmana i dva loba sam zabio ostalo je otislo u vrazju mater. Dva loba mi je golman obranio rukom van 16. Znate kad onako klizi pa je "slucajno" opizdi s rukom. Tu ocito lopta ne prolazi kroz ruku da im mater vidim.

 

 

Eeee i da, RARE GOLD INAKI WILLIAMS je usao i zabio 3 gola s pol picke. Son ne moze.... Jbg nema skilla ili nema jebeni wifi ukljucen na mobu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 0:48 (cicek).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Rutinski

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 1:45 (Arminho).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Koga na cam?

https://www.futbin.com/20/compare/44628/43829/43926

 

Mogao bih se i na kdb-a običnog protegnut. Al nekak me ovaj maddison kopa, volim agilnije igrače u momčadi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Koga na cam?

https://www.futbin.com/20/compare/44628/43829/43926

 

Mogao bih se i na kdb-a običnog protegnut. Al nekak me ovaj maddison kopa, volim agilnije igrače u momčadi.

 Ma KDB bez  razmišljanja .. 

15 godina
offline
FIFA 20

Bubno bzvz jedan untr. squad u ovaj 81+.

Sva sreća pa mi treba cdm :/ kraj Kantea i Desaillya i futmas Gmabina i Sissokoa😆

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Otvorim dva rare mega packa i dva packa od sbc od subote i nedjelje i dobijem opet karinu. Moutinho najbolja kartica, užas. Toliko sam bio razjeban packovima da sam zaboravio da sam bidao headliners reusa i ode kartica za 990k coinsa. 250k ispod cijene. Infarkt sam dobio po drugi put u par miuta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Opet sam na nekvom tragu bar nekvog problema. Ovo se vise tice T-com usera, al ne bi skodilo da se netko tko nije na tcomu prikljuci, cisto radi usporedbe.

Cisto da znate s ovime se bavim trenunto. (https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using)

 

Mislim da je problem kod fife sto ne azurira podatke koje imaju o providerima. Recimo fifa koristi ovu adresu "gdr11-htr11-3.ip.tcom.hr" ne znam tocno za sto. I kod te adrese mi prikazuje da gubim 100% podataka. Tcom vise ne navodi tu adresu pod svoje"reverse DNS list" adrese.

E sad bih trebao da netko tko ima volje i zelje probati rjesiti problem ili bar dio problema, da pokrene UOtrace koji moze preuzeti s EAsupp stranice(https://help.ea.com/en-us/help/faq/connection-troubleshooting-basic/) i pokrene po uputama sto treba. Nakon tog bih trebao objaviti rezultate ovdje da usporedim s svojima.(ako je bed moze me dodati na origin, pa tamo u privatnosti provjerimo) Bilo bi dobro da se prvih par polja zamute podaci cisto da ne djelite svoj IP po netu. Bitne sekcije su hop i na desno od tog.

 

Konekcija je losa na fifi, ali mislim da je nekima od nas losija cisto radi lose ili cak nikakve komunikacije izmedu EA-a i ISP-a. Mislim da su podaci ne ažurni i vuku nas kroz neke domene koje su ili promjenile namjenu ili se vise ne koriste.

 

Ako je netko zainteresiran slobodno se javi. :)

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Opet sam na nekvom tragu bar nekvog problema. Ovo se vise tice T-com usera, al ne bi skodilo da se netko tko nije na tcomu prikljuci, cisto radi usporedbe.

Cisto da znate s ovime se bavim trenunto. (https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using)

 

Mislim da je problem kod fife sto ne azurira podatke koje imaju o providerima. Recimo fifa koristi ovu adresu "gdr11-htr11-3.ip.tcom.hr" ne znam tocno za sto. I kod te adrese mi prikazuje da gubim 100% podataka. Tcom vise ne navodi tu adresu pod svoje"reverse DNS list" adrese.

E sad bih trebao da netko tko ima volje i zelje probati rjesiti problem ili bar dio problema, da pokrene UOtrace koji moze preuzeti s EAsupp stranice(https://help.ea.com/en-us/help/faq/connection-troubleshooting-basic/) i pokrene po uputama sto treba. Nakon tog bih trebao objaviti rezultate ovdje da usporedim s svojima.(ako je bed moze me dodati na origin, pa tamo u privatnosti provjerimo) Bilo bi dobro da se prvih par polja zamute podaci cisto da ne djelite svoj IP po netu. Bitne sekcije su hop i na desno od tog.

 

Konekcija je losa na fifi, ali mislim da je nekima od nas losija cisto radi lose ili cak nikakve komunikacije izmedu EA-a i ISP-a. Mislim da su podaci ne ažurni i vuku nas kroz neke domene koje su ili promjenile namjenu ili se vise ne koriste.

 

Ako je netko zainteresiran slobodno se javi. :)

 

 

 Imam osjecaj da je to dosta lako na PCu promijenit. Kaj je sa PSom? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Opet sam na nekvom tragu bar nekvog problema. Ovo se vise tice T-com usera, al ne bi skodilo da se netko tko nije na tcomu prikljuci, cisto radi usporedbe.

Cisto da znate s ovime se bavim trenunto. (https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using)

 

Mislim da je problem kod fife sto ne azurira podatke koje imaju o providerima. Recimo fifa koristi ovu adresu "gdr11-htr11-3.ip.tcom.hr" ne znam tocno za sto. I kod te adrese mi prikazuje da gubim 100% podataka. Tcom vise ne navodi tu adresu pod svoje"reverse DNS list" adrese.

E sad bih trebao da netko tko ima volje i zelje probati rjesiti problem ili bar dio problema, da pokrene UOtrace koji moze preuzeti s EAsupp stranice(https://help.ea.com/en-us/help/faq/connection-troubleshooting-basic/) i pokrene po uputama sto treba. Nakon tog bih trebao objaviti rezultate ovdje da usporedim s svojima.(ako je bed moze me dodati na origin, pa tamo u privatnosti provjerimo) Bilo bi dobro da se prvih par polja zamute podaci cisto da ne djelite svoj IP po netu. Bitne sekcije su hop i na desno od tog.

 

Konekcija je losa na fifi, ali mislim da je nekima od nas losija cisto radi lose ili cak nikakve komunikacije izmedu EA-a i ISP-a. Mislim da su podaci ne ažurni i vuku nas kroz neke domene koje su ili promjenile namjenu ili se vise ne koriste.

 

Ako je netko zainteresiran slobodno se javi. :)

 

 

 Imam osjecaj da je to dosta lako na PCu promijenit. Kaj je sa PSom? 

 E to ne znam, kako ne koristim ps tak bas i ne gledam za ps, ali ako bi ovo pokazalo neke napredke na PCu tad bi se pozabavio i s PSom

12 godina
offline
FIFA 20

Da imam fifu na PCu rado bi se upustil u te vode. Mozda je fakat do toga da zbog providera imamo dramu kaj se tice pinga. 

Po tome mozemo imat 1000/1000 i opet imat losu konekciju sa serverom. 

Zanimljivo bi bilo vidit preko cega idu korisnici deugih providera. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Da imam fifu na PCu rado bi se upustil u te vode. Mozda je fakat do toga da zbog providera imamo dramu kaj se tice pinga. 

Po tome mozemo imat 1000/1000 i opet imat losu konekciju sa serverom. 

Zanimljivo bi bilo vidit preko cega idu korisnici deugih providera. 

 Jep to i mene zanima. I vec sam primjetio neke promjene kod sebe. Ping i dalje kaze 119-123 za ove servere koje predpostavljam da su US serveri. Za ove koje sumnjam da su EU mi kaze od 20-50. Ali jedna bitna promjena u UOtrace zapisima. Posljednji server koji sam imao prije DNS promjene je bio da2.gos.ea.com, sad mi je easo.ea.com. E sad jos moram otic da vidim gameplay. Idem upravo sad pokrenut fifu da vidim razlike. Losa stvar je da mi jos uvijek onaj t-comov DNS stoji na 100% loss packets. Ali to ne mora nuzno biti problem, ako se promet kroz njega uopce ne koristi. Problem je ako se koristi i ceka se response od tog DNS servera, tu se radi o milisekundama. To ne zvuci puno, ali razlika je velika između 3-10ms i 50-60ms, oni koji igraju s PS4 kontrolerom na PCu znaju o cem pricam.

 

 

 

Edit: Htio sam testirati al kako kad njima baza servera ne radi kak spada vecinu vremena... Nema smisla nista testirati ako veza u startu nije kak spada. Recimo kad bi imao delay bile bi pune 4 crtice bez beda.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 18:19 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Menu je shema kaj ja vecinu tekmi imam 4 crtoce... Ponekad 5 pa padne na 4. E sad mene zanima kaj to znaci u rasponu pinga. Njima 5 crtica moze bit 60 ping a 4 crtice vec moze ic do 100. Kaj je po meni neprihvatljivo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Menu je shema kaj ja vecinu tekmi imam 4 crtoce... Ponekad 5 pa padne na 4. E sad mene zanima kaj to znaci u rasponu pinga. Njima 5 crtica moze bit 60 ping a 4 crtice vec moze ic do 100. Kaj je po meni neprihvatljivo. 

 Da to je i glavni problem, zbog kojeg ovo radim. I meni je bilo stalno 4-5 crtica prije nego sam radio ono prije vikend lige s portovima, a veza je varirala. Nakon tog mi cesce prikazuje ove losijeveze. Prije bih imao delay bez razloga, barem ne vidljivog razloga. Nakon 23h bi također kazalo isto 4-5 crtica, ali bi igrao bez delaya. E sad vec sam puno napravio sto mi prikazuje pravo stanje veze. Trenutno pokušavam teoriju pretvoriti u činjenice.

 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Da imam fifu na PCu rado bi se upustil u te vode. Mozda je fakat do toga da zbog providera imamo dramu kaj se tice pinga. 

Po tome mozemo imat 1000/1000 i opet imat losu konekciju sa serverom. 

Zanimljivo bi bilo vidit preko cega idu korisnici deugih providera. 

 Da je do providera onda bi imao problema sa svim ostalim igrama a ne samo sa Fifom. Igrao sam CSgo nisam NIKAD imao problema sa vezom, igrao sam overwatch nisam NIKAD imao problema sa vezom, igrao sam red dead redemption 2 multiplayer NIKAD nisam imao problema sa vezom, igrao sam FORTNITE nikad nisam imao problema sa vezom, igrao sam rainbow six siege NIKAD nisam imao problema sa vezom itd. Igram fifu od 10 tekmi igram mozda dvije tekme bez delaya ili lagga. Oni su sami priznali da je do njih sto znaci da je do njih. Sto god vi napravili veza ce vam uvijek biti smece jer su njihovi serveri smece ili im je engine smece ili oboje ni oni sami ne znaju sto je problem. To je cista borba sa vjetrenjacama

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 18:56 (The_K).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Da imam fifu na PCu rado bi se upustil u te vode. Mozda je fakat do toga da zbog providera imamo dramu kaj se tice pinga. 

Po tome mozemo imat 1000/1000 i opet imat losu konekciju sa serverom. 

Zanimljivo bi bilo vidit preko cega idu korisnici deugih providera. 

 Da je do providera onda bi imao problema sa svim ostalim igrama a ne samo sa Fifom. Igrao sam CSgo nisam NIKAD imao problema sa vezom, igrao sam overwatch nisam NIKAD imao problema sa vezom, igrao sam red dead redemption 2 multiplayer NIKAD nisam imao problema sa vezom, igrao sam FORTNITE nikad nisam imao problema sa vezom, igrao sam rainbow six siege NIKAD nisam imao problema sa vezom itd. Igram fifu od 10 tekmi igram mozda dvije tekme bez delaya ili lagga. Oni su sami priznali da je do njih sto znaci da je do njih. Sto god vi napravili veza ce vam uvijek biti smece jer su njihovi serveri smece ili im je engine smece ili oboje ni oni sami ne znaju sto je problem. To je cista borba sa vjetrenjacama

 Ma mislio sam na ovo kaj cicek istrazuje. Ako EA serveri idu preko te domene, mozda kod drugog operatera idu preko neke druge. To sam mislio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sad sam probao odigrati jednu tekmu. Znaci racunam da je 19h udarno vrijeme svaki dan radi SBC-a. Igrao sam preko googlovog DNS-a i preko VPN-a. Veza je bila 5 pa je pala na 4 crtice. Klasika, ali u to vrijeme bih imao najveci lag, ako se dobro sjecam. Ima netko da zna tocno kako igra funkcionira u 19h i dal je igrivo ili ne. Mislim ovako generalno, dal je sranje svaki dan oko 19h? Ne igram puno rivalsa pa ne znam tocno stanje.

 

Odmah da razjasnim, ne trazim ja tu gresku kod sebe, jasno mi je da su serveri + engine u banani. Ali trazim manje zlo. Ako je moguce kako zaobici hrvatsku(tcomovu, ciju vec) rutu jer ocito nesto ne radi. Nije to problem u tcomu, nego u EA-u koji mora pratiti domene kojima putuje veza. Ima toga puno i vrlo vjerojatno ih za hrvatsku boli dupe. Recimo rekao sam problem koji je bio s onom tcom domenom. Sad kad igram preko vpna javljaju se sasvim drugacije rute. Rute kojima je ping znatno manji.

 

Recimo sad bih reako da mi je bilo na granici igrivog. Nisam rjesio problem, mozda sam ga ublazio. Ne znam tocno. Velim ne igram puno rivalse, ali u WL bi prepoznao razliku. Stoga ovo sto sam sve sad napravio imam spremljeno i cekam WL. Nažalost nakon 23h ovaj tjedan necu moc testirati jer radim nocnu. Sve u svemu dosao sam do zanimljivih saznanja.

Testirao sam gameplay s rutom iz varšave i frankfurta. Na papiru su rute potpuno razlicite. Idem sad probam jos dvije brzinske, jedna sa, druga bez VPN-a.

 

 

Edit: haha nemam sta igrat preko "nasih" ruta jer je sve u crvenom. :D kad se spojim na VPN radi normalno :) Nešto sam otkrio i to me za sad zadovoljava. Sutra cu dalje istrazivat. A WL igram s VPN serverom pa cu vidjet kako ce bit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 20:31 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Kako zabiti golove iz nabacaja?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Kako zabiti golove iz nabacaja?

Jednostavno, nabaciš i zabiješ :)

 

Ili kao ja popizdiš i srozaš se u 7. diviziju i onda se igraš.

Mada, nije jesnostavo jebo sam ih u šupak ni u 7. diviziji.

Još jedan nabačaj moram odradit i još 3 pobjede da zabijem s Hrvatom.

Usput odrađujem golove s Bundesligašima.

Ma sve se u 7. diviziji može bez problema.

6. je već zajebana :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

I ja sam ispao u 7mu diviziju radi tih debilnih swap igrača 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Kako zabiti golove iz nabacaja?

 Drzi tipku za finess i napuni cross do kraja. Netko ce ju docekat unutra. Ako, ides visoku, nema meda iz tog. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Jbt led. Ove zadnje dvije tekme su bile uzas. Mislim da sam sa Crespom podero 7-8x precku minimalno. Da mi trebaju za obj. nebi ih nikad naslago tolko. 

Ovaj u zadnjoj ima naprijes HL Vardya i Ronalda. Meni stoperi HL Walker i IF Azpi. Nebi ga Walker ulovio da ga jebes. Lik preloš, loš ko delay koji se događa sada. Stvarno je delay maestralan danas bio, kroz sve 4 tekme. 

U rangu sa ovim nagradama u kojima da sve prodam po minimalnoj cijeni, nebi naplatil 15k coinsa. Nema sanse. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Sad sam probao odigrati jednu tekmu. Znaci racunam da je 19h udarno vrijeme svaki dan radi SBC-a. Igrao sam preko googlovog DNS-a i preko VPN-a. Veza je bila 5 pa je pala na 4 crtice. Klasika, ali u to vrijeme bih imao najveci lag, ako se dobro sjecam. Ima netko da zna tocno kako igra funkcionira u 19h i dal je igrivo ili ne. Mislim ovako generalno, dal je sranje svaki dan oko 19h? Ne igram puno rivalsa pa ne znam tocno stanje.

 

Odmah da razjasnim, ne trazim ja tu gresku kod sebe, jasno mi je da su serveri + engine u banani. Ali trazim manje zlo. Ako je moguce kako zaobici hrvatsku(tcomovu, ciju vec) rutu jer ocito nesto ne radi. Nije to problem u tcomu, nego u EA-u koji mora pratiti domene kojima putuje veza. Ima toga puno i vrlo vjerojatno ih za hrvatsku boli dupe. Recimo rekao sam problem koji je bio s onom tcom domenom. Sad kad igram preko vpna javljaju se sasvim drugacije rute. Rute kojima je ping znatno manji.

 

Recimo sad bih reako da mi je bilo na granici igrivog. Nisam rjesio problem, mozda sam ga ublazio. Ne znam tocno. Velim ne igram puno rivalse, ali u WL bi prepoznao razliku. Stoga ovo sto sam sve sad napravio imam spremljeno i cekam WL. Nažalost nakon 23h ovaj tjedan necu moc testirati jer radim nocnu. Sve u svemu dosao sam do zanimljivih saznanja.

Testirao sam gameplay s rutom iz varšave i frankfurta. Na papiru su rute potpuno razlicite. Idem sad probam jos dvije brzinske, jedna sa, druga bez VPN-a.

 

 

Edit: haha nemam sta igrat preko "nasih" ruta jer je sve u crvenom. :D kad se spojim na VPN radi normalno :) Nešto sam otkrio i to me za sad zadovoljava. Sutra cu dalje istrazivat. A WL igram s VPN serverom pa cu vidjet kako ce bit.

 Ja odigram gotovo svaki dan tekmu do tri zavisi koliko mi se da i igrao sam u vremenu od 11h pa do 23h i mogu reci da nema pravila ni za dane ni za sate nekad sve radi savrseno u nedjelju kad je WL i onda kad je ponedjeljak dozivis teski lag a tad bi u pravilu manje ljudi trebalo igrati onda sljedeci vikend u nedjelju je igrati usrano a u ponedjeljak super. Ta konekcija ne da se mjenja iz dana u dan vec iz utakmice u utakmicu ti mozes odigrati jednu tekmu savrsenu bez delaya i onda igras odmah sljedecu i igraci ti se krecu kao u mulju. Po meni moras imati srece da bi odigrao pristojnu utakmicu bez delaya

10 godina
offline
FIFA 20

Ajme kakvo je ovo smece jebo kanadu crnu i prokletu sto su oni napravili nama Europljanima takve budale rade od nas pa sto je ovo. GOVNO SMECE pa ja bi sebe ubio da sam napravio tako nesto. Zasto nista nema logike u ovom smrdljivom smecu pa da mali kanadjanin valbuena sa strength 58 uspije rusiti Corluku i Brozovica bez da dobije prekrsaj i da mi prikuca u pod Livakovica bez da dobije zuti karton, svaki moj igrac se odbija od njegovog koda fliper igram, da se 7 puta desi od 30minute da ja uzmem loptu i da je izgubim iste sekunde pa ZASTO.... Da nisam zabio na pocetku gol preko ubaca davno bi stisnuo alt+ f4 ali eto ostao sam patit se i mucit ubijat samog sebe u pojam sa kanadskim smecem samo da bi dobio orsica onog. I da ona konekcija ne moze biti ista kroz citavu utakmicu vec igram malo ubrzano pa onda sporo pa ubrzano pa koji je to k. Uopce se ne salim da mi je ovdje vlasnik EA tocno bi ga zatuko joystickom ne bi imao milosti. Sramota takvo ruganje i pljuvanje prema najljepsem sportu. Da meni jedno takvo smece moze dici zivce svaki put se iznenadim. Crni mi se ispred ociju koliko sam zivcan

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Sad sam probao odigrati jednu tekmu. Znaci racunam da je 19h udarno vrijeme svaki dan radi SBC-a. Igrao sam preko googlovog DNS-a i preko VPN-a. Veza je bila 5 pa je pala na 4 crtice. Klasika, ali u to vrijeme bih imao najveci lag, ako se dobro sjecam. Ima netko da zna tocno kako igra funkcionira u 19h i dal je igrivo ili ne. Mislim ovako generalno, dal je sranje svaki dan oko 19h? Ne igram puno rivalsa pa ne znam tocno stanje.

 

Odmah da razjasnim, ne trazim ja tu gresku kod sebe, jasno mi je da su serveri + engine u banani. Ali trazim manje zlo. Ako je moguce kako zaobici hrvatsku(tcomovu, ciju vec) rutu jer ocito nesto ne radi. Nije to problem u tcomu, nego u EA-u koji mora pratiti domene kojima putuje veza. Ima toga puno i vrlo vjerojatno ih za hrvatsku boli dupe. Recimo rekao sam problem koji je bio s onom tcom domenom. Sad kad igram preko vpna javljaju se sasvim drugacije rute. Rute kojima je ping znatno manji.

 

Recimo sad bih reako da mi je bilo na granici igrivog. Nisam rjesio problem, mozda sam ga ublazio. Ne znam tocno. Velim ne igram puno rivalse, ali u WL bi prepoznao razliku. Stoga ovo sto sam sve sad napravio imam spremljeno i cekam WL. Nažalost nakon 23h ovaj tjedan necu moc testirati jer radim nocnu. Sve u svemu dosao sam do zanimljivih saznanja.

Testirao sam gameplay s rutom iz varšave i frankfurta. Na papiru su rute potpuno razlicite. Idem sad probam jos dvije brzinske, jedna sa, druga bez VPN-a.

 

 

Edit: haha nemam sta igrat preko "nasih" ruta jer je sve u crvenom. :D kad se spojim na VPN radi normalno :) Nešto sam otkrio i to me za sad zadovoljava. Sutra cu dalje istrazivat. A WL igram s VPN serverom pa cu vidjet kako ce bit.

 Ja odigram gotovo svaki dan tekmu do tri zavisi koliko mi se da i igrao sam u vremenu od 11h pa do 23h i mogu reci da nema pravila ni za dane ni za sate nekad sve radi savrseno u nedjelju kad je WL i onda kad je ponedjeljak dozivis teski lag a tad bi u pravilu manje ljudi trebalo igrati onda sljedeci vikend u nedjelju je igrati usrano a u ponedjeljak super. Ta konekcija ne da se mjenja iz dana u dan vec iz utakmice u utakmicu ti mozes odigrati jednu tekmu savrsenu bez delaya i onda igras odmah sljedecu i igraci ti se krecu kao u mulju. Po meni moras imati srece da bi odigrao pristojnu utakmicu bez delaya

 Po nekoj logici bi trebalo manje stekat rivalsi za vikend a vise preko tjedna. Al daj plis ti si na pcu. Daj lupi onaj uo trace i zamuti sve ip adrese pa stavi sliku. Bas me zanima kako ce tebi izgledat. I napisi providera kojeg imas.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice