PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sseennoonn kaže...

link na stranicu gdje se kakti provjeri koliki vam je ping prema kojem serveru << (meni je avg 80ak na EU ) ne bas najbolji al eto 

Fora pristup, al kud i kamo preciznije - https://pubg.disquse.ru/

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

UAZ - PUBG Logic - VLDL (when an unexpected guest appears in your vehicle)

Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

kakvo je sada stanje, koliko ima modova u igri, da li razmisljaju o esportu?

kontam si sad uzet igru dok je na popustu, ionako neam sad nikakvu pucačinu da tučem

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

kakvo je sada stanje, koliko ima modova u igri, da li razmisljaju o esportu?

kontam si sad uzet igru dok je na popustu, ionako neam sad nikakvu pucačinu da tučem

 Netcode groblje, umiranje iza zida je zastitni znak ove igre. Modova ima slovima nula! Razmisljaju o esportu ali s ovim netcodeom tesko. Ono imaju brdo love tak da bude i esport jednog dana ali prije moraju netcode fixat.

Uzmi jer je igra bez obzira na bullshit netcode, nula modova i dalje zabavna. Najdi ekipu i peglaj, a tih 20 eura nije neka lova.

 

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sa Sanhok dolazi i Event Pass:

https://www.playbattlegrounds.com/news/187.pu

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
hanteed kaže...

kakvo je sada stanje, koliko ima modova u igri, da li razmisljaju o esportu?

kontam si sad uzet igru dok je na popustu, ionako neam sad nikakvu pucačinu da tučem

 Netcode groblje, umiranje iza zida je zastitni znak ove igre. Modova ima slovima nula! Razmisljaju o esportu ali s ovim netcodeom tesko. Ono imaju brdo love tak da bude i esport jednog dana ali prije moraju netcode fixat.

Uzmi jer je igra bez obzira na bullshit netcode, nula modova i dalje zabavna. Najdi ekipu i peglaj, a tih 20 eura nije neka lova.

 

 Znači toliko im je netcode u kurcu, i još nisu popravili. To podsjeća na bf4 kada je izašao. Jel ima fps i tps mod odvojeno, tj. mogu li ja ući u meč sa 100(koliko već) igrača i da su svi u fps modu,jer nije baš pravedno igrat sa tpsom kad sve vidi iza zida :D

Mislim si uzeti jer to je ipak ulog za budućnost fortnite je shit, a volim malo ozbiljniju igru ko pubg, imaju čak i bullet drop to mi se svidja

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Odvojeni su modovi FPP i TPP.

Kupi i igraj...zabava zagarantirana, ali i živciranje zbog netcoda.

Sve u svemu biti ćeš zadovoljan 70 % vremena otprilike.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodie kaže...

Odvojeni su modovi FPP i TPP.

Kupi i igraj...zabava zagarantirana, ali i živciranje zbog netcoda.

Sve u svemu biti ćeš zadovoljan 70 % vremena otprilike.

 Otišao sam u igraonu maloprije eto da oprobam prije nego uzmem. Ne izgleda loše, zanimljivo je kada se suzi krug kada nas je 30ak na malom mjestu, a na početku mi je dosadno jer je velika mapa puno propješačim a ništa se ne dešava, valjda je to sto mi je prvi meč. Što se kruga tiče nekontam šta bude ako ne zavrsis u bjelom krugu nakon odbrojavanja i šta znači crveni krug? ja sam mislio prvi veliki krug se suzava na jednom mjestu i da propadneš ako ne stigneš u njeg. I da li je moguće kupovati ingame valutom nišane za puške tipa pokupim mp  haklerku i da mi se nanjoj stvori nišan kojeg sam kupio?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bijeli krug je takozvana zona gdje se igra,ako ne zavrsis u njoj prije nego se plava zatvori uzima ti healthe.Prvih par krugova ces stici ako kasnis,mozes ju tankat healovima dok zadnje zone vise nemozes.Medutim moj savjet ti je uvijek budi u zoni prije nego se zatvori.Crvena zona je redzona ti padaju bombe,ak nemas srece ce te ubiti😂
Nema kupovanja nikakvih nišana,samo skinove za puske i lika
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

WackyJacky101 just uploaded a video
GUIDE: How to MOVE LIKE A PRO (Bunny Jumping, Sharp Turns, Speedclimbing 
stairs) - PUBG

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...za one koje to zanima, a bilo ih je, igra sad ima i tzv. progression sustav....

 

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Bijeli krug je takozvana zona gdje se igra,ako ne zavrsis u njoj prije nego se plava zatvori uzima ti healthe.Prvih par krugova ces stici ako kasnis,mozes ju tankat healovima dok zadnje zone vise nemozes.Medutim moj savjet ti je uvijek budi u zoni prije nego se zatvori.Crvena zona je redzona ti padaju bombe,ak nemas srece ce te ubiti😂
Nema kupovanja nikakvih nišana,samo skinove za puske i lika

 Još nešto, ima li igdje na netu databse sa svim puškama da vidim koliko koja daje dmga i koliko je to s pancirkom dmga, čisto da znam, isto tako na battlefieldu dmr ili poluautomaski, znam da trebam 3 metka ispalit da ga ubijem, i je li manji dmg od oruzja kada je dalje lik kojeg pucam? čisto prije uzimanja igre da se uputim. I ja kad startam ja pokupim sljem i ove pancirke ne moze niko to kupiti pa da se stvori s njima?

 

Nije mi jasno ovo, frajer me je pogodio sa kar98k iza zida nekog, i ja prebacio na cam kill, iz camerine perspektive tj. njegove ja trčim lijevo on puca desno pored mene znači što je promašaj ali on me rani i onda me upuca, kako ne znam jel to sjebana ta kill cam pa pogresno prikazuje ili je sjebano pucanje?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 12:26 (hanteed).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
To se zove bullet lead.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam igro pubg jedno mjesec dva. Krenio sad ponovo sa ovom mapom i moram priznat da je mapa fantastična.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jesam ja jedini ili je netko isto dobio poslje 12.2Gb patch-a jos jedan od 16.7GB ostali prijatelji skim igram nitko nije dobio nikaki od 16.7Gb a meni odma kad je skinio od 12GB krenio skidat i od 16.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...za one koje to zanima, a bilo ih je, igra sad ima i tzv. progression sustav....

 

 ne kužim što donosi premium pass? Kako ga kupiti ili za kolko?

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i moj prvi win na novom update-u

everyday i&amp;amp;#39;m shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Solo win, mapa je odlična, moraš se kretati sa zonom inače vrlo lako ti se netko pojavi sa leđa i bye bye...

 

Uzeo bih cak i ovaj Event pass finih se tu stvari dobije :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

...za one koje to zanima, a bilo ih je, igra sad ima i tzv. progression sustav....

 

 ne kužim što donosi premium pass? Kako ga kupiti ili za kolko?

 ....pa mozes ga kupit u storeu ingame, ali zaboravi, samo za kozmetiku i ak neko voli doc do levela 80, za ingame mu ne koristi nis..... kolko kuzim nema neke prednosti ispred ostatka ekipe, a neki valjda vole igrat te taskove ko u bfu.... ma bez veze....

metalni punker
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel se zna tko moderira ovu početnu stranicu sa temama igara i tzv "izdvojene teme" ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Jel se zna tko moderira ovu početnu stranicu sa temama igara i tzv "izdvojene teme" ?

 Moderatori ,kakve želje imaš?

سمندری ڈاکو
12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel još kinezi glavinjaju po EU serverima sa svojim zmajevskim moćima(čitaj - čitovima)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
pirat kaže...

 Moderatori ,kakve želje imaš?

 Nisam baš zadovoljan politikom tih "izdvojenih tema" jer mi se čini da moderator/i to uređuju po svojim osobnim željama.

 

Prvo želim da se Overwatch uvrsti u izdvojene teme jer kao najpopularnija Blizzardova igra, najpopularniji team-based shooter i jedna od najpopularnijih igara u FPS žanru uopće  i sa nesumnjivo najdužim potencijalnim life cycleom tamo i pripada.

 

Nadalje imam par komentara:

Lista izdvojenih tema se sastoji od veteranskih igara koje su još uvijek popularne (WoW, LoL, WoT, CS), igre za koju nikoga nije briga (Diablo 3), igre koja jedino služi redditorima za kreiranje meme-a i gif-ova (Minecraft), franšize koja je izdala PC platformu i zajednicu (CoD), franšize koja je uništena u zadnja dva izdanja i postala SJW crapfest (BF), najpopularnije franšize u povijesti gaminga (GTA) i smeća koji je popunio tržišnu rupu (PUBG).

 

Diablo, Minecraft, COD i BF treba maknuti ća. COD BO4 izlazi prilagođen za PC pa se možda PC zajednica i oporavi. BFV možda bude dobra igra pa se njega isto može kasnije dodati, ali aktualna izdanja BF1 i WW2 su totalni trash i treba ih odstraniti s liste. Te igre su uvreda gamerima. PUBG treba održati dok neki ozbiljni developer napravi battle-royal igru koja radi kako spada.

 

Svaki put kad otvaram ovu temu PC igre, a otvaram je svaki dan, moram gledati koji su tragični naslovi na vrhu liste sa znakom izdvojene teme. Već duže vrijeme čekam da se nešto u vezi toga poduzme, ali ništa se ne mijenja i zato sad želim da se moderatori s time malo zabave i da naprave svoj posao.

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Frende moj, jesi ti ikad čuo za privatnu poruku?

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...
pirat kaže...

 Moderatori ,kakve želje imaš?

 Nisam baš zadovoljan politikom tih "izdvojenih tema" jer mi se čini da moderator/i to uređuju po svojim osobnim željama.

 

Prvo želim da se Overwatch uvrsti u izdvojene teme jer kao najpopularnija Blizzardova igra, najpopularniji team-based shooter i jedna od najpopularnijih igara u FPS žanru uopće  i sa nesumnjivo najdužim potencijalnim life cycleom tamo i pripada.

 

Nadalje imam par komentara:

Lista izdvojenih tema se sastoji od veteranskih igara koje su još uvijek popularne (WoW, LoL, WoT, CS), igre za koju nikoga nije briga (Diablo 3), igre koja jedino služi redditorima za kreiranje meme-a i gif-ova (Minecraft), franšize koja je izdala PC platformu i zajednicu (CoD), franšize koja je uništena u zadnja dva izdanja i postala SJW crapfest (BF), najpopularnije franšize u povijesti gaminga (GTA) i smeća koji je popunio tržišnu rupu (PUBG).

 

Diablo, Minecraft, COD i BF treba maknuti ća. COD BO4 izlazi prilagođen za PC pa se možda PC zajednica i oporavi. BFV možda bude dobra igra pa se njega isto može kasnije dodati, ali aktualna izdanja BF1 i WW2 su totalni trash i treba ih odstraniti s liste. Te igre su uvreda gamerima. PUBG treba održati dok neki ozbiljni developer napravi battle-royal igru koja radi kako spada.

 

Svaki put kad otvaram ovu temu PC igre, a otvaram je svaki dan, moram gledati koji su tragični naslovi na vrhu liste sa znakom izdvojene teme. Već duže vrijeme čekam da se nešto u vezi toga poduzme, ali ništa se ne mijenja i zato sad želim da se moderatori s time malo zabave i da naprave svoj posao.

 ..... ne bu ti ovo proslo... moras pisat predsjednici ili u Bruxelles.....

metalni punker
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...
pirat kaže...

 Moderatori ,kakve želje imaš?

 Nisam baš zadovoljan politikom tih "izdvojenih tema" jer mi se čini da moderator/i to uređuju po svojim osobnim željama.

 

Prvo želim da se Overwatch uvrsti u izdvojene teme jer kao najpopularnija Blizzardova igra, najpopularniji team-based shooter i jedna od najpopularnijih igara u FPS žanru uopće  i sa nesumnjivo najdužim potencijalnim life cycleom tamo i pripada.

 

Nadalje imam par komentara:

Lista izdvojenih tema se sastoji od veteranskih igara koje su još uvijek popularne (WoW, LoL, WoT, CS), igre za koju nikoga nije briga (Diablo 3), igre koja jedino služi redditorima za kreiranje meme-a i gif-ova (Minecraft), franšize koja je izdala PC platformu i zajednicu (CoD), franšize koja je uništena u zadnja dva izdanja i postala SJW crapfest (BF), najpopularnije franšize u povijesti gaminga (GTA) i smeća koji je popunio tržišnu rupu (PUBG).

 

Diablo, Minecraft, COD i BF treba maknuti ća. COD BO4 izlazi prilagođen za PC pa se možda PC zajednica i oporavi. BFV možda bude dobra igra pa se njega isto može kasnije dodati, ali aktualna izdanja BF1 i WW2 su totalni trash i treba ih odstraniti s liste. Te igre su uvreda gamerima. PUBG treba održati dok neki ozbiljni developer napravi battle-royal igru koja radi kako spada.

 

Svaki put kad otvaram ovu temu PC igre, a otvaram je svaki dan, moram gledati koji su tragični naslovi na vrhu liste sa znakom izdvojene teme. Već duže vrijeme čekam da se nešto u vezi toga poduzme, ali ništa se ne mijenja i zato sad želim da se moderatori s time malo zabave i da naprave svoj posao.

 To što ti nisi zadovoljan to je tvoj problem.

Overwatch nije najpopularnija Blizzardova igra. Ispred nje su i WoW i Hearthstone...

Istina je da zagađuješ Overwatch temu, a nemaš pojma o igranju istoga. Eno, lako je pročitati komentare tamo. I tvoje i od drugih ljudi.

Tema na bug.hr kao zasebna nema smisla, jer i jedan običan eurotrack simulator nije zaseban, a daleko je više praćen.

Ne vrijeđaj Diablo, ako ga ne igraš, jer je dovoljno da pogledaš broj komentara tamo. I može slobodno permaban na ovaj multi account, ali morao sam ovako napisati

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 1:49 (Seronja nezauzet).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...
pirat kaže...

 Moderatori ,kakve želje imaš?

 Nisam baš zadovoljan politikom tih "izdvojenih tema" jer mi se čini da moderator/i to uređuju po svojim osobnim željama.

 

Prvo želim da se Overwatch uvrsti u izdvojene teme jer kao najpopularnija Blizzardova igra, najpopularniji team-based shooter i jedna od najpopularnijih igara u FPS žanru uopće  i sa nesumnjivo najdužim potencijalnim life cycleom tamo i pripada.

 

Nadalje imam par komentara:

Lista izdvojenih tema se sastoji od veteranskih igara koje su još uvijek popularne (WoW, LoL, WoT, CS), igre za koju nikoga nije briga (Diablo 3), igre koja jedino služi redditorima za kreiranje meme-a i gif-ova (Minecraft), franšize koja je izdala PC platformu i zajednicu (CoD), franšize koja je uništena u zadnja dva izdanja i postala SJW crapfest (BF), najpopularnije franšize u povijesti gaminga (GTA) i smeća koji je popunio tržišnu rupu (PUBG).

 

Diablo, Minecraft, COD i BF treba maknuti ća. COD BO4 izlazi prilagođen za PC pa se možda PC zajednica i oporavi. BFV možda bude dobra igra pa se njega isto može kasnije dodati, ali aktualna izdanja BF1 i WW2 su totalni trash i treba ih odstraniti s liste. Te igre su uvreda gamerima. PUBG treba održati dok neki ozbiljni developer napravi battle-royal igru koja radi kako spada.

 

Svaki put kad otvaram ovu temu PC igre, a otvaram je svaki dan, moram gledati koji su tragični naslovi na vrhu liste sa znakom izdvojene teme. Već duže vrijeme čekam da se nešto u vezi toga poduzme, ali ništa se ne mijenja i zato sad želim da se moderatori s time malo zabave i da naprave svoj posao.

Kog djoku ulazis u PUBG temu ako ga ne igras i pises ovakve poruke?

Koga bre zanima sta ti mislis ili ne mislis i koje igre trebaju da budu u izdvojene teme a koja treba da se izbace. Ako imas neki problem javis se moderatorima na private pa im kazes sta mislis a ne dodjes u temu za koju ni nemas igru i seres kako je sranje. 

To bi bilo isto kao da ja odem sada u temu Overwatch i pocnem da serem kako je igra losa a nemam ni jedan minut proveden u istoj. 

 

A vidim ni u Overwatch temi nisi bas popularan jer sam sada prvi put usao u nju i izasao iz nje kada sam video koliko trolujes tamo i pravis se neki dr mr za overwatch.

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da li tko ima problema sa naglim frame dropom nekih 20 fpsa naglo, a nova mapa mi je 60 fpsa pa ide gore 120... mapa je mala, a ono konfa mi je...
Zar su stvarno izbacili novi patch sa ovako losim optimizacijama?

Prije patcha sam imao zakucanih 144 i u letu bi mi pao na 100 minimum i opet se popeo, sad naglo samo paf -20 fpsa, kao da mi veza puca pa ode -20, i jos mi se igra crasha nakon nove mape.

Deletao sam u steamu download cache, i napravio verify integrity na igri, nista se nije promjenilo.

everyday i&amp;amp;#39;m shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Kog djoku ulazis u PUBG temu ako ga ne igras i pises ovakve poruke?

Koga bre zanima sta ti mislis ili ne mislis i koje igre trebaju da budu u izdvojene teme a koja treba da se izbace. Ako imas neki problem javis se moderatorima na private pa im kazes sta mislis a ne dodjes u temu za koju ni nemas igru i seres kako je sranje. 

To bi bilo isto kao da ja odem sada u temu Overwatch i pocnem da serem kako je igra losa a nemam ni jedan minut proveden u istoj. 

 

A vidim ni u Overwatch temi nisi bas popularan jer sam sada prvi put usao u nju i izasao iz nje kada sam video koliko trolujes tamo i pravis se neki dr mr za overwatch.

 Al ne kužiš ti to. On ti je mjerilo za sve ovdje. Ak njemu ne valjda, onda ne valja nikome.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad osvojis win bez hit pointa.haah

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice