PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A zgadio mi se ovaj PUBG više... Kad udem u COD ili Fortnite nevjerujem kako igre rade... Jel zna netko zasto oni hostaju servere na Amazonu serviceu? MISLIM 10+ miliona prodanih kopija + marketing i da nemogu napraviti svoje servere i osposobiti ih ili barem platiti neke solidne servere...
Why?
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam s guštom neki dan bacia na BF3.

Prava PC igra.

 
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
.....sa svih 328 zivih i aktivnih igraca... good for you....
dc hejter
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
THErealPiVeNzI kaže...
A zgadio mi se ovaj PUBG više... Kad udem u COD ili Fortnite nevjerujem kako igre rade... Jel zna netko zasto oni hostaju servere na Amazonu serviceu? MISLIM 10+ miliona prodanih kopija + marketing i da nemogu napraviti svoje servere i osposobiti ih ili barem platiti neke solidne servere...

???????????????????????????????????

 

Tko oni?
Bluehole? PUBG?

Već dosta dugo vremena PUBG nije na AWS (Amazon Web Servers).

Prebacili su se na Microsoft Azure servere.

Kažeš "napraviti svoje servere i osposobiti ih ili barem platiti neke solidne servere..."  

 

Pa većina igara ti se i vrti na AWS-u ili na Azureu.

Rijetko tko radi "svoje servere". Pogotovo za milijune igrača koji u istom trenutku igraju igru

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisu serveri krivi kaj je engine napisani za igre di se igras solo ili s par ljudi i hodas po hodnicima a mapa nije veca od par sto metara. Igra je bazirana na krivom engine-u i igra bude losa danas, sutra ili za pet godina. Netcode nije za tu vrstu igre i kraj price.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 9:37 (NEW_MAN).
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
sudy_freak kaže...

 

 

In addition, 99% bannanih accounta je iz Kine.

 

 Znači "Region lock ne bi nimalo pomogao, čitera ima svugdje" ipak nije istina?

 Nisam doma pa ne mogu pogledati od kuda je informacija ali mogu ti skoro garantirati da ces idalje naletavati na redovnoj bazi na ekipu koja ce i vise nego ocito varati. Ako imas 100 igraca u ovakvoj igrici, ne mozes ocekivati da ces naletiti na 3 matcha za redom bez da nades nekoga tko vara, bili to WH ili cisti Aimbot.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Sve to stoji, ali jesu li oni svjesni da ce njima igraci pocet odlaziti? Neki AAA studio napravi battle royale igru i gotovo je s PUBG-om. To za Azure servere nisam znao, ali ni Azureovi serveri nisu bog zna sto. Mislim da je pametnije im bilo da naprave svoje servere i svoju infrastrukturu i mirni su 5-10+ godina. Onda kroz neke drasticnije izmjene popraviti igru. Je li moguce da zamijene engine? Misim velik poduhvat za developere ali je li isplativo?

Why?
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako netko slučajno trenutno igra i ima lagove i stuttere, pomaže isključivanje Death Cam-a i Replay-a.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
CyberDemonVZ kaže...
sudy_freak kaže...

 

 

In addition, 99% bannanih accounta je iz Kine.

 

 Znači "Region lock ne bi nimalo pomogao, čitera ima svugdje" ipak nije istina?

 Nisam doma pa ne mogu pogledati od kuda je informacija ali mogu ti skoro garantirati da ces idalje naletavati na redovnoj bazi na ekipu koja ce i vise nego ocito varati. Ako imas 100 igraca u ovakvoj igrici, ne mozes ocekivati da ces naletiti na 3 matcha za redom bez da nades nekoga tko vara, bili to WH ili cisti Aimbot.

Kako ćeš naletavati ako je 99% bannanih igrača dolazilo iz Kine, a novim patchom bi se trebalo ograničiti dolazak Kineza na EU server?!
Ja vjerujem da će, ako su to realizirali dobro, ovaj patch biti najbolji do sada i da će jednim udarcem riješiti dvije, jako velike, debele i ružne muhe.

TomoR kaže...

Ako netko slučajno trenutno igra i ima lagove i stuttere, pomaže isključivanje Death Cam-a i Replay-a.

Kako radi?
Na poslu sam pa ne mogu isprobati, a nitko mi još od zanimljivih ne streama da gledam.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
sexytoiletpaper kaže...
CyberDemonVZ kaže...
sudy_freak kaže...

 

 

In addition, 99% bannanih accounta je iz Kine.

 

 Znači "Region lock ne bi nimalo pomogao, čitera ima svugdje" ipak nije istina?

 Nisam doma pa ne mogu pogledati od kuda je informacija ali mogu ti skoro garantirati da ces idalje naletavati na redovnoj bazi na ekipu koja ce i vise nego ocito varati. Ako imas 100 igraca u ovakvoj igrici, ne mozes ocekivati da ces naletiti na 3 matcha za redom bez da nades nekoga tko vara, bili to WH ili cisti Aimbot.

Kako ćeš naletavati ako je 99% bannanih igrača dolazilo iz Kine, a novim patchom bi se trebalo ograničiti dolazak Kineza na EU server?!
Ja vjerujem da će, ako su to realizirali dobro, ovaj patch biti najbolji do sada i da će jednim udarcem riješiti dvije, jako velike, debele i ružne muhe.

TomoR kaže...

Ako netko slučajno trenutno igra i ima lagove i stuttere, pomaže isključivanje Death Cam-a i Replay-a.

Kako radi?
Na poslu sam pa ne mogu isprobati, a nitko mi još od zanimljivih ne streama da gledam.

 Jesi ikada igrao CSGO? Najslicnija igrica PUBGu po pitanju zastupljenosti. Kinezi ne igraju na EU serverima tamo ali je i dalje prepuno varanja. To je zalosna norma kad pricamo o FPS igrama na PCu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 11:33 (sexytoiletpaper).
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ako netko slučajno trenutno igra i ima lagove i stuttere, pomaže isključivanje Death Cam-a i Replay-a.

 Imam ih, nemoguće igrati koliko.

Isprobam kasnije.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
XXX-Man kaže...
TomoR kaže...

Ako netko slučajno trenutno igra i ima lagove i stuttere, pomaže isključivanje Death Cam-a i Replay-a.

 Imam ih, nemoguće igrati koliko.

Isprobam kasnije.

 Evo službena obavijest:

https://twitter.com/PUBG_help/status/966619883646668800

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Izgleda da je blizzard jedini danas sa svojim battle.net-om koji rastura po pitanju detekcije cheatera i bananjem istih Jednostavno razvaljuju.

 

EDIT: Haha što volim ove salty momke po internetu

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 11:38 (mrsmith).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Izgleda da je blizzard jedini danas sa svojim battle.net-om koji rastura po pitanju detekcije cheatera i bananjem istih Jednostavno razvaljuju.

To je istina.
Blizzard jedini stvarno radi super posao.

Lako otkrivanje i detekcija, još brža sanacija i to je to.

Cijene svoje igrače i igre, zato što igre šljakaju.

Jednom te ulove, ne boj se, nećeš više na toj konfiguraciji instalirati ništa od Blizzarda.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Evo ako vas zanimaju novi skinovi i crate-ovi ;D

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Izgleda da je blizzard jedini danas sa svojim battle.net-om koji rastura po pitanju detekcije cheatera i bananjem istih Jednostavno razvaljuju.

 

EDIT: Haha što volim ove salty momke po internetu

 I to ne samo cheateri nego grieferi/throweri, edgy ekipa sto brije na ekstremizme, sve ih potamane. Zato bi bilo najbolje da blizard primjeti pare u PUBGu vise i napravi svoj BR.

15 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Izgleda da je blizzard jedini danas sa svojim battle.net-om koji rastura po pitanju detekcije cheatera i bananjem istih Jednostavno razvaljuju.

 

EDIT: Haha što volim ove salty momke po internetu

 To je, onako, kako se uzme. Moralo se naveliko vikati i derati po forumima da se ista poduzme po pitanju diabla 3.

Zato je jako zanimljivo ovih dana/nakon zadnjeg patcha citati jadikovku muljatora po njihovim forumima (ros, thud...) kako ce igra bez njih propasti

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 12:12 (Mrgud Veliki).
10 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni su prvo dojmovi igre bili jako losi, prvotno zbog optimizacije koja je do prije mjesec-dva bila jako losa, a ni sada nije bajna - stavio sve na very low / low (komp odlican) i opet neradi glatko, dali zbog lagga ili igrinog engina, zbilja tesko reci...no svakako nije jos zadovoljavajuce

 

Gameplay - puno previse praznog hoda ima, cekanje na partiju, let avionom, padobran, pa lootanje... nekad prode citava partija da nikoga nevidis, ili lootas i opremis se na najjace i pokupis insta headshot...

 

Svida mi se dobar i realistican model pucanja koji me podsjeca na Insurgency i slicne hardcore igre. Osjećaj kada si u finalnim trenucima partije je ponekad adrenalinsko iskustvo koje nisam nikad u igrici dozivio. Suradnja sa prijateljima u squadu je nesto sto malo koja pucacina posjeduje, zbilja zna biti odlicnih i napetih trenutaka.

 

Svakako ju valja igrati sa nekim u paru ili u squadu uz zezanciju dok lootas i kada se nista nedogada, ovako kada si sam ili u squadu sa nepoznatnim likovima je uglavnom bezveze iskustvo

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pa s tom konfom trebas imati min 100 fps-a koje god postavke stavio! koliko je to lose tebi?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
izasao opet neki update 20 mb
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
izasao opet neki update 20 mb

 da i sjebo sve, igra mi ide 50% losije, death cam uopce ne radi(pise faild) nevjerovatno da igra svakim patchom uspjeva donijeti nove probleme i bugove!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://twitter.com/PUBG_help/status/966702287996452865

 

Kažu da su riješili stutter, ja sam normalno sad igrao sa isključenim Death Cam-om i Replay-em.

 

Poslije tog 20MB patch-a još nisam probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma koga briga za taj lag. Meni je bitno da konačno izgledam kako sam oduvijek želio:

Moj PC  
18 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
SiNkE.Zgb kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ne kuzim zasto ne kupuješ i otvaraš kutije,pa tu ti daje prostor za zaradu,a tebe nista ne košta.

Moj prijedlog sad da rokate bp pointse dok ne puste nove crateove, znam da sam ja na početku desperado prodavao po 3,80€ Tak ce i bit sa ovim novima, prvih dva tri dana će koštat par eura i moj prijedlog je da ih odmah prodate na market dok se da nešto zaradit.

 kak da prodam odma kad sta god da stavim mi je na nekoj hebenom hold-u

Steam Market pravilo.

7 dana si on hold, al nemoj se nadati da ćeš prodati odmah. Prvo dodaj karticu, jer i nakon dodavanja kartice na Steam Wallet mora proći određeni period.
Valve tako funkcionira.

pa ja odavno imam karticu na steamu i kupujem bez ikakvih holdova,nemrem se sad tocno sjetit ali mislim da je nesto bilo sa holdom samih stvari unutar igre, 

 

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Ma koga briga za taj lag. Meni je bitno da konačno izgledam kako sam oduvijek želio:

 https://media.giphy.com/media/cJL1Y7MY1akc8/giphy.gif

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Ma koga briga za taj lag. Meni je bitno da konačno izgledam kako sam oduvijek želio:

 trebalo bi te polutat 

16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sutra streamam(o) - svratite, komentirajte, bacite neku šalu i tako 

 

https://www.bug.hr/tv/sutra-uzivo-streamamo-pubg-umire-li-najveci-gejmerski-hit-novijeg-doba-2995

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Sutra streamam(o) - svratite, komentirajte, bacite neku šalu i tako 

 

https://www.bug.hr/tv/sutra-uzivo-streamamo-pubg-umire-li-najveci-gejmerski-hit-novijeg-doba-2995

 Tema je na bug.hr, clickbait naslov je tu, ekipa je tu, ovo će biti vrlo uspješan stream!

 

Davor, imaš dual PC stream setup, ili na istome streamaš i igraš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Tema je na bug.hr, clickbait naslov je tu, ekipa je tu, ovo će biti vrlo uspješan stream!

 

Davor, imaš dual PC stream setup, ili na istome streamaš i igraš?

 

Još samo da ne odigramo katastrofalno, kao što to ponekad zna biti slučaj... 

 

Na istom PC-u se sve odvija još uvijek. U pitanju je 8-jezgreni Core i7-5960X Extreme Edition pa kod 720p/60 fps streamanja praktički nema performance dropa kad se koristi x264 kodiranje. Međutim, obzirom da planiramo neke ambicioznije live sadržaje, u postupku sam nabavke capture kartice, tako da eventualni budući streamovi budu s dual PC setupom i u još boljoj kvaliteti. Sekundarna kanta čeka spremna, a zasad još uvijek samo skuplja prašinu 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Tema je na bug.hr, clickbait naslov je tu, ekipa je tu, ovo će biti vrlo uspješan stream!

Davor, imaš dual PC stream setup, ili na istome streamaš i igraš?

 

Još samo da ne odigramo katastrofalno, kao što to ponekad zna biti slučaj... 

Na istom PC-u se sve odvija još uvijek. U pitanju je 8-jezgreni Core i7-5960X Extreme Edition pa kod 720p/60 fps streamanja praktički nema performance dropa kad se koristi x264 kodiranje. Međutim, obzirom da planiramo neke ambicioznije live sadržaje, u postupku sam nabavke capture kartice, tako da eventualni budući streamovi budu s dual PC setupom i u još boljoj kvaliteti. Sekundarna kanta čeka spremna, a zasad još uvijek samo skuplja prašinu 

 Upogoni to. Imaš 24 sata 

 

P.S. ne treba ti više capture kartica (samo jako brza lokalna mreža), uveo je OBS zanimljive inovacije prije koji mjesec:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 18:51 (CyberDemonVZ).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice