PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.858
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

PUBG može biti svetinja samo glupacima koji prvi put igraju računalne igre  PUBG nije ništa više od looting and running simulatora jer je to nešto što se 99% vremena radi.

 

 BF u PUBG stilu je nešto što će nahajpati svakog ozbiljnog FPS igrača.

 

 

 Dakle, !

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
D-wook kaže...

PUBG može biti svetinja samo glupacima koji prvi put igraju računalne igre  PUBG nije ništa više od looting and running simulatora jer je to nešto što se 99% vremena radi.

 

 BF u PUBG stilu je nešto što će nahajpati svakog ozbiljnog FPS igrača.

 

 

 Dakle, !

Da si boldao najbitniju stvar u cijelom pasosu što je kolega napisao, tj. BF, možda nebi ispao blesav. Ovako samo vučeš vodu na svoj mlin jer on nije rekao to što si ti zamislio... rekao je da bi BATTLEFIELD u PUBG stilu nahajpao svakog ozbiljnog FPS igrača. I to je živa istina, ja bi ga kupio i za 99$ samo da ima BF1 engine - iako nisam ozbiljan igrač.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: How to DODGE BULLETS in PUBG (Feat. Keyboard Cam)

 

A ovo ga Shroud pokušava ubiti:

https://clips.twitch.tv/LachrymoseOnerousWormNerfRedBlaster

Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

 

No ako ćemo iskreno, igra je s tehničke strane lakrdija.

 

To je istina, sa tehničke strane(optimizacije) jest katastrofa.

Vjerovatno su išli na onu.Ako prolazi DAYZ proći će i ovo.

Evo hrvati rade SCUM na sličnu tematiku, pa ćemo vidjeti.

Iako sumnjam da će se široj igraćoj populaciji svidjeti neke stvari u SCUM-u koje su prikazane.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 D-wook kaže...

No ako ćemo iskreno, igra je s tehničke strane lakrdija.

 

To je istina, sa tehničke strane(optimizacija) jest katastrofa.

Vjerovatno su išli na onu.Ako prolazi DAYZ proći će i ovo.

Evo hrvati rade SCUM na sličnu tematiku, pa ćemo vidjeti.

Iako sumnjam da će se široj igraćoj populaciji svidjeti neke stvari u SCUM-u koje su prikazane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 10:02 (beaststeeth).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

nova pozadina

 

i kaos

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 13:48 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Da si boldao najbitniju stvar u cijelom pasosu što je kolega napisao, tj. BF, možda nebi ispao blesav. Ovako samo vučeš vodu na svoj mlin jer on nije rekao to što si ti zamislio... rekao je da bi BATTLEFIELD u PUBG stilu nahajpao svakog ozbiljnog FPS igrača. I to je živa istina, ja bi ga kupio i za 99$ samo da ima BF1 engine - iako nisam ozbiljan igrač.

 Dakle BF je svetinja? Ok. Igrao sam dosta BF naslova. Odlicne igre koje mi ne pada na pamet pljuvat. Anyway nisam ispao licemjer kao ti i kolega. Pljuvali bi jedno i ljude s te strane, ali drugo je brrrrrrr ozbiljnooooo. Btw jel bilo veceg fonta i razmaka da napises BF? Mozda blesav, ali ne i pokvaren ko neki.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
mrsmith kaže...

Da si boldao najbitniju stvar u cijelom pasosu što je kolega napisao, tj. BF, možda nebi ispao blesav. Ovako samo vučeš vodu na svoj mlin jer on nije rekao to što si ti zamislio... rekao je da bi BATTLEFIELD u PUBG stilu nahajpao svakog ozbiljnog FPS igrača. I to je živa istina, ja bi ga kupio i za 99$ samo da ima BF1 engine - iako nisam ozbiljan igrač.

 Dakle BF je svetinja? Ok. Igrao sam dosta BF naslova. Odlicne igre koje mi ne pada na pamet pljuvat. Anyway nisam ispao licemjer kao ti i kolega. Pljuvali bi jedno i ljude s te strane, ali drugo je brrrrrrr ozbiljnooooo. Btw jel bilo veceg fonta i razmaka da napises BF? Mozda blesav, ali ne i pokvaren ko neki.

O čemu ti pričaš? Nikakvo licemjerje ni pljuvanje nije u pitanju... igra je s tehničke strane ogromna hrpa govana, ali je zabavna i ideja je zakon i to je razlog zašto je mnogi igraju. Ja prvi, obožavam PUBG i igram ga svaki dan (skoro pa 400h na accountu) ali slobodno mogu reći svoje mišljenje bez da budem slijepi fanboy.

 

Da, BF je svetinja u trenutnom stanju optimizacije naspram PUBG-a... i kad bi ih se moglo kombinirati bilo bi to odlično.

 

Malo preozbiljno shvaćaš pizdarije s foruma.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

.......brrrrrrrrr

 

dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 18:27 (Tallahassee).
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je jedna od onih igara koja mijenja industriju, igra koja se "desi" svakih 5 ili 10 godina. Igra ne bi bila to sve da je hrpa govana s tehnicke strane. Igra ima svojih problemcica, ali nije ni blizu tako lose kako neki govore.

 

BF je arkadna pucacina za konzole sa "mrvicu manjom" mapom i usporedjivati PUBG i BF ti je isto kao usporedjivati BF i CS.

Eye In The Sky
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Igra je jedna od onih igara koja mijenja industriju, igra koja se "desi" svakih 5 ili 10 godina. Igra ne bi bila to sve da je hrpa govana s tehnicke strane. Igra ima svojih problemcica, ali nije ni blizu tako lose kako neki govore.

 

BF je arkadna pucacina za konzole sa "mrvicu manjom" mapom i usporedjivati PUBG i BF ti je isto kao usporedjivati BF i CS.

Pa ja sam samo usporedio BF sa PUBG sa tehničke strane (engine, optimizacija) a ne content..... kao da pričam Grčki

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra je jedna od onih igara koja mijenja industriju, igra koja se "desi" svakih 5 ili 10 godina. Igra ne bi bila to sve da je hrpa govana s tehnicke strane. Igra ima svojih problemcica, ali nije ni blizu tako lose kako neki govore.

 

BF je arkadna pucacina za konzole sa "mrvicu manjom" mapom i usporedjivati PUBG i BF ti je isto kao usporedjivati BF i CS.

Pa ja sam samo usporedio BF sa PUBG sa tehničke strane (engine, optimizacija) a ne content..... kao da pričam Grčki

 Pa kralju ne mozes usporedjivati igru koja ima 20 puta manju mapu. Volio bih i ja da Arma 3 radi ko CS:GO.

Eye In The Sky
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da samo što je PUBG tolko neoptimiziran da je to strašno,a o hit reg i serverima da ne govorimo...

BF4 cak i BF3 koji par put ljepse izgledaju nego ovo rade stoput bolje.PUBG je trenutno u lošooj situaciji.Prvo zbog čitera,drugo zbog EU servera koji rade najgore od svih.A trece sto ljudi cak sa 1080ti nemogu normalno igrati ovo igru zbog dropova.Igra je zabavna ali nakon 300h koje imam sve me više živcira.Ako ne poprave neke stvari u skorije vrijeme puno igrača će otići.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra je jedna od onih igara koja mijenja industriju, igra koja se "desi" svakih 5 ili 10 godina. Igra ne bi bila to sve da je hrpa govana s tehnicke strane. Igra ima svojih problemcica, ali nije ni blizu tako lose kako neki govore.

 

BF je arkadna pucacina za konzole sa "mrvicu manjom" mapom i usporedjivati PUBG i BF ti je isto kao usporedjivati BF i CS.

Pa ja sam samo usporedio BF sa PUBG sa tehničke strane (engine, optimizacija) a ne content..... kao da pričam Grčki

 Pa kralju ne mozes usporedjivati igru koja ima 20 puta manju mapu. Volio bih i ja da Arma 3 radi ko CS:GO.

Naravno da možeš. BF1 nema baš toliko (20 puta) manje mape.. PUBG je 8 km2 dok je najveća BF mapa za 64 igrača imala oko 4-5 km2 ako se ne varam - no kako god, nije toliko velika razlika kako navodiš. Ja sam 99% siguran da će DICE izbaciti Battle Royale igru prije ili poslje, bilo kao novu igru, spinoff postojeće franšize ili pak kao nekakav mod - pa ćemo onda vidjeti ako smo bili u pravu veličati Frostbite engine.

 

Ovo povezivanje s usporedbom CS:GO i Arma3 mislim da nema potrebe komentirati.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra je jedna od onih igara koja mijenja industriju, igra koja se "desi" svakih 5 ili 10 godina. Igra ne bi bila to sve da je hrpa govana s tehnicke strane. Igra ima svojih problemcica, ali nije ni blizu tako lose kako neki govore.

 

BF je arkadna pucacina za konzole sa "mrvicu manjom" mapom i usporedjivati PUBG i BF ti je isto kao usporedjivati BF i CS.

Pa ja sam samo usporedio BF sa PUBG sa tehničke strane (engine, optimizacija) a ne content..... kao da pričam Grčki

 Pa kralju ne mozes usporedjivati igru koja ima 20 puta manju mapu. Volio bih i ja da Arma 3 radi ko CS:GO.

Naravno da možeš. BF1 nema baš toliko (20 puta) manje mape.. PUBG je 8 km2 dok je najveća BF mapa za 64 igrača imala oko 4-5 km2 ako se ne varam - no kako god, nije toliko velika razlika kako navodiš. Ja sam 99% siguran da će DICE izbaciti Battle Royale igru prije ili poslje, bilo kao novu igru, spinoff postojeće franšize ili pak kao nekakav mod - pa ćemo onda vidjeti ako smo bili u pravu veličati Frostbite engine.

 

Ovo povezivanje s usporedbom CS:GO i Arma3 mislim da nema potrebe komentirati.

 Sta si ti igrao 400 sati?! Prestani se drogirati.

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Sta si ti igrao 400 sati?! Prestani se drogirati.

PUBG, i vjerojatno ću još toliko barem. Ali nemam se ja što dokazivati tebi nekom random divljaku koji ovdje dođe prosipati pamet zbog svojeg fanboyizma. Dečki koji su ovdje na forumu koliko i ja znaju da sam kupio veliku većinu igara koje su izašle i koje su bile u early accessu jer smo ih igrali zajedno. A tko si ti? Tvoje mišljenje i riječi u ovoj temi vrijede apsolutno ništa.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jesi ti uopce igrao BF pa da tako komentiras,veličaš ovu igru kao da je najbolja na svijetu.Netcode je najgori od svih online igrica,hit reg još gori.Ni u bfu nije hit reg na nivou al je svejedno stoput bolje nego na PUBG.

Pusti ga smith,valjda mu je to prva FPS igra koju je igrao.Nema opce argumenata na ono što smo mu napisali.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 19:49 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Sta si ti igrao 400 sati?! Prestani se drogirati.

PUBG, i vjerojatno ću još toliko barem. Ali nemam se ja što dokazivati tebi nekom random divljaku koji ovdje dođe prosipati pamet zbog svojeg fanboyizma. Dečki koji su ovdje na forumu koliko i ja znaju da sam kupio veliku većinu igara koje su izašle i koje su bile u early accessu jer smo ih igrali zajedno. A tko si ti? Tvoje mišljenje i riječi u ovoj temi vrijede apsolutno ništa.

 Izvini, nisam te prepoznao. Necu vise.

Eye In The Sky
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bf4 i zadnji bf1 su kompa za bf4 jedinih 300kn koje sam dao za igru i bacio u vjetar, serveri su kompa bili i hit reg nikada nisu sredili ni dan danas ne radi kako treba... a bf1 ww1 i usrali sve sa time sto je igra pre brza za to vrijeme plus takoder hit reg u k... ne toliko kao u bf4 ali opet je... zadnji pravi bf je bio bc2 bf3 isto dobar poslije sve u k.... vidjeti cemo na jesen sto ce biti kada izade novi.... I evo ovo govori igrac koji je proveo sate i sate u navedenim igrama... No nije tema bf nego PUBG

Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

 Tvoje mišljenje i riječi u ovoj temi vrijede apsolutno ništa.

 Stvarno si jedan mali umisljeni pajac. Mislis da tvoje vrijedi? Pfff, molim te.

dc hejter
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
mrsmith kaže...

 Tvoje mišljenje i riječi u ovoj temi vrijede apsolutno ništa.

 Stvarno si jedan mali umisljeni pajac. Mislis da tvoje vrijedi? Pfff, molim te.

ajd' odlepršaj

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Serveri su im eksplodirali jer je tolko ljudi došlo i instaliralo tj.kupilo igricu i fps je užasan....za sad... Vidjet ćemo ak će nadogradit servere. Uostalom, igra je još u šta alphi il beti nije još full release ni ništa pa ne očekujem naj "smooth" i balanced full content igricu..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Inace igra je full release.

Battlelog: LtMoNkK
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ostalo nas danas 3. Čujem pucnjavu i odma krenem trčat prema njoj jer je ovaj roknio 3. igrača i odao svoju poziciju. Nađem lika u guile odijelu i krenem pucat po njemu, isprašim dosta metaka u njega i lik me sredi. Reko nemoguće. Gledam death cam, liku ostalo 2HP s tim da sam 2 puta tavu pogodio. Bemti tavu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Ostalo nas danas 3. Čujem pucnjavu i odma krenem trčat prema njoj jer je ovaj roknio 3. igrača i odao svoju poziciju. Nađem lika u guile odijelu i krenem pucat po njemu, isprašim dosta metaka u njega i lik me sredi. Reko nemoguće. Gledam death cam, liku ostalo 2HP s tim da sam 2 puta tavu pogodio. Bemti tavu.

 Hehe, desi se. Pan je jedan od najboljih izuma u ovoj igri. Zvuci tako glupo, a genijalno. Jedan od razloga zasto je PUBG jedna od najboljih igara svih vremena.  LETSSS GOOOOOOOOOO!!!

Eye In The Sky
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam što je nekim ljudima teško za shvatiti. Bluehole je trećerazredni studio na razini nekih naših lokalnih programera koje ja skupim sa ulice. Uspjeli su doći do, mora se priznati, vrhunskog koncepta za igru i implementirali su ga najbolje što su znali, bili u mogućnosti i što se zapravo i moglo očekivati od takvog jednog developerskog studia. DA ovakva igra je za njih preveliki zalogaj. DA išli su u early access jer su im trebale pare. DA igra je tehnički totalni disaster i zaostala u vremenu. I velike kompanije imaju problema sa serverskom podrškom i optimizacijom, gdje neće ovakav mali studio.

 

Usporedba sa bilo kojim AAA današnjim naslovom nema smisla jer su to uglađene igre kojima vaulting nije novi feature uveden patchem nakon 6 mjeseci.

 

BF4 (listopad, 2013) je najbolji FPS na tržištu od 2015. godine kada su ga do kraja ispolirali. To što ste vi igrali na izlasku kada nije radio kako spada i od toga odustali je vaš problem, propustili ste najopsežniji FPS u povijesti industrije - do sada. O kvaliteti igre dovoljno govori i današnji broj igrača, 5 godina nakon izlaska - 55 000 igrača kroz sve platforme, oko 2/3 u usporedbi sa BF1 populacijom.

R6S (prosinac, 2015.) još jedna igra koja nije radila kako treba i za koju se je pretpostavljalo da će biti totalni flop. Tijekom prošle godine postigla najbolje rezultate do sada - preko 60 000 igrača (steam) i po mnogima trenutno najbolji FPS na tržištu.

Overwatch (goty, 2016. godine) - 30 milja prodanih primjeraka. Nema čitera, serveri rade kako spada, konstantna developerska podrška, trenutno najbolja e-sport kompetitivna scena.

 

Ove gornje 3 igre moraju biti u knjižnici svakog dedicated FPS igrača. BF1 nije ispunio očekivanja, ali da se i u njemu uživati. SWB2 je totalni flop - 1500 PC igrača 3 mjeseca nakon izlaska iako ta igra grafički najbolje izgleda.

 

PUBG prema svim gore navedenim igrama radi i izgleda kao da je ispao iz prošlog stoljeća.

 

Osim toga kako radi i izgleda, jer to je nešto što pobornicima PUBG-a očito nije bitno, oni su moralna vertikala i njima je samo gameplay bitan - PUBG je jebena running i looting simulacija, 10-15-20 minuta lootaš i trčiš da te netko onda okine bez da ispališ metak i onda sve isponova. Mislim, u redu ima ljudi koji to vole, ali da nekoga PUBG može više zaraziti od ove prve 3 nabrojane igre to mi je teško shvatiti. Prosto iz razloga jer nije toliko dinamična igra, u nabrojanim igrama si stalno nabrijan i pod utjecajem hormona, stalno je akcija, konstantni otkucaji na 100, a u PUBG-u ide ovako: iskakanje - otkucaji 90, middle game - 60, pucanje -120. Pa sad tko voli nek izvoli.

 

Ali moja je želja da se i PUBG s vremenom ispolira i da radi kako spada jer kao predah od ovih nabrijanih pucačina veoma dobro dođe.

 

700 hrs BF4

650 hrs OW

200 hrs R6S

100 hrs PUBG

45 hrs BF1

 

Uživajte ljudi! Idem se zapit za maškare!

 

 

 

 
3 6 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

 Hehe, desi se. Pan je jedan od najboljih izuma u ovoj igri. Zvuci tako glupo, a genijalno. Jedan od razloga zasto je PUBG jedna od najboljih igara svih vremena.  LETSSS GOOOOOOOOOO!!!

 Reci da trollaš plz  Ja uvijek podržavam ovu igru, ali reći da je najbolja igra svih vremena je čisti troll. Igra nažalost nije ni blizu dovršene igre, a kamoli da je najbolja ikada. Ima potencijal za biti najbolja ikada što se tiče ovoga žanra to definitivno, ali moraju masu toga srediti, a i mislim da se neke stvari niti ne mogu poboljšati zbog ograničenosti unreal enginea. 

 

Ali bez obzira na sve probleme koje igra ima, meni osobno je jedna od najzabavnijih igara što sam igrao zadnjih par godina sigurno!

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 19:09 (Baldurion).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...
Evil Access kaže...

 Hehe, desi se. Pan je jedan od najboljih izuma u ovoj igri. Zvuci tako glupo, a genijalno. Jedan od razloga zasto je PUBG jedna od najboljih igara svih vremena.  LETSSS GOOOOOOOOOO!!!

 Reci da trollaš plz  Ja uvijek podržavam ovu igru, ali reći da je najbolja igra svih vremena je čisti troll. Igra nažalost nije ni blizu dovršene igre, a kamoli da je najbolja ikada. Ima potencijal za biti najbolja ikada što se tiče ovoga žanra to definitivno, ali moraju masu toga srediti, a i mislim da se neke stvari niti ne mogu poboljšati zbog ograničenosti unreal enginea. 

 

Ali bez obzira na sve probleme koje igra ima, meni osobno je jedna od najzabavnijih igara što sam igrao zadnjih par godina sigurno!

 PUBG jeste jedna od najvecih igara svih vremena, svidjalo se to kome ili ne, jer mjenja industriju i nacin na koji ljudi razmisljaju o igrama. Ide ruku pod ruku sa Half Life, Halo, CoD, WoW, LoL. Igra je sa nula NULA maketinga pomjerila sve granice u svijetu igara. To je filmska prica, digitalna bajka. 

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kolko vidim po tvojim statsima samo umires,kak ti onda moe biti najbolja igra,osim ak to sto nisi ubio nikog 20 gameova te veseli😅
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice