PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
WukongFtw kaže...

dobra ova tema di se raspravlja o prevarama i vezama.Preimenujte je u "cosmpolitan" ili "žena ženi "

 Sa ovim komantarom si posto dio tga. Welcome to the crew ;)

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovaj match replay je fantastična stvar.

https://gfycat.com/FreeMarriedAlligatorgar

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7k6ipo/cinematic_short_of_me_being_ran_over_by_my_own_car/

 

Guide kako tak nešt napravit:

 

 

Ja još uvijek imam problema sa crashanjem igre nakon matchmakinga na testu tak da moram čekat do 20.12. Prođe mi valjda 1/10 i onda imam još rng dal ću dobit desert mapu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Live server, dugo ga nisam igrao, 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znan je li ovo prava tema za ovakvo pitanje al' ajd. Igran pubg tjedan dana na sljedećoj konfiguraciji:

i5 750
p7p55d-evo
2x4GB hyperx savage 2400
kingston hyperx 3k ssd 120gb

Sapphire Dual-X R9 270

 

iii ne ide baš najbolje. Igra zna zapet, pogotovo u trenucima kad me netko iznenadi paljbom.

Mislite li da bi triba investirat u proc i matičnu ili u grafu?

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ne isplati se, igra ne radi dobro ni na trenutnim high-end konfama, na tvom mjestu ne bih
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pričekaj do sutra da izadje novi patch pa bi trebalo kao biti bolje ... posto je optimizirana onak ...

nznm, meni radi ok sa ovom konfom ... sve na ultra , osim efekata + reshade .....

nekima na jacim konfama šteka ... tak da ....

pričekaj do sutra ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Cekaj da izade full release pa onda vidi..

Mozda i pokrpaju kaj..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I dalje svi igraju na low postavkama sve ili ima neka nova "meta" za postavke? xD

Senior IT Consultant
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

a bogati očaja ahahahahah

 

ok, hvala svima :*

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
GreenDevil kaže...

I dalje svi igraju na low postavkama sve ili ima neka nova "meta" za postavke? xD

 pa ono. Ljudi igraju i CSGO na low, world of tank ili war thunder na low, battlefield na low iako je dobro optimiziran. Nekima je FPS bitniji od grafike, a u nekim igrama bolje vidiš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 9:44 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Na low je grafika ok i samo teksture ljudi stavim da nisu zamusani, mutni. View distance mi je u svim igrama na max i to mi je jednio bitno. Frejmrate mi je najbitniji i ne igram igru da bi se divil visualnim efektima nego da upucam nekoga. Kad me bude zanimala grafika onda budem instaliral witchera i gustal a do onda fps na max. Osim toga imam stari komp pa ni nemrem igrat sa boljim postavkama :P
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Fox Mulder 

Ja sam na Xeon X3470 stock(i7 870), nedavno sam ga stavio bas umjesto i5 750. (nisam probao pubg s i5 750)

 

Za mene igra radi odlično s 1060 6gb, na test serveru radi još bolje, dobio sam min 10 fps u svim situacijama na test serveru (sve high, 1080p).

 

Mislim da je 2GB Vrama daleko premalo za PUBG, promjeni prvo grafu pa vidi, i možda proc, imas te Xeone za 250kn na aliexpressu. I još se clockaju ko od šale(imaš tip top ploču).

 

 

BF3 [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 11:55 (pamark).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od view distancea na ultra i neme neke pretjerano velike koristi, s obzirom da se igrači renderiraju isto na svim postavkama. Jedino manje fpsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav, pitanje:

 

pokušao sam naći tu na forumu ali ne polazi mi za rukom.. Promjena "ADS" načina nišanjenja sa default postavke "Toggle" na "Hold", tako da mi dok držim desni gumb miša nišani kroz nišan (ne "sa ramena"), a ne kao što je na defaultu (da moram samo kliknuti desni klik pa nišani kroz nišan dok ga opet ne kliknem). Uglavnom, pokušao sam promijeniti tu postavku kroz Notepad tako da sam promijenio postavku InputADS sa toggle na hold, međutim, kada uđem u igricu, kao da nisam ništa promijenio.. Ne znam da li je netko imao sličan problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Zdunaho kaže...

Pozdrav, pitanje:

 

pokušao sam naći tu na forumu ali ne polazi mi za rukom.. Promjena "ADS" načina nišanjenja sa default postavke "Toggle" na "Hold", tako da mi dok držim desni gumb miša nišani kroz nišan (ne "sa ramena"), a ne kao što je na defaultu (da moram samo kliknuti desni klik pa nišani kroz nišan dok ga opet ne kliknem). Uglavnom, pokušao sam promijeniti tu postavku kroz Notepad tako da sam promijenio postavku InputADS sa toggle na hold, međutim, kada uđem u igricu, kao da nisam ništa promijenio.. Ne znam da li je netko imao sličan problem?

Moraš staviti read-only, ali na test severu je sad moguće promijeniti tu postavku i kroz in-game postavke. Ne moraš više u notepadu editirati GameUserSettings

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ok, hvala puno, nisam znao za read only, a pokušao sam tražiti i u igri tu postavku među controlama ali nisam uspio naći.. Uglavnom, hvala! :)

 

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prema ovome će igra izaći iz Early Access-a sutra ujutro po našem u 8 sati, tj. onda bi trebala i nova mapa biti na live serverima:

 

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/943363789902286848

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Je 1.0 vani i live?
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Je 1.0 vani i live?

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
NEW_MAN kaže...
Je 1.0 vani i live?

 

Ako ne znas odgovorit na pitanje onda bolje da ne pises nista.

 

12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A kaj ti piše dva posta iznad??? Samo treba čitati sa razumjevanjem ...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...

Ako ne znas odgovorit na pitanje onda bolje da ne pises nista.

 

 A ti da si ista procitao prije svog posta nebi pitao gluposti.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Zabrijal sam da je to napisal jucer na vecer i reko proslo je osam u jutro pa me zanimalo ako je up ili nije. Najava je bila live 20.12. kaj znaci danas i zabrijal sam 08:00 u jutro danas a ne sutra kad je 21.12.
Nisam gledal datum njegove poruke. Cak sam jucer cul glasine da bude danas u noci u 03:00 pa kad sam procital 8 u jutro reko proslo je i ako zna neko radi ili ne.

Odgovor bi bio ne nije live nego bude sutra jer su odgodili.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 12:03 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Zabrijal sam da je to napisal jucer na vecer i reko proslo je osam u jutro pa me zanimalo ako je up ili nije. Najava je bila live 20.12. kaj znaci danas i zabrijal sam 08:00 u jutro danas a ne sutra kad je 21.12.
Nisam gledal datum njegove poruke.

Odgovor bi bio ne nije live nego bude sutra jer su odgodili.

I jest 20.12. za PST vremensku zonu.
Za nas je sutra, 21.12.

Svejedno, gledao kad je napsiao poruku ili ne, mogao si pročitati što je u njoj pisalo, a ne samo vrijeme.

Never mind, za sve ljenguze poput tebe

PUBG PC1.0 kreće po našem lokalnom vremenu sutra, 21.12. u 8:00 (update traje 5 sati).

 

EDIT: ništa nisu odgodili btw.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 12:06 (sudy_freak).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Iz nekog razloga mi se jos nije skinuo novi patch, verzija 1.0. Rekli su da dolazi danas. Ima li jos netko slican problem?

Eye In The Sky
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Iz nekog razloga mi se jos nije skinuo novi patch, verzija 1.0. Rekli su da dolazi danas. Ima li jos netko slican problem?

 tek sutra u 8 ujutro

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije da na steamu piše COUTNDOWN u satima i minutama kad dolazi,bitno da ljudi jos pitaju kad dolazi <3

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice