Najbolja strateška igra

poruka: 82
|
čitano: 17.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
Što se drugog dijela posta tiče, uspoređivao sam sportove tipa košarka/nogomet i sl. sa sportom, šahom, i eSportovima tipa Starcraft, a ne eSportove sa sportovima

 

@ PROTECTOR: "Riječ n00b nisam upotrijebio da bi nešto argumentirao."

Naravno, upotrijebio si ju da bi uvrijedio Belji se 

 

tj. da bi spustio kredibilitet kolege.

 

Iskreno to je bilo nepotrebno (bezobrazno) s moje strane ali svojim izjavama si je sam spustio kredibilitet.

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2008 1:51 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

joj daj ispisali ste 2 stranice na forumu prepirući se.... nek misli ko šta hoće al kad nekad spomenu nešto u društvu i obrukaju se valjda će shvatit ko je u pravu a ko ne...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
Lily kaže...

al kad nekad spomenu nešto u društvu i obrukaju se valjda će shvatit ko je u pravu a ko ne...

 
Što je pisac htio reć'?

mojasjena2 na nekim forumima
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

da npr kažu da je diablo strategija.... i debelo se obrukaju

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
Core2Duo2 kaže...

C&C 3 Tiberium wars...


 jeli igras online ?

koji ti je nick ?

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolja strateška igra
jim kaže...
Core2Duo2 kaže...

C&C 3 Tiberium wars...


 jeli igras online ?

koji ti je nick ?

 Za ovakve upite postoje "privatne poruke"!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra

PROTECTOR kaže...
Što se drugog dijela posta tiče, uspoređivao sam sportove tipa košarka/nogomet i sl. sa sportom, šahom, i eSportovima tipa Starcraft, a ne eSportove sa sportovima

 

@ PROTECTOR: "Riječ n00b nisam upotrijebio da bi nešto argumentirao."

Naravno, upotrijebio si ju da bi uvrijedio Belji se 

 

tj. da bi spustio kredibilitet kolege.

 

Iskreno to je bilo nepotrebno (bezobrazno) s moje strane ali svojim izjavama si je sam spustio kredibilitet.

 

 
Hm, ja nisam još ništa neistinito niti neargumentirano rekao, tako da ne vidim čime sam si ja spustio kredibilitet. A ti čim si sa argumenata prešao na vrijeđanje, u mojim očima barem (ako ne i drugih) si postao bezvrijedan kao sudionik u raspravi (makar, čini se da ipak raspravljam jer ne volim popuštati takvima).


PROTECTOR kaže...
 Idemo redom. Zerg rush kazes. Si čuo kada za scouting? izviđanje protivnika? BTW od zerg rusha se prilično jednostavno obraniti i RIJETKO  ćeš naći na Zerga koji ide na takav pokušaj. Takve vrste rushova su izumrle u kompetitivnom igranju na Bnetu. Barataš sa zastarjelim informacijama i na temelju njih donosiš potpuno krive zaključke. Generaliziraš na temelju nečega što si vidio.

FPS. Gears of War? Igrao sam igru. Perspektiva je iz trećeg lica. Igra je shooter. Nazvao bi ju baš kako si i sam rekao da si vidio TPS iliti third person shooter. To nije potpuno isti žanr. Osim ako je tebi svejedno dali se oslovljavaš u prvom ili trećem licu???? Ako je tako, s tobom nešto nije u redu.
 
Čuo sam za scouting i znam da ima obrane od Zerg rusha. Još stoji da amateri tj. velika većina igrača SC-a to primjenjuju.
Nadalje, ne donosim zaključke isključivo na temelju gledanja, već sam rekao da sam igrao SC u MP, iako priznajem vrlo malo. O profesionalnom igranju SC-a znam ponešto jer je jedan moj frend fanatik toga i pila me sa tim svako malo i pokazuje mi filmiće na youtubeu sa nekih natjecanja itd., tako da sam neke stvari naučio od njega. Ali znanje o tome ionako nema nikakve veze sa onim o čemu sam ja govorio, tj. normalnoj, amaterskoj zabavi.
Što se tiče Gears of War, pogledaj malo po netu i vidit ćeš da je najčešće nazivaju FPS-om (mislim na poznate gaming siteove, ne neke lone rangere), a ne shooterom ili TPS-om (TPS nije baš ustaljeni naziv pa se rijetko koristi a FPS svi znaju šta je). I to je samo jedan od brojnih primjera. Šta se tiče kako ja oslovljavam samog sebe, stvarno si (opet) spao na niske grane (primitvnog vrijeđanja) u nedostatku argumenata. Šta se tiče žanrova, pogledaj u rječniku značenje riječi žanr i pogledaj po gaming siteovima kako klasificiraju igre. Gears of War je POTPUNO isti žanr kao i Quake, a Quake spada u FPS-ove. Pogled nema nužno veze sa žanrom, žanr je određen sadržajem igre. RPG-ova npr. ima iz prvog lica, trećeg lica i ptičjeg pogleda. Trka ima s pogledom iz auta, iza auta, odozgo, i sa prednjeg branika.


PROTECTOR kaže...
Moj argument su igrači koji su proveli velik dio vremena igrajući strategije online te znaju da je puno više u igri od onoga što si ti naveo.
 
A moj argument su amaterski igrači SC (kojih ima daleko, daleko više), koji ne primjenjuju te stvari o kojima ti pričaš (i za koje sam ja čuo i prije tebe).


P1xel kaže...
Što se drugog dijela posta tiče, uspoređivao sam sportove tipa košarka/nogomet i sl. sa sportom, šahom, i eSportovima tipa Starcraft, a ne eSportove sa sportovima
 
Ali bi li pojasnio što si htio reći onim ? :)


P1xel kaže...
Lily kaže...

al kad nekad spomenu nešto u društvu i obrukaju se valjda će shvatit ko je u pravu a ko ne...

 
Što je pisac htio reć'?

 
Kad god netko to kaže, meni navru neugodna sjećanja na usmena ispitivanja iz hrvatskog iz srednje... :)


Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2008 15:04 (Enkidu).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
Enkidu kaže...
 
Hm, ja nisam još ništa neistinito niti neargumentirano rekao, tako da ne vidim čime sam si ja spustio kredibilitet. A ti čim si sa argumenata prešao na vrijeđanje, u mojim očima barem (ako ne i drugih) si postao bezvrijedan kao sudionik u raspravi (makar, čini se da ipak raspravljam jer ne volim popuštati takvima).

 
Što se tiče Gears of War, pogledaj malo po netu i vidit ćeš da je najčešće nazivaju FPS-om (mislim na poznate gaming siteove, ne neke lone rangere), a ne shooterom ili TPS-om (TPS nije baš ustaljeni naziv pa se rijetko koristi a FPS svi znaju šta je). I to je samo jedan od brojnih primjera. Šta se tiče kako ja oslovljavam samog sebe, stvarno si (opet) spao na niske grane (primitvnog vrijeđanja) u nedostatku argumenata. Šta se tiče žanrova, pogledaj u rječniku značenje riječi žanr i pogledaj po gaming siteovima kako klasificiraju igre. Gears of War je POTPUNO isti žanr kao i Quake, a Quake spada u FPS-ove. Pogled nema nužno veze sa žanrom, žanr je određen sadržajem igre. RPG-ova npr. ima iz prvog lica, trećeg lica i ptičjeg pogleda. Trka ima s pogledom iz auta, iza auta, odozgo, i sa prednjeg branika.


Mnogo toga si ti neistinitog naveo. Očito nisi svjestan toga.

 

Citat sa IGN-a : "A third-person tactical shooter from Epic, running on the Unreal Engine 3" Link

 

Nakon ove izjave da je GOW isto što i Quake ne planiram nastavljati ovu raspravu jer nema smisla. Ostali sudionici neka procijene sami. Ovom prilikom ću se ispričati zbog svojih uvreda jer vidim da si se zakačio za njih pa evo ispričavam se da se nebi još rasplakao zbog njih.

 


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
PROTECTOR kaže...

 

Citat sa IGN-a : "A third-person tactical shooter from Epic, running on the Unreal Engine 3" Link


To je opis igre, a ne naziv njenog žanra. Koliko ja znam TPTS ni ne postoji kao naziv žanra.
Citat sa IGN-a (link) :
Game title               Genre
Crysis                    Shooter
Gears of War         Shooter
Quake 4                Shooter
Dakle IGN očigledno smatra da su Crysis, Gears of War i Quake 4 isti žanr.
Daljni dokazi (link) :
Popular games in this genre :
Dark Sector
Crysis
(ovo je sa stranice Gears of War)
Opet je Crysis i Gears of War isti žanr...
Ima ovoga i na Gamespotu samo meni se ne da više gubiti vrijeme na ovo copy-pastanje.

PROTECTOR kaže...

Nakon ove izjave da je GOW isto što i Quake ne planiram nastavljati ovu raspravu jer nema smisla.

 
Odlično ! To mi je zbilja drago, da mogu prestati trošiti vrijeme na ove gluposti.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra

Ma strasno koji si ti lik.

 

Crysis sa IGN-Link

Genre: First-Person Shooter

 

Quake sa IGN-Link

Genre: First-Person Shooter

 

Gears of war IGN-Link

 

Genre: Third-Person Shooter

 

Prikazuješ samo ono što tebi paše da bi potkrijepio svoju priču. Zajedničko im je jedino Shooter a onaj bitan dio si izostavio. K tome još ni nezanaš dali postoji TPS. Kao što se vidi iz priloženog perspektiva itekako igra ulogu.Čak sam i boldao sam za tebe koji je to kao pokupio sa IGN-a. Kao što sam i prije tvrdio barataš sa nepotpunim informacijama. Za sve sam stavio link da se ljudi sami uvjere. Možemo pričati o identičnom žanru ali nikako istom!!

 

*edit* pogledao sam tvoje linkove i piše shooter provjeri ti moje pa mi reci tko je ovdje u zabludi.

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2008 0:46 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

Ljudi, presmjesni ste...

Mislim, PROTECTOR je on the winning side, jer ono, ne prica bullshit :D

 

Moram i ja pomoci malo: Kolega, SHOOTERI se dijele na stwari zwane PODZANROVI - ku'is ne, fps, tps i te spike ---> zakljuci sa engleskog zasto se tak zovu.

 

ONTOPIC:

Inace mislim da sam vec izjavio, medjutim C&C serijale smeckam u zadnje vrijeme, te mentalno se spremam za Starcraft 2 ;)

 

btw. tema je u pogresnom podforumu :D


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

Nažalost, niti jedna.Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra

Homeworld , Homeworld 2 i Ground Control 2. Ima ih još puno dobrih ali ove 3 su najbolji dojam ostavile.


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
kyx kaže...

uzivao sam igrajuci Red Alert 2 Cool


 zakon igra ima sam je ali odkad sam se preslia nisan je vidijaPlač
ovako:age of empires 1 i 2
          i warcraft 2

Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja strateška igra
Radeon PRO kaže...

jel igro netko LOTR:Battle for Middle-Earth2:The Witch King??

 o yes it is cool for 2 or 3 days

Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
15 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

Total War : Rome

16 godina
offline
RE: Najbolja strateška igra

Ima dosta dobrih strategija, ali meni najbolja strategija (premda je stara) su Heroesi 3


WWE
16 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolja strateška igra
mojo kaže...
Radeon PRO kaže...

jel igro netko LOTR:Battle for Middle-Earth2:The Witch King??

  o yes it is cool for 2 or 3 days

nije to igra za 2-3 dana...igra je odlična kako god je igraš...meni je najbolje kad se igra u  skirmish.... 
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

yea. LOTR:BFME II - ROTWK je zakon igra


http://moj-pc.freehostia.com/index.php
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

 

Znam da izgleda kao spam, ali otvorili ste više sličnih tema, pa opet pitam:

 

Vidio sam da uglavnom sve najbolje pišete o CoH, ali mi je sad trenutno malo dosta WWII teme. Koja RTS (RTT) igra ima suvremeno ratovanje i više slobode, taktiziranje, pa i strategiju (baze, ekonomija), te mape država, a manje priče i linearnosti od WiC? (samo da nije Supreme Ruler, nešto bih življe)

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 10:34 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolja strateška igra

Medieval II, Medieval Kingdoms, Company of Heroes, Rise of nations.

15 godina
offline
Najbolja strateška igra

age of empires, knights of honor, volim vise igre(strategije) srednjovjekovnog razdoblja uglavnom Namigiva

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice