World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.314.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Prije bih rekao bug...dosta velik nesrazmjer izmedju wn7 i wn8 a i mali dmg za prosjecan tier koji si igrao u prethodnih 30 dana...
Budi ponosan!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
FrankMartin kaže...
Prije bih rekao bug...dosta velik nesrazmjer izmedju wn7 i wn8 a i mali dmg za prosjecan tier koji si igrao u prethodnih 30 dana...

 Hah, a vrlo lako moguce ::)

 

ovo je zadnjih 24 sata

Kako god vidim da napredujem, tesko ali ide..

 

nabavio sam si 50 100 s free expom.

dakle preskocio sam tier 6 (arl44 nisam mogao smislit) a tier 7 mi se nije dao igrati.

 

i jucer sam zaista igrao okey partije s njime ali sam gubio npr 1/10 u pm..

 

Jos uvijek radim greske jer mi se neda cekat da se nest napravi a to me u vecini slucajeva kosta pa znam poginut toliko glupo.. ali kada zaista ocu odigrat kak treba s strpljenjem onda napravim masakr..

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 14:12 (toxic).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
FrankMartin kaže...
Prije bih rekao bug...dosta velik nesrazmjer izmedju wn7 i wn8 a i mali dmg za prosjecan tier koji si igrao u prethodnih 30 dana...

 Hah, a vrlo lako moguce ::)

 

ovo je zadnjih 24 sata

Kako god vidim da napredujem, tesko ali ide..

 

nabavio sam si 50 100 s free expom.

dakle preskocio sam tier 6 (arl44 nisam mogao smislit) a tier 7 mi se nije dao igrati.

 

i jucer sam zaista igrao okey partije s njime ali sam gubio npr 1/10 u pm..

 

Jos uvijek radim greske jer mi se neda cekat da se nest napravi a to me u vecini slucajeva kosta pa znam poginut toliko glupo.. ali kada zaista ocu odigrat kak treba s strpljenjem onda napravim masakr..

 Cudni su ti teski francuzi, ako zelis igrati dobre partije moras zaboraviti da si teski tenk i igrati kao da si srednji. Čak ih na sluzbenoj WG stranici zovu "paper armor". Imam tu liniju i nisam bas zadovoljan. Zadatke s blokiranom stetom mozes zaboraviti. Imaju ok top, al predugo puni u usporedbi sa slicnim tenkovima, npr. T57 heavy puni krace od Amx 50b, a ima i bolji oklop. 

Jedino su dobri po brzini, al upitno je koliko koristi imas od toga jer svakako moras cekati da ti se pridruze ostali clanovi tima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Osam devet i pogotovo desetka u toj liniji su odlicni...
50B dosta koristan za CW ...mislim cak i najbolji heavy tier X autoloder...
Budi ponosan!
15 godina
offline
World of Tanks

A naucit cu..

mislim da sam spreman za taj tenk.

Zaista sam ga dugo htio i odlucio sam na taj korak.

pogledati cu i grindat i druge linije t57 heavy mi se pogotovo svida ali i svedska heavy linija

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Snjime ides kao podrska i vrebas priliku da istreses klip...i pametno raspodjeli svoj hp...jer pri kraju partije tvoj klip moze cuda da napravi :)
Budi ponosan!
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pitanjce.

Izbivao sam iz igre preko godine dana.

S tim da originalni account sa desetkama i vječnim premium računom sam odavno prodao i imam neki acc sa sedmicama i osmicama.

Jel se isplati uopće vraćati u igru? Vidim da svi plaču oko toga da se igra vrti samo oko premium tenkova, RNG gori nego ikada (iako sam fan RNG-a, čini igru zabavnijom), zajednica je toksičnija od LoL-a, a ujedno se i smanjila dosta i sa novim MM sustavom traženje meča traje puno više nego prije...da ne spomenem devastaciju arty sustava.

E sad, jel to baš tak kak se priča? Jel se isplati zaigrati to starom igraču koji je igrao još zatvorenu betu?

Htio bi izgrindati tenkove, tu i tamo puknuti livestream, vratiti se možda starom klanu koji je uvelike aktivan.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Igranje igrica bi trebalo biti zabava, ne frustracija. Probaj sam igrati, ne pitati druge. Ako češ uživati igraj dalje, ako nećeš igraj nešto drugo.

To ti je ko kad počneš gledati neki film od 3 sata. Brate, ako ti je dosadan nakon 30minuta, prekini odmah...

11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Igranje igrica bi trebalo biti zabava, ne frustracija. Probaj sam igrati, ne pitati druge. Ako češ uživati igraj dalje, ako nećeš igraj nešto drugo.

To ti je ko kad počneš gledati neki film od 3 sata. Brate, ako ti je dosadan nakon 30minuta, prekini odmah...

 Ne.

Naveo sam stvari koje me zanimaju jel jesu ili nisu takve.

Svaka online igra je frustracija ako je toksični community.

I naravno glavni problem ... premium tenkovi. Jel je tak kak se priča ili?

Moram odigrat stotinjak mečeva minimalno da bi vidio jel je tak ili nije, pa zato pitam unaprijed, tome služi forum. Bolje da uživam u Paladins to vrijeme koje mi možda izgubio isprobavajući ovo.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni čak ni ne smeta toliko novih premiuma, ajd kužim, mora se zaradit bla bla..i stvarno novi premiumi jesu donekle OP naspram nekih premiuma koje su prije izbacivali..smeta me prisutnost (toliko) gold ammo-a, mislim da prije nije bio toliko prisutan..em direktno daje prednost igračima koji plaćaju, em totalno obezvređuje armor, ciljanje itd, u većini slučajeva samo opališ i pogodiš...

Al da se nadovežem na premiume...smiješno mi je gledat kak izbacuju (OP) premiume jedan za drugim i onda ovaj novi premium zasjeni ovog prethodnog, i tako svakih cca mjesec dana... pa onda svake godine dodaju 1 ili vise novih linija pa onda zeznu starije linije pa onda njih moraju rebalansirati, i tako recikliraju u nedogled...

češke i švedske linije su im kupile donekle vremena, ali čini mi se da će morat nešto svježe ubacit jer su im stariji igrači polako frustrirani..

kak je kolega iznad rekao, probaj odigrat tih 100 bitaka pa vidi sam kako ti odgovara, po meni se definitivno isplati...

jos jedna stvar kaj me smeta je da kao prosječan igrač ne možeš kontinuirano igrati svoje desetke bez da si u minusu sa coinsima, nego minus moraš premium tenkovima pokrivati...pa su kao tome probali doskočiti sa ovim misijama s kojima stvarno puno možeš zaraditi, al i one jednom završe....i tako dalje, cijelo vrijeme igra mačke i miša...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Mah premium tenkovi, pa premium acc.

 

Imam jedno i drugo jer želim zarađivati brže lovu i tako brže napredovati kroz igru no može se i bez toga.

Po meni prem. tenkovi nisu ništa bolji od standardnih tenkova.

 

Ja recimo rijetko kada koristim gold ammo a mogu ga stalno korisiti ali računajte da to izbija dosta kredita iz dzepa pa cak i ako si premium.

Koristim ga iskljucivo kada nemam druge opcije.

večina ljudi koristi gold ammo jer zele siguran dmg da mogu markati tenkove.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

jarvan ma probaj nije tako bas bar ne po meni,mene vise nervira mm koji ti da tim da dobis il zgubis sa 15 : 5 u 4 min(naci nubovi u samo 1 timu-namjestaljka:) )

 

i ovo za t10 da su skupe za igrat ovisi o tenku ja ih imam nekoliko sa kojima sam redovno u plusu

 

a gold me nervira sam  kad debili nepotrebno ga deru ,tipa ja u t8 a t10 me odere snjim il kad sa 1t0 td-ima ga rokaju :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 10:09 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

U zadnje vrijeme primjećujem da više golda leti zrakom (gold ammo). Valjda ljudi ganjaju rezultat za MoN.

 

Nego, kak vi stojite, jeste upali na koji leaderboard?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
wizard0207 kaže...

U zadnje vrijeme primjećujem da više golda leti zrakom (gold ammo). Valjda ljudi ganjaju rezultat za MoN.

 

Nego, kak vi stojite, jeste upali na koji leaderboard?

 Sta je MoN??

 

Usput i ja sam igrao igru od oduse otvorene bete i jedno vrijeme sam bas intenzivno igrao da bih onda u zadnje dvije godine drasticno smanjio intenzitet igraanja.

Po meni se isplati jer jaa udjem ponekad, odigram par partija cisto onako iz zezancije, ja nema neki cilj da nesto grindam, vise igram sa tenkovima koje vec imam i bude mi zabavno. 

Po meni je igra ista kao i prije, ne vidim neke velike promjene ni sa igracima, niti sa tim nekim OP tenkovima, u pprincipu sve je isto i najvise idalje ishod meca zavisi u kakvom si timu.

Ako ima opciju za stari klan onda jos bolje, kod mene kad bi se stara raja vratila ja bih igrao def ucestalije 

6 godina
offline
World of Tanks

Ima li itko super conquerora? Jel dobar?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
wizard0207 kaže...

U zadnje vrijeme primjećujem da više golda leti zrakom (gold ammo). Valjda ljudi ganjaju rezultat za MoN.

 

Nego, kak vi stojite, jeste upali na koji leaderboard?

 Sta je MoN??

 

 MoN = March of Nations 

 

Natjecanje za tier VII, VIII, IX i X po nacijama. Gleda se 5 borbi s najviše base XP-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Zavisi tko igra s njim ... kao i ostali tenkovi ...
12 godina
offline
Re: World of Tanks
_Ares1 kaže...

Ima li itko super conquerora? Jel dobar?

 Ak pogledaš top 10 rezultata na ovom natjecanju, vidiš da ih drže S. Conquerori. 

U hul down-u mu ne možeš niš, a i j...eno izgleda. Osobno ga nemam (jedini T10 britanac mi je Centurion AX), ali mislim da mi je to sljedeći grind.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...
Zavisi tko igra s njim ... kao i ostali tenkovi ...

 Istina no nije nužno pravilo.

Dobar igrac ce naravno imati bolji score.

 

No s nekim tenkovima i noob moze odigrati odlicne partije. OK sada po novom MM malo teze ali...

Pada mi na pamet amx 40 :) Dakle shellproof tenkovi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 13:12 (toxic).
15 godina
offline
World of Tanks

Super Conqueru možeš duvat u guzicu u hulldownu. Jedino ako sipaš gold i to AKO pogodiš pravo mjesto. Previše.

 

Kakvo je vaše iskustvo sa T110E5? Grindao sam ga dok su svi vikali da je OP. Izgrindao ga, i onda ga WG odluči nerfat. Sada me svaka šuša buši di oće (onaj njok na kupoli ne moš falit di oćeš). Šut sa strane (malo više sidescrapeaš) i ode ammorack. Prosječan dmg po hitu mi je nekakvih 350. Ok, puni za nekih 8 sekundi al svejedno. Opali me E100 i skine mi 700. U hulldownu mu mogu samo pjevat. IS7 isto (doduše manj dmg al bolji armor).

 

Ono, thefuck? Što je točno OP na tom tenku? Svaki put odaberem najusranijeg tenka za grindat. Il ga izgrindam dok je OP pa ga WG usere koliko može.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel se to meni čini il je ova igra ošla totalno kvragu

 

Brko planira u novom update-u buffati britanske td-ce koji su i sada dosta dobri, mislim imaju armor-a da ih rijetko koji tenk može probit frontalno, jedini weak spot je bio commander hatch, u sljedećem update-u ni njega više neće biti moguće probit, barem ne bez golda, znači tjeraju te da pucaš gold, a samim time da kupuješ premium tenkove kako bi na kraju dana možda bio u plusu sa kreditima...

(tj jedino će nerfat AT2, sve iduće će buffat)

INFO

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jučer mi je konkretno FV215 iz jednog šuta skinuo za 1700HP na T110E5 i to u kupolu, ne u nekakav weakspot. Ravno u glavu. Pa to govno oneshota sve osmice i većinu devetki sa premium granatama. Šta ga još treba buffat?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Jel se to meni čini il je ova igra ošla totalno kvragu

 

Brko planira u novom update-u buffati britanske td-ce koji su i sada dosta dobri, mislim imaju armor-a da ih rijetko koji tenk može probit frontalno, jedini weak spot je bio commander hatch, u sljedećem update-u ni njega više neće biti moguće probit, barem ne bez golda, znači tjeraju te da pucaš gold, a samim time da kupuješ premium tenkove kako bi na kraju dana možda bio u plusu sa kreditima...

(tj jedino će nerfat AT2, sve iduće će buffat)

INFO

 

 ma vraga

 

ja tortoisa i at15 busim kako god ogromne weak spotove imaju..

i najdraze mi se naci 1 na 1 face to face vs tortoise ili at15

 

mislim pogledaj ovo: https://tanks.gg/tank/tortoise/model

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 15:46 (toxic).
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

klikni na 9.21 Public test na tom modelu, ovaj link je od trenutacnog modela... toj liniji samo commanders hatch ostaje weakspot mi se cini

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Jel se to meni čini il je ova igra ošla totalno kvragu

 

Brko planira u novom update-u buffati britanske td-ce koji su i sada dosta dobri, mislim imaju armor-a da ih rijetko koji tenk može probit frontalno, jedini weak spot je bio commander hatch, u sljedećem update-u ni njega više neće biti moguće probit, barem ne bez golda, znači tjeraju te da pucaš gold, a samim time da kupuješ premium tenkove kako bi na kraju dana možda bio u plusu sa kreditima...

(tj jedino će nerfat AT2, sve iduće će buffat)

INFO

 

 to su tenkovi koji definitivno trebaju armor buff

oni na papiru imaju armor, ali to su uglavnom ravne ploče pa imaju loš efektivni armor

užasno su tromi (i svi imaju max brzinu od 20 kmh), pa te tjeraju da igraš agresivno jer u protivnom nećeš ništa napravit (česte su bitke u kojima se cjelo vrijeme vozim, ali ipak ne stignem napravit dmg)

imaju jako dobre topove čiji se potencijal ne može iskoristiti zbog njihove tromosti

u nadolazećem patchu hatchevi i dalje ostaju weak spotovi, tj. oni ostaju jednako tvrdi kao što su i sada, ali im rubovi postaju tvrđi (tj. zapravo su samo smanjili veličinu tih weak spotova, a oni su trenutno užasno veliki)

npr. trenutni model Tortouisa ne predstavlja problem ni tier 8 tenkovima (ako se iskoristi njegov gun arc od 20° efektivni armor na djelovima njegovih obraza je oko 220mm sa čime t8 tenkovi nemaju pretjeranih problema pogotovo uz malu pomoć RNG-a, a t9 i t10 ga buše kako požele)

protivnici kad te vide u tim čudima uglavnom pune skill ammo, uglavnom sa tim tenkovima trenutno nećeš puno dmga blokirati (vjerojatno ih nisi igrao, probaj pa ćeš znat o čemu pričam)

u nadolazečem patchu će ga t9 i t10 TD-ovi i dalje bušit sa normalnom municijom, a ostale klase će trebat skill ammo pomoć ili ciljat weak spotove (što smatram potpuno prihvatljivim jer su svi ti tenkovi do sada bili kante na kojima su ostali tenkovi farmali dmg)

14 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...

 to su tenkovi koji definitivno trebaju armor buff

oni na papiru imaju armor, ali to su uglavnom ravne ploče pa imaju loš efektivni armor

užasno su tromi (i svi imaju max brzinu od 20 kmh), pa te tjeraju da igraš agresivno jer u protivnom nećeš ništa napravit (česte su bitke u kojima se cjelo vrijeme vozim, ali ipak ne stignem napravit dmg)

imaju jako dobre topove čiji se potencijal ne može iskoristiti zbog njihove tromosti

u nadolazećem patchu hatchevi i dalje ostaju weak spotovi, tj. oni ostaju jednako tvrdi kao što su i sada, ali im rubovi postaju tvrđi (tj. zapravo su samo smanjili veličinu tih weak spotova, a oni su trenutno užasno veliki)

npr. trenutni model Tortouisa ne predstavlja problem ni tier 8 tenkovima (ako se iskoristi njegov gun arc od 20° efektivni armor na djelovima njegovih obraza je oko 220mm sa čime t8 tenkovi nemaju pretjeranih problema pogotovo uz malu pomoć RNG-a, a t9 i t10 ga buše kako požele)

protivnici kad te vide u tim čudima uglavnom pune skill ammo, uglavnom sa tim tenkovima trenutno nećeš puno dmga blokirati (vjerojatno ih nisi igrao, probaj pa ćeš znat o čemu pričam)

u nadolazečem patchu će ga t9 i t10 TD-ovi i dalje bušit sa normalnom municijom, a ostale klase će trebat skill ammo pomoć ili ciljat weak spotove (što smatram potpuno prihvatljivim jer su svi ti tenkovi do sada bili kante na kojima su ostali tenkovi farmali dmg)

 Ma nemam ja ništa protiv armor buff-a, istina da je commander hatch i dalje week spot, ali puno manji, trenutno možeš gađat bilo di u hatch i probijaš, a nakon buffa će prolazit samo u sredini hatch-a, ako nisi baš nabijen na td-ca, teško da ćeš moć pogodit taj mali week spot zbog rasipavanja shella na udaljenostima...

Evo ja baš u zadnje vrijeme grindam VK45.02B i naletim ponekad na tortoisa, VK45.02B ima pen od 246mm sa standardnim streljivom, ja njega već sad nemogu probit sa prednje strane jer je efektivni oklop veći nego moj pen (pogotovo jer mi pen pada na udaljenosti), al ga zato bez problema probijam u commander hatch, a commander hatch pogađam na 100ak metara, e sad je problem što je taj week spot puno manji, cijeli commander hatch je imao 171mm, nakon buffa će imat 273mm, znači neće više bit commander hatch week spot, već manji dio hatch-a, ove dvije male strojnice će bit week spot, njih ću na 100m pogodit svaki možda treći put zbog rasipavanja granate i to ako mi rng dozvoli...

 

Ista stvar je i sa AT15, commander hatch je i dalje week spot, ali puno manji, AT7 je jedini koji nakon buff-a još uvijek ima cijeli commander hatch week spot, tj možeš ga pen-at sa standardnim streljivom bez problema...

 

E sad AT8 bi nakon update-a bio tolko buff-an da mu commander hatch više nebi bio week spot, prije je imao 123mm, nakon buff-a bi imao 174mm efektivnog oklopa, ove dvije male strojnice prije hatch-a su bile week spot sa 130mm e nakon buff-a ih neće bit moguće probit zbog efektivnog oklopa od 203mm, primjera radi cromwell ga neće moći probit u commander hatch sa penom od 145mm, strv 74 isto nemože sa penom od 148mm, čak ni KV-85 neće moći jer ima pen od 170mm, a efektivni je 174mm na hatch-u od AT8...

 

Velim opet, nemam ja ništa protiv da oni toj liniji povećaju front armor, al mislim da su pretjerali sa buff-om na commander hatchu...

 

Ja mislim da se tu liniju ne treba igrati agresivno, meni je veći problem ih probit na daljinu (pogodit week spot (koji će sad bit još manji)), nego kada mi dođu na par metara, kad mi se previše približe, pogotovo ako su sami, primim šut i stisnem im se uz bok, oni mi nemogu ništa, a ja ih punim cijelo vrijeme i završim na kraju...

Istu stvar radim na japanskim heavy-ima, kad im se stisneš uz bok, nemogu ti ništa, mada ovisi šta se vozi, al npr type-u 4 heavy kad dođe T54 u bok, type ga nemože pogodit jer nemože cijev spustit, ista stvar kad cromwell dođe O-I...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 10:38 (1BIT).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Ma nemam ja ništa protiv armor buff-a, istina da je commander hatch i dalje week spot, ali puno manji, trenutno možeš gađat bilo di u hatch i probijaš, a nakon buffa će prolazit samo u sredini hatch-a, ako nisi baš nabijen na td-ca, teško da ćeš moć pogodit taj mali week spot zbog rasipavanja shella na udaljenostima...

Evo ja baš u zadnje vrijeme grindam VK45.02B i naletim ponekad na tortoisa, VK45.02B ima pen od 246mm sa standardnim streljivom, ja njega već sad nemogu probit sa prednje strane jer je efektivni oklop veći nego moj pen (pogotovo jer mi pen pada na udaljenosti), al ga zato bez problema probijam u commander hatch, a commander hatch pogađam na 100ak metara, e sad je problem što je taj week spot puno manji, cijeli commander hatch je imao 171mm, nakon buffa će imat 273mm, znači neće više bit commander hatch week spot, već manji dio hatch-a, ove dvije male strojnice će bit week spot, njih ću na 100m pogodit svaki možda treći put zbog rasipavanja granate i to ako mi rng dozvoli...

 

 ajde mi posalji, nacrtaj di tocno gadas u prednji armor?

 

Jucer sam s standardnim streljvimo izbusio s amx 50 100 tortoisa face to face bez vecih problema, pa me cist zanima di ti gadas..

 

 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Ma nemam ja ništa protiv armor buff-a, istina da je commander hatch i dalje week spot, ali puno manji, trenutno možeš gađat bilo di u hatch i probijaš, a nakon buffa će prolazit samo u sredini hatch-a, ako nisi baš nabijen na td-ca, teško da ćeš moć pogodit taj mali week spot zbog rasipavanja shella na udaljenostima...

Evo ja baš u zadnje vrijeme grindam VK45.02B i naletim ponekad na tortoisa, VK45.02B ima pen od 246mm sa standardnim streljivom, ja njega već sad nemogu probit sa prednje strane jer je efektivni oklop veći nego moj pen (pogotovo jer mi pen pada na udaljenosti), al ga zato bez problema probijam u commander hatch, a commander hatch pogađam na 100ak metara, e sad je problem što je taj week spot puno manji, cijeli commander hatch je imao 171mm, nakon buffa će imat 273mm, znači neće više bit commander hatch week spot, već manji dio hatch-a, ove dvije male strojnice će bit week spot, njih ću na 100m pogodit svaki možda treći put zbog rasipavanja granate i to ako mi rng dozvoli...

 

Ista stvar je i sa AT15, commander hatch je i dalje week spot, ali puno manji, AT7 je jedini koji nakon buff-a još uvijek ima cijeli commander hatch week spot, tj možeš ga pen-at sa standardnim streljivom bez problema...

 

E sad AT8 bi nakon update-a bio tolko buff-an da mu commander hatch više nebi bio week spot, prije je imao 123mm, nakon buff-a bi imao 174mm efektivnog oklopa, ove dvije male strojnice prije hatch-a su bile week spot sa 130mm e nakon buff-a ih neće bit moguće probit zbog efektivnog oklopa od 203mm, primjera radi cromwell ga neće moći probit u commander hatch sa penom od 145mm, strv 74 isto nemože sa penom od 148mm, čak ni KV-85 neće moći jer ima pen od 170mm, a efektivni je 174mm na hatch-u od AT8...

 

Velim opet, nemam ja ništa protiv da oni toj liniji povećaju front armor, al mislim da su pretjerali sa buff-om na commander hatchu...

 

Ja mislim da se tu liniju ne treba igrati agresivno, meni je veći problem ih probit na daljinu (pogodit week spot (koji će sad bit još manji)), nego kada mi dođu na par metara, kad mi se previše približe, pogotovo ako su sami, primim šut i stisnem im se uz bok, oni mi nemogu ništa, a ja ih punim cijelo vrijeme i završim na kraju...

Istu stvar radim na japanskim heavy-ima, kad im se stisneš uz bok, nemogu ti ništa, mada ovisi šta se vozi, al npr type-u 4 heavy kad dođe T54 u bok, type ga nemože pogodit jer nemože cijev spustit, ista stvar kad cromwell dođe O-I...

 Nego,reci ti meni,sto je to tjedno mjesto (week spot) o kojem pricas? Its WEAK (slabo)  No hard feelings!

 

Nego,vidim da se bruse za Black Friday da ce bit popusti,bas sam prekjucer dobio 20% za 3 godine u wotu,hocu li to jos moci iskoristiti na vec date popuste ako mozda znate? 

11 godina
offline
Re: World of Tanks

Očeš

16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Popravice to ja mislim. Moraju ostaviti neki week point, nema veze sto je hatch tu na kornjaci. Da se on sakriti, ali dzabe ga sakrivati kad te buse kroz one vertikalne dijelove armora sa svake strane topa.

Ja bih i dalje da krijem hatch, al da je barem malo teze za T9 da je probje frontalno.

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice