Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja imam isto za 30-ak, počeo skupljati negdje kada je najavljena exp.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Otvoreno 75 pakteta.

Legendary:  Open the Waygate(mage quest), The Last Kaleidosaur (paladin quest), Lakari Sacrifice (warlock quest), King Mosh( warrior/uništava sve koji su oštećeni), The Vorayy(neutralan/kopira spelove koji se castaju na njega na 1/1 biljku) i 12 epica.

 

Nisam dobio one koje sam htio probat, poput priest i hunter questa tako da cu to craftat, ali nemam nešto previše dusta. Samo 6k tako da ću sačekat da vidim što će biti dobro zapravo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

1 acc 96 pack 4leg

 

2 acc 43 pack samo 1 leg :/

Mexx
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

98 packova - druid, rogue, warrior i priest questovi + mage i warlock legendary, znači 6 komada sve skupa, bar nema duplih za razliku od prošle ekspanzije.

 

Hrpetina epica i svega, morat ću detaljno pogledati kad dođem s posla.... ne da mi se klikat po mobitelu poludim na mali ekran.

 

Sve u svemu vrlo zadovoljan :-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

LOL kako sam opet bio u krivu sto se tice aggro mete.

Rogue quest je beyond OP, nakon sto lako i brzo ispune quest, nakon turna 5 samo bacaju 1 mana 5/5 minione. Pao sam sa ranka 3 na 4 u roku keks. 

Team 5 nikako da nauci, ljude vec lude po forumima...ja cu jedno vrijeme odustati od igranja da vidim sto ce biti sa metom, jednostavno nemam zivaca za opet takvo igranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

50 packova, 0 legendary, 1 epic, par rare. Od kad igram mislim da sam otvorio 500 paketa dobio mozda 5 legendary. Expanzija je losa, nimalo zabavna i nije im to trebalo.Prebacujem se na gwent.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pratim frenda koji je 17 rank legend, jedini counter za Rogue quest je Pirate Warrior haha...bit ce "zabavna" meta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Vidim da je poplava taunt warriora... fakat zabavno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
njuskac kaže...

50 packova, 0 legendary, 1 epic, par rare. Od kad igram mislim da sam otvorio 500 paketa dobio mozda 5 legendary. Expanzija je losa, nimalo zabavna i nije im to trebalo.Prebacujem se na gwent.

 Lažeš. Sorry ali lažeš. Svakih 40 packova je garantiran legendary

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
udarnik60 kaže...
njuskac kaže...

50 packova, 0 legendary, 1 epic, par rare. Od kad igram mislim da sam otvorio 500 paketa dobio mozda 5 legendary. Expanzija je losa, nimalo zabavna i nije im to trebalo.Prebacujem se na gwent.

 Lažeš. Sorry ali lažeš. Svakih 40 packova je garantiran legendary

 nigdje nepise da imas garantiranog legendarya nakog određenog broja packova lul

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

http://hearthstone.gamepedia.com/Card_pack_statistics

 

A Legendary card will be opened within 40 packs of the last opened Legendary, for that set.

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
udarnik60 kaže...

http://hearthstone.gamepedia.com/Card_pack_statistics

 

A Legendary card will be opened within 40 packs of the last opened Legendary, for that set.

Pa i otvorio je jedan u 50 paketa. Zasto bi lagao?

Da je otvorio 80 paketa ima garantirana 2. Na otvorenih 79 paketa ima garantiran 1 legendary. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 12:52 (Chaky).
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Obična statistika, neznaci da mora bit tako, po tome neko otvori 2 legndarya u 2 packa neko otvori 0 u 78 packova... i tu imas taj prosjek od 1 legendary po 40 packova... ništa nije garantirano, obična vjerojatnost

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
darko099 kaže...

Obična statistika, neznaci da mora bit tako, po tome neko otvori 2 legndarya u 2 packa neko otvori 0 u 78 packova... i tu imas taj prosjek od 1 legendary po 40 packova... ništa nije garantirano, obična vjerojatnost

Gresku u statistici. Imas 1 garantiran legendarni u 78 packova. Ne moze biti 0.

2 legendarna u 2 packa moguce. 0 u 78 nemoguce (osim, ako ne dode do greske u sustavu).

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 13:20 (Chaky).
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Stvar je u tome da taj jedan legendary nije garantiran u 40 packova, vjerovatno je uzet uzorak od nekolko tisuca packova i prosjek je bio 1 legendary u 40 packova. To sto je lik napiso da moras dobit 1 legendary, nemoras...

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hmm jel nije prije neki prosjek bio da na svakih 20 paketa ide po jedan legendary?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
darko099 kaže...

Stvar je u tome da taj jedan legendary nije garantiran u 40 packova, vjerovatno je uzet uzorak od nekolko tisuca packova i prosjek je bio 1 legendary u 40 packova. To sto je lik napiso da moras dobit 1 legendary, nemoras...

Nije na taj nacin.

Postavljeno je pitanje nekom od devova (ne znam da li bas Brodeu). Garantiran 1 legendary unutar iste edicije packova. Znaci postoji interni brojac, koji ce ti sigurno okinuti, ako ne dobijes legendu unutar 40 packova. Kad ju dobijes resetira se.

Testirao sam, ali srecom sam uvijek dobivao legendu prije nego mi "okine" 40. paketic.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pitty timer je 40 packova, prosjek je 20...

Bilo kako bilo, ameri opet imaju problema s duplićima :) Nevjerojatno...

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

igra li netko hearthstone na ubuntuu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

38 packova: 2 legendary (hunter dino i hemet) i 12 epica.

 

EDIT:

Napravio murlock pally i gazim sve pred sobom. Vidit ćemo šta će bit kad se malo situacija stabilizira.

Onaj dinosaur što adapta sve murloce je fenomenalan.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 18:39 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
darko099 kaže...

Stvar je u tome da taj jedan legendary nije garantiran u 40 packova, vjerovatno je uzet uzorak od nekolko tisuca packova i prosjek je bio 1 legendary u 40 packova. To sto je lik napiso da moras dobit 1 legendary, nemoras...

 krivo .. garantiran je , pretpostavljam da je kod epica svakih 10 pakova... 

evo i videa koji je objavljen prije vise od godinu dana ... od tada je samo jos vise dokazano da pity timer postoji ...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 18:26 (TheVeky).
13 godina
offline
Hearthstone

Od ovih 75 sad gledam. 13 Epica(2 golden). 2 legija (Vorax Golden i onaj shaman elemntal).

3 Golden rarea i jedno 5 -6 golden classica(duplici, odmah dustano).

Što se tiče questova ne vjerujem da cu kraftat koji barem za sad.

 

Od Epica mi fali onaj 8 mana Taunt i Blazecaller Elemental i Glyph od magea.

 

Sad si budem skraftal  novu Elise i Spiritsingera (3200 dusta). Imam 11k..Mislim da je oko 3500 sjelo od Hall of fame-a i wilda.

 

Onak kak gledam Shaman Ely ak aktivita na 4 mane 3/5 Divine Taunt.. Prejaki tempo.

 

 Ak če biti Elemental Buff Pali ok onda super..

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 18:46 (Zver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Napravio murlock pally i gazim sve pred sobom. Vidit ćemo šta će bit kad se malo situacija stabilizira.

Onaj dinosaur što adapta sve murloce je fenomenalan.

 Moze decklista?

 LP!

15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Možda bi mogo ubacit još jednog Inquisitor, al nekako mi šteta dat 400 dusta za njega 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

omg...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

otvorio prvo classic pack od brawla, pa onda još 34 ungoro packa.

dobio 11 epica (+2 puta meteor za razbiti, 4 komada dobio), 0 legenda  baš hoće igra da dođem do mercy limita 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone
Zver kaže...

 

Što se tiče questova ne vjerujem da cu kraftat koji barem za sad.

 

 

 kraftat ćeš quest čim te nekoliko puta pobjede protivnici koji koriste questove

13 godina
offline
Re: Hearthstone
Wolverine kaže...
Zver kaže...

 

Što se tiče questova ne vjerujem da cu kraftat koji barem za sad.

 

 

 kraftat ćeš quest čim te nekoliko puta pobjede protivnici koji koriste questove

 Competetive/Ranked scena je za mene odavno gotova. Quest koji se pokaže dobar/meni interesantan ću kraftat.

Za mene ti je jednostavno.. igram ili Casual ili experimentiram u Wildu i potkraj mjeseca dignem rank 10 ili 5.

 

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

otvorio prvo classic pack od brawla, pa onda još 34 ungoro packa.

dobio 11 epica (+2 puta meteor za razbiti, 4 komada dobio), 0 legenda  baš hoće igra da dođem do mercy limita 

  I feel your Pain. Meni prvi Leg okrenulo na 35 drugi na 40... Još 5 pakova i još jedan je tu XD. Barem me to veseli.

15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sad mlatim sa Elemental palladinom. Za sad sve izgleda bajno, al čekam da se meta stabilizira pa da vidim šta će bit sa pally deckovima.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice