World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.315.282
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

Ne događa se često da igraš protiv (ili sa) nekog od poznatih streamera, a još rijeđe se događa da si u direktnom okršaju s njima. Ja sam danas poslao QuickyBabya u garažu.  

 

Link na taj trenutak za vrijeme streama.

 

Link na replay cijele bitke.

 

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Pleas imaš li još ovoga, nakon izbivanja dvije i pol godine lud sam kako se ne snalazim a ovo mi je već turbo pomoć

 

 

Gledaj od dna playliste.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
Gajotres kaže...

 Pleas imaš li još ovoga, nakon izbivanja dvije i pol godine lud sam kako se ne snalazim a ovo mi je već turbo pomoć

 

 

Gledaj od dna playliste.

 Tnx, ganjam zanjih par misija za T55A i win rate s 36% mi je otišao na 55% nakon ovoga. 

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Proklete bile misije.

Napokon sam s novim accountom dogurao do misija za T-55A.

Zapaljenje tenkova, onda MT 15 (jedino medium osmica mi je TVP, 1000 štete TD-ovima, uz 2 ubijena je ekstra teško, jer kad skupim damage, nemam kill i obrnuto).

Za heavia, ubi 2 tenka u prve 3 minute ... WTF??? A vozim O-NI.

Jedino misije za lake tenkove i SPG su normalne, ovo ostalo je katastrofa.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Evo novi ACE.

Type4 u tier X bitci..

najjaca mi je bila shema kada me je FV opalio za 600 a ja njemu skinuo 1300 zapalio ga i GG :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Pleas imaš li još ovoga, nakon izbivanja dvije i pol godine lud sam kako se ne snalazim a ovo mi je već turbo pomoć

 

S obzirom da je pitanje općenito i da takvih materijala ima dosta navesti ću samo par koje mogu sada trenutno naći - 12345, 6, ... Neki od vodiča ili videa su malo zastarjeli po pitanju mapa i tenkova jer se dosta toga promijenilo u međuvremenu, ali osnovna načela i mehanike i dalje vrijede tako da možeš dosta toga iz njih naučiti. I evo copy/paste teksta koji sam već napisao u ovoj grupi:

 

"Mogao bi se napisati jedan poduži tekst sa savjetima, ali puno efikasnije će ti biti da počmeš pratiti dobre igrače na youtubu i twitchu i pogledaš njihove tutoriale. Meni su najviše pomogli lemmingrushtaugrim i zeven jer jako dobro objasne kako razmišljaju i zašto nešto rade u određenom trenutku. Lemmingrush i taugrim imaju tutoriale za pojedine vrste tenkova, čak i za točno određene tenkove, a zeven je odličan jer on komentira borbe drugih igrača i navodi greške i što su mogli bolje napraviti. Od ostalih igrača pogledaj i quickybabyskill4ltucirconflexesanfieldsirfochorzaneldecha,...."

 

Mislim da bi ti to trebalo biti dovoljno materijala za učenje :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 17:46 (roxas).
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kaj je ovo, od jučer mi se prepolovio FPS.

Imao sam kulturnih 50-60, sad 25-35 ...

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Kaj je ovo, od jučer mi se prepolovio FPS.

Imao sam kulturnih 50-60, sad 25-35 ...

 

 

Meni je fps normalan al zato ubi ping svaka partija ne ide ispod 170,  prosto nije moguce igrati a imam optiku 100/50. Valjda vikend pa igra kurta i murta.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...
Jarvan kaže...

Kaj je ovo, od jučer mi se prepolovio FPS.

Imao sam kulturnih 50-60, sad 25-35 ...

 

 

Meni je fps normalan al zato ubi ping svaka partija ne ide ispod 170,  prosto nije moguce igrati a imam optiku 100/50. Valjda vikend pa igra kurta i murta.

 Meni je, a i drugima, u zadnjih par dana pao za 20-30%, nije mi ništa jasno.

Festina lente
15 godina
offline
World of Tanks

IS-M - Ace u tier X 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Jedna neočekivana 3. markica. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Danas treca zvjezdica na tigeru 2. Jedini tenk koji nisam prodao nakon sto sam sljedeceg izgrindao. 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Kaj je ovo, od jučer mi se prepolovio FPS.

Imao sam kulturnih 50-60, sad 25-35 ...

 Nije ti to do igre tj do njih. Nesto kod tebe smrdi. Meni je ista stvar bila prije na nekim igrama i uvijek je bilo  do mene. Nesto u pozadini radi ili nesto rikaje i sl. 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Pleas imaš li još ovoga, nakon izbivanja dvije i pol godine lud sam kako se ne snalazim a ovo mi je već turbo pomoć

 Čestitam, ja sam danas pokrenuo igru nakon 3 godine pauze (update je trajao vječnost)

Srećom sve je u garaži kako je bilo...

 

ali isto..moram se snaći...

 

5 godina
offline
World of Tanks

jel tko primjetio kako dosta cesto se zna dogoditi da barem jedan tenk ostane u bazi ali totalno neaktivan. jel to do konekcije nekom ali bas cijelu partiju ili ima istine da trpaju botove i igru.

jos jedno pitanje iz sfere teorije urote i zavjere, vase misljenje o MM s premium racunom i bez. ok kad imas premium i dobar premium tenk lako se grindaja srebro, posada itd itd, ali recimo imam osjecaj da mi je nekako bolje islo kad sam imao preium acc nego sad. dakle stalno nesto grindam pa nije da igram iste tekove, ali recimo od kraja 8.og mjeseca do sad nikako dignuti rejting, padne ko kruska pa ga malo dignem ali nista vise nego sam bio. dok recimo s preiumom sad dizaso stalno rejting. ne previse ali je islo

 

ili mozda jednostavno nemam vise zivaca pa rusham kad treba i ne treba haha

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

jel tko primjetio kako dosta cesto se zna dogoditi da barem jedan tenk ostane u bazi ali totalno neaktivan. jel to do konekcije nekom ali bas cijelu partiju ili ima istine da trpaju botove i igru.

jos jedno pitanje iz sfere teorije urote i zavjere, vase misljenje o MM s premium racunom i bez. ok kad imas premium i dobar premium tenk lako se grindaja srebro, posada itd itd, ali recimo imam osjecaj da mi je nekako bolje islo kad sam imao preium acc nego sad. dakle stalno nesto grindam pa nije da igram iste tekove, ali recimo od kraja 8.og mjeseca do sad nikako dignuti rejting, padne ko kruska pa ga malo dignem ali nista vise nego sam bio. dok recimo s preiumom sad dizaso stalno rejting. ne previse ali je islo

 

ili mozda jednostavno nemam vise zivaca pa rusham kad treba i ne treba haha

 Kada smo kod teorije zavjere uplatio premium, neki popust 20%, uzeo 200% XP boost na dva sata. Mislim da mi je bio oko 26% W/L. 

11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
Jarvan kaže...

Kaj je ovo, od jučer mi se prepolovio FPS.

Imao sam kulturnih 50-60, sad 25-35 ...

 Nije ti to do igre tj do njih. Nesto kod tebe smrdi. Meni je ista stvar bila prije na nekim igrama i uvijek je bilo  do mene. Nesto u pozadini radi ili nesto rikaje i sl. 

 Nije do mene, nakon toga je bio mikro patch, pa onda preload patcha 1.2, i sve proradilo kako treba nekim čudom. Znači do njih je bilo.

 

Jučer pola dana sam gledao kako granate prolaze kroz trup neprijateljskog tenka, bez da ih pogode ... ko u starim FPS-ima sa pingom 300.

FPS mi lock 50, ping 20-30 vječno stabilan.

 

Napokon izgrindao KV-85 i Tigar 1, napokon guštam....i da, kupljen Type 4 Heavy. Sad će mi trebat sto godina da izgrindam mu opremu...al kaj je tu je.

Ovaj novi account sam krenuo sa japanskim teškašima, i čehoslovačkom srednjom linijom....metnuo sam si kajlu ...i to popravo.  TVP osmica mi na uši ide van, koje apsolutno smeće od tenka.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 9:20 (Jarvan).
5 godina
offline
World of Tanks

nez kako je sad ali recimo na ledenjaku mapi s one strane gdje su treskasi, ima onaj jedan brod koji nije cijeli zaleden i tamo kad ti netko stane bocno granate ne probijaju tenk, tj lete sugdje ali nista ni odbijanac

 

a sto se tice toga kad upalis pricuve to je gore nego kad ih ne upalis, jednako skupis expa hahhaah

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Kada smo kod teorije zavjere uplatio premium, neki popust 20%, uzeo 200% XP boost na dva sata. Mislim da mi je bio oko 26% W/L. 

 Ja isto imam osjecaj da kad ukljucim boostere gubim vise bitki nego inace. 

14 godina
offline
World of Tanks

Tri artiljerije sa ovolikim stunom i svemu sto nude su daleko previse. Ako te napenale prakticki si cijelu partiju pod stunom i mozes se jebat.Dvija max max treća je daleko previse

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ako te tri artiljerije stalno stunnaju, onda ne znas gdje si na mapi, i kako koristiti zgrade.

 

Igrao sam u doba kad si mogao dobiti 10 artija sa svake strane, gdje je Arty imao penetraciju

i mogao je napraviti vise od stunna, pa je bilo zabavno.

 

Sad je ovo smijesno, moze te stunnati al koliko ti malo skine healtha, osim ako vozis nekog mrsavog TD-a tipa

Udes, gdje zapravo Arty moze i probiti, uglavnom si siguran da ti nece skinut skoro nista.

 

Po tehici igre, HE granate bi trebale uvjek eksplodirati i napraviti bar kriticnu stetu.

No to vise nije slucaj - sudjelovao sam u bitci gdje je GWE-100 dva puta zaredom direktno pogodio Mousea,

i granata mu je bounceala. HE bouncea! Dakle Arty su stvarno jadni po snazi, najslabija klasa.

 

Em nemas kako trenirati posadu osim u Sex1 i LeFHu, dakle francuze i britance, dok Amere i Njemce ne mozes nikako dodatno trenirati.

 

A WG ih nece maknut skroz, jer ce se naci pod tuzbom od ljudi koji su kupili premium Artyje, trazit ce povrate love, a to ne zele.

Radije ce prodavati LeFH-a i Sex1 par puta na par eventova, i zaradjivat pare.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ti mi molim te ovjasni kako se igra. Igram igru dok je jos bila u beti. Skoro osam godina. Arty sad ima kud i kamo veci utjecaj na igru nego ikad prije. Pogotov arty u malo nizem tiru Kad ih ima tri su nezaustavljive. Ako znaju sta rade. Da nece te pogodit ako stojis pola partije i kempas. Ako si top tier heavy tenk i moras vuc ekipu onda si mrtav. Jedna te malo osteti stuna i sjebe gusjenice. Dok ih popravis evo druge pa trece i opet prve.


Arty ne treba nikad micati skroz i partija bez artija je takodjer velika pljuga kad u igri imaju tenkovi poput type 4 i 5.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 8:36 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ako i jesi top tir, pogledaj mapu, znas gdje arty otprilike stoji,

i ovisno koji su u igri, znas koliki im je domet i look, gdje mogu gadjati.

I onda fino odes linijama gdje imas zgrade, brda i kamenja,

pa neces imati tih problema.

 

Igram isto od bete, i imam sve T10 artije te oba premiuma, volim igrati sa artijem,

prije vise, sada puno manje. Jednostavno nije zabavno "stunnati" kao sto je

zabavno napraviti 1000+ stete. Sad je arti "support", ne moze 1:1 s nikim,

ima najmanje healtha, nema nikakav oklop, sporo puni, sporo cilja,

nema vise AP/APCR/HEAT granate, sta jos hoces? Stvarno najslabija grana u WoT-u.

 

Nekad je BC155-58 bio zakon - mogao si ugasit 3 tenka i pobjeci na reload.

Sad ne mozes s njim nista.

GC isto tako - smanjen domet, vise nikog ne probija, osim ako imas srece

pa se desi neki mekani T8/9 TD, inace kifla.

T92 - on je jos donekle dobar, al radije igram sa T9 M53/55.

Obj261 - jedno vrijeme najbolji, sad samo prosjecan.

GWE100 je onako, zbog penetracije veoma jadan.

 

LeFH skriveno su smanjili preciznost, sad pogodit metu koja je 100% naciljana je 35%,

nekad je to bilo bar 70-80%.

Sex1 - njega nisu dirali, al on je samo T3 i za izivljavati se na drugim tenkovima,

i moze zaustaviti PzJ-a.

 

A oni koji se zale da ih Arty pinga cijelu bitku - pa makni se s livade pa nece.

Kog radije gadjati? Hevija na sred livade, ili lajta u brezuljku okruzen sumom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 8:54 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

 

Obj261 - jedno vrijeme najbolji, sad samo prosjecan.

 

 

 cemu uopce grindat tu liniju, ja sad imama tier 7 i ima isti top kao i tier 8 i tier 9.. tek 10 ima drugaciji top s manjom alphom..

ja mislim da cu ostati na sedmici..

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Precizan je, ima nizak luk, pa mu granata brze stigne do cilja (sto ga cini u praksi jos preciznijim, ali ne mozes prebacivati visoke planine),

i dok je imao APCR granate, cesto si one-shotao T8/9, a nekad i T10 tenkove (bar si ih sve mogao probiti bez problema).

 

Ima dobar reload, iako ispaljujes jednu za drugom (jer imas spotane mete), cesto se desi da prije kraja bitke nemas granata.

To ti se sa GWE100 nece skoro nikad desiti (meni se na Prokhorovki desilo par puta s njim).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kad sjednem o svog debelog O-Ho ili Type 4, redovito dobijem malinovku, prohorovku i slično ... igra je krcata otvorenim mapama...

Arty kad me skuži na mapi, odma mu je božić.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Kad sjednem o svog debelog O-Ho ili Type 4, redovito dobijem malinovku, prohorovku i slično ... igra je krcata otvorenim mapama...

Arty kad me skuži na mapi, odma mu je božić.

 a stavi si protekciju za posadu kosta 700.000 srebrnih ali se isplati.

12 godina
offline
World of Tanks

A treba ta japanska sranja i zbombati... Igram najviše tier 5 i 6 i često, dok čekamo, napišem "arty kill O I"...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Kad sjednem o svog debelog O-Ho ili Type 4, redovito dobijem malinovku, prohorovku i slično ... igra je krcata otvorenim mapama...

Arty kad me skuži na mapi, odma mu je božić.

 

toxic kaže...

 a stavi si protekciju za posadu kosta 700.000 srebrnih ali se isplati.

 

Mislis Superheavy Spall Liner? Kosta 750.000, al daje 50% vise protekcije od rammanja i HE granata.

Da se moze, na njega bi stavio 3 takva i pucao premium - jer ne gubis nista osim para, a dobijas dodatni dmg.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...
Jarvan kaže...

Kad sjednem o svog debelog O-Ho ili Type 4, redovito dobijem malinovku, prohorovku i slično ... igra je krcata otvorenim mapama...

Arty kad me skuži na mapi, odma mu je božić.

 

toxic kaže...

 a stavi si protekciju za posadu kosta 700.000 srebrnih ali se isplati.

 

Mislis Superheavy Spall Liner? Kosta 750.000, al daje 50% vise protekcije od rammanja i HE granata.

Da se moze, na njega bi stavio 3 takva i pucao premium - jer ne gubis nista osim para, a dobijas dodatni dmg.

 yep..

ja sada igram type 5.. konacno ga imam i nisam zadrzao niti jedan prethodni tenk, jednostavno mi nije bilo gust igrat, mozda jos O-NI a sve ostalo je bilo onak meh...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice