Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.253
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
13 godina
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

judi može imi netko pojasniti

 

https://robertsspaceindustries.com/schedule-report

 

ne kužim šta im ovo znači.... kad će otprilike izaćina lve 3.0 patch da probam  zaigrati

 

fakat nisu normalni pa nutni liv 2.6.3 je izašao 08.04.2017 koji je samo ustvari bio hotfix na 2.6.2.....ustvari od 2.6 patcha ništa novo live nije izašlo

 Na brzinu sam procito i ne pise kad ce izaci. Koliko sam shvatio testirali su 3.0 s 60 odabranih igraca

12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

3.0 se ocekuje oko bozica i nove god. ako negdje ne zapne opet.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
15 godina
odjavljen
offline
Star Citizen

Ponzijeva shema je mica-maca za to sto se u ovom konkretnom slucaju odvija, ali ovce i sluze da daju vunu i mekecu

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Bome, ovo je zbilja otislo predaleko... Sad prodaju i parcele zemlje na planetima :(

Na zalost, zvuci kao potez ocajnika.
 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
mcf kaže...
Bome, ovo je zbilja otislo predaleko... Sad prodaju i parcele zemlje na planetima :(

Na zalost, zvuci kao potez ocajnika.

 Nema boljeg biznisa od prodaje zemlje na Mjesecu. :) Roberts je usavršio foru tako da prodaje zemlju na virtualnom mjesecu. Ima neograničen i beskonačan izvor mjesečeve zemlje. :D :D Jel' da, da je genijalac zapravo?

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 11:01 (Tonči).
9 godina
offline
Star Citizen

On je genijalac po sistemu da je u zemlji slijepaca jednooki čovjek kralj. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

def cu napravit pledge sve vise mi se svidja pa makar i bauljao po ta 2 planeta 2-3 god jos.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
mcf kaže...
Bome, ovo je zbilja otislo predaleko... Sad prodaju i parcele zemlje na planetima :(

Na zalost, zvuci kao potez ocajnika.

 Vec vidim slijedecu ideju u vidu prodaje kisika. Djaba ti sve do sada kupio, ako ne kupis kisik bez kojega ne mozes zivjeti

9 godina
offline
Re: Star Citizen
=xfact= kaže...

def cu napravit pledge sve vise mi se svidja pa makar i bauljao po ta 2 planeta 2-3 god jos.. 

 Apsolutno, i još kupiti LTI Bengal kad napokon bude na prodaju za 10 tis. USD!

13 godina
offline
Re: Star Citizen
Garro kaže...
=xfact= kaže...

def cu napravit pledge sve vise mi se svidja pa makar i bauljao po ta 2 planeta 2-3 god jos.. 

 Apsolutno, i još kupiti LTI Bengal kad napokon bude na prodaju za 10 tis. USD!

 Ja sam se sokiro kad sam vidio Javelina za 3k$

9 godina
offline
Star Citizen

CIG me više ne može šokirati, mogu mi samo potvrditi sumnje. 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Casper127 kaže...
Garro kaže...
=xfact= kaže...

def cu napravit pledge sve vise mi se svidja pa makar i bauljao po ta 2 planeta 2-3 god jos.. 

 Apsolutno, i još kupiti LTI Bengal kad napokon bude na prodaju za 10 tis. USD!

 Ja sam se sokiro kad sam vidio Javelina za 3k$

 Je'l da, da je jeftin?

Nope.
12 godina
offline
Star Citizen

Skoro đabe!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Jel mi se samo cini ili je igra cisti p2w. Sto ce se desiti jednog dana ako igra bude dovrsena pa ova ekipa sa 500$ brodovima pocne silovat nubleke sa starter shipovima?i tako tjednima i mj dok nubleki ne saberu sirotinju za bolji brod?

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
=xfact= kaže...

Jel mi se samo cini ili je igra cisti p2w. Sto ce se desiti jednog dana ako igra bude dovrsena pa ova ekipa sa 500$ brodovima pocne silovat nubleke sa starter shipovima?i tako tjednima i mj dok nubleki ne saberu sirotinju za bolji brod?

 Ništa, bitno je da ova ekipa koja je spremna dati 500$ za brod uživa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Star Citizen
A ne ako pitate određene ljude sa ovog foruma. P2W gospodo je isključivo kada kupiš npr. WoW account od nekog kineza.

Najbolji win u tome je kada ti maznu podatke, a account izgubiš, jer ti ga ili bannaju ili ti ga mazne nazad isti kinez od kojeg si kupio.

Ovakva prodaja zemljišta, brodova, uskoro vjerojatno nadogradnji za brodove, municije, itd. uopće nije P2W, jer tako vele neki i bok.
 
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Sad ce biti:  Cekajte 4.0 pa ce te vidit da je to super igra, nakon 2 godine cekajte 5.0, itd itd  dok na kraju ne budes lezao u krevetu umires i govoris svojima cekajte 25.0 pa ce te vidit da je to super igra i tako iz generaciju u generaciju, a robertove generacije imaju jadan zivot jer cijeli svoj zivot ne mogu izracunati koliko su love zaradili na debilima.

12 godina
offline
Star Citizen

Vi to gledate samo negativno,  ko zna možda zemljištu poraste vrijednost i za godinu dana prodate zemlju i zaradite koju kunicu ;)

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Citizen

Pozdrav ekipa.Evo planiram se pridruziti u igru,ali me zanima dal mi se isplati uopce trenutno igrat sa ovom mojom konfiguracijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

https://www.youtube.com/watch?v=xgLtoaBlC2M   Ovo je najblize tvojoj konfiguraciji.

9 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...

Pozdrav ekipa.Evo planiram se pridruziti u igru,ali me zanima dal mi se isplati uopce trenutno igrat sa ovom mojom konfiguracijom?

 Za igru ti je nebitna konfiguracija, važno je samo koliko para želiš dati CIG-u ako želiš igrati na njihovoj strani. Ako želiš igrati na strani zdravog razuma, igra je čisti F2P.

11 godina
offline
Re: Star Citizen
A gle.Kupio bi onaj startni ship.Eh sada,zanima me kako to ide dalje?Dal ja sa in game novcem mogu otkljucavat osta vozila,ili za bilo kakvo uzivanje u igri,moram placat tom CIGu?Vidim da kod vozila se nalazi 3mj nekakve garancije.Sta to znaci i sta kada to istekne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Citizen
VandaL.pr! kaže...

Vi to gledate samo negativno,  ko zna možda zemljištu poraste vrijednost i za godinu dana prodate zemlju i zaradite koju kunicu ;)

 a možda uvedu "planet destroyer class" brodove za 5000usd po komadu, pa odoše planetice i zemljišta u paramparčad

16 godina
offline
Re: Star Citizen
@Endymon

Nadam se da trolaš?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Citizen
HAL kaže...
@Endymon

Nadam se da trolaš?

 Ma ne trolam ljudi moji.Nego ne razumijem oko te garancije.Sto se tice ovog ostalog,pogledao sam jedan tutorial na yt i shvatio sam kako funkcionira.Ali ne razumijem oko te garancije i ako ja npr kupim Auroru,dal cu ja moc slijetat na planete i hodat okolo sa likom?Jer bojim se da nije neka shema kao sa Elite Dangerous..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...

Pozdrav ekipa.Evo planiram se pridruziti u igru,ali me zanima dal mi se isplati uopce trenutno igrat sa ovom mojom konfiguracijom?

 Pridruziti se u igru kao igru ili kao 'igru' ?

9 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...
HAL kaže...
@Endymon

Nadam se da trolaš?

 Ma ne trolam ljudi moji.Nego ne razumijem oko te garancije.Sto se tice ovog ostalog,pogledao sam jedan tutorial na yt i shvatio sam kako funkcionira.Ali ne razumijem oko te garancije i ako ja npr kupim Auroru,dal cu ja moc slijetat na planete i hodat okolo sa likom?Jer bojim se da nije neka shema kao sa Elite Dangerous..

Dakle, ako sam dobro razumio, strah te je da bi mogao zaigrati igru koju si platio?

 

Ako je tako, ne trebaš imati tih strahova, šanse da SC postane igra u smislu "vozim se sa brodićem po svemiru i slijećem na planete", a ne "platio sam da zamišljam kako će biti se voziti brodićem po svemiru (jednom kad igra izađe)" su minimalne.

8 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...

Pozdrav ekipa.Evo planiram se pridruziti u igru,ali me zanima dal mi se isplati uopce trenutno igrat sa ovom mojom konfiguracijom?

 bolje sacekati da prvo naprave/zavrse  igru , vidis stanje dal se isplati ulagati u hardwer  pa se pridruzis u igru !

 

Igra je jos uvijek u popularno nazvanom tzv. early access statusu !

waaagh
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice